Blamaż w Radzionkowie. Rekord i Górnik II wracają z wyjazdów z tarczą. Pechowa porażka Pniówka.

W meczu na własnym stadionie skompromitowały się radzionkowskie "Cidry". Z cennymi wygranymi z wyjazdów wracają zabrscy rezerwiści oraz bielscy "Rekordziści".

W spotkaniu z przedostatnim w tabeli beniaminkiem Wartą Gorzów Wlkp, podopieczni Kamila Rakoczego zostali uokorzeni. Katem gospodarzy okazał się Adrian Bielawski, który między 9., a 56. minutą gry skompletował hattricka. Na kwadrans przed końcem miejscowych dobił jeszcze rezerwowy Maciej Kolasa. Po tak sromotnej porażce, Cidry spadły na 12. lokatę w tabeli i mają tylko 9 punktów zapasu nad strefą spadkową. Dla Warty była to dopiero pierwsza, wiosenna wygrana!

Solidarnie, po 1:0 na wyjeździe wygrały zarówno rezerwy Górnika Zabrze, jak i Rekord B-B. Co ciekawe bramki dla naszych drużyn w Legnicy i Dzierźoniowie padały dokładnie w tej samej minucie - 26. Tyle, że dla "Rekordzistów" trafił Mateusz Gleń, a zabrskich rezerwistów wyręczył bramkarz rezerw Miedzi - Jan Szpaderski, który zaliczył klasycznego "swojaka".

Dośc pechowej porażki doznał Pniówek Pawłowice. Podopieczni Grzegorza Łukasika prowadzili w Zdzieszowicach z Ruchem po golu Mateusza Szatkowskiego. Gospodarze wyrównali na 6 minut przed końcem meczu, a zwycięską bramkę uzyskali z karnego, w 3. minucie doliczonego czasu gry. Bezbramkowym rezultatem zakończył się mecz Gwarka TG z rezerwami Zagłębia w Lubinie.