Derby w Zabrzu. Polonia w pogoni za liderem - zapowiedź 10. kolejki III ligi

W 10. kolejce rozgrywek piłkarskiej III ligi znów czekają nas górnośląskie derby. Tym razem w niedzielę (2 października) dojdzie do pojedynku rezerw Górnika Zabrze z Pniówkiem Pawłowice. Goniąca lidera z Częstochowy ekipa Polonii Bytom zagra na wyjeździe z Lechią Zielona Góra.

Polonia wiceliderem. Odra pokonała Ślęzę - wyniki 9. kolejki III ligi

Po zwycięstwie nad Stilonem Gorzów Wielkopolski drużyna Polonii Bytom awansowała na pozycję wicelidera trzecioligowej tabeli. Niezwykle ważne zwycięstwo, które pozwoliło utrzymać przewagę nad strefą spadkową, odniosła z Ślęzą Wrocław ekipa Odry Wodzisław.

Stan alarmowy w Odrze - zapowiedź 9. kolejki III ligi

Znów niewesoło dzieje się wokół Odry Wodzisław. Z klubem pożegnał się dotychczasowy prezes Tomasz Stolarski i do 30 września, kiedy odbędzie się walne zebranie udziałowców jego obowiązki pełni Adrian Kuźma. Tymczasem drużyna w meczu z Ślęzą Wrocław zagra o to, by nie znaleźć się w strefie spadkowej.

Gwarek podejmuje Pniówek. Odra jedzie do lidera - zapowiedź 8. kolejki III ligi

Kolejnym derbowym spotkaniem, jakie czeka nas w ósmej serii spotkań III ligi, jest pojedynek Gwarka Tarnowskie Góry z Pniówkiem Pawłowice. W bezpośrednim starciu zmierzą się dwie najlepiej do tej pory spisujące się drużyny z Górnego Śląska. Trudne zadanie w tej kolejce czeka Odrę Wodzisław

Quo vadis Polonio? Pszczółka ukąsił w końcówce - wyniki 6. kolejki III ligi

Lider z Częstochowy okazał się za silny dla Polonii Bytom. Zespół trenera Ryszarda Wieczorka doznał już trzeciej porażki w sezonie i po sześciu kolejkach ma siedem punktów straty do rezerw Rakowa. Gol Marcina Wodeckiego przechylił szalę zwycięstwa na stronę rezerw Górnika Zabrze w meczu z drugą drużyną Miedzi Legnica.

Polonia chce złamać lidera - zapowiedź 6. kolejki III ligi

Hitem szóstej kolejki spotkań III ligi będzie mecz rewelacyjnego lidera czyli rezerw Rakowa Częstochowa z Polonią Bytom. Poloniści staną przed szansą zmniejszenia dystansu dzielącego ich od pierwszego miejsca w tabeli. 

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami