Unia Rędziny zajmie miejsce Unii Książenice w ZINA IV lidze

Zarząd Śląskiego Związku Piłki Nożnej podjął decyzję, że po wycofaniu się Unii Książenice z rozgrywek IV ligi jej miejsce w 32-drużynowej stawce na sezon 2022/23 zajmie Unia Rędziny. Zespół ten w minionym sezonie zajął 15. lokatę w grupie I ZINA IV ligi.

Unia Książenice wycofuje się z ZINA IV ligi!

Unia Książenice nie zagra w sezonie 2022/2023 w rozgrywkach ZINA IV ligi ! Zarząd klubu opublikował komunikat, w którym poinformował o swojej decyzji. W Śląskim Związku Piłki Nożnej nie ma na razie oficjalnego pisma w tej sprawie. 

Śląsk Demarko Świętochłowice ma nowego szkoleniowca

Mateusz Labusek został nowym szkoleniowcem piłkarzy Śląska Demarko Świętochłowice. Zastąpił na tym stanowisku Gruzina Mamię Jikię, który rozwiązał kontrakt z świętochłowickim klubem za porozumieniem stron.

Terminarz rundy jesiennej grupy II ZINA IV ligi

Podczas spotkania w siedzibie Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach przedstawiciele drużyn grupy II ZINA IV ligi poznali terminarz rundy jesiennej sezonu 2022/2023.

Terminarz rundy jesiennej grupy I ZINA IV ligi

Podczas spotkania w siedzibie Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach przedstawiciele drużyn grupy I ZINA IV ligi poznali terminarz rundy jesiennej sezonu 2022/2023.

Najlepsi strzelcy ZINA IV ligi w sezonie 2021/2022

Patryk Gembicki z Rozwoju Katowice okazał się najlepszym strzelcem grupy I ZINA IV ligi w sezonie 2021/2022. W grupie II najskuteczniejszym zawodnikiem zakończonych niedawno rozgrywek okazał się Sławomir Musiolik z Unii Turza.

Decor Bełk: Marcin Domagała zastąpił Marka Piotrowicza

Po zakończeniu sezonu 2021/2022 zarząd Decora Bełk podjął decyzję o zmianie trenera drużyny występującej na szczeblu ZINA IV ligi. Marka Piotrowicza zastąpił na tym stanowisku Marcin Domagała.

Podział grup ZINA IV ligi na sezon 2022/2023

Zarząd Śląskiego Związku Piłki Nożnej zatwierdził składy grup ZINA IV ligi na sezon 2022/2023. Niewiele się one różnią od tych, które obowiązywały w zakończonych niedawno rozgrywkach.

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami