Smutno. Słabo. Wstyd. GKS Jastrzębie przegrał z Wisłą Puławy - wyniki 18. kolejki eWinner II lgi

Trzecią z rzędu porażkę ponieśli piłkarze GKS-u Jastrzębie. W meczu z Wisłą Puławy, który był dla podopiecznych trenera Grzegorza Kurdziela ostatnim w tym roku przed własną publicznością, zaprezentowali się wręcz fatalnie.

Jastrzębianie zaprezentowali się fatalnie. Już po 16. minutach gry przegrywali 0:2 po trafieniach Marcina Ryszki i Łukasza Wiecha. Gospodarze w żaden sposób nie potrafili odpowiedzieć na te dwa szybko ciosy gości z Puław. Jeśli ktoś w nielicznej grupy kibiców zgromadzonych na trybunach stadionu przy ul. Harcerskiej liczył, że coś w postawie GKS-u zmieni się po przerwie, to szybko został wyprowadzony z błędu. W 51. minucie Wisła zdobyła trzeciego gola. Mateusz Kaczmarek skierował piłkę do pustej bramki po akcji najlepszego na boisku Mateusza Klichowicza. Piłkarzy GKS-u, którzy przez ostatnie pół godziny meczu wyglądali na pogodzonych z porażką, w doliczonym czasie gry dobił Damian Kołtański.

GKS Jastrzębie - Wisła Puławy 0:4 (0:2)
0:1 - Ryszka, 14 min.
0:2 - Wiech, 16 min.
0:3 - Kaczmarek, 51 min.
0:4 - Kołtański, 90 min.
GKS: Drazik – Boruń, Słodowy, Zacharczenko, Kulawiak (85. Klimkiewicz) – Kamiński, Wybraniec (46. Szkudlarek), Lech, Szymczak (58. Gołuch), Mucha – Stanclik.