Trójka liderów z kompletem punktów - sobotnie mecze w ZINA klasie okręgowej

Źródło: odra.wodzislaw.pl Źródło: odra.wodzislaw.pl

Unia Kosztowy w grupie I, Slavia Ruda Śląska w grupie II oraz Unia Dąbrowa Górnicza i Górnik Wojkowice w grupie IV - to zespoły, które po czterech kolejkach ZINA klasy okręgowej mają na swoich kontach komplet punktów.

W grupie III niespodziewanie prowadzi beniaminek z Połomi, który tym razem rozgromił Gwiazdę Skrzyszów 5:1. Płomień wykorzystał potknięcie dotychczasowego lidera Zameczka Czernica. Zespół trenera Tomasza Babuchowskiego niespodziewanie uległ na własnym boisku Rafako Racibórz 0:2.

Wyniki sobotnich spotkań 4. kolejki:

Grupa 1
Grunwald Ruda Śląska - Pogoń Imielin 0:4
Piast Bieruń Nowy - Sparta Katowice 4:1 (mecz przerwany w 90. minucie)
Sokół Wola - Wawel Wirek 2:1
Krupiński Suszec - Górnik 09 Mysłowice 0:4
Pogoń Nowy Bytom - Podlesianka Katowice 1:3
AKS Mikołów - Urania Ruda Śląska 5:3
Unia Kosztowy - LKS Łąka 2:0
Iskra Pszczyna - Ogrodnik Cielmice 3:1

Grupa 2
Drama Zbrosławice - Przyszłość Ciochowice 7:2
Naprzód Rydułtowy - ROW 1964 II Rybnik 6:5
LKS 1908 Nędza - Rymer Rybnik 2:2
MKS Zaborze - Silesia Lubomia 0:2
LKS Raszczyce - Tęcza Wielowieś 2:1
Jedność 32 Przyszowice - KS 94 Rachowice 5:2
ŁTS Łabędy - Slavia Ruda Śląska 0:2

3 września (niedziela)
godz. 16.00: Unia Książenice - Orzeł Mokre

Grupa 3
Przyszłość Rogów - Naprzód Czyżowice 0:0
Zameczek Czernica - Rafako Racibórz 0:2
Naprzód Syrynia - KS 1905 Krzanowice 3:1
Naprzód Zawada - MKS 32 Radziejów 1:4
Płomień Połomia - Gwiazda Skrzyszów 5:1
APN Odra Wodzisław - Forteca Świerklany 4:1

3 września (niedziela)
godz. 16.00: Polonia Marklowice - Granica Ruptawa
godz. 16.00: LKS Krzyżanowice - Naprzód Borucin

Grupa 4
MKS Siemianowiczanka - Silesia Miechowice 3:0
Tęcza Błędów - SKS Łagisza 1:2
Odra Miasteczko Śląskie - Górnik Wojkowice 1:2
Wyzwolenie Chorzów - Orzeł Biały Brzeziny Śląskie 1:0
Zagłębie II Sosnowiec - Cyklon Rogoźnik 1:2
Unia Dąbrowa Górnicza - Piast Ożarowice 3:2
UKS Szopienice - MKS Łazowianka 1:3

3 września (niedziela)
godz. 15.00: Orzeł Nakło Śląskie - Orzeł Miedary

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami