Wydrukuj tę stronę

Zacięte derby w Pawłowicach. ROW się żegna - wyniki 36. kolejki III ligi (aktualizacja)

FOTO: Dariusz Grabiński FOTO: Dariusz Grabiński

Ruch Chorzów nie zamierza schodzić ze zwycięskiej ścieżki. Niebiescy po bardzo emocjonującym pojedynku pokonali Pniówek Pawłowice. ROW 1964 Rybnik zaprzepaścił ostatnią już chyba szansę, by wygrzebać się ze strefy spadkowej.

Wyniki 36. kolejki:

Pniówek Pawłowice - Ruch Chorzów 2:3 (0:1)
0:1 - Wójtowicz, 45 min.
1:1 - Szkatuła, 71 min.
2:1 - Caniboł, 77 min.
2:2 - Pańkowski, 83 min. (samobójczy)
2:3 - Janoszka, 88 min.
Pniówek: Gocyk – Glenc, Ciuberek (46. Mazurkiewicz), Pańkowski, Szkatuła – Wiciński (76. Żyła), Musioł, Spratek (46. Szatkowski), Weis (55. Caniboł) – Hanzel (55. Morcinek), Łukasik. 
Ruch: Bielecki - Będzieszak (38. Kwaśniewski), Kasolik, Wyroba, Kowalski, Kulejewski, Wójtowicz, Neugebauer, Siwek (61. Mokrzycki), Rudek (61. Janoszka), Biskup.

ROW 1964 Rybnik - Zagłębie II Lubin 0:4 (0:3)
0:1 - Rogalski, 28 min.
0:2 - Pieńko, 41 min.
0:3 - Kusztal, 44 min.
0:4 - Kizyma, 53 min.
ROW: Plewka – Janik, Pacholski, Krotofil, Baranskyi (70. Boda) – Kuzior (63. Tomaszewski), Pochcioł, Warmiński (83. Stolz), Kukuła, Folmert (46. Migus) – Sobik (63. Kuczera).

Polonia Nysa - Polonia Bytom 2:2 (1:1)
0:1 - Płonka, 21 min.
1:1 - Błaszkiewicz, 32 min.
1:2 - Celuch, 62 min.
2:2 - Golus, 86 min.
Polonia: Kamiński – Wójcik (60. Wróbel), Bedronka, Fulianty (46. Hałgas), Belica – Konieczny (77. Wuwer), Żagiel, Płonka, Krzemień (68. Pączko), Stefański – Ochwat (46. Celuch).

Foto-Higiena Gać - Górnik II Zabrze 3:0 (1:0)
1:0 - Przybylski, 39 min. (karny)
2:0 - Wdowiak, 66 min.
3:0 - Orzechowski, 68 min.
Górnik II: Neugebauer - Surowiec, Winglarek, Szkudlarek, Kulanek, Całka (72. Koc), Okaj (72. Skała), Flak (80. Martuszewski), Lubaski (80. Skiba), Lukoszek, Pranica (72. Zielonka).

Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2:1 (0:0)
0:1 - Jaszczyk, 64 min.
1:1 - Kuliński, 66 min. (karny)
2:1 - Dzido, 83 min.
Gwarek:
Rosół – K. Joachim, Dzido, Czajkowski, Obuchowski – Kuliński, Barbus (88. Borycka), Siwek (90. Pośpiech), Skrzyniarz (46. Dworaczek), Chwastek (88. Rakowiecki) – Jarka (46. P. Joachim).

LKS Goczałkowice-Zdrój - Polonia Świdnica 1:0 (1:0)
1:0 - Hanzel, 21 min. (karny)

Miedź II Legnica - Warta Gorzów Wielkopolski 2:0 (0:0)
1:0 - Caetano, 53 min.
2:0 - Caetano, 70 min.

Stal Brzeg - Ślęza Wrocław 1:1 (1:1)
0:1 - Palacios, 20 min.
1:1 - Niemczyk, 42 min. (karny)

Rekord Bielsko-Biała - Lechia Zielona Góra 2:1 (2:1)
1:0 - Ciućka, 17 min.
1:1 - Konieczny, 22 min.
2:1 - Ciućka, 35 min.

Pauzował: Piast Żmigród

1.  Ruch Chorzów 34 92 30 2 2 91:26
2.  Polonia Bytom 34 78 24 6 4 81:38
3.  Ślęza Wrocław 35 75 23 9 4 95:38
4.  Pniówek Pawłowice 34 64 19 7 8 63:43
5.  Zagłębie II Lubin 35 56 17 5 13 70:43
6.  Rekord Bielsko-Biała 34 52 15 7 12 64:55
7.  Stal Brzeg 34 46 12 10 12 58:51
8.  Górnik II Zabrze 34 46 14 4 16 59:54
9.  LKS Goczałkowice-Zdrój 33 45 13 6 14 51:50
10.  Miedź II Legnica 34 43 12 7 15 45:55
11.  Gwarek Tarnowskie Góry 34 43 11 10 13 51:65
12.  Lechia Zielona Góra 33 42 11 9 13 44:54
13.  MKS Kluczbork 34 41 11 8 15 54:70
14.  Warta Gorzów Wielkopolski 34 38 11 5 18 36:50
15.  Piast Żmigród 34 35 8 11 15 50:56
16.  Foto-Higiena Gać 33 33 8 9 16 47:77
17.  ROW 1964 Rybnik 34 29 6 11 17 42:70
18.  Polonia Nysa 34 23 5 8 21 39:81
19.  Polonia Świdnica 34 19 5 4 27 39:99

Czołówka klasyfikacji strzelców:

25 goli - Piotr Stępień (Ślęza Wrocław)
24 gole - Marcin Przybylski (Foto-Higiena Gać)
20 goli - Mariusz Idzik (Ruch Chorzów)
19 goli - Dawid Hanzel (Pniówek Pawłowice), Adam Żak (Polonia Bytom)
18 goli - Piotr Ćwielong (LKS Goczałkowice Zdrój), Adam Setla (Polonia Nysa)
17 goli - Szymon Kobusiński (Lechia Zielona Góra)
16 goli - Szymon Szymański (Rekord Bielsko-Biała)
15 goli - Bartosz Marchewka (LKS Goczałkowice Zdrój), Michał Mokrzycki (Ruch Chorzów)

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Zacięte derby w Pawłowicach. ROW się żegna - wyniki 36. kolejki III ligi (aktualizacja) - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Zacięte derby w Pawłowicach. ROW się żegna - wyniki 36. kolejki III ligi (aktualizacja)

FOTO: Dariusz Grabiński FOTO: Dariusz Grabiński

Ruch Chorzów nie zamierza schodzić ze zwycięskiej ścieżki. Niebiescy po bardzo emocjonującym pojedynku pokonali Pniówek Pawłowice. ROW 1964 Rybnik zaprzepaścił ostatnią już chyba szansę, by wygrzebać się ze strefy spadkowej.

Wyniki 36. kolejki:

Pniówek Pawłowice - Ruch Chorzów 2:3 (0:1)
0:1 - Wójtowicz, 45 min.
1:1 - Szkatuła, 71 min.
2:1 - Caniboł, 77 min.
2:2 - Pańkowski, 83 min. (samobójczy)
2:3 - Janoszka, 88 min.
Pniówek: Gocyk – Glenc, Ciuberek (46. Mazurkiewicz), Pańkowski, Szkatuła – Wiciński (76. Żyła), Musioł, Spratek (46. Szatkowski), Weis (55. Caniboł) – Hanzel (55. Morcinek), Łukasik. 
Ruch: Bielecki - Będzieszak (38. Kwaśniewski), Kasolik, Wyroba, Kowalski, Kulejewski, Wójtowicz, Neugebauer, Siwek (61. Mokrzycki), Rudek (61. Janoszka), Biskup.

ROW 1964 Rybnik - Zagłębie II Lubin 0:4 (0:3)
0:1 - Rogalski, 28 min.
0:2 - Pieńko, 41 min.
0:3 - Kusztal, 44 min.
0:4 - Kizyma, 53 min.
ROW: Plewka – Janik, Pacholski, Krotofil, Baranskyi (70. Boda) – Kuzior (63. Tomaszewski), Pochcioł, Warmiński (83. Stolz), Kukuła, Folmert (46. Migus) – Sobik (63. Kuczera).

Polonia Nysa - Polonia Bytom 2:2 (1:1)
0:1 - Płonka, 21 min.
1:1 - Błaszkiewicz, 32 min.
1:2 - Celuch, 62 min.
2:2 - Golus, 86 min.
Polonia: Kamiński – Wójcik (60. Wróbel), Bedronka, Fulianty (46. Hałgas), Belica – Konieczny (77. Wuwer), Żagiel, Płonka, Krzemień (68. Pączko), Stefański – Ochwat (46. Celuch).

Foto-Higiena Gać - Górnik II Zabrze 3:0 (1:0)
1:0 - Przybylski, 39 min. (karny)
2:0 - Wdowiak, 66 min.
3:0 - Orzechowski, 68 min.
Górnik II: Neugebauer - Surowiec, Winglarek, Szkudlarek, Kulanek, Całka (72. Koc), Okaj (72. Skała), Flak (80. Martuszewski), Lubaski (80. Skiba), Lukoszek, Pranica (72. Zielonka).

Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2:1 (0:0)
0:1 - Jaszczyk, 64 min.
1:1 - Kuliński, 66 min. (karny)
2:1 - Dzido, 83 min.
Gwarek:
Rosół – K. Joachim, Dzido, Czajkowski, Obuchowski – Kuliński, Barbus (88. Borycka), Siwek (90. Pośpiech), Skrzyniarz (46. Dworaczek), Chwastek (88. Rakowiecki) – Jarka (46. P. Joachim).

LKS Goczałkowice-Zdrój - Polonia Świdnica 1:0 (1:0)
1:0 - Hanzel, 21 min. (karny)

Miedź II Legnica - Warta Gorzów Wielkopolski 2:0 (0:0)
1:0 - Caetano, 53 min.
2:0 - Caetano, 70 min.

Stal Brzeg - Ślęza Wrocław 1:1 (1:1)
0:1 - Palacios, 20 min.
1:1 - Niemczyk, 42 min. (karny)

Rekord Bielsko-Biała - Lechia Zielona Góra 2:1 (2:1)
1:0 - Ciućka, 17 min.
1:1 - Konieczny, 22 min.
2:1 - Ciućka, 35 min.

Pauzował: Piast Żmigród

1.  Ruch Chorzów 34 92 30 2 2 91:26
2.  Polonia Bytom 34 78 24 6 4 81:38
3.  Ślęza Wrocław 35 75 23 9 4 95:38
4.  Pniówek Pawłowice 34 64 19 7 8 63:43
5.  Zagłębie II Lubin 35 56 17 5 13 70:43
6.  Rekord Bielsko-Biała 34 52 15 7 12 64:55
7.  Stal Brzeg 34 46 12 10 12 58:51
8.  Górnik II Zabrze 34 46 14 4 16 59:54
9.  LKS Goczałkowice-Zdrój 33 45 13 6 14 51:50
10.  Miedź II Legnica 34 43 12 7 15 45:55
11.  Gwarek Tarnowskie Góry 34 43 11 10 13 51:65
12.  Lechia Zielona Góra 33 42 11 9 13 44:54
13.  MKS Kluczbork 34 41 11 8 15 54:70
14.  Warta Gorzów Wielkopolski 34 38 11 5 18 36:50
15.  Piast Żmigród 34 35 8 11 15 50:56
16.  Foto-Higiena Gać 33 33 8 9 16 47:77
17.  ROW 1964 Rybnik 34 29 6 11 17 42:70
18.  Polonia Nysa 34 23 5 8 21 39:81
19.  Polonia Świdnica 34 19 5 4 27 39:99

Czołówka klasyfikacji strzelców:

25 goli - Piotr Stępień (Ślęza Wrocław)
24 gole - Marcin Przybylski (Foto-Higiena Gać)
20 goli - Mariusz Idzik (Ruch Chorzów)
19 goli - Dawid Hanzel (Pniówek Pawłowice), Adam Żak (Polonia Bytom)
18 goli - Piotr Ćwielong (LKS Goczałkowice Zdrój), Adam Setla (Polonia Nysa)
17 goli - Szymon Kobusiński (Lechia Zielona Góra)
16 goli - Szymon Szymański (Rekord Bielsko-Biała)
15 goli - Bartosz Marchewka (LKS Goczałkowice Zdrój), Michał Mokrzycki (Ruch Chorzów)

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing