Początek przygotowań i plan sparingów GKS 1962 Jastrzębie

FOTO: Magda Kowolik FOTO: Magda Kowolik

24. piłkarzy stawiło się na I-szym treningu , którym GKS-u 1962 Jastrzębie rozpoczął przygotowania do sezonu 2019/20 w Fortuna 1. lidze.

Wśród trenujących znaleźli się testowani zawodnicy - obrońca Michał Bojdys z ROW-u 1964 Rybnik oraz pomocnicy Daniel Liszka z Górnika Zabrze i Jakub Siedlecki z Wisły Sandomierz.

Na treningu pojawili się także powracający z wypożyczenia Bartosz Szelong oraz wypożyczony w rundzie wiosennej z Górnika Zabrze Adam Wolniewicz. Nie trenowali z kolei Kamil Szymura, który przechodzi rehabilitację po artroskopii kolana oraz Dominik Szczęch, przebywający na testach w drugoligowej Stali Stalowa Wola.

Do końca tygodnia treningi będą odbywały się przy ul. Kościelnej, a w sobotę rozegrany zostanie sparing z Unią Turza Śląska. W poniedziałek i wtorek zawodnicy przejdą testy wydolnościowe na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, a od środy rozpoczną obóz w Kamieniu k. Rybnika.

Kadra GKS 1962 na pierwszym treningu:
Bramkarze: Grzegorz Drazik, Mateusz Kurzanowski, Bartosz Szelong.
Obrońcy: Michał Bojdys, Dawid Gojny, Kacper Kawula, Dominik Kulawiak, Oskar Mazurkiewicz, Przemysław Pastuszak, Adam Wolniewicz.
Pomocnicy: Rafał Adamek, Farid Ali, Dawid Chochulski, Łukasz Gajda, Bartosz Jaroszek, Daniel Liszka, Marek Mróz, Jakub Siedlecki, Patryk Skórecki, Damian Tront.
Napastnicy: Kamil Adamek, Kamil Jadach, Jakub Wróbel, Adam Żak.

W ramach przygotowań GKS 1962 rozegra sześć sparingów, plus ewentualnie siódmy w sobotę, 20 lipca. JAstrzębianie wyjadą także na  obóz w Kamieniu. Pierwszy mecz nowego sezonu Fortun 1. ligi zaplanowany jest na ostatni weekend lipca.

Plan przygotowań do sezonu 2019/20:
22 czerwca - sparing: Unia Turza Śląska (Turza Śląska, godz. 18:00 - Jubileusz 95-lecia Unii Turza Śląska)
26 czerwca - Początek obozu w Kamieniu
26 czerwca - sparing: SFC Opava (Gosław Sport Center, godz. 17:00)
29 czerwca - sparing: Piast Gliwice
3 lipca - sparing: Puszcza Niepołomice
6 lipca - sparing: GKS Katowice
13 lipca - sparing: GKS Bełchatów
20 lipca - sparing: przeciwnik do ustalenia

źródło: GKS 1962 Jastrzębie

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami