Klęska Unii w Polkowicach - wyniki 18. kolejki III ligi

Fatalnie rozpoczęli wiosenną rundę rozgrywek piłkarze Unii Turza. Broniący się przed spadkiem zespół z Turzy przegrał w Polkowicach aż 0:6!

Już po kwadransie gry gospodarze prowadzili różnicą trzech goli. Zaczęło się pechowo dla Unii, bowiem piłkę do własnej bramki skierował Arkadiusz Lalko. Jednak później lepiej nie było. Chwilę później na 2:0 dla miejscowych podwyższył Wojciech Konefał. Kolejnego gola dołożył z rzutu karnego Michał Bednarski. Kanonadę strzelecką w pierwszej połowie zakończył Wojciech Galas. Drużyna z Polkowic bezlitośnie wykorzystała wszystkie błędy defensywy turzan i zakończyło się pogromem.

Pogoda sprawiła, że już wcześniej trzy mecze 18. kolejki zostały przeniesione na terminy kwietniowe, w tym derbowy pojedynek Pniówka Pawłowice z Gwarkiem Tarnowskie Góry.