Wydrukuj tę stronę

Ruch Radzionków pokonał MKS Myszków w ostatnim w 2020 roku meczu ZINA IV ligi

Ruch Radzionków pokonał MKS Myszków w ostatnim w 2020 roku meczu ZINA IV ligi

W ostatnim tegorocznym meczu ZINA IV ligi MKS Myszków przegrał z Ruchem Radzionków 0:2. Komisja do Spraw Rozgrywek Śląskiego Związku Piłki Nożnej pozostałe zaległe mecze postanowiła rozegrać na wiosnę. Mamy ich terminy.

Grupa I

MKS Myszków - Ruch Radzionków 0:2 (0:1)
0:1 - Szromek, 24 min.
0:2 - Banaś, 86 min.

6 marca 2021
godz. 15.00: Polonia Łaziska Górne - MKS Myszków

1.  Unia Kosztowy 16 34 11 1 4 38:17
2.  Warta Zawiercie 16 32 9 5 2 37:14
3.  Unia Dąbrowa Górnicza 16 32 10 2 4 28:15
4.  Raków II Częstochowa 16 31 9 4 3 24:10
5.  Gwarek Ornontowice 16 27 8 3 5 25:19
6.  Ruch Radzionków 16 26 8 2 6 28:27
7.  Szczakowianka Jaworzno 16 22 6 4 6 27:32
8.  AKS Mikołów 16 21 6 5 6 17:14
9.  Znicz Kłobuck 16 21 6 3 7 26:23
10.  Szombierki Bytom 16 21 6 3 7 20:24
11.  Śląsk Świętochłowice 16 19 5 4 7 22:28
 12.   Sarmacja Będzin 16 19 5 4 7 22:20
 13.   Przemsza Siewierz 16 19 5 4 7 15:24
14.  Polonia Łaziska Górne 15 18 5 3 7 22:36
15.  MKS Myszków 15 16 5 1 9 20:28
16.  Drama Zbrosławice 16 11 2 5 9 20:34
 17.  RKS Grodziec 16 8 2 2 12 14:44

Grupa II

6 marca 2021
godz. 15.00: GKS Radziechowy-Wieprz - MRKS Czechowice-Dziedzice
godz. 15.00: Spójnia Landek - Orzeł Łękawica

17 kwietnia 2021
godz. 17.30: Jedność 32 Przyszowice - MRKS Czechowice-Dziedzice

1.  Odra Wodzisław 16 39 13 0 3 49:16
2.  Unia Książenice 16 35 11 2 3 28:17
3.  Spójnia Landek 15 30 9 3 3 42:13
4.  Unia Turza 16 29 8 5 3 36:25
5.  Rozwój Katowice 16 28 8 4 4 37:20
6.  Decor Bełk 16 27 8 3 5 28:25
7.  Drzewiarz Jasienica 16 27 8 3 5 21:21
8.  Kuźnia Ustroń 16 24 7 3 6 31:31
9.  GKS II Tychy 16 22 7 1 8 37:32
10.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 16 21 6 3 7 31:31
11.  Orzeł Łękawica 15 19 5 4 6 24:24
12.  LKS Czaniec 16 18 5 3 8 25:40
 13.   MKP Odra Centrum Wodzisław 16 18 6 0 10 29:43
14.  Jedność 32 Przyszowice 15 15 5 0 10 16:33
15.  MRKS Czechowice-Dziedzice 14 14 4 2 8 19:23
16.  GKS Radziechowy-Wieprz 16 7 1 4 10 13:36
17.  Iskra Pszczyna 16 6 2 0 14 13:49

.

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Ruch Radzionków pokonał MKS Myszków w ostatnim w 2020 roku meczu ZINA IV ligi - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Ruch Radzionków pokonał MKS Myszków w ostatnim w 2020 roku meczu ZINA IV ligi

Ruch Radzionków pokonał MKS Myszków w ostatnim w 2020 roku meczu ZINA IV ligi

W ostatnim tegorocznym meczu ZINA IV ligi MKS Myszków przegrał z Ruchem Radzionków 0:2. Komisja do Spraw Rozgrywek Śląskiego Związku Piłki Nożnej pozostałe zaległe mecze postanowiła rozegrać na wiosnę. Mamy ich terminy.

Grupa I

MKS Myszków - Ruch Radzionków 0:2 (0:1)
0:1 - Szromek, 24 min.
0:2 - Banaś, 86 min.

6 marca 2021
godz. 15.00: Polonia Łaziska Górne - MKS Myszków

1.  Unia Kosztowy 16 34 11 1 4 38:17
2.  Warta Zawiercie 16 32 9 5 2 37:14
3.  Unia Dąbrowa Górnicza 16 32 10 2 4 28:15
4.  Raków II Częstochowa 16 31 9 4 3 24:10
5.  Gwarek Ornontowice 16 27 8 3 5 25:19
6.  Ruch Radzionków 16 26 8 2 6 28:27
7.  Szczakowianka Jaworzno 16 22 6 4 6 27:32
8.  AKS Mikołów 16 21 6 5 6 17:14
9.  Znicz Kłobuck 16 21 6 3 7 26:23
10.  Szombierki Bytom 16 21 6 3 7 20:24
11.  Śląsk Świętochłowice 16 19 5 4 7 22:28
 12.   Sarmacja Będzin 16 19 5 4 7 22:20
 13.   Przemsza Siewierz 16 19 5 4 7 15:24
14.  Polonia Łaziska Górne 15 18 5 3 7 22:36
15.  MKS Myszków 15 16 5 1 9 20:28
16.  Drama Zbrosławice 16 11 2 5 9 20:34
 17.  RKS Grodziec 16 8 2 2 12 14:44

Grupa II

6 marca 2021
godz. 15.00: GKS Radziechowy-Wieprz - MRKS Czechowice-Dziedzice
godz. 15.00: Spójnia Landek - Orzeł Łękawica

17 kwietnia 2021
godz. 17.30: Jedność 32 Przyszowice - MRKS Czechowice-Dziedzice

1.  Odra Wodzisław 16 39 13 0 3 49:16
2.  Unia Książenice 16 35 11 2 3 28:17
3.  Spójnia Landek 15 30 9 3 3 42:13
4.  Unia Turza 16 29 8 5 3 36:25
5.  Rozwój Katowice 16 28 8 4 4 37:20
6.  Decor Bełk 16 27 8 3 5 28:25
7.  Drzewiarz Jasienica 16 27 8 3 5 21:21
8.  Kuźnia Ustroń 16 24 7 3 6 31:31
9.  GKS II Tychy 16 22 7 1 8 37:32
10.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 16 21 6 3 7 31:31
11.  Orzeł Łękawica 15 19 5 4 6 24:24
12.  LKS Czaniec 16 18 5 3 8 25:40
 13.   MKP Odra Centrum Wodzisław 16 18 6 0 10 29:43
14.  Jedność 32 Przyszowice 15 15 5 0 10 16:33
15.  MRKS Czechowice-Dziedzice 14 14 4 2 8 19:23
16.  GKS Radziechowy-Wieprz 16 7 1 4 10 13:36
17.  Iskra Pszczyna 16 6 2 0 14 13:49

.

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing