Postawili się liderowi, ale wrócili bez punktów - wyniki 9. kolejki eWinner II ligi
Z dobrzej strony zaprezentowali się piłkarze GKS-u Jastrzębie w starciu z Kotwicą Kołobrzeg. Goście nie przestraszyli się lidera i prowadzili wyrównaną grę przez większą część spotkania. Jednak to gospodarze zdobyli jedynego gola i to oni mogli po meczu świętować ósme zwycięstwo w sezonie.
Kotwica Kołobrzeg - GKS Jastrzębie 1:0 (0:0)
1:0 - Bojas, 69 min.
GKS: Drazik – Boruń, Słodowy, Zacharczenko, Klimkiewicz (71. Borkała) – Kamiński (85. Pryka), Lech, Jadach (71. Wysiński), Ali, Gołuch – Stanclik.
Wyniki pozostałych spotkań 9. kolejki:
Garbarnia Kraków - Hutnik Kraków 4:2 (3:1)
1:0 - Żak, 10 min.
2:0 - Purcha, 14 min. (karny)
2:1 - Serafin, 28 min.
3:1 - Żak, 43 min.
3:2 - Assinor, 81 min.
4:2 - Pranica, 85 min.
Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn 0:0
Olimpia Elbląg - Wisła Puławy 2:1 (0:0)
0:1 - Paluchowski, 52 min.
1:1 - Wenger, 68 min. (karny)
2:1 - Sienkiewicz, 89 min.
Górnik Polkowice - Lech II Poznań 3:3 (2:2)
0:1 - Gogół, 2 min.
0:2 - Czekała, 35 min.
1:2 - Pisarek, 38 min.
2:2 - Ratajczak, 44 min.
3:2 - Burka, 66 min.
3:3 - Sanocki, 70 min.
Polonia Warszawa - Siarka Tarnobrzeg 3:1 (0:0)
0:1 - Lewicki, 51 min.
1:1 - Fidziukiewicz, 60 min.
2:1 - Kluska, 73 min.
3:1 - Pieńkowski, 88 min.
Motor Lublin - Znicz Pruszków 0:0
KKS 1925 Kalisz - Śląsk II Wrocław 3:0 (2:0)
1:0 - Giel, 30 min.
2:0 - Gordillo, 34 min.
3:0 - Borecki, 74 min.
Zagłębie II Lubin - Radunia Stężyca 2:1 (1:1)
1:0 - Kobusiński, 21 min.
1:1 - Sobków, 36 min.
2:1 - Lepczyński, 58 min.
1. | Kotwica Kołobrzeg | 9 | 25 | 20-8 |
2. | KKS 1925 Kalisz | 8 | 18 | 18-8 |
3. | Zagłębie II Lubin | 9 | 18 | 18-18 |
4. | Olimpia Elbląg | 9 | 16 | 13-7 |
5. | Znicz Pruszków | 9 | 14 | 12-11 |
6. | Polonia Warszawa | 8 | 13 | 14-8 |
7. | Wisła Puławy | 9 | 13 | 14-12 |
8. | GKS Jastrzębie | 9 | 12 | 9-10 |
9. | Garbarnia Kraków | 9 | 11 | 18-18 |
10. | Radunia Stężyca | 9 | 11 | 17-17 |
11. | Górnik Polkowice | 9 | 11 | 13-14 |
12. | Stomil Olsztyn | 9 | 10 | 11-12 |
13. | Pogoń Siedlce | 9 | 10 | 11-14 |
14. | Śląsk II Wrocław | 9 | 10 | 14-18 |
15. | Lech II Poznań | 9 | 7 | 13-17 |
16. | Motor Lublin | 9 | 7 | 7-13 |
17. | Hutnik Kraków | 9 | 7 | 17-24 |
18. | Siarka Tarnobrzeg | 9 | 5 | 12-22 |
.