Wydrukuj tę stronę

Koszmarna druga połowa - wyniki 10. kolejki eWinner II ligi

Koszmarna druga połowa - wyniki 10. kolejki eWinner II ligi

GKS Jastrzębie prowadził ze Stomilem Olsztyn po golu zdobytym przez Daniela Stanclika z rzutu karnego, ale po przerwie zagrał fatalnie. Tylko świetnej postawie bramkarza Grzegorza Drazika zawdzięcza fakt, że mecz zakończył się remisem.

GKS Jastrzębie - Stomil Olsztyn 1:1 (1:0)
1:0 - Stnaclik, 10 min. (karny)
1:1 - Żwir, 82 min.
GKS: Drazik – Słosowy, Kawula, Klimkiewicz (67. Kulawiak) – Boruń, Lech, Ali, Jadach (19. Wysiński) – Kamiński, Gołuch – Stanclik.

Wyniki pozostałych spotkań 10. kolejki:

Lech II Poznań - Motor Lublin 2:0 (0:0)
1:0 - Witak, 59 min.
2:0 - Antczak, 84 min.

Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg 2:1 (1:0)
1:0 - Świątek, 19 min. (karny)
2:0 - Świątek, 89 min.
2:1 - Famulak, 90 min.

Siarka Tarnobrzeg - Garbarnia Kraków 3:2 (1:2)
0:1 - Purcha, 8 min. (karny)
1:1 - Bierzało, 13 min.
1:2 - Marszalik, 25 min.
2:2 - Adamek, 64 min.
3:2 - Agudo, 78 min.

Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie II Lubin 2:0 (0:0)
1:0 - Kort, 63 min.
2:0 - Kort, 79 min.

Wisła Puławy - Górnik Polkowice 0:0

Znicz Pruszków - KKS 1925 Kalisz 2:0 (1:0)
1:0 - Cegiełka, 9 min.
2:0 - Firlej, 58 min.

Radunia Stężyca - Polonia Warszawa 2:3 (0:2)
0:1 - Orłowski, 14 min. (samobójczy)
0:2 - Fidziukiewicz, 16 min.
0:3 - Fadecki, 73 min.
1:3 - Syrdykowski, 77 min.
2:3 - Zynek, 85 min.

Śląsk II Wrocław - Pogoń Siedlce 1:0 (0:0)
1:0 - Bergier, 89 min. (karny)

1.  Kotwica Kołobrzeg 10 28 22-8
2.  KKS 1925 Kalisz 9 18 18-10
3.  Zagłębie II Lubin 10 18 18-20
4.  Znicz Pruszków 10 17 14-11
5.  Polonia Warszawa 9 16 17-10
6.  Olimpia Elbląg 10 16 14-9
7.  Wisła Puławy 10 14 14-12
8.  GKS Jastrzębie 10 13 10-11
9.  Śląsk II Wrocław 10 13 15-18
10.  Górnik Polkowice 10 12 13-14
11.  Garbarnia Kraków 10 11 20-21
12.  Radunia Stężyca 10 11 19-20
13.  Stomil Olsztyn 10 11 12-13
14.  Lech II Poznań 10 10 15-17
15.  Pogoń Siedlce 10 10 11-15
16.  Hutnik Kraków 10 10 19-25
17.  Siarka Tarnobrzeg 10 8 15-24
18.  Motor Lublin 10 7 7-15

.

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Koszmarna druga połowa - wyniki 10. kolejki eWinner II ligi - SportowaSilesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Koszmarna druga połowa - wyniki 10. kolejki eWinner II ligi

Koszmarna druga połowa - wyniki 10. kolejki eWinner II ligi

GKS Jastrzębie prowadził ze Stomilem Olsztyn po golu zdobytym przez Daniela Stanclika z rzutu karnego, ale po przerwie zagrał fatalnie. Tylko świetnej postawie bramkarza Grzegorza Drazika zawdzięcza fakt, że mecz zakończył się remisem.

GKS Jastrzębie - Stomil Olsztyn 1:1 (1:0)
1:0 - Stnaclik, 10 min. (karny)
1:1 - Żwir, 82 min.
GKS: Drazik – Słosowy, Kawula, Klimkiewicz (67. Kulawiak) – Boruń, Lech, Ali, Jadach (19. Wysiński) – Kamiński, Gołuch – Stanclik.

Wyniki pozostałych spotkań 10. kolejki:

Lech II Poznań - Motor Lublin 2:0 (0:0)
1:0 - Witak, 59 min.
2:0 - Antczak, 84 min.

Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg 2:1 (1:0)
1:0 - Świątek, 19 min. (karny)
2:0 - Świątek, 89 min.
2:1 - Famulak, 90 min.

Siarka Tarnobrzeg - Garbarnia Kraków 3:2 (1:2)
0:1 - Purcha, 8 min. (karny)
1:1 - Bierzało, 13 min.
1:2 - Marszalik, 25 min.
2:2 - Adamek, 64 min.
3:2 - Agudo, 78 min.

Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie II Lubin 2:0 (0:0)
1:0 - Kort, 63 min.
2:0 - Kort, 79 min.

Wisła Puławy - Górnik Polkowice 0:0

Znicz Pruszków - KKS 1925 Kalisz 2:0 (1:0)
1:0 - Cegiełka, 9 min.
2:0 - Firlej, 58 min.

Radunia Stężyca - Polonia Warszawa 2:3 (0:2)
0:1 - Orłowski, 14 min. (samobójczy)
0:2 - Fidziukiewicz, 16 min.
0:3 - Fadecki, 73 min.
1:3 - Syrdykowski, 77 min.
2:3 - Zynek, 85 min.

Śląsk II Wrocław - Pogoń Siedlce 1:0 (0:0)
1:0 - Bergier, 89 min. (karny)

1.  Kotwica Kołobrzeg 10 28 22-8
2.  KKS 1925 Kalisz 9 18 18-10
3.  Zagłębie II Lubin 10 18 18-20
4.  Znicz Pruszków 10 17 14-11
5.  Polonia Warszawa 9 16 17-10
6.  Olimpia Elbląg 10 16 14-9
7.  Wisła Puławy 10 14 14-12
8.  GKS Jastrzębie 10 13 10-11
9.  Śląsk II Wrocław 10 13 15-18
10.  Górnik Polkowice 10 12 13-14
11.  Garbarnia Kraków 10 11 20-21
12.  Radunia Stężyca 10 11 19-20
13.  Stomil Olsztyn 10 11 12-13
14.  Lech II Poznań 10 10 15-17
15.  Pogoń Siedlce 10 10 11-15
16.  Hutnik Kraków 10 10 19-25
17.  Siarka Tarnobrzeg 10 8 15-24
18.  Motor Lublin 10 7 7-15

.

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Strony i sklepy internetowe pozycjonowanie i serwis