Bez zwycięstwa na początek - wyniki 1. kolejki Fortuna I ligi

Ani jednej śląskiej drużynie występującej w Fortuna I lidze nie udało się odnieść zwycięstwa w inauguracyjnej kolejce sezonu 2021/2022. GKS Tychy zremisował z ŁKS-em Łódź, GKS Katowice podzielił się punktami z Resovią, a GKS 1962 Jastrzębie uległ Puszczy Niepołomice.

W komplecie na własnych boiskach - zapowiedź 1. kolejki Fortuna I ligi

Od spotkań przed własną publicznością rozpoczną sezon trzy śląskie drużyny występujące na poziomie Fortuna I ligi. Już w piątek (30 lipca) GKS Tychy podejmie ŁKS Łódź. W sobotę (31 lipca) GKS Katowice zagra z Resovią, a GKS 1962 Jastrzębie podejmie Puszczę Niepołomice.

Skarb Kibica Fortuna I ligi na sezon 2021/2022

Trzy śląskie drużyny zagrają w sezonie 2021/2022 na szczeblu Fortuna I ligi. Będą to trzy GKS-y: z Katowic, Tychów i Jastrzębia-Zdroju. Katowiczanie wrócili na zaplecze Ekstraklasy po dwuletniej przerwie. Dla kibiców przygotowaliśmy przedsezonowe dossier tych zespołów.

Marcin Ćwikła prezesem GKS 1962 Jastrzębie

Rada nadzorcza GKS-u 1962 Jastrzębie powołała na stanowisko prezesa zarządu spółki Marcina Ćwikłę. Zastąpi on na tym stanowisku Adriana Brachaczka, który przez ostatnie dwa tygodnie delegowany był na nie z rady nadzorczej.

Terminarz rundy jesiennej sezonu 2021/2022 Fortuna I ligi

Znany jest już terminarz rundy jesiennej sezonu 2021/2022 rozgrywek piłkarskiej Fortuna I ligi. W rywalizacji tej brać będą udział cztery zespoły z województwa śląskiego: GKS Katowice, GKS Tychy, GKS 1962 Jastrzębie i Zagłębie Sosnowiec.

Pierwszoligowe statystki sezonu 2020/2021

Firma InStat, z którą współpracują kluby Fortuna I Ligi, przygotowała raport za sezon 2020/2021. W raporcie nie uwzględnione są mecze barażowe. To ciekawa lektura dla kibiców klubów z Górnego Śląska występujących na tym szczeblu rywalizacji.

Jacek Trzeciak nowym trenerem GKS 1962 Jastrzębie

Nowym trenerem drużyny GKS-u 1962 Jastrzębie został Jacek Trzeciak, który związał się z jastrzębskim klubem kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2022 roku.

GKS 1962 Jastrzębie bez prezesa (aktualizacja)

Dariusz Stanaszek został odwołany ze stanowiska prezesa GKS 1962 Jastrzębie. "Pewna formuła się już wyczerpała" - skomentował tę decyzję Adrian Brachaczek. Stanaszek kierował jastrzębskim klubem przez ostatnich sześć lat.

GKS Tychy zagra w barażach. Jastrzębie trochę podskoczyło - wyniki 34. kolejki Fortuna I ligi:

W ostatniej kolejce wyjaśniło się, że bezpośrednio do Ekstraklasy awansowały Radomiak Radom oraz Termalika Nieciecza. GKS Tychy z 3. miejsca zagra w dwustopniowych barażach. Już w środę, w Tychach podejmie Górnika Łęczna i w przypadku wygranej, w niedzielę także u siebie zmierzy się ze zwycięzca pary Arka Gdynia - ŁKS Łódź

GKS Jastrzębie na zakończenie sezonu pokonał na własnym boisku Resovię Rzeszów i dzięki temu awansował na 14. lokatę. Zagłębie Sosnowiec zremisowało w Legnicy z Miedzią i skończy rozgrywki na przedostatniej pozycji!

Zapowiedź 34. (ostatniej) kolejki Fortuna 1 Ligi. Śląsk ma komu kibicować! Bukmacher Superbet wskazał faworytów najbliższych meczów

W niedzielę, 13 czerwca odbędą się mecze ostatniej kolejki tego sezonu Fortuna 1 Ligi. Województwo śląskie ma swoich reprezentantów na pierwszoligowych boiskach, a ich mecze zapowiadają się bardzo ciekawie. Czy bukmacherzy wierzą w śląskie kluby? Z kim przyjdzie im zagrać w 34 kolejce Fortuna 1 Ligi? Sprawdzamy kursy firmy bukmacherskiej Superbet.

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami