Nowy terminarz rundy wiosennej grupy II ZINA IV ligi

Z powodu wycofania się z rozgrywek drużyny MKP Odry Centrum Wodzisław konieczna była korekta terminarza wiosennych rozgrywek w grupie I ZINA IV ligi. Ustalony został nowy harmonogram, w którym żadna z drużyn nie będzie musiała pauzować.

Arkadiusz Tracz nowym trenerem Odry Wodzisław

Arkadiusz Tracz został nowym szkoleniowcem występującej w ZINA IV lidze drużyny Odry Wodzisław. Zastąpił tym samym Adama Burka, który ustąpił z funkcji trenera i dyrektora klubu.

Unia Książenice na krawędzi upadku. Dramatyczny apel działaczy

Jeżeli Unia Książenice nie znajdzie sponsora strategicznego jej drużyna nie przystąpi do wiosennej rundy rozgrywek ZINA IV ligi. Działacze klubu za pośrednictwem mediów społecznościowych zwrócili się z dramatycznym apelem o pomoc w ratowaniu drużyny.

Wiosną w ZINA IV lidze zagra tylko jedna Odra. W Wodzisławiu w końcu się dogadali

Po ponad dziesięciu latach podziałów i wzajemnych animozji w końcu środowisko piłkarskie w Wodzisławiu Śląskim znalazło kompromisowe rozwiązanie. W rundzie wiosennej rozgrywek ZINA IV ligi wystartuje już tylko Odra Wodzisław. Z rozgrywek zostanie wycofany zespół MKP Odry Centrum Wodzisław.

Plan przygotowań Odry Wodzisław

Boisko w Nieboczowach będzie obiektem, na którym większą część zimowych sparingów rozegra lider grupy I ZINA IV ligi - Odra Wodzisław. Tylko dwa mecze kontrolne podopieczni trenera Adam Burka rozegrają na wyjazdach.

Plan przygotowań Szombierek Bytom

Wszystkie zimowe mecze sparingowe zaplanowane przez sztab szkoleniowy Szombierek Bytom na okres przygotowawczy przed rozpoczęciem wiosennej rundy rozgrywek ZINA IV ligi bytomianie rozegrają na własnych obiektach.

Plan przygotowań AKS-u Mikołów

W trakcie przygotowań do wiosennej rundy rozgrywek ZINA IV ligi zespół AKS-u Mikołów rozegra sześć spotkań kontrolnych. Jego przeciwnikami będą czwartoligowcy i drużyny z "okręgówki".

Plan przygotowań Unii Książenice

Po bardzo udanej rundzie jesiennej piłkarze wicelidera grupy II ZINA IV ligi Unii Książenice chcą jak najlepiej przygotować się do wiosennej batalii, w której będą musieli odrobić cztery punkty straty do Odry Wodzisław.

Plan przygotowań Rozwoju Katowice

Osiem sparingów rozegrać ma drużyna Rozwoju Katowice w ramach przygotowań do wiosennej rundy rozgrywek ZINA IV ligi. Na razie udało się znaleźć sześciu przeciwników. Trwają poszukiwania kolejnych dwóch.

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami