Wydrukuj tę stronę

Odra zalała Radlin

• Napisał
(foto: Odra Wodzisław) (foto: Odra Wodzisław)

W 4. sparingu APN Odra Wodzisław rozgromiła na wyjeździe Górnika Radlin.  Rywal Odry występuje na co dzień w A-klasie.

Mecz kontrolny zakończył się wysoką wygraną Odry 5:2. Bramki dla niebiesko-czerwonych zdobyli Gać, Gojny (dwie), Sell oraz zawodnik testowany. Rozgrywki ligowe wodzisławianie zainaugurują 13 sierpnia o godz. 17:00 meczem z Rafako w Raciborzu. Jednocześnie jak informuje oficjalna strona, coraz bliżej są negocjacje z wodzisławskim MOSiRem ws gry zespołu na stadionie miejskim przy ulicy Bogumińskiej 8!

Dotychczasowe sparingi APN Odry Wodzisław:

6 lipca

Odra Wodzisław - Reprezentacja PZP 0:1

16 lipca

Forteca Świerklany - Odra Wodzisław 2:3 (bramki dla Odry: Gać, Bugla, Sell)

23 lipca

Dąb Gaszowice - Odra Wodzisław 3:1 (bramka dla Odry - Górnicki)

30 lipca

Górnik Radlin - Odra Wodzisław 2:5

(bramki dla Odry: Gać, Gojny (x2), Sell, zawodnik testowany)

Odra Wodzisław: Bąkowski - Gać, Niemczura, zawodnik testowany, Wramba - Górnicki, Sell, zawodnik testowany, Gwiaździński - Czogalik, Krótki.

W II połowie zagrali także: Firla, Tomiuk, Leontiiev, Bugla, Bobrzyk, Prusowski, Gojny oraz dwóch zawodników testowanych.

źródło: inf. własna / Odra Wodzisław