Lider kontra spadkowicz - zapowiedź 10. kolejki ZINA klasy okręgowej

Lider kontra spadkowicz - zapowiedź 10. kolejki ZINA klasy okręgowej

Świetnie spisujący się od początku sezonu lider grupy I ZINA klasy okręgowej AKS Mikołów podejmie na własnym boisku spadkowicza z czwartoligowej stawki MKS Lędziny.

Zestaw par 10. kolejki:

Grupa I

6 października (sobota)
godz. 15.00: AKS Mikołów - MKS Lędziny
godz. 15.00: Iskra Pszczyna - Podlesianka Katowice
godz. 15.00: Ogrodnik Cielmice - Piast Bieruń
godz. 15.00: Wyzwolenie Chorzów - LKS Łąka
godz. 15.00: LKS Studzienice - MK Górnik Katowice
godz. 15.00: Górnik 09 Mysłowice - Urania Ruda Śląska

7 października (niedziela)
godz. 15.00: Fortuna Wyry - Pogoń Imielin
godz. 18.00: Sparta Katowice - Sokół Wola

Grupa II

6 października (sobota)
godz. 15.00: MKS Czerwionka - Jedność 32 Przyszowice
godz. 15.00; Czarni Pyskowice - Sośnica Gliwice
godz. 15.00: Piast II Gliwice - Przyszłość Ciochowice
godz. 15.00: Unia Książenice - ROW 1964 II Rybnik
godz. 15.00: Orzeł Mokre - Rymer Rybnik
godz. 15.00: Zameczek Czernica - KS 94 Rachowice
godz. 15.00: Naprzód Rydułtowy - Pierwszy Chwałowice
godz. 15.00: Naprzód Lipiny - Tęcza Wielowieś

Grupa III

6 października (sobota)
godz. 15.00: LKS 1908 Nędza - Polonia Marklowice
godz. 15.00: LKS Krzyżanowice - Naprzód Syrynia
godz. 15.00: Rafako Racibórz - Forteca Świerklany
godz. 15.00: Naprzód Czyżowice - Granica Ruptawa
godz. 15.00: Czarni Gorzyce - Gwiazda Skrzyszów

7 października (niedziela)
godz. 15.00: Unia Turza - Przyszłość Rogów
godz. 15.00: Naprzód Borucin - Silesia Lubomia
godz. 17.00: APN Odra Wodzisław - KS Kornowac

Grupa IV

6 października (sobota)
godz. 11.00: Odra Miasteczko Śląskie - Zagłębie II Sosnowiec
godz. 12.30: Drama Zbrosławice - Tęcza Błędów
godz. 15.00: Silesia Miechowice - Górnik Wojkowice
godz. 15.00: Szczakowianka Jaworzno - Orzeł Miedary
godz. 15.00: Łazowianka - Górnik Bobrowniki Śląskie
godz. 15.00: Siemianowiczanka - Źródło Kromołów
godz. 15.00: Cyklon Rogoźnik - AKS Górnik Niwka

7 października (niedziela)
godz. 11.00: SKS Łagisza - Sokół Orzech

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami