Kolejna, wyjazdowa wpadka "Niebieskich" - wyniki 17. kolejki eWinner 2. Ligi

17 seria gier zakończyła I rundę rozgrywek w eWinner 2. Lidze, aczkolwiek jeszcze w tym roku awansem rozegrane zostaną 3 kolejki rewanżowe. Na finiszu jesieni poważnej zadyszki dostali piłkarze Ruchu Chorzów. Niebiescy z 5. ostatnich spotkań wygrali tylko dwa - u siebie na Cichej. Z trzech wyjazdów nie przywieźli nawet punktu i na plecach czują już oddech goniącej ich kaszubskiej dwójki z Chojnic i Stężycy. Na Suchych Stawach w Krakowie katem chorzowian okazał się m.in. doskonale znany z gry przy Cichej - Piotr Stawarczyk.

Idzik ponownie na Cichej - zestaw par 16. kolejki eWinner 2. Ligi

W 16. serii gier Ruch Chorzów podejmie u siebie rezerwy Śląska Wrocław. W kadrze Wojskowych jest już na to spotkanie awizowany Mariusz Idzik, który w ub. sezonie strzelając 14 bramek - walnie przyczynił się do awansu Niebieskich do II ligi. Teraz stanie po drugiej stronie barykady.

Przełamać się po dwóch porażkach - zestaw par 15. kolejki eWinner 2. Ligi

W sobotę (30.10) o godz. 15, Ruch Chorzów przy ulicy Cichej - będzie chciał odwrócić fatalną passę przegranych i samemu powrócić na zwycięską ścieżkę w starciu z 3. w tabeli Olimpią Elbląg. Drugim hitem 15. serii gier będzie niedzielny pojedynek Motoru Lublin ze Stalą Rzeszów.

Niebiescy wyraźnie wyhamowali - wyniki 14. kolejki eWinner 2. Ligi

Ruch Chorzów przez 12 kolejek był niepokonany. Jednakże coś się zacięło w sprawnej maszynie wicelidera eWinner 2. Ligi. Po niespodziewanej porażce przy Cichej z Wisłą Puławy, przyszła druga z rzędu przegrana. Tym razem pogromcą Niebieskich okazał się na własnym boisku Znicz Pruszków!

"Niebiescy" dalej śrubują rekord bez porażki? - zestaw par 13. kolejki eWinner 2. Ligi

Ruch Chorzów jest niepokonany w sezonie 2021/22, nie tylko w eWinner 2. Lidze, ale licząc cały szczebel centralny w kraju! Czy po zakończeniu, nomen omen 13. serii gier, dalej będzie dzierżył to miano? W sobotę o godz. 17:15 na Cichej "Niebiescy" zmierzą się z Wisłą Puławy, w kolejnym z rzędu starciu beniaminków.

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami