Klęska Odry Wodzisław pod Klimczokiem, Warta lepsza od Unii Kosztowy, dwucyfrówka w Tychach - wyniki 24. kolejki ZINA IV ligi (aktualizacja)
Prawdziwej klęski doznała w starciu z rezerwami Podbeskidzia Bielsko-Biała drużyna lidera grupy II ZINA IV ligi - Odra Wodzisław. Zespół trenera Arkadiusza Tracza przegrał aż 0:8! W spotkaniu byłych liderów grupy II Warta Zawiercie pewnie pokonała Unię Kosztowy.
Wyniki 24. kolejki:
Grupa I
Warta Zawiercie - Unia Kosztowy 4:1 (2:1)
0:1 - Wolny, 6 min. (karny)
1:1 - Bębenek, 17 min.
2:1 - Adamiecki, 39 min.
3:1 - Wrona, 66 min.
4:1 - Adamiecki, 79 min. (karny)
Przemsza Siewierz - Znicz Kłobuck 1:2 (0:2)
0:1 - Wojtyra, 33 min.
0:2 - Wojtyra, 45 min.
1:2 - Tyszczak, 82 min.
Szombierki Bytom - RKS Grodziec 2:1 (1:0)
1:0 - Kaiser, 45 min.
1:1 - Adamek, 75 min.
2:1 - Juraszczyk, 90 min.
Polonia Łaziska Górne - Gwarek Ornontowice 2:0 (1:0)
1:0 - Widuch, 30 min.
2:0 - Mazurek, 77 min.
Ruch Radzionków - Drama Zbrosławice 1:2 (0:1)
0:1 - Kotalczyk, 36 min.
0:2 - Kotalczyk, 89 min.
1:2 - Piecuch, 90 min.
MKS Myszków - Szczakowianka Jaworzno 2:0 (1:0)
1:0 - Matyja, 19 min.
2:0 - Marchewka, 46 min.
Sarmacja Będzin - AKS Mikołów 1:1 (0:1)
0:1 - Rusz, 33 min.
1:1 - Zawadzki, 51 min.
Raków II Częstochowa - Unia Dąbrowa Górnicza 5:1 (3:0)
1:0 - Chiliński, 21 min.
2:0 - Balboa, 31 min.
3:0 - Dzierbicki, 35 min.
3:1 - Syguła, 53 min.
4:1 - Chiliński, 55 min.
5:1 - Tylec, 60 min.
Pauzował: Śląsk Świętochłowice
1. | Raków II Częstochowa | 23 | 52 | 16 | 4 | 3 | 47:13 |
2. | Warta Zawiercie | 23 | 44 | 13 | 5 | 5 | 56:23 |
3. | Unia Dąbrowa Górnicza | 22 | 39 | 12 | 3 | 7 | 39:30 |
4. | Unia Kosztowy | 23 | 38 | 11 | 5 | 7 | 46:39 |
5. | Ruch Radzionków | 22 | 37 | 11 | 4 | 7 | 32:23 |
6. | Znicz Kłobuck | 22 | 36 | 11 | 3 | 8 | 37:26 |
7. | Polonia Łaziska Górne | 22 | 34 | 10 | 4 | 8 | 39:46 |
8. | Szczakowianka Jaworzno | 23 | 34 | 10 | 4 | 9 | 42:41 |
9. | Gwarek Ornontowice | 23 | 33 | 10 | 3 | 10 | 30:30 |
10. | AKS Mikołów | 23 | 29 | 7 | 8 | 8 | 26:26 |
11. | Szombierki Bytom | 22 | 29 | 8 | 5 | 9 | 23:30 |
12. | MKS Myszków | 22 | 29 | 9 | 2 | 11 | 33:36 |
13. | Śląsk Świętochłowice | 22 | 26 | 7 | 5 | 10 | 30:36 |
14. | Sarmacja Będzin | 23 | 26 | 7 | 5 | 11 | 28:29 |
15. | Przemsza Siewierz | 22 | 24 | 6 | 6 | 10 | 21:34 |
16. | Drama Zbrosławice | 22 | 18 | 4 | 6 | 12 | 28:43 |
17. | RKS Grodziec | 23 | 8 | 2 | 2 | 19 | 19:72 |
Grupa II
Rozwój Katowice - Orzeł Łękawica 4:0 (1:0)
1:0 - Gembicki, 40 min.
2:0 - Kwiatkowski, 52 min.
3:0 - Czenczek, 69 min.
4:0 - Kwiatkowski, 74 min.
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Odra Wodzisław 8:0 (2:0)
1:0 - Borek, 6 min.
2:0 - Kukuła, 40 min.
3:0 - Borek, 52 min.
4:0 - Borek, 55 min. (karny)
5:0 - Kukuła, 60 min.
6:0 - Frelek, 62 min.
7:0 - Osyra, 71 min. (karny)
8:0 - Sitek, 82 min.
Spójnia Landek - Jedność 32 Przyszowice 4:0 (0:0)
1:0 - Kubica, 61 min.
2:0 - Bojarski, 65 min.
3:0 - Sobas, 87 min.
4:0 - Skrobol, 88 min.
Unia Turza - Decor Bełk 1:3 (0:0)
0:1 - Rasek, 56 min.
0:2 - Semieniuk, 69 min.
1:2 - Kuczok, 78 min.
1:3 - Stryczek, 89 min.
Unia Książenice - Kuźnia Ustroń 0:1 (0:0)
0:1 - Dobrowolski, 79 min.
Drzewiarz Jasienica - LKS Czaniec 0:1 (0:0)
0:1 - Nazdryn-Platnitski, 54 min. (karny)
MRKS Czechowice-Dziedzice - GKS Radziechowy-Wieprz 2:1 (0:0)
1:0 - Szędzielarz, 56 min. (karny)
2:0 - Lewandowski, 80 min.
2:1 - Noga, 90 min.
GKS II Tychy - Iskra Pszczyna 10:0 (8:0)
1:0 - Biegański, 5 min.
2:0 - Stefaniak, 7 min.
3:0 - Kasprzyk, 12 min.
4:0 - Kargulewicz, 17 min.
5:0 - Biegański, 26 min.
6:0 - Kargulewicz, 34 min.
7:0 - B. Rutkowski, 36 min. (karny)
8:0 - B. Rutkowski, 37 min.
9:0 - Kasprzyk, 69 min.
10:0 - Kasprzyk, 87 min.
1. | Odra Wodzisław | 23 | 55 | 18 | 1 | 4 | 69:29 |
2. | Decor Bełk | 24 | 44 | 13 | 5 | 6 | 47:33 |
3. | Unia Turza | 24 | 44 | 13 | 5 | 6 | 54:36 |
4. | Spójnia Landek | 21 | 43 | 13 | 4 | 4 | 65:24 |
5. | Unia Książenice | 23 | 42 | 13 | 3 | 7 | 38:34 |
6. | Rozwój Katowice | 23 | 40 | 12 | 4 | 7 | 49:29 |
7. | GKS II Tychy | 24 | 37 | 12 | 1 | 11 | 61:42 |
8. | Kuźnia Ustroń | 24 | 37 | 11 | 4 | 9 | 55:45 |
9. | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 23 | 34 | 10 | 4 | 9 | 54:39 |
10. | Drzewiarz Jasienica | 22 | 34 | 10 | 4 | 8 | 31:32 |
11. | MRKS Czechowice-Dziedzice | 22 | 30 | 9 | 3 | 10 | 38:35 |
12. | LKS Czaniec | 22 | 30 | 9 | 3 | 10 | 33:46 |
13. | Orzeł Łękawica | 23 | 29 | 8 | 5 | 10 | 37:39 |
14. | Jedność 32 Przyszowice | 23 | 24 | 8 | 0 | 15 | 24:51 |
15. | GKS Radziechowy-Wieprz | 22 | 22 | 6 | 4 | 12 | 25:42 |
16. | Iskra Pszczyna | 24 | 11 | 3 | 2 | 19 | 25:77 |
17. | MKP Odra Centrum Wodzisław | 32 | 18 | 6 | 0 | 26 | 29:91 |
UWAGA: tabela uwzględnia walkowery przyznane po wycofaniu się z rozgrywek po rundzie jesiennej drużyny MKP Odra Centrum Wodzisław
Artykuły powiązane
- Gwarek i Unia w niebezpiecznej strefie - wyniki 25. kolejki 3. ligi
- Efektowne zwycięstwo Unii Turza. Hat-trick Marcina Wodeckiego - wyniki 24. kolejki 3. ligi
- Pniówek z Unią na remis - wyniki 22. kolejki 3. ligi
- Wyjazdowe zwycięstwo rezerw Górnika - wyniki 21. kolejki 3. ligi
- Powiało optymizmem - wyniki 20. kolejki 3. ligi