Wydrukuj tę stronę

Blamaż Decora, porażka Czańca, derby Bytomia dla Polonii - wyniki 26. kolejki Haiz IV ligi

FOTO: Jarek Narewski FOTO: Jarek Narewski

Wszystkie trzy drużyny walczące o pierwsze miejsce w grupie II Haiz IV ligi w 26. kolejce doznały porażek. Najbardziej zaskoczył Decor Bełk, który uległ na własnym boisku pogodzonemu już z degradacją Płomieniowi Połomia.

Wyniki 26. kolejki:

Grupa I

Slavia Ruda Śląska - Polonia Poraj 3:1 (2:1)
0:1 - Mielczarek, 10 min.
1:1 - Polak, 23 min.
2:1 - Met, 34 min.
3:1 - Szpoton, 63 min.

Raków II Częstochowa - Śląsk Świętochłowice 5:1 (2:1)
1:0 - Czerkas, 21 min.
2:0 - Czerkas, 33 min.
2:1 - Ściętek, 37 min.
3:1 - Czerkas, 57 min.
4:1 - Czerkas, 72 min.
5:1 - Kaczmarek, 90 min.

RKS Grodziec - Sarmacja Będzin 1:0 (0:0)
1:0 - Krzos, 60 min. (karny)

Gwarek Ornontowice - Zieloni Żarki 3:2 (2:0)
1:0 - Zdrzałek, 3 min.
2:0 - Sewerin, 11 min.
2:1 - Niedbała, 57 min.
2:2 - Flak, 78 min.
3:2 - Sewerin, 86 min. (karny)

Unia Kosztowy - Unia Dąbrowa Górnicza 3:3 (2:1)
1:0 - Małkowski, 2 min.
2:0 - Norek, 42 min.
2:1 - Koziński, 43 min.
2:2 - Bąk, 47 min.
2:3 - Misztal, 49 min.
3:3 - Iwan, 87 min.

Przemsza Siewierz - Górnik Piaski 2:3 (1:0)
1:0 - Nowak, 45 min.
1:1 - Ngwagwu, 55 min.
2:1 - Burczyk, 61 min.
2:2 - Szczyrba, 84 min.
2:3 - Paduch, 87 min.

MKS Myszków - Warta Zawiercie 3:0 (2:0)
1:0 - Andrzejewski, 20 min.
2:0 - Sołdecki, 24 min.
3:0 - Andrzejewski, 68 min.

Szombierki Bytom - Polonia Bytom 1:4 (1:2)
1;0 - Rybak, 9 min.
1:1 - Lachowski, 38 min.
1:2 - Stefański, 45 min.
1:3 - Lachowski, 70 min.
1:4 - Masłowski, 88 min.

1.  Polonia Bytom 26 68 22 2 2 73:18
2.  Warta Zawiercie 26 53 16 5 5 49:27
3.  Śląsk Świętochłowice 26 46 14 4 8 46:40
4.  Polonia Poraj 26 44 13 5 8 41:31
5.  RKS Grodziec 26 44 12 8 6 45:35
6.  Unia Dąbrowa Górnicza 26 42 12 6 8 39:39
7.  Szombierki Bytom 26 38 11 5 9 41:39
8.  Gwarek Ornontowice 26 37 11 4 11 45:44
9.  Przemsza Siewierz 26 33 10 3 13 39:37
10.  Unia Kosztowy 26 31 8 7 11 32:44
11.  Sarmacja Będzin 26 30 8 6 12 31:37
12.  Raków II Częstochowa 26 30 9 3 14 54:48
13.  Slavia Ruda Śląska 26 24 5 9 12 29:46
14.  MKS Myszków 26 23 6 5 15 19:39
15.  Górnik Piaski 26 21 6 3 17 22:50
16.  Zieloni Żarki 26 20 5 5 16 29:60

Grupa II

LKS Goczałkowice-Zdrój - Polonia Łaziska Górne 5:2 (3:1)
1:0 - Piesiur, 2 min.
1:1 - Furczyk, 10 min. (samobójczy)
2:1 - Furczyk, 14 min.
3:1 - Piesiur, 23 min.
4:1 - Hanzel, 60 min.
5:1 - Jaskiernia, 67 min.
5:2 - Fabisiak, 90 min.

Decor Bełk - Płomień Połomia 3:5 (1:4)
0:1 - Sękowski, 13 min.
0:2 - Cieślak, 20 min.
1:2 - Spórna, 26 min.
1:3 - Sękowski, 29 min.
1:4 - Cieślak, 34 min.
1:5 - Sękowski, 75 min.
2:5 - Olczak, 80 min.
3:5 - Dymowski, 85 min.

Drzewiarz Jasienica - Kuźnia Ustroń 2:1 (1:0)
1:0 - Radomski, 37 min.
2:0 - Kołodziej, 54 min.
2:1 - Piteraczyk, 80 min.

Dąb Gaszowice - MKP Odra Centrum Wodzisław 1:2 (1:2)
1:0 - Sikora, 8 min.
1:1 - Okraszewski, 38 min.
1:2 - Ośliźlok, 45 min.

GKS Radziechowy-Wieprz - Unia Racibórz 4:3 (0:3)
0:1 - Szlufarski, 3 min.
0:2 - Łagosz, 7 min.
0:3 - Woniakowski, 43 min.
1:3 - M. Byrtek, 49 min. (karny)
2:3 - M. Byrtek, 55 min. (karny)
3:3 - Franusik, 61 min.
4:3 - Pindel, 84 min.

LKS Czaniec - MRKS Czechowice-Dziedzice 2:3 (1:2)
1:0 - Cichura, 13 min. (samobóczy)
1:1 - Szczęsny, 19 min.
1:2 - Jonkisz, 33 min.
1:3 - Jonkisz, 71 min.
2:3 - Stróżak, 73 min.

GKS II Tychy - Wilki Wilcza 3:1 (2:1)
1:0 - Szumilas, 12 min.
2:0 - Biegański, 27 min.
2:1 - Gajewski, 43 min.
3:1 - Kopczyk, 49 min.

Podbieskidzie II Bielsko-Biała - Spójnia Landek 1:1 (0:0)
1:0 - Drabik, 78 min.
1:1 - Sobczak, 87 min.

1.  LKS Czaniec 26 51 15 6 5 42:28
2.  Decor Bełk 26 50 15 5 6 56:35
3.  Drzewiarz Jasienica 26 49 14 7 5 44:28
4.  Kuźnia Ustroń 26 48 14 6 6 51:27
5.  GKS II Tychy 26 47 12 11 3 47:33
6.  Polonia Łaziska Górne 25 42 12 6 7 39:30
7.  MRKS Czechowice-Dziedzice 26 41 11 8 7 45:33
8.  LKS Goczałkowice-Zdrój 26 35 9 8 9 40:34
9.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 26 33 9 6 11 34:40
10.  GKS Radziechowy-Wieprz 26 32 8 8 10 32:31
11.  Wilki Wilcza 26 31 9 4 13 37:46
12.  MKP Odra Centrum Wodzisław 26 29 7 8 11 37:35
13.  Dąb Gaszowice 26 25 7 4 15 33:62
14.  Unia Racibórz 26 23 5 8 13 34:50
15.  Spójnia Landek 25 23 5 8 12 24:38
16.  Płomień Połomia 26 10 3 1 22 31:86

źródło: inf. własna / tabele za 90minut.pl

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Blamaż Decora, porażka Czańca, derby Bytomia dla Polonii - wyniki 26. kolejki Haiz IV ligi - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Blamaż Decora, porażka Czańca, derby Bytomia dla Polonii - wyniki 26. kolejki Haiz IV ligi

FOTO: Jarek Narewski FOTO: Jarek Narewski

Wszystkie trzy drużyny walczące o pierwsze miejsce w grupie II Haiz IV ligi w 26. kolejce doznały porażek. Najbardziej zaskoczył Decor Bełk, który uległ na własnym boisku pogodzonemu już z degradacją Płomieniowi Połomia.

Wyniki 26. kolejki:

Grupa I

Slavia Ruda Śląska - Polonia Poraj 3:1 (2:1)
0:1 - Mielczarek, 10 min.
1:1 - Polak, 23 min.
2:1 - Met, 34 min.
3:1 - Szpoton, 63 min.

Raków II Częstochowa - Śląsk Świętochłowice 5:1 (2:1)
1:0 - Czerkas, 21 min.
2:0 - Czerkas, 33 min.
2:1 - Ściętek, 37 min.
3:1 - Czerkas, 57 min.
4:1 - Czerkas, 72 min.
5:1 - Kaczmarek, 90 min.

RKS Grodziec - Sarmacja Będzin 1:0 (0:0)
1:0 - Krzos, 60 min. (karny)

Gwarek Ornontowice - Zieloni Żarki 3:2 (2:0)
1:0 - Zdrzałek, 3 min.
2:0 - Sewerin, 11 min.
2:1 - Niedbała, 57 min.
2:2 - Flak, 78 min.
3:2 - Sewerin, 86 min. (karny)

Unia Kosztowy - Unia Dąbrowa Górnicza 3:3 (2:1)
1:0 - Małkowski, 2 min.
2:0 - Norek, 42 min.
2:1 - Koziński, 43 min.
2:2 - Bąk, 47 min.
2:3 - Misztal, 49 min.
3:3 - Iwan, 87 min.

Przemsza Siewierz - Górnik Piaski 2:3 (1:0)
1:0 - Nowak, 45 min.
1:1 - Ngwagwu, 55 min.
2:1 - Burczyk, 61 min.
2:2 - Szczyrba, 84 min.
2:3 - Paduch, 87 min.

MKS Myszków - Warta Zawiercie 3:0 (2:0)
1:0 - Andrzejewski, 20 min.
2:0 - Sołdecki, 24 min.
3:0 - Andrzejewski, 68 min.

Szombierki Bytom - Polonia Bytom 1:4 (1:2)
1;0 - Rybak, 9 min.
1:1 - Lachowski, 38 min.
1:2 - Stefański, 45 min.
1:3 - Lachowski, 70 min.
1:4 - Masłowski, 88 min.

1.  Polonia Bytom 26 68 22 2 2 73:18
2.  Warta Zawiercie 26 53 16 5 5 49:27
3.  Śląsk Świętochłowice 26 46 14 4 8 46:40
4.  Polonia Poraj 26 44 13 5 8 41:31
5.  RKS Grodziec 26 44 12 8 6 45:35
6.  Unia Dąbrowa Górnicza 26 42 12 6 8 39:39
7.  Szombierki Bytom 26 38 11 5 9 41:39
8.  Gwarek Ornontowice 26 37 11 4 11 45:44
9.  Przemsza Siewierz 26 33 10 3 13 39:37
10.  Unia Kosztowy 26 31 8 7 11 32:44
11.  Sarmacja Będzin 26 30 8 6 12 31:37
12.  Raków II Częstochowa 26 30 9 3 14 54:48
13.  Slavia Ruda Śląska 26 24 5 9 12 29:46
14.  MKS Myszków 26 23 6 5 15 19:39
15.  Górnik Piaski 26 21 6 3 17 22:50
16.  Zieloni Żarki 26 20 5 5 16 29:60

Grupa II

LKS Goczałkowice-Zdrój - Polonia Łaziska Górne 5:2 (3:1)
1:0 - Piesiur, 2 min.
1:1 - Furczyk, 10 min. (samobójczy)
2:1 - Furczyk, 14 min.
3:1 - Piesiur, 23 min.
4:1 - Hanzel, 60 min.
5:1 - Jaskiernia, 67 min.
5:2 - Fabisiak, 90 min.

Decor Bełk - Płomień Połomia 3:5 (1:4)
0:1 - Sękowski, 13 min.
0:2 - Cieślak, 20 min.
1:2 - Spórna, 26 min.
1:3 - Sękowski, 29 min.
1:4 - Cieślak, 34 min.
1:5 - Sękowski, 75 min.
2:5 - Olczak, 80 min.
3:5 - Dymowski, 85 min.

Drzewiarz Jasienica - Kuźnia Ustroń 2:1 (1:0)
1:0 - Radomski, 37 min.
2:0 - Kołodziej, 54 min.
2:1 - Piteraczyk, 80 min.

Dąb Gaszowice - MKP Odra Centrum Wodzisław 1:2 (1:2)
1:0 - Sikora, 8 min.
1:1 - Okraszewski, 38 min.
1:2 - Ośliźlok, 45 min.

GKS Radziechowy-Wieprz - Unia Racibórz 4:3 (0:3)
0:1 - Szlufarski, 3 min.
0:2 - Łagosz, 7 min.
0:3 - Woniakowski, 43 min.
1:3 - M. Byrtek, 49 min. (karny)
2:3 - M. Byrtek, 55 min. (karny)
3:3 - Franusik, 61 min.
4:3 - Pindel, 84 min.

LKS Czaniec - MRKS Czechowice-Dziedzice 2:3 (1:2)
1:0 - Cichura, 13 min. (samobóczy)
1:1 - Szczęsny, 19 min.
1:2 - Jonkisz, 33 min.
1:3 - Jonkisz, 71 min.
2:3 - Stróżak, 73 min.

GKS II Tychy - Wilki Wilcza 3:1 (2:1)
1:0 - Szumilas, 12 min.
2:0 - Biegański, 27 min.
2:1 - Gajewski, 43 min.
3:1 - Kopczyk, 49 min.

Podbieskidzie II Bielsko-Biała - Spójnia Landek 1:1 (0:0)
1:0 - Drabik, 78 min.
1:1 - Sobczak, 87 min.

1.  LKS Czaniec 26 51 15 6 5 42:28
2.  Decor Bełk 26 50 15 5 6 56:35
3.  Drzewiarz Jasienica 26 49 14 7 5 44:28
4.  Kuźnia Ustroń 26 48 14 6 6 51:27
5.  GKS II Tychy 26 47 12 11 3 47:33
6.  Polonia Łaziska Górne 25 42 12 6 7 39:30
7.  MRKS Czechowice-Dziedzice 26 41 11 8 7 45:33
8.  LKS Goczałkowice-Zdrój 26 35 9 8 9 40:34
9.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 26 33 9 6 11 34:40
10.  GKS Radziechowy-Wieprz 26 32 8 8 10 32:31
11.  Wilki Wilcza 26 31 9 4 13 37:46
12.  MKP Odra Centrum Wodzisław 26 29 7 8 11 37:35
13.  Dąb Gaszowice 26 25 7 4 15 33:62
14.  Unia Racibórz 26 23 5 8 13 34:50
15.  Spójnia Landek 25 23 5 8 12 24:38
16.  Płomień Połomia 26 10 3 1 22 31:86

źródło: inf. własna / tabele za 90minut.pl

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing