Kibice wracają na Cichą. Koniec bojkotu fanów Ruchu Chorzów

FOTO: Dariusz Grabiński FOTO: Dariusz Grabiński

Kibice Ruchu Chorzów zawieszają bojkot spotkań rozgrywanych przez chorzowską drużynę do grudnia bieżącego roku. Fani pojawią się na trybunach stadionu przy ul. Cichej już podczas sobotniego meczu z Ruchem Zdzieszowice.

"Począwszy od sobotniego meczu z Ruchem Zdzieszowice zawieszamy bojkot do grudnia i wracamy na trybuny. 10 miesięcy rozmów, spotkań i pracy, której gołym okiem nie widać, przyniosło efekt w postaci spełnienia większości postulatów, z którymi startowaliśmy rozpoczynając bojkot. Mamy poczucie, że był on potrzebny i pokazał, że bez nas to wszystko nie ma sensu" - czytamy w komunikacie opublikowanym na stronie Niebiescy.pl.

Kibice podkreślają, że klub spełnił większość stawianych przez nich postulatów: w Ruchu nie ma już niechcianych przez nich osób, piłkarze i sztab trenerski mają na bieżąco płacone pensje, stopniowo regulowane są inne zobowiązania, dwójka wytypowanych przez nich kandydatów znajdzie się w radzie nadzorczej klubu, zespół prowadzi wskazany przez nich trener. Ponadto niebawem ma być ogłoszone nazwisko nowego prezesa, który angaż otrzyma dzięki akceptacji środowiska kibiców.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami