Pandemia coraz mocniej wpływa na rozgrywki - zestaw par 25. kolejki Fortuna I ligi

Trzecia fala epidemii SARS-CoV-2 ma coraz większy wpływ na przebieg rozgrywek na szczeblu centralnym! W 25. serii gier w Fortuna I lidze nie odbędą się tym razem spotkania w Jastrzębiu-Zdroju oraz w Niecieczy. To właśnie liderujące Słoniki z Małopolski mają już trzy nierozegrane z tego powodu spotkania. Przed ważnymi pojedynkami stają pozostali dwaj nasi przedstawiciele. Zagłębie Sosnowiec zagra na Ludowym z bezpośrednim kontrkandydatem do spadku - GKS-em Bełchatów. Natomiast we wtorek przy Edukacji GKS Tychy podejmie w hicie kolejki mającego również awansowe ambicje - Radomiaka Radom.

Scyzoryki czy Piwosze? Asystent na ławce w Jastrzębiu. Rycerze wiosny w Nowym Sączu - zestaw par 24. kolejki Fortuna I ligi

W tygodniu z posadą trenera GKS-u Jastrzębie pożegnał się Paweł Ściebura. Jego tymczasowy następca stanie przed trudnym zadaniem zdobycia punktów w pojedynku z wiceliderem. Do ciekawego starcia dojdzie w w Nowym Sączu, gdzie naprzeciwko siebie staną odmienione wiosną Sandecja i Zagłębie Sosnowiec. W Kielcach z miejscowymi "Scyzorykami" powalczy GKS Tychy.

Tyscy już świętują - zestaw par 23. kolejki Fortuna I ligi

Radośnie Święta Wielkanocne spędzą piłkarze i kibice GKS-u Tychy, którzy już w czwartek minimalnie pokonali swojego bezpośredniego rywala do awansu. W Wielką Sobotę na własnych stadionach o punkty potrzebne do utrzymania powalczą natomiast Zagłębie Sosnowiec i GKS Jastrzębie

Jastrzębie drugi raz w sezonie na Widzewie. W Sosnowcu biją już na alarm? - zestaw par 22. kolejki Fortuna I ligi

W 22. serii gier piłkarze GKS-u Jastrzębie po raz drugi już w tym sezonie udadzą się do Łodzi na Piłsudskiego. Widzew jako jedyny zespół w lidze nie zgodził się bowiem jesienią na zamianę gospodarza spotkania! Bardzo ważny mecz przed czerwoną latarnią ligi! Jeśli Zagłębie Sosnowiec nie zdobędzie kompletu punktów kosztem Stomilu Olsztyn, to naprawdę widmo spadku zajrzy mu już poważnie w oczy.

Bez bramek - wyniki 21. kolejki Fortuna I ligi

W 21. serii gier, trzy nasze zespoły nie strzeliły ani jednej bramki. Dobrze, że chociaż Tychy i Zagłębie zremisowały, bo Jastrzębie przegrało u siebie.

Grajmy póki jeszcze można - zestaw par 22. kolejki Fortuna I ligi

Za oknami... zima. Pandemia ponownie rozwija się w najlepsze, od soboty cały kraj zostanie objęty obostrzeniami, na szczęście rozgrywki szczebla centralnego póki co są kontynuowane. W Tychach dojdzie do "górniczych" derbów. Natomiast stare, uznane marki zmierza się ze sobą w Łodzi, chociaż obie aktualnie znajdują się na dwóch różnych biegunach i walczą o odmienne cele.

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami