Wydrukuj tę stronę

Porażki liderów: wpadka Unii Kosztowy, Rozwój Katowice lepszy od Unii Książenice - wyniki 17. kolejki ZINA IV ligi (aktualizacja)

Porażki liderów: wpadka Unii Kosztowy, Rozwój Katowice lepszy od Unii Książenice - wyniki 17. kolejki ZINA IV ligi (aktualizacja)

Odra Wodzisław wykorzystała porażkę Unii Książenice z Rozwojem Katowice i została nowym liderem grupy II ZINA IV ligi. Przewodząca tabeli grupy I Unia Kosztowy niespodziewanie uległa Gwarkowi Ornontowice.

Wyniki 17. kolejki:

Grupa I

Unia Dąbrowa Górnicza - RKS Grodziec 4:1 (3:0)
1:0 - Jędrzejczyk, 27 min.
2:0 - Koch, 31 min. (samobójczy)
3:0 - Misztal, 42 min.
3:1 - Waśniowski, 55 min.
4:1 - Maślanka, 60 min.

Szczakowianka Jaworzno - Przemsza Siewierz 3:1 (2:0)
1:0 - Cygnar, 10 min.
2:0 - Cygnar, 40 min.
2:1 - Burczyk, 77 min.
3:1 - Cygnar, 90 min.

AKS Mikołów - Drama Zbrosławice 0:0

Unia Kosztowy - Gwarek Ornontowice 0:2 (0:0)
0:1 - Sewerin, 72 min.
0:2 - Sewerin, 88 min.

MKS Myszków - Szombierki Bytom 2:3 (1:0)
1:0 - Kowalski, 8 min.
2:0 - Krupa, 54 min.
2:1 - Moritz, 63 min. (karny)
2:2 - Malicki, 75 min.
2:3 - Pstuś, 90 min.

Raków II Częstochowa - Śląsk Świętochłowice 3:0 (2:0)
1:0 - Chiliński, 10 min.
2:0 - Skibiński, 15 min.
3:0 - Głasek, 84 min.

Mecze Warta Zawiercie - Znicz Kłobuck i Ruch Radzionków - Polonia Łaziska Górne przełożone na 28 listopada.

Pauzuje: Sarmacja Będzin

1.  Unia Kosztowy 15 33 11 0 4 37:16
2.  Warta Zawiercie 14 30 9 3 2 34:11
3.  Unia Dąbrowa Górnicza 15 29 9 2 4 23:15
4.  Raków II Częstochowa 15 28 8 4 3 21:9
5.  Gwarek Ornontowice 16 27 8 3 5 25:19
6.  Szczakowianka Jaworzno 16 22 6 4 6 27:32
7.  AKS Mikołów 16 21 5 6 5 17:14
8.  Szombierki Bytom 16 21 6 3 7 20:24
9.  Znicz Kłobuck 14 20 6 2 6 24:19
10.  Ruch Radzionków 13 19 6 1 6 17:18
11.  Sarmacja Będzin 16 19 5 4 7 22:20
 12.   Przemsza Siewierz 15 19 5 4 6 15:22
 13.   Polonia Łaziska Górne 14 18 5 3 6 22:32
14.  Śląsk Świętochłowice 14 18 5 3 6 21:26
15.  MKS Myszków 12 10 3 1 8 17:26
16.  Drama Zbrosławice 15 10 2 4 9 18:32
 17.  RKS Grodziec 15 7 2 1 12 12:42

Grupa II

Rozwój Katowice - Unia Książenice 1:0 (0:0)
1:0 - Chwila, 48 min.

Spójnia Landek - Unia Turza 4:0 (3:0)
1:0 - Kozioł, 13 min. (karny)
2:0 - Skrobol, 14 min.
3:0 - Bukowczan, 24 min.
4:0 - Gryman, 88 min.

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - GKS Radziechowy-Wieprz 2:2 (1:1)
1:0 - Rozmus, 4 min.
1:1 - Janik, 17 min.
2:1 - Dudka, 59 min. (samobójczy)
2:2 - Czernek, 78 min.

Drzewiarz Jasienica - MKP Odra Centrum Wodzisław 1:0 (0:0)
1:0 - Ślosarczyk, 47 min.

Decor Bełk - Orzeł Łękawica 1:1 (1:1)
1:0 - Rasek, 40 min.
1:1 - Mrózek, 41 min.

Odra Wodzisław - Iskra Pszczyna 4:0 (0:0)
1:0 - Lalko, 55 min.
2:0 - Tarka, 75 min.
3:0 - Gać, 77 min. (karny)
4:0 - Pryka, 85 min.

GKS II Tychy - Kuźnia Ustroń 1:3 (1:0)
1:0 - Paluch, 26 min.
1:1 - Wigezzi, 46 min.
1:2 - Pietraczyk, 58 min.
1:3 - Pietraczyk, 65 min.

Mecz Jedność 32 Przyszowice - MRKS Czechowice-Dziedzice odwołany.

Pauzował: LKS Czaniec

1.  Odra Wodzisław 15 36 12 0 3 42:16
2.  Unia Książenice 16 35 11 2 3 28:17
3.  Spójnia Landek 15 30 9 3 3 42:13
4.  Rozwój Katowice 16 28 8 4 4 37:20
5.  Decor Bełk 16 27 8 3 5 28:25
6.  Drzewiarz Jasienica 16 27 8 3 5 21:21
7.  Unia Turza 15 26 7 5 3 29:24
8.  Kuźnia Ustroń 16 24 7 3 6 31:31
9.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 16 21 6 3 7 31:31
10.  GKS II Tychy 15 19 6 1 8 32:31
11.  LKS Czaniec 14 18 5 3 6 24:28
12.  MKP Odra Centrum Wodzisław 15 18 6 0 9 28:36
 13.   Orzeł Łękawica 14 16 4 4 6 19:23
14.  MRKS Czechowice-Dziedzice 14 14 4 2 8 19:23
15.  Jedność 32 Przyszowice 13 12 4 0 9 14:28
16.  GKS Radziechowy-Wieprz 15 7 1 4 9 13:35
17.  Iskra Pszczyna 16 6 2 0 14 13:49

.

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Porażki liderów: wpadka Unii Kosztowy, Rozwój Katowice lepszy od Unii Książenice - wyniki 17. kolejki ZINA IV ligi (aktualizacja) - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Porażki liderów: wpadka Unii Kosztowy, Rozwój Katowice lepszy od Unii Książenice - wyniki 17. kolejki ZINA IV ligi (aktualizacja)

Porażki liderów: wpadka Unii Kosztowy, Rozwój Katowice lepszy od Unii Książenice - wyniki 17. kolejki ZINA IV ligi (aktualizacja)

Odra Wodzisław wykorzystała porażkę Unii Książenice z Rozwojem Katowice i została nowym liderem grupy II ZINA IV ligi. Przewodząca tabeli grupy I Unia Kosztowy niespodziewanie uległa Gwarkowi Ornontowice.

Wyniki 17. kolejki:

Grupa I

Unia Dąbrowa Górnicza - RKS Grodziec 4:1 (3:0)
1:0 - Jędrzejczyk, 27 min.
2:0 - Koch, 31 min. (samobójczy)
3:0 - Misztal, 42 min.
3:1 - Waśniowski, 55 min.
4:1 - Maślanka, 60 min.

Szczakowianka Jaworzno - Przemsza Siewierz 3:1 (2:0)
1:0 - Cygnar, 10 min.
2:0 - Cygnar, 40 min.
2:1 - Burczyk, 77 min.
3:1 - Cygnar, 90 min.

AKS Mikołów - Drama Zbrosławice 0:0

Unia Kosztowy - Gwarek Ornontowice 0:2 (0:0)
0:1 - Sewerin, 72 min.
0:2 - Sewerin, 88 min.

MKS Myszków - Szombierki Bytom 2:3 (1:0)
1:0 - Kowalski, 8 min.
2:0 - Krupa, 54 min.
2:1 - Moritz, 63 min. (karny)
2:2 - Malicki, 75 min.
2:3 - Pstuś, 90 min.

Raków II Częstochowa - Śląsk Świętochłowice 3:0 (2:0)
1:0 - Chiliński, 10 min.
2:0 - Skibiński, 15 min.
3:0 - Głasek, 84 min.

Mecze Warta Zawiercie - Znicz Kłobuck i Ruch Radzionków - Polonia Łaziska Górne przełożone na 28 listopada.

Pauzuje: Sarmacja Będzin

1.  Unia Kosztowy 15 33 11 0 4 37:16
2.  Warta Zawiercie 14 30 9 3 2 34:11
3.  Unia Dąbrowa Górnicza 15 29 9 2 4 23:15
4.  Raków II Częstochowa 15 28 8 4 3 21:9
5.  Gwarek Ornontowice 16 27 8 3 5 25:19
6.  Szczakowianka Jaworzno 16 22 6 4 6 27:32
7.  AKS Mikołów 16 21 5 6 5 17:14
8.  Szombierki Bytom 16 21 6 3 7 20:24
9.  Znicz Kłobuck 14 20 6 2 6 24:19
10.  Ruch Radzionków 13 19 6 1 6 17:18
11.  Sarmacja Będzin 16 19 5 4 7 22:20
 12.   Przemsza Siewierz 15 19 5 4 6 15:22
 13.   Polonia Łaziska Górne 14 18 5 3 6 22:32
14.  Śląsk Świętochłowice 14 18 5 3 6 21:26
15.  MKS Myszków 12 10 3 1 8 17:26
16.  Drama Zbrosławice 15 10 2 4 9 18:32
 17.  RKS Grodziec 15 7 2 1 12 12:42

Grupa II

Rozwój Katowice - Unia Książenice 1:0 (0:0)
1:0 - Chwila, 48 min.

Spójnia Landek - Unia Turza 4:0 (3:0)
1:0 - Kozioł, 13 min. (karny)
2:0 - Skrobol, 14 min.
3:0 - Bukowczan, 24 min.
4:0 - Gryman, 88 min.

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - GKS Radziechowy-Wieprz 2:2 (1:1)
1:0 - Rozmus, 4 min.
1:1 - Janik, 17 min.
2:1 - Dudka, 59 min. (samobójczy)
2:2 - Czernek, 78 min.

Drzewiarz Jasienica - MKP Odra Centrum Wodzisław 1:0 (0:0)
1:0 - Ślosarczyk, 47 min.

Decor Bełk - Orzeł Łękawica 1:1 (1:1)
1:0 - Rasek, 40 min.
1:1 - Mrózek, 41 min.

Odra Wodzisław - Iskra Pszczyna 4:0 (0:0)
1:0 - Lalko, 55 min.
2:0 - Tarka, 75 min.
3:0 - Gać, 77 min. (karny)
4:0 - Pryka, 85 min.

GKS II Tychy - Kuźnia Ustroń 1:3 (1:0)
1:0 - Paluch, 26 min.
1:1 - Wigezzi, 46 min.
1:2 - Pietraczyk, 58 min.
1:3 - Pietraczyk, 65 min.

Mecz Jedność 32 Przyszowice - MRKS Czechowice-Dziedzice odwołany.

Pauzował: LKS Czaniec

1.  Odra Wodzisław 15 36 12 0 3 42:16
2.  Unia Książenice 16 35 11 2 3 28:17
3.  Spójnia Landek 15 30 9 3 3 42:13
4.  Rozwój Katowice 16 28 8 4 4 37:20
5.  Decor Bełk 16 27 8 3 5 28:25
6.  Drzewiarz Jasienica 16 27 8 3 5 21:21
7.  Unia Turza 15 26 7 5 3 29:24
8.  Kuźnia Ustroń 16 24 7 3 6 31:31
9.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 16 21 6 3 7 31:31
10.  GKS II Tychy 15 19 6 1 8 32:31
11.  LKS Czaniec 14 18 5 3 6 24:28
12.  MKP Odra Centrum Wodzisław 15 18 6 0 9 28:36
 13.   Orzeł Łękawica 14 16 4 4 6 19:23
14.  MRKS Czechowice-Dziedzice 14 14 4 2 8 19:23
15.  Jedność 32 Przyszowice 13 12 4 0 9 14:28
16.  GKS Radziechowy-Wieprz 15 7 1 4 9 13:35
17.  Iskra Pszczyna 16 6 2 0 14 13:49

.

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing