Pandemia coraz mocniej wpływa na rozgrywki - zestaw par 25. kolejki Fortuna I ligi

Trzecia fala epidemii SARS-CoV-2 ma coraz większy wpływ na przebieg rozgrywek na szczeblu centralnym! W 25. serii gier w Fortuna I lidze nie odbędą się tym razem spotkania w Jastrzębiu-Zdroju oraz w Niecieczy. To właśnie liderujące Słoniki z Małopolski mają już trzy nierozegrane z tego powodu spotkania. Przed ważnymi pojedynkami stają pozostali dwaj nasi przedstawiciele. Zagłębie Sosnowiec zagra na Ludowym z bezpośrednim kontrkandydatem do spadku - GKS-em Bełchatów. Natomiast we wtorek przy Edukacji GKS Tychy podejmie w hicie kolejki mającego również awansowe ambicje - Radomiaka Radom.

Koronawirus rozłożył GieKSę - zestaw par 28. kolejki eWinner II ligi

Z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w szeregach GKS Katowice, podopieczni Rafała Góraka pauzują już drugą kolejkę z rzędu. Po dwóch porażkach z rzędu przełamać się na Lorecie będą z pewnością chciały częstochowskie Skrzaki w pojedynku z zespołem z Suchych Stawów.

Kanonady z koranawirusem w tle - wyniki 27. kolejki eWinner II ligi

Z powodu zagrożenia epidemicznego, nie odbyła się 1/3 spotkań w ramach 27. serii gier w eWinner II lidze. W sumie aż 23 bramki zobaczyli kibice we Wronkach, Bytowie, Chojnicach oraz na Suchych Stawach. Drugi raz z rzędu przegrała rewelacyjna wiosną Skra Częstochowa.

Niesamowity zwrot akcji w zaległym meczu ZINA IV ligi

Jedność 32 Przyszowice jeszcze na kwadrans przed końcem meczu prowadziła z MRKS Czechowice-Dziedzice 2:0, a mimo to musiała uznać wyższość rywali. Goście potrzebowali niewiele ponad dziesięciu minut, by przechylić szalę zwycięstwa na swoją stroną.

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami