Wydrukuj tę stronę

Slavia chce podtrzymać zwycięską passę - zapowiedź 5. kolejki ZINA klasy okręgowej

Slavia chce podtrzymać zwycięską passę - zapowiedź 5. kolejki ZINA klasy okręgowej

Po spadku z IV ligi zespół Slavii Ruda Śląska udanie rozpoczął zmagania w ZINA klasie okręgowej. Zespół trenera Jarosława Zajdla kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Teraz jednak zagra z niepokonaną dotąd Unię Książenice.

Do Rudy Śląskiej przyjeżdża Unia, która w tym sezonie zgromadziła dotychczas dziesięć punktów. Z pewnością ten mecz będzie jednym z najciekawiej zapowiadających się pojedynków piątej serii spotkań w ZINA klasie okręgowej.

Program 5. kolejki:

Grupa I
9 września (sobota)
godz. 11.00: Urania Ruda Śląska – Unia Kosztowy, sędzia Dawid Cieślok (Ruda Śląska)
godz. 15.00: Wawel Wirek – Krupiński Suszec, sędzia Mateusz Patla (Jastrzębie-Zdrój)
godz. 16.00: Sparta Katowice – Sokół Wola, sędzia Sebastian Frenke (Jastrzębie-Zdrój)
godz. 16.00: Pogoń Imielin – AKS Mikołów, sędzia Paweł Kamiński (Ogrodzieniec)
godz. 16.00: Podlesianka Katowice – Grunwald Ruda Śląska, sędzia Maciej Węgrzyk (Jejkowice)
godz. 17.00: Górnik 09 Mysłowice – Pogoń Nowy Bytom, sędzia Dariusz Lenort (Pietrowice Wielkie)

10 września (niedziela)
godz. 16.00: Ogrodnik Cielmice – Piast Bieruń Nowy, sędzia Łukasz Kruk (Tychy)
godz. 16.00: LKS Łąka – Iskra Pszczyna, sędzia Daniel Kruczyński (Żywiec)

Grupa II
9 września (sobota)
godz. 11.00: Slavia Ruda Śląska – Unia Książenice, sędzia Marek Serwaczak (Zabrze)
godz. 16.00: Orzeł Mokre – LKS Raszczyce, sędzia Dawid Woliński (Mikołów)
godz. 16.00: KS 94 Rachowice – ŁTS Łabędy, sędzia Bartosz Badowski (Będzin)
godz. 16.00: Przyszłość Ciochowice – Jedność 32 Przyszowice, sędzia Kamil Budny (Sosnowiec)
godz. 16.00: Rymer Rybnik – MKS Zaborze Zabrze, sędzia Wojciech Zarzycki (Bytom)

10 września (niedziela)
godz. 16.00: ROW 1964 II Rybnik – LKS 1908 Nędza, sędzia Jakub Borkowski (Bieruń)
godz. 16.00: Tęcza Wielowieś – Naprzód Rydułtowy, sędzia Adrian Markiewicz (Mikołów)
godz. 16.00: Silesia Lubomia – Drama Zbrosławice, sędzia Dariusz Pietroszek (Hażlach)

Grupa III
9 września (sobota)
godz. 16.00: Gwiazda Skrzyszów – APN Odra Wodzisław, sędzia Sebastian Witulski (Knurów)
godz. 16.00: MKS 32 Radziejów – Płomień Połomia, sędzia Michał Ficiński (Sosnowiec)
godz. 16.00: KS 1905 Krzanowice – LKS Krzyżanowice, sędzia Tomasz Kuźniarz (Tychy)
godz. 16.00: Rafako Racibórz – Naprzód Syrynia, sędzia Andrzej Majcher (Zabrze)
godz. 16.00: Granica Ruptawa – Zameczek Czernica, sędzia Adrian Sopniewski (Katowice0
godz. 16.00: Naprzód Czyżowice – Polonia Marklowice, sędzia Wojciech Rafalski (Bytom)

10 września (niedziela)
godz. 15.00: Naprzód Borucin – Naprzód Zawada, sędzia Robert Boruta (Katowice)
godz. 16.00: Forteca Świerklany – Przyszłość Rogów, sędzia Jacek Król (Tychy)

Grupa IV
9 września (sobota)
godz. 11.00: Górnik Wojkowice – Wyzwolenie Chorzów, sędzia Tomasz Izydorczyk (Ornontowice)
godz. 16.00: MKS Łazowianka – Orzeł Nakło Śląskie, sędzia Tomasz Gołębiowski (Ruda Śląska)
godz. 16.00: Silesia Miechowice – UKS Szopienice, sędzia Mateusz Piszczelok (Lubomia)
godz. 16.00: Piast Ożarowice – MKS Siemianowiczanka, sędzia Marek Miśla (Ożarowice)
godz. 16.00: Cyklon Rogoźnik – Unia Dąbrowa Górnicza, sędzia Piotr Bielecki (Pszczyna)
godz. 16.00: Orzeł Biały Brzeziny Śląskie – Zagłębie II Sosnowiec, sędzia Andrzej Gorzawski (Rybnik)
godz. 16.00: SKS Łagisza – Odra Miasteczko Śląskie, sędzia Bogdan Dobrot (Siemianowice)
godz. 16.00: Orzeł Miedary – Tęcza Błędów, sędzia Bartosz Bielaś (Katowice)

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Slavia chce podtrzymać zwycięską passę - zapowiedź 5. kolejki ZINA klasy okręgowej - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Slavia chce podtrzymać zwycięską passę - zapowiedź 5. kolejki ZINA klasy okręgowej

Slavia chce podtrzymać zwycięską passę - zapowiedź 5. kolejki ZINA klasy okręgowej

Po spadku z IV ligi zespół Slavii Ruda Śląska udanie rozpoczął zmagania w ZINA klasie okręgowej. Zespół trenera Jarosława Zajdla kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Teraz jednak zagra z niepokonaną dotąd Unię Książenice.

Do Rudy Śląskiej przyjeżdża Unia, która w tym sezonie zgromadziła dotychczas dziesięć punktów. Z pewnością ten mecz będzie jednym z najciekawiej zapowiadających się pojedynków piątej serii spotkań w ZINA klasie okręgowej.

Program 5. kolejki:

Grupa I
9 września (sobota)
godz. 11.00: Urania Ruda Śląska – Unia Kosztowy, sędzia Dawid Cieślok (Ruda Śląska)
godz. 15.00: Wawel Wirek – Krupiński Suszec, sędzia Mateusz Patla (Jastrzębie-Zdrój)
godz. 16.00: Sparta Katowice – Sokół Wola, sędzia Sebastian Frenke (Jastrzębie-Zdrój)
godz. 16.00: Pogoń Imielin – AKS Mikołów, sędzia Paweł Kamiński (Ogrodzieniec)
godz. 16.00: Podlesianka Katowice – Grunwald Ruda Śląska, sędzia Maciej Węgrzyk (Jejkowice)
godz. 17.00: Górnik 09 Mysłowice – Pogoń Nowy Bytom, sędzia Dariusz Lenort (Pietrowice Wielkie)

10 września (niedziela)
godz. 16.00: Ogrodnik Cielmice – Piast Bieruń Nowy, sędzia Łukasz Kruk (Tychy)
godz. 16.00: LKS Łąka – Iskra Pszczyna, sędzia Daniel Kruczyński (Żywiec)

Grupa II
9 września (sobota)
godz. 11.00: Slavia Ruda Śląska – Unia Książenice, sędzia Marek Serwaczak (Zabrze)
godz. 16.00: Orzeł Mokre – LKS Raszczyce, sędzia Dawid Woliński (Mikołów)
godz. 16.00: KS 94 Rachowice – ŁTS Łabędy, sędzia Bartosz Badowski (Będzin)
godz. 16.00: Przyszłość Ciochowice – Jedność 32 Przyszowice, sędzia Kamil Budny (Sosnowiec)
godz. 16.00: Rymer Rybnik – MKS Zaborze Zabrze, sędzia Wojciech Zarzycki (Bytom)

10 września (niedziela)
godz. 16.00: ROW 1964 II Rybnik – LKS 1908 Nędza, sędzia Jakub Borkowski (Bieruń)
godz. 16.00: Tęcza Wielowieś – Naprzód Rydułtowy, sędzia Adrian Markiewicz (Mikołów)
godz. 16.00: Silesia Lubomia – Drama Zbrosławice, sędzia Dariusz Pietroszek (Hażlach)

Grupa III
9 września (sobota)
godz. 16.00: Gwiazda Skrzyszów – APN Odra Wodzisław, sędzia Sebastian Witulski (Knurów)
godz. 16.00: MKS 32 Radziejów – Płomień Połomia, sędzia Michał Ficiński (Sosnowiec)
godz. 16.00: KS 1905 Krzanowice – LKS Krzyżanowice, sędzia Tomasz Kuźniarz (Tychy)
godz. 16.00: Rafako Racibórz – Naprzód Syrynia, sędzia Andrzej Majcher (Zabrze)
godz. 16.00: Granica Ruptawa – Zameczek Czernica, sędzia Adrian Sopniewski (Katowice0
godz. 16.00: Naprzód Czyżowice – Polonia Marklowice, sędzia Wojciech Rafalski (Bytom)

10 września (niedziela)
godz. 15.00: Naprzód Borucin – Naprzód Zawada, sędzia Robert Boruta (Katowice)
godz. 16.00: Forteca Świerklany – Przyszłość Rogów, sędzia Jacek Król (Tychy)

Grupa IV
9 września (sobota)
godz. 11.00: Górnik Wojkowice – Wyzwolenie Chorzów, sędzia Tomasz Izydorczyk (Ornontowice)
godz. 16.00: MKS Łazowianka – Orzeł Nakło Śląskie, sędzia Tomasz Gołębiowski (Ruda Śląska)
godz. 16.00: Silesia Miechowice – UKS Szopienice, sędzia Mateusz Piszczelok (Lubomia)
godz. 16.00: Piast Ożarowice – MKS Siemianowiczanka, sędzia Marek Miśla (Ożarowice)
godz. 16.00: Cyklon Rogoźnik – Unia Dąbrowa Górnicza, sędzia Piotr Bielecki (Pszczyna)
godz. 16.00: Orzeł Biały Brzeziny Śląskie – Zagłębie II Sosnowiec, sędzia Andrzej Gorzawski (Rybnik)
godz. 16.00: SKS Łagisza – Odra Miasteczko Śląskie, sędzia Bogdan Dobrot (Siemianowice)
godz. 16.00: Orzeł Miedary – Tęcza Błędów, sędzia Bartosz Bielaś (Katowice)

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing