Terminarz rundy jesiennej III ligi

Znany jest już terminarz grupy 3. piłkarskiej III ligi. Beniaminek czyli Odra Wodzisław w premierowej kolejce podejmie Piasta Żmigród. Polonia Bytom rozpocznie rywalizację od wyjazdowego starcia z rezerwami Miedzi Legnica, Gwarek Tarnowskie Góry wyjedzie do Jeleniej Góry.

Łukasz Ganowicz nowym trenerem Gwarka Tarnowskie Góry

Łukasz Ganowicz od 1 lipca poprowadzi drużynę trzecioligowego Gwarka Tarnowskie Góry. 40-latek z tarnogórskim klubem związał się dwuletnim kontraktem i zastąpi dotychczasowego trenera Krzysztofa Górecko.

Łukasz Bereta odchodzi z Ruchu Chorzów

Łukasz Bereta nie poprowadzi drużyny Ruchu Chorzów w II lidze! Szkoleniowiec, który wywalczył z Niebieskimi awans, po bieżącym sezonie odejdzie z klubu. 

Koniec serii Ruchu, Górecko odchodzi z Gwarka - wyniki 37. kolejki III ligi

W przedostatniej kolejce trzecioligowego sezonu dobiegła końca wspaniała seria zwycięstw Ruchu Chorzów. Po 17. zwycięstwach z rzędu Niebiescy znaleźli pogromców. Zostali nimi piłkarze LKS Goczałkowice-Zdrój. Gwarek Tarnowskie Góry poinformował o rozstaniu z trenerem Krzysztofem Górecko.

Ruch w II lidze! ROW musi liczyć na cud - wyniki 35. kolejki III ligi

Ruch Chorzów pewnie pokonał rezerwy Miedzi Legnica i na trzy kolejki przed zakończeniem sezonu zapewnił sobie awans do II ligi. Po meczu na Cichej rozpoczęło się świętowanie sukcesu. W fatalnych nastrojach są kibice ROW-u 1964 Rybnik. Tylko cud może uratować rybniczan przed degradacją.

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami