Odra Wodzisław odbiła się od dna. Polonia nie zawodzi - wyniki 29. kolejki III ligi
Odra Wodzisław po zwycięstwie nad Lechią Zielona Góra opuściła ostatnie miejsce w tabeli. Podopieczni trenera Piotra Haudera nadal jednak pozostają w strefie spadkowej. Polonia Bytom wygrała w Legnicy i konsekwentnie zmierza do II ligi.
Wyniki 29. kolejki:
Miedź II Legnica - Polonia Bytom 1:2 (0:2)
0:1 - Wolny, 14 min. (karny)
0:2 - Żagiel, 15 min.
1:2 - Pojasek, 61 min.
Polonia: Mirus – Bedronka, Radkiewicz (36. Zubkov), Zejdler – Gajda, Norkowski (62. Krzemień), Konieczny, Żagiel (62. Ropski) – Kuczera (46. Ławrynowicz), Wolny (82. Stefański), Andrzejczak.
Odra Wodzisław - Lechia Zielona Góra 2:1 (1:1)
0:1 - Surożyński, 3 min.
1:1 - Elorhan, 41 min.
2:1 - Elorhan, 77 min.
Odra: Szewczyk – Mroczko, Batelt, Miensopust, Białas – Mociak, Gajda, Zdunek, Elorhan, Barański – Popczyk
Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 4:3 (2:0)
1:0 - Pączko, 2 min.
2:0 - Rakowiecki, 35 min.
2:1 - Jaworski, 57 min.
2:2 - Lechowicz, 67 min.
3:2 - M. Bąk, 73 min.
4:2 - Bednorz, 90 min.
4:3 - Nahrebecki, 90 min.
Gwarek: Rosół - M.Bąk, Przystalski, Trojanowski, Barbus- Siga (Gendera), Wiszniowski, Borycka - Pączko (Bednorz), Rakowiecki (Nelson) - Kaczmarek (Czuban).
Warta Gorzów Wielkopolski - Górnik II Zabrze 1:3 (0:2)
0:1 - Korbecki, 15 min.
0:2 - Ściślak, 45 min.
1:2 - Rybicki, 52 min.
1:3 - Dziedzic, 64 min.
Górnik II: Valion - Gandziarowski, Pochcioł, Ściśalk, Korbecki (80. Kulon 80), Rostkowski (80. Adamski 80), Wodecki (90. Ogórek), Skała, Joachim (90. Pytlewski), Pawlak, Dziedzic (80. Orzechowski).
Rekord Bielsko-Biała - Chrobry Głogów 1:0 (0:0)
1:0 - Świderski, 59 min.
LKS Goczałkowice-Zdrój - Raków II Częstochowa 2:1 (1:1)
0:1 - Kubik, 21 min.
1:1 - Kiklaisz, 25 min. (karny)
2:1 - Kiklaisz, 78 min,
Polonia Nysa - Stilon Gorzów Wielkopolski 1:2 (1:1)
0:1 - Drozdowicz, 15 min.
1:1 - Zimon, 22 min.
1:2 - Waśkow, 80 min.
Carina Gubin - Stal Brzeg 1:1 (0:0)
1:0 - Ryś, 62 min.
1:1 - Bronisławski, 62 min. (karny)
1. | Polonia Bytom | 29 | 68 | 62-27 |
2. | Rekord Bielsko-Biała | 29 | 61 | 63-30 |
3. | Ślęza Wrocław | 29 | 57 | 68-43 |
4. | Raków II Częstochowa | 29 | 55 | 49-22 |
5. | Lechia Zielona Góra | 29 | 45 | 45-40 |
6. | Gwarek Tarnowskie Góry | 29 | 42 | 46-44 |
7. | Carina Gubin | 29 | 42 | 33-37 |
8. | Górnik II Zabrze | 29 | 41 | 58-54 |
9. | Pniówek Pawłowice | 29 | 39 | 55-52 |
10. | Stilon Gorzów Wielkopolski | 29 | 38 | 46-54 |
11. | MKS Kluczbork | 29 | 38 | 52-48 |
12. | LKS Goczałkowice-Zdrój | 29 | 36 | 29-37 |
13. | Warta Gorzów Wielkopolski | 29 | 31 | 34-53 |
14. | Polonia Nysa | 29 | 30 | 35-43 |
15. | Stal Brzeg | 29 | 28 | 40-67 |
16. | Odra Wodzisław | 29 | 25 | 47-72 |
17. | Chrobry II Głogów | 29 | 24 | 37-57 |
18. | Miedź II Legnica | 29 | 23 | 36-55 |
Zestaw par 30. kolejki:
27 maja (sobota)
godz. 14.00: Rekord Bielsko-Biała - Raków II Częstochowa
godz. 16.00: Odra Wodzisław - Miedź II Legnica
godz. 16.00: Warta Gorzów Wielkopolski - Ślęza Wrocław
godz. 17.00: Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik II Zabrze
godz. 17.00: Pniówek Pawłowice - Stilon Gorzów Wielkopolski
godz. 17.00: LKS Goczałkowice-Zdrój - Stal Brzeg
godz. 17.00: Carina Gubin - Lechia Zielona Góra
godz. 17.30: Polonia Nysa - Polonia Bytom
28 maja (niedziela)
godz. 18.00: Chrobry II Głogów - MKS Kluczbork