Trzy śląskie drużyny zagrają w turnieju finałowym Pucharu Polski

Trzy śląskie drużyny zagrają w turnieju finałowym Pucharu Polski

GKS Tychy, Comarch Cracovia, JKH GKS Jastrzębie i Tauron KH GKS Katowice – te drużyny wystąpią w finałowym turnieju hokejowego Pucharu Polski w sezonie 2017/2018. Zawody zostaną rozegrane najprawdopodobniej w katowickiej Satelicie.

Zgodnie z regulaminem pucharowych rozgrywek awans do spotkań półfinałowych uzyskują cztery najlepsze drużyny tabeli Polskiej Hokej Ligi po dwóch rundach sezonu zasadniczego. Według założeń finałowy turniej musi odbyć się na przestrzeni czterech dni, od 27 do 30 grudnia. Wiadomo już, że turniej odbędzie się w dniach 27-28 grudnia. W pierwszym półfinale zmierzą się GKS Tychy z JKH GKS-em Jastrzębie (godz. 16:30), a w drugim Comarch Cracovia z Tauronem KH GKS-em Katowice (godz. 20:00). Zwycięzcy awansują do finału, który odbędzie się następnego dnia o godz. 17:30.

Polski Związek Hokeja na Lodzie nie potwierdził jeszcze oficjalnie, że gospodarzem turnieju będą Katowice. Związkowi działacze informują jedynie, że tylko z tego miasta wpłynęła oferta organizacji zawodów.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami