Wydrukuj tę stronę

Unia, Górnik i Slavia z kompletem - wyniki sobotnich spotkań ZINA klasy okręgowej

Unia, Górnik i Slavia z kompletem - wyniki sobotnich spotkań ZINA klasy okręgowej

Liderzy grupy IV ZINA klasy okręgowej solidarnie wygrali swoje spotkania. Unia Dąbrowa Górnicza wygrała z Rogoźniku z Cyklonem, a Górnik Wojkowice pokonał Wyzwolenie Chorzów. Obie drużyny nie straciły w tym sezonie nawet punktu. Również z kompletem punktów lider II grupy "okręgówki" - Slavia Ruda Śląska, która w 5. serii gier pokonała u siebie książenicką Unię.

Wyniki sobotnich spotkań:

Grupa I

Urania Ruda Śląska – Unia Kosztowy 2:1 (0:1)
0:1 - Pawłowski, 27 min.
1:1 - Nowak, 54 min.
2:1 - Henisz, 85 min.

Wawel Wirek – Krupiński Suszec 0:1 (0:0)
0:1 - Mikołajec, 48 min.

Sparta Katowice – Sokół Wola 5:1 (3:1)
1:0 - Michalski, 10 min.
2:0 - Wawrzyńczok, 13 min.
3:0 - Todorski, 19 min.
3:1 - Więckowski, 36 min.
4:1 - Michalski, 58 min.
5:1 - Adamczyk, 70 min.

Pogoń Imielin – AKS Mikołów 4:3 (2:2)
0:1 - Piszczek, 3 min.
0:2 - Prus, 17 min.
1:2 - Niewiedział, 38 min.
2:2 - Rzepa, 40 min.
3:2 - Rzepa, 52 min.
3:3 - Zamojda, 89 min.
4:3 - Pacwa, 90 min.

Podlesianka Katowice – Grunwald Ruda Śląska 5:0 (5:0)
1:0 - Kubacki, 3 min.
2:0 - Szostek, 15 min.
3:0 - Kunacki, 18 min.
4:0 - szostek, 21 min.
5:0 - Szostek, 23 min.

Górnik 09 Mysłowice – Pogoń Nowy Bytom 2:1 (0:0)
1:0 - Kowalski, 49 min.
1:1 - Zięcik, 85 min.
2:1 - Kurtok, 87 min.

10 września (niedziela)
godz. 16.00: Ogrodnik Cielmice – Piast Bieruń Nowy
godz. 16.00: LKS Łąka – Iskra Pszczyna

Grupa II

Slavia Ruda Śląska – Unia Książenice 4:2 (1:0)
1:0 - Maciaszczyk, 27 min.
2:0 - M. Rejmanowski, 61 min.
2:1 = Suchiński, 65 min.
3:1 - Wujec, 75 min.
4:1 - Moritz, 77 min.
4:2 - Kośmider, 90 min.

Orzeł Mokre – LKS Raszczyce 6:1 (4:1)
1:0 - Maciejewski, 7 min.
2:0 - Czerniak, 18 min.
2:1 - Trębacz, 23 min.
3:1 - Czerniak, 29 min.
4:1 - Maciejewski, 39 min.
5:1 - Poznański, 63 min.
6:1 - Tomeczek, 86 min.

KS 94 Rachowice – ŁTS Łabędy 1:1 (1:0)
1:0 - Sosna, 27 min.
1:1 - Guzy, 69 min.

Przyszłość Ciochowice – Jedność 32 Przyszowice 5:1 (2:1)
0:1 - Kiełtyka, 10 min.
1:1 - Tomanek, 29 min.
2:1 - Tomanek, 33 min.
3:1 - Jonik, 65 min.
4:1 - Jaromin, 87 min.
5:1 - Jonik, 90 min.

Rymer Rybnik – MKS Zaborze Zabrze 1:3 (0:2)
0:1 - Jakubowski, 2 min.
0:2 - Kowalski, 16 min.
1:2 - Moskal, 90 min.
1:3 - Kapała, 90 min.

10 września (niedziela)
godz. 16.00: ROW 1964 II Rybnik – LKS 1908 Nędza
godz. 16.00: Tęcza Wielowieś – Naprzód Rydułtowy
godz. 16.00: Silesia Lubomia – Drama Zbrosławice

Grupa III

Gwiazda Skrzyszów – APN Odra Wodzisław 2:2 (1:0)
1:0 - Baranek, 28 min.
2:0 - Porwoł, 88 min.
2:1 - S. Markiewicz, 90 min. (karny)
2:2 - S. Markiewicz, 90 min. (karny)

MKS 32 Radziejów – Płomień Połomia 0:2 (0:1)
0:1 - Matuszek, 28 min.
0:2 - Świenty, 61 min.

KS 1905 Krzanowice – LKS Krzyżanowice 0:1 (0:1)
0:1 - Musioł, 26 min.

Rafako Racibórz – Naprzód Syrynia 2:0 (1:0)
1:0 - Wojda, 30 min.
2:0 - Gawryluk, 55 min.

Granica Ruptawa – Zameczek Czernica 1:4 (1:1)
0:1 - Dudziński, 24 min.
1:1 - Wojtków, 31 min.
1:2 - Kaizik, 51 min.
1:3 - Wikłak, 58 min.
1:4 - Dudziński, 85 min.

Naprzód Czyżowice – Polonia Marklowice 2:3 (1:1)
1:0 - Mandera, 14 min.
1:1 - Miczek, 25 min.
1:2 - Miczek, 53 min.
1:3 - Hojka, 80 min.
2:3 - Adamczyk, 85 min.

10 września (niedziela)
godz. 15.00: Naprzód Borucin – Naprzód Zawada
godz. 16.00: Forteca Świerklany – Przyszłość Rogów

Grupa IV

Górnik Wojkowice – Wyzwolenie Chorzów 3:0 (1:0)
1:0 - Stępień, 15 min.
2:0 - M. Szopa, 66 min.
3:0 - Szymonek, 81 min.

MKS Łazowianka – Orzeł Nakło Śląskie 4:2 (4:1)
1;0 - Rewers, 5 min.
2:0 - Rewers, 6 min.
2:1 - Grygny, 19 min.
3:1 - Maciążek, 26 min.
4:1 - Jakubczyk, 45 min.
4:2 - Bremer, 62 min.

Silesia Miechowice – UKS Szopienice 1:1 (1:0)
1:0 - Pietras, 28 min.
1:1 - Jarek, 85 min.

Piast Ożarowice – MKS Siemianowiczanka 3:3 (2:1)
1:0 - Kańtoch, 11 min.
2:0 - Bąbik, 29 min.
2:1 - Nowak, 42 min.
2:2 - Nowak, 50 min.
2:3 - Mieszczak, 87 min.
3:3 - Frączek, 90 min.

Cyklon Rogoźnik – Unia Dąbrowa Górnicza 2:3 (1:1)
1:0 - Will, 34 min.
1:1 - Wierzba, 45 min.
1:2 - Taraszkowski, 61 min.
2:2 - Szwarga, 62 min. (samobójczy)
2:3 - Witoń, 72 min.

Orzeł Biały Brzeziny Śląskie – Zagłębie II Sosnowiec 3:2 (0:1)
0:1 - Paździor, 45 min.
1:1 - Benjamin, 52 min.
1:2 - Janosz, 58 min.
2:2 - Nowak, 67 min.
3:2 - Benjamin, 90 min.

SKS Łagisza – Odra Miasteczko Śląskie 1:4 (1:4)
0:1 - Turowski, 14 min.
0:2 - Zygmunt, 26 min.
0:3 - Bereska, 32 min.
1:3 - Szczagiel, 36 min.
1:4 - Zygmunt, 40 min.

Orzeł Miedary – Tęcza Błędów 4:2 (1:1)
1:0 - Miszok, 14 min.
1:1 - Rejdych, 42 min.
2:1 - Daszkiewicz, 53 min.
3:1 - Wójcik, 58 min.
3:2 - Musepa, 80 min.
4:2 - Filipiak, 90 min.

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Unia, Górnik i Slavia z kompletem - wyniki sobotnich spotkań ZINA klasy okręgowej - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Unia, Górnik i Slavia z kompletem - wyniki sobotnich spotkań ZINA klasy okręgowej

Unia, Górnik i Slavia z kompletem - wyniki sobotnich spotkań ZINA klasy okręgowej

Liderzy grupy IV ZINA klasy okręgowej solidarnie wygrali swoje spotkania. Unia Dąbrowa Górnicza wygrała z Rogoźniku z Cyklonem, a Górnik Wojkowice pokonał Wyzwolenie Chorzów. Obie drużyny nie straciły w tym sezonie nawet punktu. Również z kompletem punktów lider II grupy "okręgówki" - Slavia Ruda Śląska, która w 5. serii gier pokonała u siebie książenicką Unię.

Wyniki sobotnich spotkań:

Grupa I

Urania Ruda Śląska – Unia Kosztowy 2:1 (0:1)
0:1 - Pawłowski, 27 min.
1:1 - Nowak, 54 min.
2:1 - Henisz, 85 min.

Wawel Wirek – Krupiński Suszec 0:1 (0:0)
0:1 - Mikołajec, 48 min.

Sparta Katowice – Sokół Wola 5:1 (3:1)
1:0 - Michalski, 10 min.
2:0 - Wawrzyńczok, 13 min.
3:0 - Todorski, 19 min.
3:1 - Więckowski, 36 min.
4:1 - Michalski, 58 min.
5:1 - Adamczyk, 70 min.

Pogoń Imielin – AKS Mikołów 4:3 (2:2)
0:1 - Piszczek, 3 min.
0:2 - Prus, 17 min.
1:2 - Niewiedział, 38 min.
2:2 - Rzepa, 40 min.
3:2 - Rzepa, 52 min.
3:3 - Zamojda, 89 min.
4:3 - Pacwa, 90 min.

Podlesianka Katowice – Grunwald Ruda Śląska 5:0 (5:0)
1:0 - Kubacki, 3 min.
2:0 - Szostek, 15 min.
3:0 - Kunacki, 18 min.
4:0 - szostek, 21 min.
5:0 - Szostek, 23 min.

Górnik 09 Mysłowice – Pogoń Nowy Bytom 2:1 (0:0)
1:0 - Kowalski, 49 min.
1:1 - Zięcik, 85 min.
2:1 - Kurtok, 87 min.

10 września (niedziela)
godz. 16.00: Ogrodnik Cielmice – Piast Bieruń Nowy
godz. 16.00: LKS Łąka – Iskra Pszczyna

Grupa II

Slavia Ruda Śląska – Unia Książenice 4:2 (1:0)
1:0 - Maciaszczyk, 27 min.
2:0 - M. Rejmanowski, 61 min.
2:1 = Suchiński, 65 min.
3:1 - Wujec, 75 min.
4:1 - Moritz, 77 min.
4:2 - Kośmider, 90 min.

Orzeł Mokre – LKS Raszczyce 6:1 (4:1)
1:0 - Maciejewski, 7 min.
2:0 - Czerniak, 18 min.
2:1 - Trębacz, 23 min.
3:1 - Czerniak, 29 min.
4:1 - Maciejewski, 39 min.
5:1 - Poznański, 63 min.
6:1 - Tomeczek, 86 min.

KS 94 Rachowice – ŁTS Łabędy 1:1 (1:0)
1:0 - Sosna, 27 min.
1:1 - Guzy, 69 min.

Przyszłość Ciochowice – Jedność 32 Przyszowice 5:1 (2:1)
0:1 - Kiełtyka, 10 min.
1:1 - Tomanek, 29 min.
2:1 - Tomanek, 33 min.
3:1 - Jonik, 65 min.
4:1 - Jaromin, 87 min.
5:1 - Jonik, 90 min.

Rymer Rybnik – MKS Zaborze Zabrze 1:3 (0:2)
0:1 - Jakubowski, 2 min.
0:2 - Kowalski, 16 min.
1:2 - Moskal, 90 min.
1:3 - Kapała, 90 min.

10 września (niedziela)
godz. 16.00: ROW 1964 II Rybnik – LKS 1908 Nędza
godz. 16.00: Tęcza Wielowieś – Naprzód Rydułtowy
godz. 16.00: Silesia Lubomia – Drama Zbrosławice

Grupa III

Gwiazda Skrzyszów – APN Odra Wodzisław 2:2 (1:0)
1:0 - Baranek, 28 min.
2:0 - Porwoł, 88 min.
2:1 - S. Markiewicz, 90 min. (karny)
2:2 - S. Markiewicz, 90 min. (karny)

MKS 32 Radziejów – Płomień Połomia 0:2 (0:1)
0:1 - Matuszek, 28 min.
0:2 - Świenty, 61 min.

KS 1905 Krzanowice – LKS Krzyżanowice 0:1 (0:1)
0:1 - Musioł, 26 min.

Rafako Racibórz – Naprzód Syrynia 2:0 (1:0)
1:0 - Wojda, 30 min.
2:0 - Gawryluk, 55 min.

Granica Ruptawa – Zameczek Czernica 1:4 (1:1)
0:1 - Dudziński, 24 min.
1:1 - Wojtków, 31 min.
1:2 - Kaizik, 51 min.
1:3 - Wikłak, 58 min.
1:4 - Dudziński, 85 min.

Naprzód Czyżowice – Polonia Marklowice 2:3 (1:1)
1:0 - Mandera, 14 min.
1:1 - Miczek, 25 min.
1:2 - Miczek, 53 min.
1:3 - Hojka, 80 min.
2:3 - Adamczyk, 85 min.

10 września (niedziela)
godz. 15.00: Naprzód Borucin – Naprzód Zawada
godz. 16.00: Forteca Świerklany – Przyszłość Rogów

Grupa IV

Górnik Wojkowice – Wyzwolenie Chorzów 3:0 (1:0)
1:0 - Stępień, 15 min.
2:0 - M. Szopa, 66 min.
3:0 - Szymonek, 81 min.

MKS Łazowianka – Orzeł Nakło Śląskie 4:2 (4:1)
1;0 - Rewers, 5 min.
2:0 - Rewers, 6 min.
2:1 - Grygny, 19 min.
3:1 - Maciążek, 26 min.
4:1 - Jakubczyk, 45 min.
4:2 - Bremer, 62 min.

Silesia Miechowice – UKS Szopienice 1:1 (1:0)
1:0 - Pietras, 28 min.
1:1 - Jarek, 85 min.

Piast Ożarowice – MKS Siemianowiczanka 3:3 (2:1)
1:0 - Kańtoch, 11 min.
2:0 - Bąbik, 29 min.
2:1 - Nowak, 42 min.
2:2 - Nowak, 50 min.
2:3 - Mieszczak, 87 min.
3:3 - Frączek, 90 min.

Cyklon Rogoźnik – Unia Dąbrowa Górnicza 2:3 (1:1)
1:0 - Will, 34 min.
1:1 - Wierzba, 45 min.
1:2 - Taraszkowski, 61 min.
2:2 - Szwarga, 62 min. (samobójczy)
2:3 - Witoń, 72 min.

Orzeł Biały Brzeziny Śląskie – Zagłębie II Sosnowiec 3:2 (0:1)
0:1 - Paździor, 45 min.
1:1 - Benjamin, 52 min.
1:2 - Janosz, 58 min.
2:2 - Nowak, 67 min.
3:2 - Benjamin, 90 min.

SKS Łagisza – Odra Miasteczko Śląskie 1:4 (1:4)
0:1 - Turowski, 14 min.
0:2 - Zygmunt, 26 min.
0:3 - Bereska, 32 min.
1:3 - Szczagiel, 36 min.
1:4 - Zygmunt, 40 min.

Orzeł Miedary – Tęcza Błędów 4:2 (1:1)
1:0 - Miszok, 14 min.
1:1 - Rejdych, 42 min.
2:1 - Daszkiewicz, 53 min.
3:1 - Wójcik, 58 min.
3:2 - Musepa, 80 min.
4:2 - Filipiak, 90 min.

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing