Terminarz grupy I śląskiej IV ligi - runda jesienna sezonu 2016/2017
Na spotkaniu przedstawicieli klubów IV w siedzibie Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach odbyło się losowanie terminarzy na sezon 2016/2017.
W grupie I najprawdopodobniej wystąpi tylko 17 zespołów, bowiem do tej pory akcesu udziału w rywalizacji nie zgłosił Nadwiślan Góra, który wcześniej nie uzyskał licencji na grę na poziomie III ligi. Ostateczną decyzję w tej sprawie podjąć ma Wydział Gier ŚlZPN.
Rozgrywki IV ligi rozpoczną się 13 sierpnia.
Poniżej prezentujemy szczegółowy terminarz grupy I. „Rozkładu jazdy” grupy II szukajcie w odrębnej wiadomości:
1. kolejka (13-14 sierpnia)
Warta Zawiercie - Ruch II Chorzów
KS Panki - Górnik Piaski
Slavia Ruda Śląska - Przemsza Siewierz
Polonia Poraj - GKS II Katowice
RKS Grodziec - Sarmacja Będzin
Concordia Knurów - Gwarek Tarnowskie Góry
MKS Myszków - Ruch Radzionków
Piast II Gliwice - Raków II Częstochowa
Pauza: Szombierki Bytom
2. kolejka (17 sierpnia)
Ruch II Chorzów - Szombierki Bytom
Ruch Radzionków - Piast II Gliwice
Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Myszków
Sarmacja Będzin - Concordia Knurów
GKS II Katowice - RKS Grodziec
Przemsza Siewierz - Polonia Poraj
Górnik Piaski - Slavia Ruda Śląska
Warta Zawiercie - KS Panki
Pauza: Raków II Częstochowa
3. kolejka (20-21 sierpnia)
KS Panki - Ruch II Chorzów
Slavia Ruda Śląska - Warta Zawiercie
Polonia Poraj - Górnik Piaski
RKS Grodziec - Przemsza Siewierz
Concordia Knurów - GKS II Katowice
MKS Myszków - Sarmacja Będzin
Piast II Gliwice - Gwarek Tarnowskie Góry
Szombierki Bytom - Raków II Częstochowa
Pauza: Ruch Radzionków
4. kolejka (27-28 sierpnia)
Ruch II Chorzów - Raków II Częstochowa
Ruch Radzionków - Szombierki Bytom
Sarmacja Będzin - Piast II Gliwice
GKS II Katowice - MKS Myszków
Przemsza Siewierz - Concordia Knurów
Górnik Piaski - RKS Grodziec
Warta Zawiercie - Polonia Poraj
KS Panki - Slavia Ruda Śląska
Pauza: Gwarek Tarnowskie Góry
5. kolejka (31 sierpnia)
Slavia Ruda Śląska - Ruch II Chorzów
Polonia Poraj - KS Panki
RKS Grodziec - Warta Zawiercie
Concordia Knurów - Górnik Piaski
MKS Myszków - Przemsza Siewierz
Piast II Gliwice - GKS II Katowice
Szombierki Bytom - Gwarek Tarnowskie Góry
Raków II Częstochowa - Ruch Radzionków
Pauza: Sarmacja Będzin
6. kolejka (3-4 września)
Ruch II Chorzów - Ruch Radzionków
Gwarek Tarnowskie Góry - Raków II Częstochowa
Sarmacja Będzin - Szombierki Bytom
Przemsza Siewierz - Piast II Gliwice
Górnik Piaski - MKS Myszków
Warta Zawiercie - Concordia Knurów
KS Panki - RKS Grodziec
Slavia Ruda Śląska - Polonia Poraj
Pauza: GKS II Katowice
7. kolejka (10-11 września)
Polonia Poraj - Ruch II Chorzów
RKS Grodziec - Slavia Ruda Śląska
Concordia Knurów - KS Panki
MKS Myszków - Warta Zawiercie
Piast II Gliwice - Górnik Piaski
Szombierki Bytom - GKS II Katowice
Raków II Częstochowa - Sarmacja Będzin
Ruch Radzionków - Gwarek Tarnowskie Góry
Pauza: Przemsza Siewierz
8. kolejka (17-18 września)
Ruch II Chorzów - Gwarek Tarnowskie Góry
Sarmacja Będzin - Ruch Radzionków
GKS II Katowice - Raków II Częstochowa
Przemsza Siewierz - Szombierki Bytom
Warta Zawiercie - Piast II Gliwice
KS Panki - MKS Myszków
Slavia Ruda Śląska - Concordia Knurów
Polonia Poraj - RKS Grodziec
Pauza: Górnik Piaski
9. kolejka (24-25 września)
RKS Grodziec - Ruch II Chorzów
Concordia Knurów - Polonia Poraj
MKS Myszków - Slavia Ruda Śląska
Piast II Gliwice - KS Panki
Szombierki Bytom - Górnik Piaski
Raków II Częstochowa - Przemsza Siewierz
Ruch Radzionków - GKS II Katowice
Gwarek Tarnowskie Góry - Sarmacja Będzin
Pauza: Przemsza Siewierz
10. kolejka (1-2 października)
Ruch II Chorzów - Sarmacja Będzin
GKS II Katowice - Gwarek Tarnowskie Góry
Przemsza Siewierz - Ruch Radzionków
Górnik Piaski - Raków II Częstochowa
Warta Zawiercie - Szombierki Bytom
Slavia Ruda Śląska - Piast II Gliwice
Polonia Poraj - MKS Myszków
RKS Grodziec - Concordia Knurów
Pauza: KS Panki
11. kolejka (8-9 października)
Concordia Knurów - Ruch II Chorzów
MKS Myszków - RKS Grodziec
Piast II Gliwice - Polonia Poraj
Szombierki Bytom - KS Panki
Raków II Częstochowa - Warta Zawiercie
Ruch Radzionków - Górnik Piaski
Gwarek Tarnowskie Góry - Przemsza Siewierz
Sarmacja Będzin - GKS II Katowice
Pauza: Slavia Ruda Śląska
12. kolejka (15-16 października)
Ruch II Chorzów - GKS II Katowice
Przemsza Siewierz - Sarmacja Będzin
Górnik Piaski - Gwarek Tarnowskie Góry
Warta Zawiercie - Ruch Radzionków
KS Panki - Raków II Częstochowa
Slavia Ruda Śląska - Szombierki Bytom
RKS Grodziec - Piast II Gliwice
Concordia Knurów - MKS Myszków
Pauza: Polonia Poraj
13. kolejka (22-23 października)
MKS Myszków - Ruch II Chorzów
Piast II Gliwice - Concordia Knurów
Szombierki Bytom - Polonia Poraj
Raków II Częstochowa - Slavia Ruda Śląska
Ruch Radzionków - KS Panki
Gwarek Tarnowskie Góry - Warta Zawiercie
Sarmacja Będzin - Górnik Piaski
GKS II Katowice - Przemsza Siewierz
Pauza: RKS Grodziec
14. kolejka (29-30 października)
Ruch II Chorzów - Przemsza Siewierz
Górnik Piaski - GKS II Katowice
Warta Zawiercie - Sarmacja Będzin
KS Panki - Gwarek Tarnowskie Góry
Slavia Ruda Śląska - Ruch Radzionków
Polonia Poraj - Raków II Częstochowa
RKS Grodziec - Szombierki Bytom
MKS Myszków - Piast II Gliwice
Pauza: Concordia Knurów
15. kolejka (5-6 listopada)
Piast II Gliwice - Ruch II Chorzów
Szombierki Bytom - Concordia Knurów
Raków II Częstochowa - RKS Grodziec
Ruch Radzionków - Polonia Poraj
Gwarek Tarnowskie Góry - Slavia Ruda Śląska
Sarmacja Będzin - KS Panki
GKS II Katowice - Warta Zawiercie
Przemsza Siewierz - Górnik Piaski
Pauza: MKS Myszków
16. kolejka (12-13 listopada)
Ruch II Chorzów - Górnik Piaski
Warta Zawiercie - Przemsza Siewierz
KS Panki - GKS II Katowice
Slavia Ruda Śląska - Sarmacja Będzin
Polonia Poraj - Gwarek Tarnowskie Góry
RKS Grodziec - Ruch Radzionków
Concordia Knurów - Raków II Częstochowa
MKS Myszków - Szombierki Bytom
Pauza: Piast II Gliwice