Mecz przyjaźni w Łodzi, ostatniej szansy dla Jastrzębia. GieKSie przeszkodził wirus - zestaw par 18. kolejki Fortuna 1. Ligi

Pierwsza, rewanżowa seria gier w Fortuna 1. Lidze rozłożona została aż na 4 dni, w dodatku mecz katowickiej GieKSy w Rzeszowie nie dojdzie do skutku. W Łodzi ŁKS podejmie GKS Tychy w meczu przyjaźni, ale tylko na trybunach. Z kolei szorujący po dnie ligowej tabeli GKS 1962 wyjeżdża do Niepołomic, gdzie przed jastrzębską drużyną kolejne spotkanie o 6 punktów i zachowanie szans, aby na wiosnę powalczyć jeszcze o utrzymanie w lidze.

Kolejne derby GKS-ów! - zestaw par 16. kolejki Fortuna 1. Ligi

Niedawno grały ze sobą GKS-y z Jastrzębia i Katowic, tym razem do lokalnego starcia dojdzie w Tychach, gdzie miejscowy GKS podejmie GKS 1962 Jastrzębie. Równe ciekawie powinno być na Bukowej, gdzie katowicka GieKSa zmierzy się z Koroną Kielce.

Bezzębne derby GKS-ów - wyniki 15. kolejki Fortuna 1. Ligi

Dużo dymu, mało ognia - tak wyglądała derbowa potyczka w Jastrzębiu-Zdroju pomiędzy zagrożonymi spadkiem GKS 1962, a katowicką "GieKSą". Było dużo walki, ale bardzo mało piłki. Dość powiedzieć, że w całym spotkaniu piłkarze obu drużyn oddali tylko 3 celne strzały! Potknął się GKS Tychy, który tylko zremisował z Puszczą.

Poczwórne Derby! - zestaw par 14. kolejki Fortuna 1. Ligi

14. seria gier w Fortuna 1. Lidze stoi pod znakiem derbów. W naszym województwie dojdzie do dwóch takich pojedynków: w Tychach i Sosnowcu. Lokalne starcia odbędą się też na Dolnym Śląsku już w piątek oraz w Łodzi w niedzielę!

Widzew już ucieka w "rozciągniętej" kolejce. Derbowo pod Jasną Górą, ostatni gwizdek dla Jastrzębia - zestaw par 13. serii gier Fortuna 1. Ligi

Od piątku do niedzieli potrwa 13. seria gier w Fortuna 1. Lidze. W meczu na samym szczycie Widzew ograł już Koronę w Kielcach. W sobotę na Loretańskiej Skra podejmie katowicką GieKSę. Dwie godziny wcześniej GKS Jastrzębie w meczu "ostatniej" szansy zmierzy się u siebie z Górnikiem Polkowice w spotkaniu o 6 punktów. Na zakończenie kolejki walczący o baraże tyski GKS - zmierzy się przy Edukacji ze Stomilem.

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami