Spóźniona inauguracja ligi w Satelicie

Spóźniona inauguracja ligi w Satelicie

Z powodu problemów z zamrożeniem tafli lodowiska w hali Satelita Tauron KH GKS Katowice musiał odwołać dwa pierwsze mecze, które w nowym sezonie Polskiej Hokej Ligi miał rozegrać w roli gospodarza.

Katowicki klub o problemach z lodowiskiem poinformował w specjalnym oświadczeniu. czytamy w nim: "W związku z przekazanymi w ostatnich dniach przez operatora obiektu informacjach o problemach z mrożeniem lodowiska przy al. Korfantego, nasz klub został zmuszony do zmian w ligowym terminarzu. Spotkanie 2. kolejki PLH z JKH GKS-em Jastrzębie zostało przełożone na 3 października. Nastąpiła też zmiana gospodarza meczu 4. kolejki z SMS PZHL. Nowy sezon w „Satelicie” oficjalnie zainaugurujemy 22 września spotkaniem z MH Automatyką Gdańsk".

- Jako klub zrobiliśmy wszystko, by należycie przygotować się do inauguracji ligi. Przepraszamy wszystkich kibiców za zaistniałe zmiany. Tauron KH GKS Katowice z wielkimi nadziejami przystępuje do rozpoczynającego się wkrótce sezonu Polskiej Hokej Ligi. Chcemy, by w nadchodzących rozgrywkach nasza przebudowana drużyna stanowiła powód do dumy dla kibiców oraz miasta Katowice. Choć sezon w „Satelicie” rozpoczniemy później niż planowaliśmy, to nasze strategiczne cele na pewno nie ulegną zmianie – podkreśla Przemysław Plisz, prezes TAURON KH GKS Katowice.

Klub informuje kibiców, którzy już zakupili wejściówki na mecz z JKH GKS Jastrzębie, że istnieje możliwość ich zwrotu poprzez specjalny formularz na stronie kupbilet.pl.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami