Wydrukuj tę stronę

Przebudzenie Dramy Zbrosławice, wodzisławskie derby dla beniaminka - wyniki 11. kolejki IV ligi

FOTO: Jarek Narewski FOTO: Jarek Narewski

Aż do 11. serii spotkań musieli czekać kibice Dramy Zbrosławice na premierowe zwycięstwo swojej ulubionej drużyny na czwartoligowym szczeblu. Beniaminek w końcu zainkasował komplet punktów po efektownej wygranej 5:2 nad Śląskiem Świętochłowice

Wyniki 11. kolejki:

Grupa I

Slavia Ruda Śląska - AKS Mikołów 1:1 (1:0)
1:0 - Barteczko, 25 min.
1:1 - Gałecki, 90 min.

Drama Zbrosławice - Śląsk Świętochłowice 5:2 (3:2)
1:0 - Stolarczyk, 4 min.
2:0 - Wujek, 6 min.
3:0 - Giera, 29 min.
3:1 - Palka, 31 min.
3:2 - Henisz, 35 min.
4:2 - Hermasz, 66 min.
5:2 - Urbainczyk, 90 min.

Gwarek Ornontowice - Znicz Kłobuck 0:3 (0:2)
0:1 - D. Wojtyra, 21 min.
0:2 - K. Wojtyra, 32 min.
0:3 - K. Wojtyra, 88 min.

Przemsza Siewierz - Polonia Poraj 2:1 (1:0)
1:0 - Repa, 8 min.
2:0 - Bednarz, 83 min.
2:1 - Piwiński, 90 min.

RKS Grodziec - Sarmacja Będzin 1:3 (1:1)
1:0 - Waśniewski, 15 min. (karny)
1:1 - Tyszczak, 21 min.
1:2 - Tyszczak, 51 min.
1:3 - Bała, 71 min.

Ruch Radzionków - Unia Dąbrowa Górnicza 4:0 (2:0)
1:0 - Gajewski, 17 min.
2:0 - Gajewski, 27 min. (karny)
3:0 - Gajewski, 58 min.
4:0 - Kopeć, 76 min.

Warta Zawiercie - Unia Kosztowy 0:2 (0:1)
0:1 - Turczyński, 8 min.
0:2 - Ngwagwu, 70 min.

Raków II Częstochowa - Szombierki Bytom 3:1 (2:1)
1:0 - Bator, 5 min.
2:0 - Cichecki, 9 min. (samobójczy)
2:1 - Rybak, 43 min.
3:1 - Kaczmarek, 65 min.

1.  Szombierki Bytom 11 26 8 2 1 23:11
2.  Unia Kosztowy 11 24 7 3 1 28:10
3.  Ruch Radzionków 11 19 6 1 4 21:12
4.  AKS Mikołów 11 19 5 4 2 13:7
5.  Znicz Kłobuck 11 17 5 2 4 23:15
6.  Sarmacja Będzin 11 17 4 5 2 19:10
7.  Przemsza Siewierz 11 16 4 4 3 19:17
8.  Warta Zawiercie 11 16 5 1 5 24:19
9.  Gwarek Ornontowice 11 15 4 3 4 20:14
10.  Unia Dąbrowa Górnicza 11 14 4 2 5 13:18
11.  Śląsk Świętochłowice 11 14 4 2 5 14:23
12.  Raków II Częstochowa 11 13 4 1 6 19:20
13.  Slavia Ruda Śląska 11 11 3 2 6 12:21
14.  Polonia Poraj 11 10 2 4 5 13:21
15.  RKS Grodziec 11 8 2 2 7 13:29
16.  Drama Zbrosławice 11 5 1 2 8 16:42

Grupa II

GKS Radziechowy-Wieprz - Wilki Wilcza 1:0 (0:0)
1:0 - Łącki, 86 min.

MKP Odra Centrum Wodzisław - Odra Wodzisław 1:2 (1:2)
0:1 - Lalko, 32 min.
0:2 - Dudziński, 39 min.
1:2 - Podbioł, 45 min.

Kuźnia Ustroń - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3:0 (2:0)
1:0 - Lavruk, 10 min.
2:0 - Lavruk, 16 min.
3:0 - Kuder, 55 min.

Decor Bełk - LKS Czaniec 2:0 (1:0)
1:0 - Olczak, 32 min.
2:0 - Sikora, 89 min.

MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Goczałkowice-Zdrój 2:2 (0:0)
0:1 - Furczyk, 50 min.
0:2 - Matuszczyk, 71 min.
1:2 - Rodak, 85 min.
2:2 - Adamiec, 90 min.

Polonia Łaziska Górne - Spójnia Landek 2:0 (0:0)
1:0 - Prochownik, 56 min.
2:0 - Kaszok, 90 min.

Unia Książenice - Drzewiarz Jasienica 4:5 (2:2)
0:1 - Sekuła, 5 min.
1:1 - Radomoski, 30 min. (samobójczy)
1:2 - Królak, 32 min.
2:2 - Pieczka, 41 min.
3:2 - Drapacz, 54 min.
3:3 - Chojnacki, 64 min.
4:3 - Pieczka, 78 min.
4:4 - Sekuła, 83 min.
4:5 - Królak, 89 min.

Beskid Skoczów - GKS II Tychy 2:4 (0:2)
0:1 - Piątek, 15 min.
0:2 - Biegański, 45 min.
0:3 - Kasprzyk, 58 min.
1:3 - Ferfecki, 60 min.
1:4 - Staniucha, 75 min.
2:4 - Ferfecki, 82 min.

1.  Odra Wodzisław 11 23 7 2 2 26:13
2.  GKS II Tychy 11 23 7 2 2 28:14
3.  Unia Książenice 11 20 6 2 3 28:20
4.  MRKS Czechowice-Dziedzice 11 20 6 2 3 25:18
5.  LKS Goczałkowice-Zdrój 11 19 5 4 2 20:15
6.  Drzewiarz Jasienica 11 19 6 1 4 24:22
7.  Kuźnia Ustroń 11 18 6 0 5 23:17
8.  LKS Czaniec 11 18 5 3 3 12:10
9.  Polonia Łaziska Górne 11 18 5 3 4 15:14
10.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 11 17 5 2 4 19:20
11.  Decor Bełk 11 13 4 1 6 20:29
12.  Spójnia Landek 11 12 3 3 5 12:15
13.  GKS Radziechowy-Wieprz 11 11 3 2 6 19:20
14.  MKP Odra Centrum Wodzisław 11 9 3 0 9 12:29
15.  Wilki Wilcza 11 7 2 1 8 11:20
16.  Beskid Skoczów 11 2 0 2 9 15:33

Źródło: inf. własna/ tabela za 90minut.pl

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Przebudzenie Dramy Zbrosławice, wodzisławskie derby dla beniaminka - wyniki 11. kolejki IV ligi - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Przebudzenie Dramy Zbrosławice, wodzisławskie derby dla beniaminka - wyniki 11. kolejki IV ligi

FOTO: Jarek Narewski FOTO: Jarek Narewski

Aż do 11. serii spotkań musieli czekać kibice Dramy Zbrosławice na premierowe zwycięstwo swojej ulubionej drużyny na czwartoligowym szczeblu. Beniaminek w końcu zainkasował komplet punktów po efektownej wygranej 5:2 nad Śląskiem Świętochłowice

Wyniki 11. kolejki:

Grupa I

Slavia Ruda Śląska - AKS Mikołów 1:1 (1:0)
1:0 - Barteczko, 25 min.
1:1 - Gałecki, 90 min.

Drama Zbrosławice - Śląsk Świętochłowice 5:2 (3:2)
1:0 - Stolarczyk, 4 min.
2:0 - Wujek, 6 min.
3:0 - Giera, 29 min.
3:1 - Palka, 31 min.
3:2 - Henisz, 35 min.
4:2 - Hermasz, 66 min.
5:2 - Urbainczyk, 90 min.

Gwarek Ornontowice - Znicz Kłobuck 0:3 (0:2)
0:1 - D. Wojtyra, 21 min.
0:2 - K. Wojtyra, 32 min.
0:3 - K. Wojtyra, 88 min.

Przemsza Siewierz - Polonia Poraj 2:1 (1:0)
1:0 - Repa, 8 min.
2:0 - Bednarz, 83 min.
2:1 - Piwiński, 90 min.

RKS Grodziec - Sarmacja Będzin 1:3 (1:1)
1:0 - Waśniewski, 15 min. (karny)
1:1 - Tyszczak, 21 min.
1:2 - Tyszczak, 51 min.
1:3 - Bała, 71 min.

Ruch Radzionków - Unia Dąbrowa Górnicza 4:0 (2:0)
1:0 - Gajewski, 17 min.
2:0 - Gajewski, 27 min. (karny)
3:0 - Gajewski, 58 min.
4:0 - Kopeć, 76 min.

Warta Zawiercie - Unia Kosztowy 0:2 (0:1)
0:1 - Turczyński, 8 min.
0:2 - Ngwagwu, 70 min.

Raków II Częstochowa - Szombierki Bytom 3:1 (2:1)
1:0 - Bator, 5 min.
2:0 - Cichecki, 9 min. (samobójczy)
2:1 - Rybak, 43 min.
3:1 - Kaczmarek, 65 min.

1.  Szombierki Bytom 11 26 8 2 1 23:11
2.  Unia Kosztowy 11 24 7 3 1 28:10
3.  Ruch Radzionków 11 19 6 1 4 21:12
4.  AKS Mikołów 11 19 5 4 2 13:7
5.  Znicz Kłobuck 11 17 5 2 4 23:15
6.  Sarmacja Będzin 11 17 4 5 2 19:10
7.  Przemsza Siewierz 11 16 4 4 3 19:17
8.  Warta Zawiercie 11 16 5 1 5 24:19
9.  Gwarek Ornontowice 11 15 4 3 4 20:14
10.  Unia Dąbrowa Górnicza 11 14 4 2 5 13:18
11.  Śląsk Świętochłowice 11 14 4 2 5 14:23
12.  Raków II Częstochowa 11 13 4 1 6 19:20
13.  Slavia Ruda Śląska 11 11 3 2 6 12:21
14.  Polonia Poraj 11 10 2 4 5 13:21
15.  RKS Grodziec 11 8 2 2 7 13:29
16.  Drama Zbrosławice 11 5 1 2 8 16:42

Grupa II

GKS Radziechowy-Wieprz - Wilki Wilcza 1:0 (0:0)
1:0 - Łącki, 86 min.

MKP Odra Centrum Wodzisław - Odra Wodzisław 1:2 (1:2)
0:1 - Lalko, 32 min.
0:2 - Dudziński, 39 min.
1:2 - Podbioł, 45 min.

Kuźnia Ustroń - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3:0 (2:0)
1:0 - Lavruk, 10 min.
2:0 - Lavruk, 16 min.
3:0 - Kuder, 55 min.

Decor Bełk - LKS Czaniec 2:0 (1:0)
1:0 - Olczak, 32 min.
2:0 - Sikora, 89 min.

MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Goczałkowice-Zdrój 2:2 (0:0)
0:1 - Furczyk, 50 min.
0:2 - Matuszczyk, 71 min.
1:2 - Rodak, 85 min.
2:2 - Adamiec, 90 min.

Polonia Łaziska Górne - Spójnia Landek 2:0 (0:0)
1:0 - Prochownik, 56 min.
2:0 - Kaszok, 90 min.

Unia Książenice - Drzewiarz Jasienica 4:5 (2:2)
0:1 - Sekuła, 5 min.
1:1 - Radomoski, 30 min. (samobójczy)
1:2 - Królak, 32 min.
2:2 - Pieczka, 41 min.
3:2 - Drapacz, 54 min.
3:3 - Chojnacki, 64 min.
4:3 - Pieczka, 78 min.
4:4 - Sekuła, 83 min.
4:5 - Królak, 89 min.

Beskid Skoczów - GKS II Tychy 2:4 (0:2)
0:1 - Piątek, 15 min.
0:2 - Biegański, 45 min.
0:3 - Kasprzyk, 58 min.
1:3 - Ferfecki, 60 min.
1:4 - Staniucha, 75 min.
2:4 - Ferfecki, 82 min.

1.  Odra Wodzisław 11 23 7 2 2 26:13
2.  GKS II Tychy 11 23 7 2 2 28:14
3.  Unia Książenice 11 20 6 2 3 28:20
4.  MRKS Czechowice-Dziedzice 11 20 6 2 3 25:18
5.  LKS Goczałkowice-Zdrój 11 19 5 4 2 20:15
6.  Drzewiarz Jasienica 11 19 6 1 4 24:22
7.  Kuźnia Ustroń 11 18 6 0 5 23:17
8.  LKS Czaniec 11 18 5 3 3 12:10
9.  Polonia Łaziska Górne 11 18 5 3 4 15:14
10.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 11 17 5 2 4 19:20
11.  Decor Bełk 11 13 4 1 6 20:29
12.  Spójnia Landek 11 12 3 3 5 12:15
13.  GKS Radziechowy-Wieprz 11 11 3 2 6 19:20
14.  MKP Odra Centrum Wodzisław 11 9 3 0 9 12:29
15.  Wilki Wilcza 11 7 2 1 8 11:20
16.  Beskid Skoczów 11 2 0 2 9 15:33

Źródło: inf. własna/ tabela za 90minut.pl

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing