Wydrukuj tę stronę

Wszystko jasne: AKS Mikołów, Drama Zbrosławice, Iskra Pszczyna i Jedność 32 Przyszowice żegnają się z ZINA IV ligą

Wszystko jasne: AKS Mikołów, Drama Zbrosławice, Iskra Pszczyna i Jedność 32 Przyszowice żegnają się z ZINA IV ligą

Do ostatniej kolejki trwała walka o pozostanie w ZINA IV lidze. Ostatecznie z czwartoligowym poziomem pożegnały się cztery górnośląskie zespoły - AKS Mikołów, Drama Zbrosławice, Iskra Pszczyna i Jedność 32 Przyszowice. Spadają też Sarmacja Będzin, RKS Grodziec i GKS Radziechowy-Wieprz.

Grupa I

Wyniki 34. kolejki:

Znicz Kłobuck - Warta Zawiercie 3:2 (1:2)
0:1 - Bębenek, 11 min. (karny)
1:1 - Kosin, 21 min.
1:2 - Gajecki, 35 min.
2:2 - Wojtyra, 76 min. (karny)
3:2 - Wojtyra, 86 min.

Szombierki Bytom - MKS Myszków 2:2 (1:0)
1:0 - Rybek, 18 min.
2:0 - Pstuś, 63 min.
2:1 - Sarki, 80 min.
2:2 - Marchewka, 90 min. (karny)

Śląsk Świętochłowice - Raków II Częstochowa 2:1 (1:0)
1:0 - Barteczko, 17 min.
2:0 - Koniarek, 52 min.
2:1 - Mizgała, 73 min.

Przemsza Siewierz - Szczakowianka Jaworzno 2:3 (0:1)
0:1 - Borowski, 4 min.
1:1 - Tyszczak, 50 min.
2:1 - Badora, 61 min.
2:2 - Smarzyński, 62 min.
2:3 - Bochenek, 71 min.

Drama Zbrosławice - AKS Mikołów 4:0 (1:0)
1:0 - Kotalczyk, 12 min.
2:0 - Jonik, 70 min.
3:0 - Borowiec, 76 min.
4:0 - Bodziony, 90 min.

RKS Grodziec - Unia Dąbrowa Górnicza 2:3 (1:0)
1:0 - Janosz, 19 min.
1:1 - Misztal, 56 min.
1:2 - Maślanka, 75 min.
2:2 - Adamek, 78 min.
2:3 - Bąk, 85 min.

Polonia Łaziska Górne - Ruch Radzionków 0:2 (0:1)
0:1 - Wojsyk, 45 min.
0:2 - Szromek, 90 min.

Gwarek Ornontowice - Unia Kosztowy 1:1 (0:0)
0:1 - Kowalski, 70 min.
1:1 - Raca, 90 min.

Pauzowała: Sarmacja Będzin

Końcowa tabela:

1.  Raków II Częstochowa 32 69 66:18
2.  Znicz Kłobuck 32 61 62:32
3.  Unia Dąbrowa Górnicza 32 56 51:41
4.  Ruch Radzionków 32 54 49:36
5.  Warta Zawiercie 32 53 70:42
6.  MKS Myszków 32 46 43:44
7.  Unia Kosztowy 32 45 52:64
8.  Polonia Łaziska Górne 32 44 51:65
9.  Szombierki Bytom 32 43 45:49
10.  Szczakowianka Jaworzno 32 41 54:66
11.  Przemsza Siewierz 32 41 39:43
 12.   Śląsk Świętochłowice 32 40 44:53
 13.   Gwarek Ornontowice 32 40 42:44
14.  Sarmacja Będzin 32 39 39:48
15.  Drama Zbrosławice 32 39 50:52
16.  AKS Mikołów 32 37 34:40
 17.  RKS Grodziec 32 12 31:97

Awans do baraży o III ligę: Raków II Częstochowa

Spadek do klasy okręgowej: Sarmacja Będzin, Drama Zbrosławice, AKS Mikołów, RKS Grodziec.

Grupa II

Wyniki 32. kolejki:

Drzewiarz Jasienica - GKS Radziechowy-Wieprz 2:2 (0:2)
0:1 - Mrózek, 5 min.
0:2 - Drewniak, 34min.
1:2 - Ślosarczyk, 64 min.
2:2 - Dudka, 84 min. (samobójczy)

Rozwój Katowice - Kuźnia Ustroń 0:1 (0:0)
0:1 - Iskrzycki, 46 min.

GKS II Tychy - LKS Czaniec 2:0 (1:0)
1:0 - Krężelok, 13 min.
2:0 - Misztal, 75 min.

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Unia Turza 2:4 (2:1)
0:1 - Jary, 12 min.
1:1 - Mańkowski, 30 min.
2:1 - Drabik, 38 min.
2:2 - Musiolik, 62 min.
2:3 - Musiolik, 71 min.
2:4 - Rycka, 79 min.

Spójnia Landek - Decor Bełk 0:2 (0:1)
0:1 - Peda, 10 min.
0:2 - Pankowski, 67 min.

Jedność 32 Przyszowice - Odra Wodzisław 1:7 (1:2)
1:0 - Kiełtyka, 7 min.
1:1 - Krzyżok, 10 min.
1:2 - Tabala, 44 min.
1:3 - Dudziński, 62 min.
1:4 - Woś, 65 min.
1:5 - Dudziński, 66 min.
1:6 - Zieliński, 80 min.
1:7 - Gać, 87 min.

MRKS Czechowice-Dziedzice - Orzeł Łękawica 0:0

Iskra Pszczyna - Unia Książenice 6:3 (2:0)
1:0 - Mąka, 15 min.
2:0 - Zawadzki, 21 min.
3:0 - Żelazo, 51 min.
4:0 - Zieliński, 58 min.
5:0 - Mąka, 60 min.
5:1 - Kuczera, 73 min.
5:2 - Pieczka, 80 min.
5:3 - Koleczko, 88 min.
6:3 - Nycz, 89 min.

Tabela końcowa:

1.  Odra Wodzisław 32 79 99:38
2.  Spójnia Landek 32 66 79:30
3.  GKS II Tychy 32 61 87:48
4.  Unia Książenice 32 61 61:51
5.  Decor Bełk 32 57 60:43
6.  Unia Turza 32 57 74:51
7.  Kuźnia Ustroń 32 50 51:57
8.  Rozwój Katowice 32 47 58:45
9.  Drzewiarz Jasienica 32 45 44:50
10.  MRKS Czechowice-Dziedzice 32 42 50:42
11.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 32 40 69:62
12.  LKS Czaniec 32 38 45:68
 13.   Orzeł Łękawica 32 35 42:53
14.  Jedność 32 Przyszowice 32 34 36:64
15.  GKS Radziechowy-Wieprz 32 30 35:64
16.  Iskra Pszczyna 32 17 39:101
17.  MKP Odra Centrum Wodzisław 32 18 29:91

Awans do baraży o III ligę: Odra Wodzisław

Spadek do klasy okręgowej: Jedność 32 Przyszowice, GKS Radziechowy-Wieprz, Iskra Pszczyna, MKP Odra Centrum Wodzisław.

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Wszystko jasne: AKS Mikołów, Drama Zbrosławice, Iskra Pszczyna i Jedność 32 Przyszowice żegnają się z ZINA IV ligą - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Wszystko jasne: AKS Mikołów, Drama Zbrosławice, Iskra Pszczyna i Jedność 32 Przyszowice żegnają się z ZINA IV ligą

Wszystko jasne: AKS Mikołów, Drama Zbrosławice, Iskra Pszczyna i Jedność 32 Przyszowice żegnają się z ZINA IV ligą

Do ostatniej kolejki trwała walka o pozostanie w ZINA IV lidze. Ostatecznie z czwartoligowym poziomem pożegnały się cztery górnośląskie zespoły - AKS Mikołów, Drama Zbrosławice, Iskra Pszczyna i Jedność 32 Przyszowice. Spadają też Sarmacja Będzin, RKS Grodziec i GKS Radziechowy-Wieprz.

Grupa I

Wyniki 34. kolejki:

Znicz Kłobuck - Warta Zawiercie 3:2 (1:2)
0:1 - Bębenek, 11 min. (karny)
1:1 - Kosin, 21 min.
1:2 - Gajecki, 35 min.
2:2 - Wojtyra, 76 min. (karny)
3:2 - Wojtyra, 86 min.

Szombierki Bytom - MKS Myszków 2:2 (1:0)
1:0 - Rybek, 18 min.
2:0 - Pstuś, 63 min.
2:1 - Sarki, 80 min.
2:2 - Marchewka, 90 min. (karny)

Śląsk Świętochłowice - Raków II Częstochowa 2:1 (1:0)
1:0 - Barteczko, 17 min.
2:0 - Koniarek, 52 min.
2:1 - Mizgała, 73 min.

Przemsza Siewierz - Szczakowianka Jaworzno 2:3 (0:1)
0:1 - Borowski, 4 min.
1:1 - Tyszczak, 50 min.
2:1 - Badora, 61 min.
2:2 - Smarzyński, 62 min.
2:3 - Bochenek, 71 min.

Drama Zbrosławice - AKS Mikołów 4:0 (1:0)
1:0 - Kotalczyk, 12 min.
2:0 - Jonik, 70 min.
3:0 - Borowiec, 76 min.
4:0 - Bodziony, 90 min.

RKS Grodziec - Unia Dąbrowa Górnicza 2:3 (1:0)
1:0 - Janosz, 19 min.
1:1 - Misztal, 56 min.
1:2 - Maślanka, 75 min.
2:2 - Adamek, 78 min.
2:3 - Bąk, 85 min.

Polonia Łaziska Górne - Ruch Radzionków 0:2 (0:1)
0:1 - Wojsyk, 45 min.
0:2 - Szromek, 90 min.

Gwarek Ornontowice - Unia Kosztowy 1:1 (0:0)
0:1 - Kowalski, 70 min.
1:1 - Raca, 90 min.

Pauzowała: Sarmacja Będzin

Końcowa tabela:

1.  Raków II Częstochowa 32 69 66:18
2.  Znicz Kłobuck 32 61 62:32
3.  Unia Dąbrowa Górnicza 32 56 51:41
4.  Ruch Radzionków 32 54 49:36
5.  Warta Zawiercie 32 53 70:42
6.  MKS Myszków 32 46 43:44
7.  Unia Kosztowy 32 45 52:64
8.  Polonia Łaziska Górne 32 44 51:65
9.  Szombierki Bytom 32 43 45:49
10.  Szczakowianka Jaworzno 32 41 54:66
11.  Przemsza Siewierz 32 41 39:43
 12.   Śląsk Świętochłowice 32 40 44:53
 13.   Gwarek Ornontowice 32 40 42:44
14.  Sarmacja Będzin 32 39 39:48
15.  Drama Zbrosławice 32 39 50:52
16.  AKS Mikołów 32 37 34:40
 17.  RKS Grodziec 32 12 31:97

Awans do baraży o III ligę: Raków II Częstochowa

Spadek do klasy okręgowej: Sarmacja Będzin, Drama Zbrosławice, AKS Mikołów, RKS Grodziec.

Grupa II

Wyniki 32. kolejki:

Drzewiarz Jasienica - GKS Radziechowy-Wieprz 2:2 (0:2)
0:1 - Mrózek, 5 min.
0:2 - Drewniak, 34min.
1:2 - Ślosarczyk, 64 min.
2:2 - Dudka, 84 min. (samobójczy)

Rozwój Katowice - Kuźnia Ustroń 0:1 (0:0)
0:1 - Iskrzycki, 46 min.

GKS II Tychy - LKS Czaniec 2:0 (1:0)
1:0 - Krężelok, 13 min.
2:0 - Misztal, 75 min.

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Unia Turza 2:4 (2:1)
0:1 - Jary, 12 min.
1:1 - Mańkowski, 30 min.
2:1 - Drabik, 38 min.
2:2 - Musiolik, 62 min.
2:3 - Musiolik, 71 min.
2:4 - Rycka, 79 min.

Spójnia Landek - Decor Bełk 0:2 (0:1)
0:1 - Peda, 10 min.
0:2 - Pankowski, 67 min.

Jedność 32 Przyszowice - Odra Wodzisław 1:7 (1:2)
1:0 - Kiełtyka, 7 min.
1:1 - Krzyżok, 10 min.
1:2 - Tabala, 44 min.
1:3 - Dudziński, 62 min.
1:4 - Woś, 65 min.
1:5 - Dudziński, 66 min.
1:6 - Zieliński, 80 min.
1:7 - Gać, 87 min.

MRKS Czechowice-Dziedzice - Orzeł Łękawica 0:0

Iskra Pszczyna - Unia Książenice 6:3 (2:0)
1:0 - Mąka, 15 min.
2:0 - Zawadzki, 21 min.
3:0 - Żelazo, 51 min.
4:0 - Zieliński, 58 min.
5:0 - Mąka, 60 min.
5:1 - Kuczera, 73 min.
5:2 - Pieczka, 80 min.
5:3 - Koleczko, 88 min.
6:3 - Nycz, 89 min.

Tabela końcowa:

1.  Odra Wodzisław 32 79 99:38
2.  Spójnia Landek 32 66 79:30
3.  GKS II Tychy 32 61 87:48
4.  Unia Książenice 32 61 61:51
5.  Decor Bełk 32 57 60:43
6.  Unia Turza 32 57 74:51
7.  Kuźnia Ustroń 32 50 51:57
8.  Rozwój Katowice 32 47 58:45
9.  Drzewiarz Jasienica 32 45 44:50
10.  MRKS Czechowice-Dziedzice 32 42 50:42
11.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 32 40 69:62
12.  LKS Czaniec 32 38 45:68
 13.   Orzeł Łękawica 32 35 42:53
14.  Jedność 32 Przyszowice 32 34 36:64
15.  GKS Radziechowy-Wieprz 32 30 35:64
16.  Iskra Pszczyna 32 17 39:101
17.  MKP Odra Centrum Wodzisław 32 18 29:91

Awans do baraży o III ligę: Odra Wodzisław

Spadek do klasy okręgowej: Jedność 32 Przyszowice, GKS Radziechowy-Wieprz, Iskra Pszczyna, MKP Odra Centrum Wodzisław.

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing