Wydrukuj tę stronę

Letnie okienko transferowe - sezon 2022/2023

Letnie okienko transferowe - sezon 2022/2023

Z uwagi na nietypową porę tegorocznego Mundialu letnie okienko transferowe przed sezonem 2022/2023 wystartowało wyjątkowo szybko. Trwają jeszcze rozgrywki III ligi, a kluby z wyższych klas już domykają kadry. Tradycyjnie u nas wszystkie zmiany odnotowujemy na bieżąco.

PKO BP Ekstraklasa

Górnik Zabrze

Odchodzą: Jan Urban - trener, Adrian Gryszkiewicz (SC Paderborn 07), Dariusz Pawłowski (Radomiak), Przemysław Wiśniewski (Venezia FC), Grzegorz Sandomierski (?), Krzysztof Wingrałek (Znicz Pruszków).
Przychodzą: Bartosch Gaul - trener, Paweł Olkowski (Gazisehir Gaziantep), Szymon Włodarczyk (Legia Warszawa), Kevin Broll (Dynamo Drezno), Jonatan Koztke (FC Ingolstadt 04), Richard Jensen (Roda JC Kerkrade).

Piast Gliwice

Odchodzą: Martin Konczkowski (Śląsk Wrocław), Mateusz Wincierz (Ruch Chorzów).
Przychodzą: Grzegorz Tomasiewicz (Stal Mielec), Oskar Leśniak (Stadion Śląski Chorzów).

Fortuna I liga

GKS Katowice

Odchodzą: Patryk Królczyk (Piast Gliwice), Filip Szymczak (Lech Poznań), Hubert Sadowski (Skra Częstochowa), Filip Kozłowski (Skra Częstochowa), Arkadiusz Woźniak (Zagłębie Lubin), Jakub Karbownik (Garbarnia Kraków).
Przychodzą: Jakub Arak (Raków Częstochowa), Marcin Wasielewski (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Dawid Brzozowski (Chełmianka Chełm), Daniel Dudziński (Zagłębie Lubin), Patryk Szczuka (LKS Goczałkowice-Zdrój), Daniel Tanżyna (Widzew Łódź), Kacper Grzebieluch (Cracovia II), Alan Bród (rezerwy), Norbert Warmuz (rezerwy), Daniel Krasucki (RB Lipsk).

GKS Tychy

Odchodzą: Jarosław Zadylak - trener, Łukasz Grzeszczyk (Górnik Łęczna), Bartosz Biel (ŁKS Łódź), Kacper Janiak (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Jakub Piątek (Ruch Chorzów), Krystian Wachowiak (Wisła Kraków), Oskar Paprzycki (Odra Opole), Sebastian Steblecki (Chrobry Głogów).
Przychodzą: Dominik Nowak - trener, Antonio Dominguez (ŁKS Łódź), Patryk Mikita (Stomil Olsztyn), Petr Buchta (MFK Karvina), Mateusz Radecki (Radomiak), Adrian Kostrzewski (Górnik Łęczna).

Ruch Chorzów
Odchodzą: Michał Mokrzycki (Wisła Płock), Kacper Będzieszak (?), Bartłomiej Kulejewski (Kotwica Kołobrzeg), Jakub Malec (Lech Poznań), Vanja Marković (?), Przemysław Szkatuła (Odra Wodzisław), Rusłan Zubkow (Polonia Bytom), Paweł Żuk (Zagłębie Sosnowiec), Piotr Stępień (Ślęza Wrocław), Tomasz Dyr (?), Jakub Nowak (?), Kamil Chiliński (?), Piotr Wyroba (Rekord Bielsko-Biała), Filip Żagiel (Polonia Bytom), Marcin Kowalski (Ruch Radzionków).
Przychodzą: Łukasz Moneta (Stomil Olsztyn), Jakub Piątek (GKS Tychy), Artur Pląskowski (Chojniczanka), Tomasz Swędrowski (Motor Lublin), Przemysław Szur (Radunia Stężyca), Kacper Michalski (Wigry Suwałki), Bartłomiej Barański (Lech II Poznań), Maciej Sadlok (Wisła Kraków), Mateusz Wincierz (Piast Gliwice), Mikołaj Kwietniewski (Skra Częstochowa), Maksymilian Roguła (rezerwy), Jakub Witek (Wisła Płock).

eWinner II liga

GKS Jastrzębie

Odchodzą: Łukasz Gajda (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Mateusz Bondarenko (Resovia), Bartosz Neugebauer (Chojniczanka), Marek Fabry (Zagłębie Sosnowiec), Grzegorz Gulczyński (?), Konrad Handzlik (Garbarnia Kraków), Michał Kuczałek (Olimpia Elbląg), Władysław Ochronczuk (ŁKS Łódź), Oliver Podhorin (MFK Skalica), Michał Rutkowski (Pogoń Siedlce), Wojciech Łaski (Jagiellonia Białystok), Filip Łukasik (?), Szymon Zalewski (?), Łukasz Zejdler (Polonia Bytom).
Przychodzą: Jewhienij Zacherczenko (Epicentr Dunajowice), Salvador Pryka (Czarni Gorzyce), Szymon Gołuch (Spójnia Landek), Daniel Szymczak (rezerwy), Dominik Klimkiewicz (rezerwy), Jakub Kasperowicz (Pniówek Pawłowice), Filip Kozłowski (Śląsk Wrocław jr.), Bartosz Boruń (Śląsk Wrocław), Michał Antkowiak (Bałtyk KOszalin), Natan Wysiński (Miedź II Legnica), Krystian Kaczmarczyk (rezerwy), Kacper Kawula (Ruch Chorzów), Joao Passoni (Ślęza Wrocław).

III liga

Gwarek Tarnowskie Góry
Odchodzą: Jakub Dyląg (Drama Zbrosławice), Dawid Jarka (Decor Bełk)), Patryk Timochina (?).
Przychodzą: Michał Biskup (Stal Stalowa Wola), Sebastian Pączko (Polonia Bytom), Mateusz Urbański (Orzeł Miedary), Jakub Trojanowski (Polonia Bytom).

Odra Wodzisław
Odchodzą: Ryszard Wieczorek - trener, Artur Gać (?), Jan Borek (?), Artur Sip (?), Dawid Witek (?), Błażej Czuban (?), Maksym Niemiec (?), Kacper Żelazowski (?), Marcin Radzewicz (?), Michał Rycka (Unia Turza), Wiktor Piejak (?). 
Przychodzą: Jacek Trzeciak - trener, Tomasz Krężelok (GKS II Tychy), Przemysław Szkatuła (Ruch Chorzów), Oleksandr Tsybulnyk (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Vitaliy Onopko (SK Tavrija), Kyrylo Prostyszyn (Alga Bishkek), Michał Gałecki (Podhale Nowy Targ), Jakub Kuczera (Garbarnia Kraków), Jewhenij Czepurenko (Zhetyzu).

Pniówek Pawłowice
Odchodzą: Jakub Kasperowicz (GKS Jastrzębie), Piotr Pacholski (Decor Bełk), Bartosz Musiolik (Ruch Chorzów), Marcel Peda (?), Patryk Zapała (Błyskawica Drogomyśl).
Przychodzą: Przemysław Brychlik (ROW 1964 Rybnik), Piotr Groborz (Decor Bełk), Bartosz Szary (Decor Bełk), Yaroslav Baranskyi (ROW 1964 Rybnik), Jakub Szczęch (Naprzód Czyżowice), Wiktor Bil (Stadion Śląski Chorzów), Paweł Wolny (GKS Tychy - juniorzy).

Polonia Bytom
Odchodzą: Kamil Rakoczy - trener, Michał Płonka (MKS Kluczbork), Sebastian Pączko (Gwarek Tarnowskie Góry), Kordian Górka (?), Kamil Mizera (?), Daniel Iwanek (?), Kordian Górka (?), Arkadiusz Maj (Zagłębie Sosnowiec), Michał Maj (?), Jakub Siwek (DRama Zbrosłąwice), Michał Nagrodzki (Zagłębie Lubin), Dominik Brzozowski (?), Jakub Wróbel (?), Jakub Trojanowski (Gwarek Tarnowskie Góry), Grzegorz Ochwat (KP Starogard Gdański).
Przychodzą: Ryszard Wieczorek - trener, Rusłan Zubkow (Ruch Chorzów), Tomasz Gajda (MKS Kluczbork), Lucjan Zieliński (MKS Kluczbork), Łukasz Zejdler (GKS Jastrzębie), Filip Żagiel (Ruch Chorzów), Jakub Góralczyk (Cracovia), Mateusz Lipp (Podbeskidzie Bielsko-Biała).

Górnik II Zabrze
Odchodzą:
Przychodzą:

ZINA IV liga

Szombierki Bytom
Odchodzą: Maciej Wierzbicki (koniec kariery), Artur Koschny (Odra Miasteczko Śląskie), Dominik Kowalski (?), Dominik Balon (?), Marcin Micor (?), Jakub Wróbel (koniec wypożyczenia), Tomasz Pośpiech (koniec wypożyczenia), Łukasz Polak (?), Remigiusz Malicki  (w trakcie rehabilitacji), Rafał Czajor (?), Maksymilian Janicki (Ruch II Chorzów), Tomasz Wandzik (?), Denis Oracz (?), Jakub Stefaniak (Slavia Ruda Śląska).

Przychodzą: Kamil Zieleźnik - trener, Rafał Watola (Śląsk Świętochłowice), Michał Wiśniewski (Śląsk Świętochłowice), Łukasz Niemiec (Jedność 32 Przyszowice), Mariusz Gancarczyk (AKS Mikołów), 

Podlesianka Katowice
Odchodzą: Damian Ostrowski - trener, Bartłomiej Kędzierski (Szczakowianka Jaworzno), Piotr Kania (?), Łukasz Stachoń (?), Nicolas Sprus (?).
Przychodzą: Daniel Paszek (AKS Mikołów), Patryk Mendela (Przemsza Siewierz), Oliwier Gasz (Rozwój Katowice), Mateusz Wacławski (Ruch II Chorzów).

ROW 1964 Rybnik
Odchodzą: Dariusz Widawski - trener, Przemysław Brychlik (Pniówek Pawłowice), Yaroslav Baranskyi (Pniówek Pawłowice). 
Przychodzą: Oleksandr Szeweluchin - trener, Mateusz Tomaszewski (Tomasovia), Mateusz Kondziołka (Silesia Lubomia).

Gwarek Ornontowice
Odchodzą: Łukasz Biliński - trener
Przychodzą: Marcin Wroński - trener

Decor Bełk
Odchodzą: Marek Piotrowicz - trener, Piotr Groborz (Pniówek Pawłowice), Bartosz Szary (Pniówek Pawłowice), Jakub Szczęch (Naprzód Czyżowice).
Przychodzą: Marcin Domagała - trener, Piotr Pacholski (Pniówek Pawłowice), Dawid Jarka (Gwarek Tarnowskie Góry), Robert Paryła (Gwarek Zabrze).

Śląsk Świętochłowice
Odchodzą: Mamia Jikia - trener, Rafał Watola (Szombierki Bytom), Michał Wiśniewski (Szombierki Bytom), 
Przychodzą: Mateusz Labusek - trener.

Rozwój Katowice
Odchodzą: Oliwier Gasz (Podlesianka Katowice), Bartosz Chwila (?), Oliwier Lazar (?).
Przychodzą:

Ruch Radzionków
Odchodzą: Mateusz Pietryga (Drama Zbrosławice), Rafał Strzelczyk (zawiesił karierę).
Przychodzą: Marcin Kowalski (Ruch Chorzów).

Drama Zbrosławice
Odchodzą: Radosław Gruszka (?), Dawid Gajewski (?), Łukasz Saborowski (Czarni Pyskowice), Michał Orzeszyna (Odra Miasteczko Śląskie).
Przychodzą: Mateusz Pietryga (Ruch Radzionków), Jakub Dyląg (Gwarek Tarnowskie Góry), Tymoteusz Wojdanowski (Porawie Większyce), Jakub Siwek (Polonia Bytom).

Unia Turza
Odchodzą: Kamil Kuczok (LKS Tworków), Przemysław Cieśla (Iskra {Pszczyna), Daniel Gryman (Iskra Pszczyna), Kamil Sikora (LKS Krzyżąnowice), Wojciech Caniboł (kontuzja).
Przychodzą: Kamil Kucharski (Czarni Gorzyce), Kamil Wacławiec (Unia Książenice), Patryk Witkowski (Piast II Gliwice), Oskar Wala (Piast II Gliwice), Mateusz Danieluk (Polonia Nysa), Michał Rycka (Odra Wodzisław), Tomasz Antończyk (Przyszłość Rogów), Jakub Maselan (Kujawianka Izbica Kujawska).

GKS II Tychy
Odchodzą: Sebastian Idczak - trener, Tomasz Krężelok (Odra Wodzisław), Michał Paluch (Unia Dąbrowa Górnicza), Kajetan Rutkowski (wyjazd za granicę).
Przychodzą: Jarosław Zadylak - trener.

Źródło: inf. własna / strony klubowe / 90minut.pl / transfermarkt.pl

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Letnie okienko transferowe - sezon 2022/2023 - SportowaSilesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Letnie okienko transferowe - sezon 2022/2023

Letnie okienko transferowe - sezon 2022/2023

Z uwagi na nietypową porę tegorocznego Mundialu letnie okienko transferowe przed sezonem 2022/2023 wystartowało wyjątkowo szybko. Trwają jeszcze rozgrywki III ligi, a kluby z wyższych klas już domykają kadry. Tradycyjnie u nas wszystkie zmiany odnotowujemy na bieżąco.

PKO BP Ekstraklasa

Górnik Zabrze

Odchodzą: Jan Urban - trener, Adrian Gryszkiewicz (SC Paderborn 07), Dariusz Pawłowski (Radomiak), Przemysław Wiśniewski (Venezia FC), Grzegorz Sandomierski (?), Krzysztof Wingrałek (Znicz Pruszków).
Przychodzą: Bartosch Gaul - trener, Paweł Olkowski (Gazisehir Gaziantep), Szymon Włodarczyk (Legia Warszawa), Kevin Broll (Dynamo Drezno), Jonatan Koztke (FC Ingolstadt 04), Richard Jensen (Roda JC Kerkrade).

Piast Gliwice

Odchodzą: Martin Konczkowski (Śląsk Wrocław), Mateusz Wincierz (Ruch Chorzów).
Przychodzą: Grzegorz Tomasiewicz (Stal Mielec), Oskar Leśniak (Stadion Śląski Chorzów).

Fortuna I liga

GKS Katowice

Odchodzą: Patryk Królczyk (Piast Gliwice), Filip Szymczak (Lech Poznań), Hubert Sadowski (Skra Częstochowa), Filip Kozłowski (Skra Częstochowa), Arkadiusz Woźniak (Zagłębie Lubin), Jakub Karbownik (Garbarnia Kraków).
Przychodzą: Jakub Arak (Raków Częstochowa), Marcin Wasielewski (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Dawid Brzozowski (Chełmianka Chełm), Daniel Dudziński (Zagłębie Lubin), Patryk Szczuka (LKS Goczałkowice-Zdrój), Daniel Tanżyna (Widzew Łódź), Kacper Grzebieluch (Cracovia II), Alan Bród (rezerwy), Norbert Warmuz (rezerwy), Daniel Krasucki (RB Lipsk).

GKS Tychy

Odchodzą: Jarosław Zadylak - trener, Łukasz Grzeszczyk (Górnik Łęczna), Bartosz Biel (ŁKS Łódź), Kacper Janiak (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Jakub Piątek (Ruch Chorzów), Krystian Wachowiak (Wisła Kraków), Oskar Paprzycki (Odra Opole), Sebastian Steblecki (Chrobry Głogów).
Przychodzą: Dominik Nowak - trener, Antonio Dominguez (ŁKS Łódź), Patryk Mikita (Stomil Olsztyn), Petr Buchta (MFK Karvina), Mateusz Radecki (Radomiak), Adrian Kostrzewski (Górnik Łęczna).

Ruch Chorzów
Odchodzą: Michał Mokrzycki (Wisła Płock), Kacper Będzieszak (?), Bartłomiej Kulejewski (Kotwica Kołobrzeg), Jakub Malec (Lech Poznań), Vanja Marković (?), Przemysław Szkatuła (Odra Wodzisław), Rusłan Zubkow (Polonia Bytom), Paweł Żuk (Zagłębie Sosnowiec), Piotr Stępień (Ślęza Wrocław), Tomasz Dyr (?), Jakub Nowak (?), Kamil Chiliński (?), Piotr Wyroba (Rekord Bielsko-Biała), Filip Żagiel (Polonia Bytom), Marcin Kowalski (Ruch Radzionków).
Przychodzą: Łukasz Moneta (Stomil Olsztyn), Jakub Piątek (GKS Tychy), Artur Pląskowski (Chojniczanka), Tomasz Swędrowski (Motor Lublin), Przemysław Szur (Radunia Stężyca), Kacper Michalski (Wigry Suwałki), Bartłomiej Barański (Lech II Poznań), Maciej Sadlok (Wisła Kraków), Mateusz Wincierz (Piast Gliwice), Mikołaj Kwietniewski (Skra Częstochowa), Maksymilian Roguła (rezerwy), Jakub Witek (Wisła Płock).

eWinner II liga

GKS Jastrzębie

Odchodzą: Łukasz Gajda (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Mateusz Bondarenko (Resovia), Bartosz Neugebauer (Chojniczanka), Marek Fabry (Zagłębie Sosnowiec), Grzegorz Gulczyński (?), Konrad Handzlik (Garbarnia Kraków), Michał Kuczałek (Olimpia Elbląg), Władysław Ochronczuk (ŁKS Łódź), Oliver Podhorin (MFK Skalica), Michał Rutkowski (Pogoń Siedlce), Wojciech Łaski (Jagiellonia Białystok), Filip Łukasik (?), Szymon Zalewski (?), Łukasz Zejdler (Polonia Bytom).
Przychodzą: Jewhienij Zacherczenko (Epicentr Dunajowice), Salvador Pryka (Czarni Gorzyce), Szymon Gołuch (Spójnia Landek), Daniel Szymczak (rezerwy), Dominik Klimkiewicz (rezerwy), Jakub Kasperowicz (Pniówek Pawłowice), Filip Kozłowski (Śląsk Wrocław jr.), Bartosz Boruń (Śląsk Wrocław), Michał Antkowiak (Bałtyk KOszalin), Natan Wysiński (Miedź II Legnica), Krystian Kaczmarczyk (rezerwy), Kacper Kawula (Ruch Chorzów), Joao Passoni (Ślęza Wrocław).

III liga

Gwarek Tarnowskie Góry
Odchodzą: Jakub Dyląg (Drama Zbrosławice), Dawid Jarka (Decor Bełk)), Patryk Timochina (?).
Przychodzą: Michał Biskup (Stal Stalowa Wola), Sebastian Pączko (Polonia Bytom), Mateusz Urbański (Orzeł Miedary), Jakub Trojanowski (Polonia Bytom).

Odra Wodzisław
Odchodzą: Ryszard Wieczorek - trener, Artur Gać (?), Jan Borek (?), Artur Sip (?), Dawid Witek (?), Błażej Czuban (?), Maksym Niemiec (?), Kacper Żelazowski (?), Marcin Radzewicz (?), Michał Rycka (Unia Turza), Wiktor Piejak (?). 
Przychodzą: Jacek Trzeciak - trener, Tomasz Krężelok (GKS II Tychy), Przemysław Szkatuła (Ruch Chorzów), Oleksandr Tsybulnyk (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Vitaliy Onopko (SK Tavrija), Kyrylo Prostyszyn (Alga Bishkek), Michał Gałecki (Podhale Nowy Targ), Jakub Kuczera (Garbarnia Kraków), Jewhenij Czepurenko (Zhetyzu).

Pniówek Pawłowice
Odchodzą: Jakub Kasperowicz (GKS Jastrzębie), Piotr Pacholski (Decor Bełk), Bartosz Musiolik (Ruch Chorzów), Marcel Peda (?), Patryk Zapała (Błyskawica Drogomyśl).
Przychodzą: Przemysław Brychlik (ROW 1964 Rybnik), Piotr Groborz (Decor Bełk), Bartosz Szary (Decor Bełk), Yaroslav Baranskyi (ROW 1964 Rybnik), Jakub Szczęch (Naprzód Czyżowice), Wiktor Bil (Stadion Śląski Chorzów), Paweł Wolny (GKS Tychy - juniorzy).

Polonia Bytom
Odchodzą: Kamil Rakoczy - trener, Michał Płonka (MKS Kluczbork), Sebastian Pączko (Gwarek Tarnowskie Góry), Kordian Górka (?), Kamil Mizera (?), Daniel Iwanek (?), Kordian Górka (?), Arkadiusz Maj (Zagłębie Sosnowiec), Michał Maj (?), Jakub Siwek (DRama Zbrosłąwice), Michał Nagrodzki (Zagłębie Lubin), Dominik Brzozowski (?), Jakub Wróbel (?), Jakub Trojanowski (Gwarek Tarnowskie Góry), Grzegorz Ochwat (KP Starogard Gdański).
Przychodzą: Ryszard Wieczorek - trener, Rusłan Zubkow (Ruch Chorzów), Tomasz Gajda (MKS Kluczbork), Lucjan Zieliński (MKS Kluczbork), Łukasz Zejdler (GKS Jastrzębie), Filip Żagiel (Ruch Chorzów), Jakub Góralczyk (Cracovia), Mateusz Lipp (Podbeskidzie Bielsko-Biała).

Górnik II Zabrze
Odchodzą:
Przychodzą:

ZINA IV liga

Szombierki Bytom
Odchodzą: Maciej Wierzbicki (koniec kariery), Artur Koschny (Odra Miasteczko Śląskie), Dominik Kowalski (?), Dominik Balon (?), Marcin Micor (?), Jakub Wróbel (koniec wypożyczenia), Tomasz Pośpiech (koniec wypożyczenia), Łukasz Polak (?), Remigiusz Malicki  (w trakcie rehabilitacji), Rafał Czajor (?), Maksymilian Janicki (Ruch II Chorzów), Tomasz Wandzik (?), Denis Oracz (?), Jakub Stefaniak (Slavia Ruda Śląska).

Przychodzą: Kamil Zieleźnik - trener, Rafał Watola (Śląsk Świętochłowice), Michał Wiśniewski (Śląsk Świętochłowice), Łukasz Niemiec (Jedność 32 Przyszowice), Mariusz Gancarczyk (AKS Mikołów), 

Podlesianka Katowice
Odchodzą: Damian Ostrowski - trener, Bartłomiej Kędzierski (Szczakowianka Jaworzno), Piotr Kania (?), Łukasz Stachoń (?), Nicolas Sprus (?).
Przychodzą: Daniel Paszek (AKS Mikołów), Patryk Mendela (Przemsza Siewierz), Oliwier Gasz (Rozwój Katowice), Mateusz Wacławski (Ruch II Chorzów).

ROW 1964 Rybnik
Odchodzą: Dariusz Widawski - trener, Przemysław Brychlik (Pniówek Pawłowice), Yaroslav Baranskyi (Pniówek Pawłowice). 
Przychodzą: Oleksandr Szeweluchin - trener, Mateusz Tomaszewski (Tomasovia), Mateusz Kondziołka (Silesia Lubomia).

Gwarek Ornontowice
Odchodzą: Łukasz Biliński - trener
Przychodzą: Marcin Wroński - trener

Decor Bełk
Odchodzą: Marek Piotrowicz - trener, Piotr Groborz (Pniówek Pawłowice), Bartosz Szary (Pniówek Pawłowice), Jakub Szczęch (Naprzód Czyżowice).
Przychodzą: Marcin Domagała - trener, Piotr Pacholski (Pniówek Pawłowice), Dawid Jarka (Gwarek Tarnowskie Góry), Robert Paryła (Gwarek Zabrze).

Śląsk Świętochłowice
Odchodzą: Mamia Jikia - trener, Rafał Watola (Szombierki Bytom), Michał Wiśniewski (Szombierki Bytom), 
Przychodzą: Mateusz Labusek - trener.

Rozwój Katowice
Odchodzą: Oliwier Gasz (Podlesianka Katowice), Bartosz Chwila (?), Oliwier Lazar (?).
Przychodzą:

Ruch Radzionków
Odchodzą: Mateusz Pietryga (Drama Zbrosławice), Rafał Strzelczyk (zawiesił karierę).
Przychodzą: Marcin Kowalski (Ruch Chorzów).

Drama Zbrosławice
Odchodzą: Radosław Gruszka (?), Dawid Gajewski (?), Łukasz Saborowski (Czarni Pyskowice), Michał Orzeszyna (Odra Miasteczko Śląskie).
Przychodzą: Mateusz Pietryga (Ruch Radzionków), Jakub Dyląg (Gwarek Tarnowskie Góry), Tymoteusz Wojdanowski (Porawie Większyce), Jakub Siwek (Polonia Bytom).

Unia Turza
Odchodzą: Kamil Kuczok (LKS Tworków), Przemysław Cieśla (Iskra {Pszczyna), Daniel Gryman (Iskra Pszczyna), Kamil Sikora (LKS Krzyżąnowice), Wojciech Caniboł (kontuzja).
Przychodzą: Kamil Kucharski (Czarni Gorzyce), Kamil Wacławiec (Unia Książenice), Patryk Witkowski (Piast II Gliwice), Oskar Wala (Piast II Gliwice), Mateusz Danieluk (Polonia Nysa), Michał Rycka (Odra Wodzisław), Tomasz Antończyk (Przyszłość Rogów), Jakub Maselan (Kujawianka Izbica Kujawska).

GKS II Tychy
Odchodzą: Sebastian Idczak - trener, Tomasz Krężelok (Odra Wodzisław), Michał Paluch (Unia Dąbrowa Górnicza), Kajetan Rutkowski (wyjazd za granicę).
Przychodzą: Jarosław Zadylak - trener.

Źródło: inf. własna / strony klubowe / 90minut.pl / transfermarkt.pl

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Strony i sklepy internetowe pozycjonowanie i serwis