Wydrukuj tę stronę

Szansa na poprawę - zapowiedź 3. kolejki PKO BP Ekstraklasy

Szansa na poprawę - zapowiedź 3. kolejki PKO BP Ekstraklasy

W trzeciej serii spotkań PKO BP Ekstraklasy drużyny Piasta Gliwice i Górnika Zabrze staną przed szansą zmazania złego wrażenia po nieudanej inauguracji sezonu. Gliwiczanie podejmą ekipę Zagłębia Lubin, a zabrzanie zagrają na wyjeździe z Radomiakiem.

Zestaw par 3. kolejki:

29 lipca (piątek)
godz. 18.00: Piast Gliwice - Zagłębie Lubin, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce)
godz. 20.30: Cracovia - Legia Warszawa, sędzia: Damian Kos (Gdańsk)

30 lipca (sobota)
godz. 17.30: Radomiak - Górnik Zabrze, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa)
godz. 20.00: Miedź Legnica - Warta Poznań, sędzia: Patryk Gryckiewicz (Toruń)

31 lipca (niedziela)
godz. 15.00: Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom)
godz. 17.30: Lech Poznań - Wisła Płock, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa)
godz. 17.30: Raków Częstochowa - Stal Mielec, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
godz. 20.00: Widzew Łódź - Lechia Gdańsk, sędzia: Szymon Marciniak (Płock)

1 sierpnia (poniedziałek)
godz. 19.00: Korona Kielce - Śląsk Wrocław, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec)

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Szansa na poprawę - zapowiedź 3. kolejki PKO BP Ekstraklasy - SportowaSilesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Szansa na poprawę - zapowiedź 3. kolejki PKO BP Ekstraklasy

Szansa na poprawę - zapowiedź 3. kolejki PKO BP Ekstraklasy

W trzeciej serii spotkań PKO BP Ekstraklasy drużyny Piasta Gliwice i Górnika Zabrze staną przed szansą zmazania złego wrażenia po nieudanej inauguracji sezonu. Gliwiczanie podejmą ekipę Zagłębia Lubin, a zabrzanie zagrają na wyjeździe z Radomiakiem.

Zestaw par 3. kolejki:

29 lipca (piątek)
godz. 18.00: Piast Gliwice - Zagłębie Lubin, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce)
godz. 20.30: Cracovia - Legia Warszawa, sędzia: Damian Kos (Gdańsk)

30 lipca (sobota)
godz. 17.30: Radomiak - Górnik Zabrze, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa)
godz. 20.00: Miedź Legnica - Warta Poznań, sędzia: Patryk Gryckiewicz (Toruń)

31 lipca (niedziela)
godz. 15.00: Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom)
godz. 17.30: Lech Poznań - Wisła Płock, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa)
godz. 17.30: Raków Częstochowa - Stal Mielec, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
godz. 20.00: Widzew Łódź - Lechia Gdańsk, sędzia: Szymon Marciniak (Płock)

1 sierpnia (poniedziałek)
godz. 19.00: Korona Kielce - Śląsk Wrocław, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec)

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Strony i sklepy internetowe pozycjonowanie i serwis