AKS Mikołów rozbił Polonię Łaziska Górne, Odra wygrała z Rozwojem Katowice - wyniki 27. kolejki ZINA IV ligi
W derbowym meczu AKS Mikołów nadspodziewanie łatwo pokonał Polonię Łaziska Górne. Odra Wodzisław, nie bez trudu, pokonała Rozwój Katowice - to najważniejsze wydarzenia sobotnich spotkań 27. kolejki ZINA IV ligi.
Wyniki 27. kolejki:
Grupa I
Warta Zawiercie - Przemsza Siewierz 0:4 (0:1)
0:1 - Burczyk, 44 min.
0:2 - Skrzypiński, 76 min.
0:3 - Burczyk, 87 min.
0:4 - Burczyk, 89 min.
Unia Dąbrowa Górnicza - MKS Myszków 0:0
Unia Kosztowy - Ruch Radzionków 0:2 (0:1)
0:1 - Wojsyk, 41 min.
0:2 - Szromek, 73 min.
AKS Mikołów - Polonia Łaziska Górne 4:0 (1:0)
1:0 - Majner, 16 min.
2:0 - Wujec, 46 min.
3:0 - Waśkiewicz, 62 min.
4:0 - Rusz, 84 min.
Szczakowianka Jaworzno - Szombierki Bytom 1:3 (0:1)
0:1 - Moritz, 26 min.
0:2 - Pstuś, 56 min.
1:2 - Marędowski, 85 min.
1:3 - Malicki, 89 min.
Gwarek Ornontowice - Znicz Kłobuck 1:2 (1:1)
1:0 - Kaszok, 11 min.
1:1 - Wojtyra, 28 min.
1:2 - Jaworski, 77 min.
RKS Grodziec - Śląsk Świętochłowice 2:3 (0:0)
1:0 - Janosz, 60 min.
2:0 - Kułaga, 67 min.
2:1 - J. Nawrocki, 80 min.
2:2 - Wasiak, 82 min.
2:3- J. Nawrocki, 87 min.
Raków II Częstochowa - Sarmacja Będzin 6:1 (3:0)
1:0 - Chiliński, 12 min.
2:0 - Dzierbicki, 35 min.
3:0 - Balboa, 40 min.
3:1 - Mzur, 55 min.
4:1 - Balboa, 59 min.
5:1 - Chiliński, 73 min.
6:1 - Skibiński, 79 min.
Pauzowała: Drama Zbrosławice
1. | Raków II Częstochowa | 26 | 57 | 17 | 6 | 3 | 54:15 |
2. | Unia Dąbrowa Górnicza | 26 | 47 | 14 | 5 | 7 | 45:34 |
3. | Ruch Radzionków | 25 | 46 | 14 | 4 | 7 | 38:24 |
4. | Znicz Kłobuck | 25 | 45 | 14 | 3 | 8 | 46:27 |
5. | Warta Zawiercie | 26 | 45 | 13 | 6 | 7 | 59:31 |
6. | Unia Kosztowy | 26 | 39 | 11 | 6 | 9 | 48:44 |
7. | Polonia Łaziska Górne | 25 | 37 | 11 | 4 | 10 | 42:55 |
8. | Gwarek Ornontowice | 25 | 37 | 11 | 3 | 11 | 35:37 |
9. | MKS Myszków | 25 | 34 | 10 | 4 | 11 | 35:37 |
10. | Szczakowianka Jaworzno | 26 | 34 | 10 | 4 | 12 | 45:49 |
11. | AKS Mikołów | 26 | 32 | 8 | 8 | 10 | 30:29 |
12. | Szombierki Bytom | 25 | 32 | 9 | 5 | 11 | 29:36 |
13. | Przemsza Siewierz | 25 | 31 | 8 | 7 | 10 | 29:35 |
14. | Sarmacja Będzin | 26 | 30 | 8 | 6 | 12 | 33:37 |
15. | Śląsk Świętochłowice | 25 | 29 | 8 | 5 | 12 | 34:46 |
16. | Drama Zbrosławice | 24 | 24 | 6 | 6 | 13 | 35:46 |
17. | RKS Grodziec | 25 | 8 | 2 | 2 | 21 | 21:78 |
Grupa II
Rozwój Katowice - Odra Wodzisław 0:1 (0:0)
0:1 - Gać, 73 min. (karny)
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Orzeł Łękawica 0:0
Spójnia Landek - MRKS Czechowice-Dziedzice 1:0 (1:0)
1:0 - Nieśmiałowski, 18 min.
Unia Turza - Drzewiarz Jasienica 2:3 (1:2)
1:0 - Glenc, 17 min.
1:1 - Waliczek, 28 min.
1:2 - Waliczek, 33 min.
1:3 - Ślosarczyk, 73 min.
2:3 - Witoszek, 90 min.
LKS Czaniec - Iskra Pszczyna 3:0 (3:0)
1:0 - Flis, 9 min.
2:0 - Nazdryn-Platnitski, 12 min.
3:0 - Borak, 27 min.
GKS Radziechowy-Wieprz - Kuźnia Ustroń 2:0 (1:0)
1:0 - Janik, 7 min.
2:0 - Kubieniec, 67 min.
Decor Bełk - GKS II Tychy 1:4 (1:2)
0:1 - Kopczyk, 19 min.
0:2 - Zarębski, 26 min.
1:2 - Semeniuk, 43 min.
1:3 - Biegański, 62 min.
1:4 - Kopczyk, 82 min.
Unia Książenice - Jedność 32 Przyszowice 2:1 (1:1)
1:0 - Mizia, 9 min.
1:1 - Hajok, 29 min.
2:1 - Pieczka, 77 min. (karny)
1. | Odra Wodzisław | 26 | 64 | 21 | 1 | 4 | 75:30 |
2. | Unia Książenice | 26 | 51 | 16 | 3 | 7 | 47:36 |
3. | Spójnia Landek | 25 | 50 | 15 | 5 | 5 | 69:26 |
4. | Decor Bełk | 26 | 45 | 13 | 6 | 7 | 48:37 |
5. | Unia Turza | 26 | 44 | 13 | 5 | 8 | 57:42 |
6. | GKS II Tychy | 26 | 43 | 14 | 1 | 11 | 67:43 |
7. | Drzewiarz Jasienica | 25 | 40 | 12 | 4 | 9 | 37:38 |
8. | Kuźnia Ustroń | 26 | 40 | 12 | 4 | 10 | 47:47 |
9. | Rozwój Katowice | 26 | 40 | 12 | 4 | 10 | 50:35 |
10. | LKS Czaniec | 26 | 38 | 11 | 5 | 10 | 40:49 |
11. | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 26 | 36 | 10 | 6 | 10 | 57:43 |
12. | MRKS Czechowice-Dziedzice | 25 | 31 | 9 | 4 | 12 | 39:38 |
13. | Orzeł Łękawica | 26 | 30 | 8 | 6 | 12 | 38:43 |
14. | Jedność 32 Przyszowice | 26 | 26 | 8 | 2 | 16 | 26:54 |
15. | GKS Radziechowy-Wieprz | 25 | 25 | 7 | 4 | 14 | 28:48 |
16. | Iskra Pszczyna | 26 | 14 | 4 | 2 | 20 | 26:80 |
17. | MKP Odra Centrum Wodzisław | 32 | 18 | 6 | 0 | 26 | 29:91 |
UWAGA: tabela uwzględnia walkowery przyznane po wycofaniu się z rozgrywek po rundzie jesiennej drużyny MKP Odra Centrum Wodzisław