Wielkie hokejowe emocje w Katowicach

Wielkie hokejowe emocje w Katowicach

To będzie wyjątkowy turniej EIHC! Od 16 do 18 lutego w Katowicach na lodowisku Jantor reprezentacja Polski zagra po raz pierwszy w kraju pod wodzą trenera Teda Nolana.

W turnieju Euro Ice Hockey Challenge o Puchar im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego polscy hokeiści zmierzą się z bardzo wymagającymi rywalami - Kazachstanem, Włochami i Węgrami. Wszyscy przeciwnicy będą także uczestnikami kwietniowych mistrzostw świata zaplecza elity w Budapeszcie.

– To dla mnie szczególny turniej, bo pierwszy na w Polsce od czasu gdy zostałem trenerem tej reprezentacji. Dodatkowo to już dla nas ostatni poważny sprawdzian przed kwietniowymi mistrzostwami świata w Budapeszciezapowiada Nolan.

Kanadyjski selekcjoner biało-czerwonych wraz ze swoimi współpracownikami ze sztabu powołał na zmagania na lodowisku katowickiego Jantoru 28 zawodników. Wszyscy będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony, bowiem będzie to już ostatni sprawdzian przed mistrzostwami świata. Na brak emocji w Katowicach nie będzie można narzekać.

Terminarz EIHC o Puchar im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego:

16.02.2018 – piątek
godz. 16:30 Kazachstan – Wegry
godz. 20:00 Polska – Włochy

17.02.2018 – sobota
godz. 16:30 Węgry – Włochy
godz. 20:00 Polska – Kazachstan

18.02.2018 – niedziela
godz. 15:30 Włochy – Kazachstan
godz. 19:15 Polska – Węgry

Bilety po 15 zł (normalne) i 10 zł (ulgowe) na www.kupbilet.pl

 

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami