Wydrukuj tę stronę

Klęska Odry Wodzisław pod Klimczokiem, Warta lepsza od Unii Kosztowy, dwucyfrówka w Tychach - wyniki 24. kolejki ZINA IV ligi (aktualizacja)

Klęska Odry Wodzisław pod Klimczokiem, Warta lepsza od Unii Kosztowy, dwucyfrówka w Tychach - wyniki 24. kolejki ZINA IV ligi (aktualizacja)

Prawdziwej klęski doznała w starciu z rezerwami Podbeskidzia Bielsko-Biała drużyna lidera grupy II ZINA IV ligi - Odra Wodzisław. Zespół trenera Arkadiusza Tracza przegrał aż 0:8! W spotkaniu byłych liderów grupy II Warta Zawiercie pewnie pokonała Unię Kosztowy.

Wyniki 24. kolejki:

Grupa I

Warta Zawiercie - Unia Kosztowy 4:1 (2:1)
0:1 - Wolny, 6 min. (karny)
1:1 - Bębenek, 17 min.
2:1 - Adamiecki, 39 min.
3:1 - Wrona, 66 min.
4:1 - Adamiecki, 79 min. (karny)

Przemsza Siewierz - Znicz Kłobuck 1:2 (0:2)
0:1 - Wojtyra, 33 min.
0:2 - Wojtyra, 45 min.
1:2 - Tyszczak, 82 min.

Szombierki Bytom - RKS Grodziec 2:1 (1:0)
1:0 - Kaiser, 45 min.
1:1 - Adamek, 75 min.
2:1 - Juraszczyk, 90 min.

Polonia Łaziska Górne - Gwarek Ornontowice 2:0 (1:0)
1:0 - Widuch, 30 min.
2:0 - Mazurek, 77 min.

Ruch Radzionków - Drama Zbrosławice 1:2 (0:1)
0:1 - Kotalczyk, 36 min.
0:2 - Kotalczyk, 89 min.
1:2 - Piecuch, 90 min.

MKS Myszków - Szczakowianka Jaworzno 2:0 (1:0)
1:0 - Matyja, 19 min.
2:0 - Marchewka, 46 min.

Sarmacja Będzin - AKS Mikołów 1:1 (0:1)
0:1 - Rusz, 33 min.
1:1 - Zawadzki, 51 min.

Raków II Częstochowa - Unia Dąbrowa Górnicza 5:1 (3:0)
1:0 - Chiliński, 21 min.
2:0 - Balboa, 31 min.
3:0 - Dzierbicki, 35 min.
3:1 - Syguła, 53 min.
4:1 - Chiliński, 55 min.
5:1 - Tylec, 60 min.

Pauzował: Śląsk Świętochłowice

1.  Raków II Częstochowa 23 52 16 4 3 47:13
2.  Warta Zawiercie 23 44 13 5 5 56:23
3.  Unia Dąbrowa Górnicza 22 39 12 3 7 39:30
4.  Unia Kosztowy 23 38 11 5 7 46:39
5.  Ruch Radzionków 22 37 11 4 7 32:23
6.  Znicz Kłobuck 22 36 11 3 8 37:26
7.  Polonia Łaziska Górne 22 34 10 4 8 39:46
8.  Szczakowianka Jaworzno 23 34 10 4 9 42:41
9.  Gwarek Ornontowice 23 33 10 3 10 30:30
10.  AKS Mikołów 23 29 7 8 8 26:26
11.  Szombierki Bytom 22 29 8 5 9 23:30
 12.   MKS Myszków 22 29 9 2 11 33:36
 13.   Śląsk Świętochłowice 22 26 7 5 10 30:36
14.  Sarmacja Będzin 23 26 7 5 11 28:29
15.  Przemsza Siewierz 22 24 6 6 10 21:34
16.  Drama Zbrosławice 22 18 4 6 12 28:43
 17.  RKS Grodziec 23 8 2 2 19 19:72

Grupa II

Rozwój Katowice - Orzeł Łękawica 4:0 (1:0)
1:0 - Gembicki, 40 min.
2:0 - Kwiatkowski, 52 min.
3:0 - Czenczek, 69 min.
4:0 - Kwiatkowski, 74 min.

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Odra Wodzisław 8:0 (2:0)
1:0 - Borek, 6 min.
2:0 - Kukuła, 40 min.
3:0 - Borek, 52 min.
4:0 - Borek, 55 min. (karny)
5:0 - Kukuła, 60 min.
6:0 - Frelek, 62 min.
7:0 - Osyra, 71 min. (karny)
8:0 - Sitek, 82 min.

Spójnia Landek - Jedność 32 Przyszowice 4:0 (0:0)
1:0 - Kubica, 61 min.
2:0 - Bojarski, 65 min.
3:0 - Sobas, 87 min.
4:0 - Skrobol, 88 min.

Unia Turza - Decor Bełk 1:3 (0:0)
0:1 - Rasek, 56 min.
0:2 - Semieniuk, 69 min.
1:2 - Kuczok, 78 min.
1:3 - Stryczek, 89 min.

Unia Książenice - Kuźnia Ustroń 0:1 (0:0)
0:1 - Dobrowolski, 79 min.

Drzewiarz Jasienica - LKS Czaniec 0:1 (0:0)
0:1 - Nazdryn-Platnitski, 54 min. (karny)

MRKS Czechowice-Dziedzice - GKS Radziechowy-Wieprz 2:1 (0:0)
1:0 - Szędzielarz, 56 min. (karny)
2:0 - Lewandowski, 80 min.
2:1 - Noga, 90 min.

GKS II Tychy - Iskra Pszczyna 10:0 (8:0)
1:0 - Biegański, 5 min.
2:0 - Stefaniak, 7 min.
3:0 - Kasprzyk, 12 min.
4:0 - Kargulewicz, 17 min.
5:0 - Biegański, 26 min.
6:0 - Kargulewicz, 34 min.
7:0 - B. Rutkowski, 36 min. (karny)
8:0 - B. Rutkowski, 37 min.
9:0 - Kasprzyk, 69 min.
10:0 - Kasprzyk, 87 min.

1.  Odra Wodzisław 23 55 18 1 4 69:29
2.  Decor Bełk 24 44 13 5 6 47:33
3.  Unia Turza 24 44 13 5 6 54:36
4.  Spójnia Landek 21 43 13 4 4 65:24
5.  Unia Książenice 23 42 13 3 7 38:34
6.  Rozwój Katowice 23 40 12 4 7 49:29
7.  GKS II Tychy 24 37 12 1 11 61:42
8.  Kuźnia Ustroń 24 37 11 4 9 55:45
9.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 23 34 10 4 9 54:39
10.  Drzewiarz Jasienica 22 34 10 4 8 31:32
11.  MRKS Czechowice-Dziedzice 22 30 9 3 10 38:35
12.  LKS Czaniec 22 30 9 3 10 33:46
 13.   Orzeł Łękawica 23 29 8 5 10 37:39
14.  Jedność 32 Przyszowice 23 24 8 0 15 24:51
15.  GKS Radziechowy-Wieprz 22 22 6 4 12 25:42
16.  Iskra Pszczyna 24 11 3 2 19 25:77
17.  MKP Odra Centrum Wodzisław 32 18 6 0 26 29:91

UWAGA: tabela uwzględnia walkowery przyznane po wycofaniu się z rozgrywek po rundzie jesiennej drużyny MKP Odra Centrum Wodzisław

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Klęska Odry Wodzisław pod Klimczokiem, Warta lepsza od Unii Kosztowy, dwucyfrówka w Tychach - wyniki 24. kolejki ZINA IV ligi (aktualizacja) - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Klęska Odry Wodzisław pod Klimczokiem, Warta lepsza od Unii Kosztowy, dwucyfrówka w Tychach - wyniki 24. kolejki ZINA IV ligi (aktualizacja)

Klęska Odry Wodzisław pod Klimczokiem, Warta lepsza od Unii Kosztowy, dwucyfrówka w Tychach - wyniki 24. kolejki ZINA IV ligi (aktualizacja)

Prawdziwej klęski doznała w starciu z rezerwami Podbeskidzia Bielsko-Biała drużyna lidera grupy II ZINA IV ligi - Odra Wodzisław. Zespół trenera Arkadiusza Tracza przegrał aż 0:8! W spotkaniu byłych liderów grupy II Warta Zawiercie pewnie pokonała Unię Kosztowy.

Wyniki 24. kolejki:

Grupa I

Warta Zawiercie - Unia Kosztowy 4:1 (2:1)
0:1 - Wolny, 6 min. (karny)
1:1 - Bębenek, 17 min.
2:1 - Adamiecki, 39 min.
3:1 - Wrona, 66 min.
4:1 - Adamiecki, 79 min. (karny)

Przemsza Siewierz - Znicz Kłobuck 1:2 (0:2)
0:1 - Wojtyra, 33 min.
0:2 - Wojtyra, 45 min.
1:2 - Tyszczak, 82 min.

Szombierki Bytom - RKS Grodziec 2:1 (1:0)
1:0 - Kaiser, 45 min.
1:1 - Adamek, 75 min.
2:1 - Juraszczyk, 90 min.

Polonia Łaziska Górne - Gwarek Ornontowice 2:0 (1:0)
1:0 - Widuch, 30 min.
2:0 - Mazurek, 77 min.

Ruch Radzionków - Drama Zbrosławice 1:2 (0:1)
0:1 - Kotalczyk, 36 min.
0:2 - Kotalczyk, 89 min.
1:2 - Piecuch, 90 min.

MKS Myszków - Szczakowianka Jaworzno 2:0 (1:0)
1:0 - Matyja, 19 min.
2:0 - Marchewka, 46 min.

Sarmacja Będzin - AKS Mikołów 1:1 (0:1)
0:1 - Rusz, 33 min.
1:1 - Zawadzki, 51 min.

Raków II Częstochowa - Unia Dąbrowa Górnicza 5:1 (3:0)
1:0 - Chiliński, 21 min.
2:0 - Balboa, 31 min.
3:0 - Dzierbicki, 35 min.
3:1 - Syguła, 53 min.
4:1 - Chiliński, 55 min.
5:1 - Tylec, 60 min.

Pauzował: Śląsk Świętochłowice

1.  Raków II Częstochowa 23 52 16 4 3 47:13
2.  Warta Zawiercie 23 44 13 5 5 56:23
3.  Unia Dąbrowa Górnicza 22 39 12 3 7 39:30
4.  Unia Kosztowy 23 38 11 5 7 46:39
5.  Ruch Radzionków 22 37 11 4 7 32:23
6.  Znicz Kłobuck 22 36 11 3 8 37:26
7.  Polonia Łaziska Górne 22 34 10 4 8 39:46
8.  Szczakowianka Jaworzno 23 34 10 4 9 42:41
9.  Gwarek Ornontowice 23 33 10 3 10 30:30
10.  AKS Mikołów 23 29 7 8 8 26:26
11.  Szombierki Bytom 22 29 8 5 9 23:30
 12.   MKS Myszków 22 29 9 2 11 33:36
 13.   Śląsk Świętochłowice 22 26 7 5 10 30:36
14.  Sarmacja Będzin 23 26 7 5 11 28:29
15.  Przemsza Siewierz 22 24 6 6 10 21:34
16.  Drama Zbrosławice 22 18 4 6 12 28:43
 17.  RKS Grodziec 23 8 2 2 19 19:72

Grupa II

Rozwój Katowice - Orzeł Łękawica 4:0 (1:0)
1:0 - Gembicki, 40 min.
2:0 - Kwiatkowski, 52 min.
3:0 - Czenczek, 69 min.
4:0 - Kwiatkowski, 74 min.

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Odra Wodzisław 8:0 (2:0)
1:0 - Borek, 6 min.
2:0 - Kukuła, 40 min.
3:0 - Borek, 52 min.
4:0 - Borek, 55 min. (karny)
5:0 - Kukuła, 60 min.
6:0 - Frelek, 62 min.
7:0 - Osyra, 71 min. (karny)
8:0 - Sitek, 82 min.

Spójnia Landek - Jedność 32 Przyszowice 4:0 (0:0)
1:0 - Kubica, 61 min.
2:0 - Bojarski, 65 min.
3:0 - Sobas, 87 min.
4:0 - Skrobol, 88 min.

Unia Turza - Decor Bełk 1:3 (0:0)
0:1 - Rasek, 56 min.
0:2 - Semieniuk, 69 min.
1:2 - Kuczok, 78 min.
1:3 - Stryczek, 89 min.

Unia Książenice - Kuźnia Ustroń 0:1 (0:0)
0:1 - Dobrowolski, 79 min.

Drzewiarz Jasienica - LKS Czaniec 0:1 (0:0)
0:1 - Nazdryn-Platnitski, 54 min. (karny)

MRKS Czechowice-Dziedzice - GKS Radziechowy-Wieprz 2:1 (0:0)
1:0 - Szędzielarz, 56 min. (karny)
2:0 - Lewandowski, 80 min.
2:1 - Noga, 90 min.

GKS II Tychy - Iskra Pszczyna 10:0 (8:0)
1:0 - Biegański, 5 min.
2:0 - Stefaniak, 7 min.
3:0 - Kasprzyk, 12 min.
4:0 - Kargulewicz, 17 min.
5:0 - Biegański, 26 min.
6:0 - Kargulewicz, 34 min.
7:0 - B. Rutkowski, 36 min. (karny)
8:0 - B. Rutkowski, 37 min.
9:0 - Kasprzyk, 69 min.
10:0 - Kasprzyk, 87 min.

1.  Odra Wodzisław 23 55 18 1 4 69:29
2.  Decor Bełk 24 44 13 5 6 47:33
3.  Unia Turza 24 44 13 5 6 54:36
4.  Spójnia Landek 21 43 13 4 4 65:24
5.  Unia Książenice 23 42 13 3 7 38:34
6.  Rozwój Katowice 23 40 12 4 7 49:29
7.  GKS II Tychy 24 37 12 1 11 61:42
8.  Kuźnia Ustroń 24 37 11 4 9 55:45
9.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 23 34 10 4 9 54:39
10.  Drzewiarz Jasienica 22 34 10 4 8 31:32
11.  MRKS Czechowice-Dziedzice 22 30 9 3 10 38:35
12.  LKS Czaniec 22 30 9 3 10 33:46
 13.   Orzeł Łękawica 23 29 8 5 10 37:39
14.  Jedność 32 Przyszowice 23 24 8 0 15 24:51
15.  GKS Radziechowy-Wieprz 22 22 6 4 12 25:42
16.  Iskra Pszczyna 24 11 3 2 19 25:77
17.  MKP Odra Centrum Wodzisław 32 18 6 0 26 29:91

UWAGA: tabela uwzględnia walkowery przyznane po wycofaniu się z rozgrywek po rundzie jesiennej drużyny MKP Odra Centrum Wodzisław

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing