Wydrukuj tę stronę

Rezerwy Górnika pokonały Ruch, Pniówek rozbił MKS Kluczbork - wyniki 38. kolejki III ligi

FOTO: Dariusz Grabiński FOTO: Dariusz Grabiński

Dobiegły końca rozgrywki III ligi w sezonie 2020/2021. Ruch Chorzów, który już wcześniej zapewnił sobie awans do II ligi, przegrał z rezerwami Górnika Zabrze. Porażki doznała też Polonia Bytom, ale i tak rywalizację zakończyła na drugim miejscu w tabeli.

Wyniki 38. kolejki:

Górnik II Zabrze - Ruch Chorzów 2:1 (0:0)
1:0 - Flak, 54 min.
1:1 - Wójtowicz, 74 min.
2:1 - Koc, 87 min.
Górnik II: Ćwik – Surowiec, Wingralek, Szkudlarek, Flak (81. Kołodziejczyk), Okaj (65. Skiba), Lubaski, Lukoszek (83. Koc), Kulanek, Pranica (81. Pawlak), Całka (65. Szczepanik).
Ruch: Nowak – Będzieszak (79. Foszmańczyk), Kasolik, Kulejewski, Kwaśniewski – Wyroba, Neugebauer – Wójtowicz, Siwek, Rudek – Bielecki

Pniówek Pawłowice - MKS Kluczbork 5:2 (2:1)
1:0 - Hanzel, 16 min.
1:1 - Zieliński, 24 min.
2:1 - Szatkowski, 28 min.
3:1 - Weis, 59 min. (karny)
4:1 - Hanzel, 70 min.
4:2 - Paradowski, 72 min.
5:2 - Hanzel, 87 min.
Pniówek: Zapała – Morcinek, Płowucha, Pańkowski, Glenc (81. Siciński) – Wiciński (65. Łaski), Musioł, Spratek (84. Żyła), Weis – Hanzel, Szatkowski (46. Caniboł).

ROW 1964 Rybnik - Lechia Zielona Góra 2:2 (0:1)
0:1 - Ekwueme, 22 min.
0:2 - Mycan, 60 min.
1:2 - Janik, 77 min.
2:2 - Krotofil, 86 min.
ROW: Plewka – Janik, Pacholski, Krotofil, Barnskyi, Kuzior (71. Cywka), Pochcioł, Warmiński, Migus (46. Wiora), Folmert (71. Stolz), Sobik (81. Gomola).

Gwarek Tarnowskie Góry - Ślęza Wrocław 0:2 (0:1)
0:1 - Matheus, 39 min.
0:2 - Matheus, 68 min.
Gwarek: Rosół – Dyląg, Timochina (46. Borycka), Czajkowski, Obuchowski (25. Pipia) – Dworaczek (52. Pośpiech), Siwek, Barbus, Chwastek, Rakowiecki (78. Gryc) – Jarka (68. P. Joachim).

Stal Brzeg - Polonia Bytom 3:2 (0:2)
0:1 - Bedronka, 28 min.
0:2 - Stefański, 33 min.
1:2 - Niemczyk, 65 min.
2:2 - Bronisławski, 67 min.
3:2 - Kowalski, 78 min.
Polonia: Gniełka – Budzik, Bedronka (77. Mróz), Belica, Hałgas (34. Bobiński) – Wuwer, Krzemień (90. Lachowski), Anklewicz (46. Chojnowski), Stefański, Wróbel (83. Skórka) – Ochwat.

LKS Goczałkowice-Zdrój - Warta Gorzów Wielkopolski 3:0 (2:0)
1:0 - Matuszczyk, 21 min.
2:0 - Matuszczyk, 40 min.
3:0 - Ogrocki, 88 min.

Foto-Higiena Gać - Polonia Świdnica 2:3 (2:1)
1:0 - Olikiewicz, 30 min.
2:0 - Przybylski, 45 min.
2:1 - Krakowski, 45 min.
2:2 - Paszkowski, 56 min.
2:3 - Krakowski, 72 min.

Miedź II Legnica - Piast Żmigród 0:3 (0:1)
0:1 - Łuczak, 35 min.
0:2 - Kuboń, 57 min.
0:3 - Łuczak, 74 min.

Polonia Nysa - Rekord Bielsko-Biała 1:2 (0:0)
0:1 - Ciućka, 58 min.
1:1 - Ostrowski, 60 min.
1:2 - Nowak, 90 min.

Pauzowało: Zagłębie II Lubin

Końcowa tabela:

1.  Ruch Chorzów 36 92 30 2 4 93:30
2.  Polonia Bytom 36 81 25 6 5 86:42
3.  Ślęza Wrocław 36 78 24 9 4 97:38
4.  Pniówek Pawłowice 36 68 20 8 8 68:45
5.  Zagłębie II Lubin 36 59 18 5 13 71:43
6.  Rekord Bielsko-Biała 36 58 17 7 12 71:57
7.  LKS Goczałkowice-Zdrój 36 51 15 6 14 56:55
8.  Stal Brzeg 36 49 13 10 13 61:54
9.  Górnik II Zabrze 36 49 15 4 17 61:56
10.  Lechia Zielona Góra 36 47 12 11 13 50:59
11.  Miedź II Legnica 36 46 13 7 16 47:59
12.  Gwarek Tarnowskie Góry 36 44 11 11 14 51:67
13.  MKS Kluczbork 36 41 11 8 17 57:77
14.  Piast Żmigród 36 39 9 12 15 53:56
15.  Warta Gorzów Wielkopolski 36 39 11 6 19 36:53
16.  Foto-Higiena Gać 36 33 8 9 18 50:85
17.  ROW 1964 Rybnik 36 30 6 12 18 45:75
18.  Polonia Świdnica 36 25 7 4 27 44:101
19.  Polonia Nysa 36 24 5 9 22 42:85

Czołówka klasyfikacji strzelców:

25 goli - Marcin Przybylski (Foto-Higiena Gać), Piotr Stępień (Ślęza Wrocław)
22 gole - Dawid Hanzel (Pniówek Pawłowice)
20 goli - Mariusz Idzik (Ruch Chorzów)
19 goli - Piotr Ćwielong (LKS Goczałkowice Zdrój), Adam Żak (Polonia Bytom)
18 goli - Adam Setla (Polonia Nysa)
17 goli - Szymon Kobusiński (Lechia Zielona Góra)
16 goli - Szymon Szymański (Rekord Bielsko-Biała)
15 goli - Damian Celuch (Stal Brzeg 10, Polonia Bytom 5), Bartosz Marchewka (LKS Goczałkowice Zdrój), Michał Mokrzycki (Ruch Chorzów), Patryk Stefański (Polonia Bytom)

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Rezerwy Górnika pokonały Ruch, Pniówek rozbił MKS Kluczbork - wyniki 38. kolejki III ligi - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Rezerwy Górnika pokonały Ruch, Pniówek rozbił MKS Kluczbork - wyniki 38. kolejki III ligi

FOTO: Dariusz Grabiński FOTO: Dariusz Grabiński

Dobiegły końca rozgrywki III ligi w sezonie 2020/2021. Ruch Chorzów, który już wcześniej zapewnił sobie awans do II ligi, przegrał z rezerwami Górnika Zabrze. Porażki doznała też Polonia Bytom, ale i tak rywalizację zakończyła na drugim miejscu w tabeli.

Wyniki 38. kolejki:

Górnik II Zabrze - Ruch Chorzów 2:1 (0:0)
1:0 - Flak, 54 min.
1:1 - Wójtowicz, 74 min.
2:1 - Koc, 87 min.
Górnik II: Ćwik – Surowiec, Wingralek, Szkudlarek, Flak (81. Kołodziejczyk), Okaj (65. Skiba), Lubaski, Lukoszek (83. Koc), Kulanek, Pranica (81. Pawlak), Całka (65. Szczepanik).
Ruch: Nowak – Będzieszak (79. Foszmańczyk), Kasolik, Kulejewski, Kwaśniewski – Wyroba, Neugebauer – Wójtowicz, Siwek, Rudek – Bielecki

Pniówek Pawłowice - MKS Kluczbork 5:2 (2:1)
1:0 - Hanzel, 16 min.
1:1 - Zieliński, 24 min.
2:1 - Szatkowski, 28 min.
3:1 - Weis, 59 min. (karny)
4:1 - Hanzel, 70 min.
4:2 - Paradowski, 72 min.
5:2 - Hanzel, 87 min.
Pniówek: Zapała – Morcinek, Płowucha, Pańkowski, Glenc (81. Siciński) – Wiciński (65. Łaski), Musioł, Spratek (84. Żyła), Weis – Hanzel, Szatkowski (46. Caniboł).

ROW 1964 Rybnik - Lechia Zielona Góra 2:2 (0:1)
0:1 - Ekwueme, 22 min.
0:2 - Mycan, 60 min.
1:2 - Janik, 77 min.
2:2 - Krotofil, 86 min.
ROW: Plewka – Janik, Pacholski, Krotofil, Barnskyi, Kuzior (71. Cywka), Pochcioł, Warmiński, Migus (46. Wiora), Folmert (71. Stolz), Sobik (81. Gomola).

Gwarek Tarnowskie Góry - Ślęza Wrocław 0:2 (0:1)
0:1 - Matheus, 39 min.
0:2 - Matheus, 68 min.
Gwarek: Rosół – Dyląg, Timochina (46. Borycka), Czajkowski, Obuchowski (25. Pipia) – Dworaczek (52. Pośpiech), Siwek, Barbus, Chwastek, Rakowiecki (78. Gryc) – Jarka (68. P. Joachim).

Stal Brzeg - Polonia Bytom 3:2 (0:2)
0:1 - Bedronka, 28 min.
0:2 - Stefański, 33 min.
1:2 - Niemczyk, 65 min.
2:2 - Bronisławski, 67 min.
3:2 - Kowalski, 78 min.
Polonia: Gniełka – Budzik, Bedronka (77. Mróz), Belica, Hałgas (34. Bobiński) – Wuwer, Krzemień (90. Lachowski), Anklewicz (46. Chojnowski), Stefański, Wróbel (83. Skórka) – Ochwat.

LKS Goczałkowice-Zdrój - Warta Gorzów Wielkopolski 3:0 (2:0)
1:0 - Matuszczyk, 21 min.
2:0 - Matuszczyk, 40 min.
3:0 - Ogrocki, 88 min.

Foto-Higiena Gać - Polonia Świdnica 2:3 (2:1)
1:0 - Olikiewicz, 30 min.
2:0 - Przybylski, 45 min.
2:1 - Krakowski, 45 min.
2:2 - Paszkowski, 56 min.
2:3 - Krakowski, 72 min.

Miedź II Legnica - Piast Żmigród 0:3 (0:1)
0:1 - Łuczak, 35 min.
0:2 - Kuboń, 57 min.
0:3 - Łuczak, 74 min.

Polonia Nysa - Rekord Bielsko-Biała 1:2 (0:0)
0:1 - Ciućka, 58 min.
1:1 - Ostrowski, 60 min.
1:2 - Nowak, 90 min.

Pauzowało: Zagłębie II Lubin

Końcowa tabela:

1.  Ruch Chorzów 36 92 30 2 4 93:30
2.  Polonia Bytom 36 81 25 6 5 86:42
3.  Ślęza Wrocław 36 78 24 9 4 97:38
4.  Pniówek Pawłowice 36 68 20 8 8 68:45
5.  Zagłębie II Lubin 36 59 18 5 13 71:43
6.  Rekord Bielsko-Biała 36 58 17 7 12 71:57
7.  LKS Goczałkowice-Zdrój 36 51 15 6 14 56:55
8.  Stal Brzeg 36 49 13 10 13 61:54
9.  Górnik II Zabrze 36 49 15 4 17 61:56
10.  Lechia Zielona Góra 36 47 12 11 13 50:59
11.  Miedź II Legnica 36 46 13 7 16 47:59
12.  Gwarek Tarnowskie Góry 36 44 11 11 14 51:67
13.  MKS Kluczbork 36 41 11 8 17 57:77
14.  Piast Żmigród 36 39 9 12 15 53:56
15.  Warta Gorzów Wielkopolski 36 39 11 6 19 36:53
16.  Foto-Higiena Gać 36 33 8 9 18 50:85
17.  ROW 1964 Rybnik 36 30 6 12 18 45:75
18.  Polonia Świdnica 36 25 7 4 27 44:101
19.  Polonia Nysa 36 24 5 9 22 42:85

Czołówka klasyfikacji strzelców:

25 goli - Marcin Przybylski (Foto-Higiena Gać), Piotr Stępień (Ślęza Wrocław)
22 gole - Dawid Hanzel (Pniówek Pawłowice)
20 goli - Mariusz Idzik (Ruch Chorzów)
19 goli - Piotr Ćwielong (LKS Goczałkowice Zdrój), Adam Żak (Polonia Bytom)
18 goli - Adam Setla (Polonia Nysa)
17 goli - Szymon Kobusiński (Lechia Zielona Góra)
16 goli - Szymon Szymański (Rekord Bielsko-Biała)
15 goli - Damian Celuch (Stal Brzeg 10, Polonia Bytom 5), Bartosz Marchewka (LKS Goczałkowice Zdrój), Michał Mokrzycki (Ruch Chorzów), Patryk Stefański (Polonia Bytom)

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing