Wydrukuj tę stronę

Terminarz rundy jesiennej sezonu 2019/2010 grupy I Haiz IV ligi

Terminarz rundy jesiennej sezonu 2019/2010 grupy I Haiz IV ligi

Podczas spotkania przedstawicieli klubów, które w sezonie 2019/2020 występować będą na poziomie Haiz IV ligi opracowany został terminarz rundy jesiennej. Poniżej prezentujemy harmonogram gier w grupie I.

1. kolejka (10-11 sierpnia)
AKS Mikołów - Śląsk Świętochłowice
Sarmacja Będzin - Unia Dąbrowa Górnicza
Polonia Poraj - Unia Kosztowy
Szombierki Bytom - Warta Zawiercie
Znicz Kłobuck - Ruch Radzionków
Drama Zbrosławice - Slavia Ruda Śląska
Gwarek Ornontowice - RKS Grodziec
Raków II Częstochowa - Przemsza Siewierz

2. kolejka (17-18 sierpnia)
Śląsk Świętochłowice - Przemsza Siewierz
RKS Grodziec - Raków II Częstochowa
Slavia Ruda Śląska - Gwarek Ornontowice
Ruch Radzionków - Drama Zbrosławice
Warta Zawiercie - Znicz Kłobuck
Unia Kosztowy - Szombierki Bytom
Unia Dąbrowa Górnicza - Polonia Poraj
AKS Mikołów - Sarmacja Będzin

3. kolejka (24-25 sierpnia)
Sarmacja Będzin - Śląsk Świętochłowice
Polonia Poraj - AKS Mikołów
Szombierki Bytom - Unia Dąbrowa Górnicza
Znicz Kłobuck - Unia Kosztowy
Drama Zbrosławice - Warta Zawiercie
Gwarek Ornontowice - Ruch Radzionków
Raków II Częstochowa - Slavia Ruda Śląska
Przemsza Siewierz - RKS Grodziec

4. kolejka (31 sierpnia - 1 września)
Śląsk Świętochłowice - RKS Grodziec
Slavia Ruda Śląska - Przemsza Siewierz
Ruch Radzionków - Raków II Częstochowa
Warta Zawiercie - Gwarek Ornontowice
Unia Kosztowy - Drama Zbrosławice
Unia Dąbrowa Górnicza - Znicz Kłobuck
AKS Mikołów - Szombierki Bytom
Sarmacja Będzin - Polonia Poraj

5. kolejka (7-8 września)
Polonia Poraj - Śląsk Świętochłowice
Szombierki Bytom - Sarmacja Będzin
Znicz Kłobuck - AKS Mikołów
Drama Zbrosławice - Unia Dąbrowa Górnicza
Gwarek Ornontowice - Unia Kosztowy
Raków II Częstochowa - Warta Zawiercie
Przemsza Siewierz - Ruch Radzionków
RKS Grodziec - Slavia Ruda Śląska

6. kolejka (14-15 września)
Śląsk Świętochłowice - Slavia Ruda Śląska
Ruch Radzionków - RKS Grodziec
Warta Zawiercie - Przemsza Siewierz
Unia Kosztowy - Raków II Częstochowa
Unia Dąbrowa Górnicza - Gwarek Ornontowice
AKS Mikołów - Drama Zbrosławice
Sarmacja Będzin - Znicz Kłobuck
Polonia Poraj - Szombierki Bytom

7. kolejka (21-22 września)
Szombierki Bytom - Śląsk Świętochłowice
Znicz Kłobuck - Polonia Poraj
Drama Zbrosławice - Sarmacja Będzin
Gwarek Ornontowice - AKS Mikołów
Raków II Częstochowa - Unia Dąbrowa Górnicza
Przemsza Siewierz - Unia Kosztowy
RKS Grodziec - Warta Zawiercie
Slavia Ruda Śląska - Ruch Radzionków

8. kolejka (28-29 września)
Śląsk Świętochłowice - Ruch Radzionków
Warta Zawiercie - Slavia Ruda Śląska
Unia Kosztowy - RKS Grodziec
Unia Dąbrowa Górnicza - Przemsza Siewierz
AKS Mikołów - Raków II Częstochowa
Sarmacja Będzin - Gwarek Ornontowice
Polonia Poraj - Drama Zbrosławice
Szombierki Bytom - Znicz Kłobuck

9. kolejka (5-6 października)
Znicz Kłobuck - Śląsk Świętochłowice
Drama Zbrosławice - Szombierki Bytom
Gwarek Ornontowice - Polonia Poraj
Raków II Częstochowa - Sarmacja Będzin
Przemsza Siewierz - AKS Mikołów
RKS Grodziec - Unia Dąbrowa Górnicza
Slavia Ruda Śląska - Unia Kosztowy
Ruch Radzionków - Warta Zawiercie

10. kolejka (12-13 października)
Śląsk Świętochłowice - Warta Zawiercie
Unia Kosztowy - Ruch Radzionków
Unia Dąbrowa Górnicza - Slavia Ruda Śląska
AKS Mikołów - RKS Grodziec)
Sarmacja Będzin - Przemsza Siewierz
Polonia Poraj - Raków II Częstochowa
Szombierki Bytom - Gwarek Ornontowice
Znicz Kłobuck - Drama Zbrosławice

11. kolejka (19-20 października)
Drama Zbrosławice - Śląsk Świętochłowice
Gwarek Ornontowice - Znicz Kłobuck
Raków II Częstochowa - Szombierki Bytom
Przemsza Siewierz - Polonia Poraj
RKS Grodziec - Sarmacja Będzin
Slavia Ruda Śląska - AKS Mikołów
Ruch Radzionków - Unia Dąbrowa Górnicza
Warta Zawiercie - Unia Kosztowy

12. kolejka (26-27 października)
Śląsk Świętochłowice - Unia Kosztowy
Unia Dąbrowa Górnicza - Warta Zawiercie
AKS Mikołów - Ruch Radzionków
Sarmacja Będzin - Slavia Ruda Śląska
Polonia Poraj - RKS Grodziec
Szombierki Bytom - Przemsza Siewierz
Znicz Kłobuck - Raków II Częstochowa
Drama Zbrosławice - Gwarek Ornontowice

13. kolejka (2-3 listopada)
Gwarek Ornontowice - Śląsk Świętochłowice
Raków II Częstochowa - Drama Zbrosławice
Przemsza Siewierz - Znicz Kłobuck
RKS Grodziec - Szombierki Bytom
Slavia Ruda Śląska - Polonia Poraj
Ruch Radzionków - Sarmacja Będzin
Warta Zawiercie - AKS Mikołów
Unia Kosztowy - Unia Dąbrowa Górnicza

14. kolejka (9-10 listopada)
Śląsk Świętochłowice - Unia Dąbrowa Górnicza
AKS Mikołów - Unia Kosztowy
Sarmacja Będzin - Warta Zawiercie
Polonia Poraj - Ruch Radzionków
Szombierki Bytom - Slavia Ruda Śląska
Znicz Kłobuck - RKS Grodziec
Drama Zbrosławice - Przemsza Siewierz
Gwarek Ornontowice - Raków II Częstochowa

15. kolejka (16-17 listopada)
Raków II Częstochowa - Śląsk Świętochłowice
Przemsza Siewierz - Gwarek Ornontowice
RKS Grodziec - Drama Zbrosławice
Slavia Ruda Śląska - Znicz Kłobuck
Ruch Radzionków - Szombierki Bytom
Warta Zawiercie - Polonia Poraj
Unia Kosztowy - Sarmacja Będzin
Unia Dąbrowa Górnicza - AKS Mikołów

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Terminarz rundy jesiennej sezonu 2019/2010 grupy I Haiz IV ligi - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Terminarz rundy jesiennej sezonu 2019/2010 grupy I Haiz IV ligi

Terminarz rundy jesiennej sezonu 2019/2010 grupy I Haiz IV ligi

Podczas spotkania przedstawicieli klubów, które w sezonie 2019/2020 występować będą na poziomie Haiz IV ligi opracowany został terminarz rundy jesiennej. Poniżej prezentujemy harmonogram gier w grupie I.

1. kolejka (10-11 sierpnia)
AKS Mikołów - Śląsk Świętochłowice
Sarmacja Będzin - Unia Dąbrowa Górnicza
Polonia Poraj - Unia Kosztowy
Szombierki Bytom - Warta Zawiercie
Znicz Kłobuck - Ruch Radzionków
Drama Zbrosławice - Slavia Ruda Śląska
Gwarek Ornontowice - RKS Grodziec
Raków II Częstochowa - Przemsza Siewierz

2. kolejka (17-18 sierpnia)
Śląsk Świętochłowice - Przemsza Siewierz
RKS Grodziec - Raków II Częstochowa
Slavia Ruda Śląska - Gwarek Ornontowice
Ruch Radzionków - Drama Zbrosławice
Warta Zawiercie - Znicz Kłobuck
Unia Kosztowy - Szombierki Bytom
Unia Dąbrowa Górnicza - Polonia Poraj
AKS Mikołów - Sarmacja Będzin

3. kolejka (24-25 sierpnia)
Sarmacja Będzin - Śląsk Świętochłowice
Polonia Poraj - AKS Mikołów
Szombierki Bytom - Unia Dąbrowa Górnicza
Znicz Kłobuck - Unia Kosztowy
Drama Zbrosławice - Warta Zawiercie
Gwarek Ornontowice - Ruch Radzionków
Raków II Częstochowa - Slavia Ruda Śląska
Przemsza Siewierz - RKS Grodziec

4. kolejka (31 sierpnia - 1 września)
Śląsk Świętochłowice - RKS Grodziec
Slavia Ruda Śląska - Przemsza Siewierz
Ruch Radzionków - Raków II Częstochowa
Warta Zawiercie - Gwarek Ornontowice
Unia Kosztowy - Drama Zbrosławice
Unia Dąbrowa Górnicza - Znicz Kłobuck
AKS Mikołów - Szombierki Bytom
Sarmacja Będzin - Polonia Poraj

5. kolejka (7-8 września)
Polonia Poraj - Śląsk Świętochłowice
Szombierki Bytom - Sarmacja Będzin
Znicz Kłobuck - AKS Mikołów
Drama Zbrosławice - Unia Dąbrowa Górnicza
Gwarek Ornontowice - Unia Kosztowy
Raków II Częstochowa - Warta Zawiercie
Przemsza Siewierz - Ruch Radzionków
RKS Grodziec - Slavia Ruda Śląska

6. kolejka (14-15 września)
Śląsk Świętochłowice - Slavia Ruda Śląska
Ruch Radzionków - RKS Grodziec
Warta Zawiercie - Przemsza Siewierz
Unia Kosztowy - Raków II Częstochowa
Unia Dąbrowa Górnicza - Gwarek Ornontowice
AKS Mikołów - Drama Zbrosławice
Sarmacja Będzin - Znicz Kłobuck
Polonia Poraj - Szombierki Bytom

7. kolejka (21-22 września)
Szombierki Bytom - Śląsk Świętochłowice
Znicz Kłobuck - Polonia Poraj
Drama Zbrosławice - Sarmacja Będzin
Gwarek Ornontowice - AKS Mikołów
Raków II Częstochowa - Unia Dąbrowa Górnicza
Przemsza Siewierz - Unia Kosztowy
RKS Grodziec - Warta Zawiercie
Slavia Ruda Śląska - Ruch Radzionków

8. kolejka (28-29 września)
Śląsk Świętochłowice - Ruch Radzionków
Warta Zawiercie - Slavia Ruda Śląska
Unia Kosztowy - RKS Grodziec
Unia Dąbrowa Górnicza - Przemsza Siewierz
AKS Mikołów - Raków II Częstochowa
Sarmacja Będzin - Gwarek Ornontowice
Polonia Poraj - Drama Zbrosławice
Szombierki Bytom - Znicz Kłobuck

9. kolejka (5-6 października)
Znicz Kłobuck - Śląsk Świętochłowice
Drama Zbrosławice - Szombierki Bytom
Gwarek Ornontowice - Polonia Poraj
Raków II Częstochowa - Sarmacja Będzin
Przemsza Siewierz - AKS Mikołów
RKS Grodziec - Unia Dąbrowa Górnicza
Slavia Ruda Śląska - Unia Kosztowy
Ruch Radzionków - Warta Zawiercie

10. kolejka (12-13 października)
Śląsk Świętochłowice - Warta Zawiercie
Unia Kosztowy - Ruch Radzionków
Unia Dąbrowa Górnicza - Slavia Ruda Śląska
AKS Mikołów - RKS Grodziec)
Sarmacja Będzin - Przemsza Siewierz
Polonia Poraj - Raków II Częstochowa
Szombierki Bytom - Gwarek Ornontowice
Znicz Kłobuck - Drama Zbrosławice

11. kolejka (19-20 października)
Drama Zbrosławice - Śląsk Świętochłowice
Gwarek Ornontowice - Znicz Kłobuck
Raków II Częstochowa - Szombierki Bytom
Przemsza Siewierz - Polonia Poraj
RKS Grodziec - Sarmacja Będzin
Slavia Ruda Śląska - AKS Mikołów
Ruch Radzionków - Unia Dąbrowa Górnicza
Warta Zawiercie - Unia Kosztowy

12. kolejka (26-27 października)
Śląsk Świętochłowice - Unia Kosztowy
Unia Dąbrowa Górnicza - Warta Zawiercie
AKS Mikołów - Ruch Radzionków
Sarmacja Będzin - Slavia Ruda Śląska
Polonia Poraj - RKS Grodziec
Szombierki Bytom - Przemsza Siewierz
Znicz Kłobuck - Raków II Częstochowa
Drama Zbrosławice - Gwarek Ornontowice

13. kolejka (2-3 listopada)
Gwarek Ornontowice - Śląsk Świętochłowice
Raków II Częstochowa - Drama Zbrosławice
Przemsza Siewierz - Znicz Kłobuck
RKS Grodziec - Szombierki Bytom
Slavia Ruda Śląska - Polonia Poraj
Ruch Radzionków - Sarmacja Będzin
Warta Zawiercie - AKS Mikołów
Unia Kosztowy - Unia Dąbrowa Górnicza

14. kolejka (9-10 listopada)
Śląsk Świętochłowice - Unia Dąbrowa Górnicza
AKS Mikołów - Unia Kosztowy
Sarmacja Będzin - Warta Zawiercie
Polonia Poraj - Ruch Radzionków
Szombierki Bytom - Slavia Ruda Śląska
Znicz Kłobuck - RKS Grodziec
Drama Zbrosławice - Przemsza Siewierz
Gwarek Ornontowice - Raków II Częstochowa

15. kolejka (16-17 listopada)
Raków II Częstochowa - Śląsk Świętochłowice
Przemsza Siewierz - Gwarek Ornontowice
RKS Grodziec - Drama Zbrosławice
Slavia Ruda Śląska - Znicz Kłobuck
Ruch Radzionków - Szombierki Bytom
Warta Zawiercie - Polonia Poraj
Unia Kosztowy - Sarmacja Będzin
Unia Dąbrowa Górnicza - AKS Mikołów

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing