Wydrukuj tę stronę

Wygrać u siebie z beniaminkami - zestaw par 20. kolejki II ligi

Wygrać u siebie z beniaminkami - zestaw par 20. kolejki II ligi

Po wygranych na inauguracje wiosny, w 20. serii gier zarówno GKS Katowice, jak i Skra Częstochowa mają dużą szansę na kolejny komplet punktów w domowych meczach przeciwko beniaminkom.

Zestaw par 20. kolejki II ligi:

6 marca (sobota):
Znicz Pruszków - Motor Lublin, godz. 12:00, sędzia: Marcin Bielawski (Katowice).
Błękitni Stargard - KKS 1925 Kalisz, godz. 13:00, sędzia: Filip Kaliszewski (Gdańsk).
Górnik Polkowice - Stal Rzeszów, godz. 13:00, sędzia: Jacek Lis (Katowice).
Lech II Poznań - Sokół Ostróda, godz. 13:00, sędzia: Leszek Lewandowski (Zabrze).
Olimpia Elbląg - Wigry Suwałki, godz. 14:00, sędzia: Maciej Pelka (Poznań).
Olimpia Grudziądz - Bytovia Bytów, godz. 14:00, sędzia: Łukasz Ostrowski (Szczecin).
GKS Katowice - Hutnik Kraków, godz. 17:00, sędzia: Damian Krumplewski (Olsztyn).

7 marca (niedziela):
Skra Częstochowa - Śląsk II Wrocław, godz. 13:00, sędzia: Robert Marciniak (Kraków).
Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice, godz. 20:15, sędzia: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).

źródło: inf. własna / PZPN

 

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Wygrać u siebie z beniaminkami - zestaw par 20. kolejki II ligi - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Wygrać u siebie z beniaminkami - zestaw par 20. kolejki II ligi

Wygrać u siebie z beniaminkami - zestaw par 20. kolejki II ligi

Po wygranych na inauguracje wiosny, w 20. serii gier zarówno GKS Katowice, jak i Skra Częstochowa mają dużą szansę na kolejny komplet punktów w domowych meczach przeciwko beniaminkom.

Zestaw par 20. kolejki II ligi:

6 marca (sobota):
Znicz Pruszków - Motor Lublin, godz. 12:00, sędzia: Marcin Bielawski (Katowice).
Błękitni Stargard - KKS 1925 Kalisz, godz. 13:00, sędzia: Filip Kaliszewski (Gdańsk).
Górnik Polkowice - Stal Rzeszów, godz. 13:00, sędzia: Jacek Lis (Katowice).
Lech II Poznań - Sokół Ostróda, godz. 13:00, sędzia: Leszek Lewandowski (Zabrze).
Olimpia Elbląg - Wigry Suwałki, godz. 14:00, sędzia: Maciej Pelka (Poznań).
Olimpia Grudziądz - Bytovia Bytów, godz. 14:00, sędzia: Łukasz Ostrowski (Szczecin).
GKS Katowice - Hutnik Kraków, godz. 17:00, sędzia: Damian Krumplewski (Olsztyn).

7 marca (niedziela):
Skra Częstochowa - Śląsk II Wrocław, godz. 13:00, sędzia: Robert Marciniak (Kraków).
Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice, godz. 20:15, sędzia: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).

źródło: inf. własna / PZPN

 

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing