Wydrukuj tę stronę

Sześć goli Karola Kajdy - wyniki 20. kolejki ZINA klasy okręgowej (aktualizacja)

FOTO: Magdalena Kowolik FOTO: Magdalena Kowolik

Nie lada wyczynem popisał się Karol Kajda napastnik występującego w grupie IV ZINA klasy okręgowej Orła Miedary. 34-latek w meczu z Sokołem Orzech zdobył sześć goli dla swojego zespołu. To był jego snajperski popis.

Wyniki 20. kolejki:

Grupa I

Piast Bieruń - LKS Łąka 2:3 (1:2)
0:1 - Klaja, 18 min.
1:1 - Mrowiec, 31 min.
1:2 - Puchała, 39 min.
1:3 - Kowalczyk, 53 min.
2:3 - Rzepa, 60 min.

AKS Mikołów - Fortuna Wyry 1:0 (1:0)
1:0 - Augustyniak, 22 min.

LKS Studzienice - Sparta Katowice 0:0

Wyzwolenie Chorzów - Górnik 09 Mysłowice 3:3 (1:2)
1:0 - Bargiel, 17 min.
1:1 - Jaszczuk, 27 min.
1:2 - Wikłak, 44 min.
1:1 - Gut, 47 min.
3:2 - Krotofil, 53 min.
3:3 - Dylewski, 90 min.

Ogrodnik Cielmice - Urania Ruda Śląska 2:1 (1:0)
1:0 - Matusz, 36 min.
1:1 - Sroka, 49 min.
2:1 - Gajewski, 83 min.

Iskra Pszczyna - Sokół Wola 4:1 (1:0)
1:0 - Kot, 44 min.
2:0 - Kot, 50 min.
3:0 - Kot, 66 min.
4:0 - Pustelnik, 84 min.
4:1 - Bula, 87 min.

MKS Lędziny - Pogoń Imielin 2:2 (1:0)
1:0 - Turczyński, 27 min.
1:1 - Wojtaszak, 53 min.
1:2 - Samek, 62 min.
2:2 - Turczyński, 90 min.

Podlesianka Katowice - MK Górnik Katowice 4:2 (1:1)
0:1 - Jurowicz, 8 min.
1:1 - Colik, 26 min.
1:2 - Honysz, 50 min.
2:2 - Widenka, 68 min.
3:2 - Rosiński, 84 min.
4:2 - Rosiński, 90 min.

1.  AKS Mikołów 20 52 17 1 2 52:11
2.  Podlesianka Katowice 20 48 15 3 2 56:17
3.  Pogoń Imielin 20 41 12 5 3 41:24
4.  Iskra Pszczyna 20 40 13 2 5 39:22
5.  Sparta Katowice 20 38 10 8 2 50:22
6.  MKS Lędziny 20 35 10 5 5 40:22
7.  MK Górnik Katowice 20 27 8 3 8 38:38
8.  Fortuna Wyry 20 25 6 5 9 29:31
9.  Urania Ruda Śląska 20 25 8 1 11 34:52
10.  LKS Studzienice 20 24 7 3 10 37:51
11.  Piast Bieruń 20 22 7 1 12 28:30
12.  Ogrodnik Cielmice 20 21 6 3 11 22:34
13.  Sokół Wola 20 17 5 2 13 33:47
14.  LKS Łąka 20 16 5 1 14 28:52
15.  Górnik 09 Mysłowice 20 13 4 1 15 25:56
16.  Wyzwolenie Chorzów 20 10 2 4 14 25:61

Grupa II

Piast II Gliwice - Tęcza Wielowieś 1:0 (0:0)
1:0 - Borkała, 87 min.

MKS Czerwionka - Zameczek Czernica 0:1 (0:0)
0:1 - Tuleja (karny)

Orzeł Mokre - Naprzód Rydułtowy 3:1 (0:1)
0:1 - Tlon, 40 min.
1:1 - Magnor, 58 min.
2:1 - Czerniak, 69 min.
3:1 - Czerniak, 90 min.

Jedność 32 Przyszowice - KS 94 Rachowice 4:0 (1:0)
1:0 - Hajok, 38 min.
2:0 - Paszek, 51 min.
3:0 - Rylukowski, 70 min.
4:0 - Wolniewicz, 83 min.

Sośnica Gliwice - Rymer Rybnik 0:3 (0:1)
0:1 - Pitry, 23 min.
0:2 - Odon, 82 min.
0:3 - Kwiek, 87 min.

Przyszłość Ciochowice - ROW 1964 II Rybnik 1:2 (1:0)
1:0 - Satora, 43 min.
1:1 - Dzierbicki, 73 min.
1:2 - Bober, 83 min.

Unia Książenice - Naprzód Lipiny 6:2 (2:0)
1:0 - Malcher, 18 min. (karny)
2:0 - Malcher, 41 min. (karny)
3:0 - Adamczyk, 61 min.
4:0 - adamczyk, 63 min.
4:1 - Szpitol, 64 min.
5:1 - Górecki, 74 min. (samobójczy)
5:2 - Gondek, 85 min.
6:2 - Kaczmarczyk, 89 min.

Pierwszy Chwałowice - Czarni Pyskowice 7:0 (4:0)
1:0 - Herok, 6 min.
2:0 - Dudek, 10 min.
3:0 - Łaciok, 20 min.
4:0 - Łaciok, 29 min.
5:0 - Waśko, 59 min.
6:0 - Herok, 64 min.
7:0 - Łaciok, 85 min.

1.  Rymer Rybnik 20 52 17 1 2 61:14
2.  Piast II Gliwice 20 48 15 3 2 75:22
3.  Unia Książenice 20 48 15 3 2 66:25
4.  Jedność 32 Przyszowice 20 42 12 6 2 61:33
5.  MKS Czerwionka 20 33 9 6 5 44:35
6.  Zameczek Czernica 20 30 8 6 6 32:28
7.  Sośnica Gliwice 20 29 8 5 7 39:36
8.  Pierwszy Chwałowice 20 28 9 1 10 53:37
9.  Orzeł Mokre 20 26 7 5 8 37:48
10.  ROW 1964 II Rybnik 19 25 8 1 10 41:34
11.  KS 94 Rachowice 19 24 7 3 9 23:39
12.  Tęcza Wielowieś 20 21 6 3 11 26:38
13.  Naprzód Lipiny 20 16 4 4 12 22:67
14.  Czarni Pyskowice 20 11 3 2 15 19:65
15.  Naprzód Rydułtowy 20 9 2 3 15 27:76
16.  Przyszłość Ciochowice 20 8 2 2 16 17:49

Grupa III

LKS 1908 Nędza - Rafako Racibórz 6:1 (0:0)
1:0 - Stasiowski, (rożny)
2:0 - Frydryk,
3:0 - Kalus,
3:1 - (wolny)
4:1 - Popow,
5:1 - Stasiowski,
6:1 - Frydryk,

LKS Krzyżanowice - Gwiazda Skrzyszów 0:0

Polonia Marklowice - Forteca Świerklany 1:1 (1:0)
1:0 - Górnicki, 36 min.
1:1 - Konsek, 56 min.

Naprzód Syrynia - Silesia Lubomia 1:2 (1:0)
1:0 - Grabiec, 18 min.
1:1 - Brzoska, 62 min.
1:2 - Szymiczek, 90 min.

APN Odra Wodzisław - Naprzód Czyżowice 7:0 (4:0)
1:0 - Zieliński, 21 min.
2:0 - Szymiczek, 24 min.
3:0 - Zieliński, 30 min.
4:0 - Malinowski, 40 min.
5:0 - Wieczorek, 57 min. (wolny)
6:0 - Dudziński, 64 min.
7:0 - Dudziński, 81 min.

Naprzód Borucin - Czarni Gorzyce 2:3 (1:0)
1:0 - Kapinos, 17 min.
1:1 - Kucharski, 60 min.
1:2 - Warło, 86 min.
2:2 - Ploch, 88 min.
2:3 - Kucharski, 90 min.

Unia Turza - Granica Ruptawa 4:1 (2:0)
1:0 - Kostecki, 6 min.
2:0 - Hanzel, 40 min.
3:0 - Dariusz Pawlusiński, 54 min.
4:0 - Glenc, 83 min.
4:1 - Konopacki, 88 min.

Przyszłość Rogów - KS Kornowac 4:2 (2:1)
1:0 - Kozielski, 6 min.
2:0 - Stebel, 18 min.
2:1 - Kowol, 29 min.
3:1 - Koczor, 62 min. (samobójczy)
3:2 - Błaszczyk, 75 min.
4:2 - Leśniewski, 90 min.

1.  APN Odra Wodzisław 20 54 17 3 0 82:10
2.  Unia Turza 20 51 17 0 3 80:15
3.  Forteca Świerklany 20 45 14 3 3 51:24
4.  Naprzód Borucin 20 36 10 6 4 47:26
5.  Granica Ruptawa 20 36 11 3 6 51:34
6.  Silesia Lubomia 20 32 10 2 8 31:36
7.  LKS 1908 Nędza 20 30 9 3 8 52:62
8.  Czarni Gorzyce 20 29 9 2 9 36:38
9.  Polonia Marklowice 20 29 8 5 7 24:33
10.  Gwiazda Skrzyszów 20 26 7 5 8 32:25
11.  LKS Krzyżanowice 20 25 7 4 9 29:35
12.  Naprzód Czyżowice 20 23 7 2 11 40:52
13.  Naprzód Syrynia 20 14 4 2 14 27:54
14.  Rafako Racibórz 20 10 3 1 16 16:70
15.  KS Kornowac 20 10 3 1 16 28:73
16.  Przyszłość Rogów 20 8 2 2 16 23:64

Grupa IV

SKS Łagisza - Tęcza Błędów 1:2 (0:0)
1:0 - Kowalski, 50 min.
1:1 - Skrzypek, 76 min.
1:2 - Kujon, 85 min.

Odra Miasteczko Śląskie - Siemianowiczanka 3:0 (2:0)
1:0 - Gatys, 15 min.
2:0 - Stryjakiewicz, 27 min.
3:0 - Budny, 61 min.

Łazowianka - Cyklon Rogoźnik 1:2 (1:0)
1:0 - Piżuch, 33 min.
1:1 - Złocki, 71 min.
1:2 - Standera, 80 min.

Silesia Miechowice - AKS Górnik Niwka 3:2 (1:1)
0:1 - Majchrzak, 10 min.
1:1 - Szubert, 22 min.
2:1 - Suker, 55 min.
2:2 - Olszowski, 61 min.
3:2 - Gołąb, 65 min.

Zagłębie II Sosnowiec - Źródło Kromołów 0:0

Górnik Wojkowice - Górnik Bobrowniki Śląskie 2:0 (2:0)
1:0 - Kawecki, 36 min.
2:0 - Kawecki, 45 min.

Sokół Orzech - Orzeł Miedary 0:8 (0:5)
0:1 - Kajda, 5 min.
0:2 - Kajda, 18 min.
0:3 - Kajda, 24 min.
0:4 - Miszok, 38 min.
0:5 - Daszkiewicz, 45 min.
0:6 - Kajda, 53 min.
0:7 - Kajda, 71 min.
0:8 - Kajda, 79 min.

Szczakowianka Jaworzno - Drama Zbrosławice 2:4 (1:0)
1:0 - Chwalibogowski, 39 min. (karny)
1:1 - Cziba, 62 min.
1:2 - Urbainczyk, 67 min.
1:3 - Stolarczyk, 82 min.
2:3 - Frąckowiak, 87 min.
2:4 - Urbainczyk, 89 min.

1.  Drama Zbrosławice 20 45 14 3 3 62:31
2.  Górnik Wojkowice 20 44 14 2 4 51:21
3.  Szczakowianka Jaworzno 20 42 13 3 4 52:30
4.  Siamianowiczanka 20 40 13 1 6 52:28
5.  Orzeł Miedary 20 39 12 3 5 65:37
6.  Tęcza Błędów 20 38 11 5 4 41:29
7.  Źródło Kromołów 20 32 9 5 6 46:45
8.  AKS Górnik Niwka 20 28 8 4 8 44:44
9.  Zagłębie II Sosnowiec 20 27 7 6 7 44:36
10.  Cyklon Rogoźnik 20 23 7 2 11 26:35
11.  Odra Miasteczko Śląskie 20 22 6 4 10 30:35
12.  Łazowianka 20 19 5 4 11 25:54
13.  Silesia Miechowice 20 18 5 3 12 33:53
14.  Sokół Orzech 20 13 4 1 15 27:62
15.  SKS Łagisza 20 11 2 5 13 21:43
16.  Górnik Bobrowniki Śląskie 20 11 2 5 13 33:69

Źródło: własne/90minut.pl

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Sześć goli Karola Kajdy - wyniki 20. kolejki ZINA klasy okręgowej (aktualizacja) - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Sześć goli Karola Kajdy - wyniki 20. kolejki ZINA klasy okręgowej (aktualizacja)

FOTO: Magdalena Kowolik FOTO: Magdalena Kowolik

Nie lada wyczynem popisał się Karol Kajda napastnik występującego w grupie IV ZINA klasy okręgowej Orła Miedary. 34-latek w meczu z Sokołem Orzech zdobył sześć goli dla swojego zespołu. To był jego snajperski popis.

Wyniki 20. kolejki:

Grupa I

Piast Bieruń - LKS Łąka 2:3 (1:2)
0:1 - Klaja, 18 min.
1:1 - Mrowiec, 31 min.
1:2 - Puchała, 39 min.
1:3 - Kowalczyk, 53 min.
2:3 - Rzepa, 60 min.

AKS Mikołów - Fortuna Wyry 1:0 (1:0)
1:0 - Augustyniak, 22 min.

LKS Studzienice - Sparta Katowice 0:0

Wyzwolenie Chorzów - Górnik 09 Mysłowice 3:3 (1:2)
1:0 - Bargiel, 17 min.
1:1 - Jaszczuk, 27 min.
1:2 - Wikłak, 44 min.
1:1 - Gut, 47 min.
3:2 - Krotofil, 53 min.
3:3 - Dylewski, 90 min.

Ogrodnik Cielmice - Urania Ruda Śląska 2:1 (1:0)
1:0 - Matusz, 36 min.
1:1 - Sroka, 49 min.
2:1 - Gajewski, 83 min.

Iskra Pszczyna - Sokół Wola 4:1 (1:0)
1:0 - Kot, 44 min.
2:0 - Kot, 50 min.
3:0 - Kot, 66 min.
4:0 - Pustelnik, 84 min.
4:1 - Bula, 87 min.

MKS Lędziny - Pogoń Imielin 2:2 (1:0)
1:0 - Turczyński, 27 min.
1:1 - Wojtaszak, 53 min.
1:2 - Samek, 62 min.
2:2 - Turczyński, 90 min.

Podlesianka Katowice - MK Górnik Katowice 4:2 (1:1)
0:1 - Jurowicz, 8 min.
1:1 - Colik, 26 min.
1:2 - Honysz, 50 min.
2:2 - Widenka, 68 min.
3:2 - Rosiński, 84 min.
4:2 - Rosiński, 90 min.

1.  AKS Mikołów 20 52 17 1 2 52:11
2.  Podlesianka Katowice 20 48 15 3 2 56:17
3.  Pogoń Imielin 20 41 12 5 3 41:24
4.  Iskra Pszczyna 20 40 13 2 5 39:22
5.  Sparta Katowice 20 38 10 8 2 50:22
6.  MKS Lędziny 20 35 10 5 5 40:22
7.  MK Górnik Katowice 20 27 8 3 8 38:38
8.  Fortuna Wyry 20 25 6 5 9 29:31
9.  Urania Ruda Śląska 20 25 8 1 11 34:52
10.  LKS Studzienice 20 24 7 3 10 37:51
11.  Piast Bieruń 20 22 7 1 12 28:30
12.  Ogrodnik Cielmice 20 21 6 3 11 22:34
13.  Sokół Wola 20 17 5 2 13 33:47
14.  LKS Łąka 20 16 5 1 14 28:52
15.  Górnik 09 Mysłowice 20 13 4 1 15 25:56
16.  Wyzwolenie Chorzów 20 10 2 4 14 25:61

Grupa II

Piast II Gliwice - Tęcza Wielowieś 1:0 (0:0)
1:0 - Borkała, 87 min.

MKS Czerwionka - Zameczek Czernica 0:1 (0:0)
0:1 - Tuleja (karny)

Orzeł Mokre - Naprzód Rydułtowy 3:1 (0:1)
0:1 - Tlon, 40 min.
1:1 - Magnor, 58 min.
2:1 - Czerniak, 69 min.
3:1 - Czerniak, 90 min.

Jedność 32 Przyszowice - KS 94 Rachowice 4:0 (1:0)
1:0 - Hajok, 38 min.
2:0 - Paszek, 51 min.
3:0 - Rylukowski, 70 min.
4:0 - Wolniewicz, 83 min.

Sośnica Gliwice - Rymer Rybnik 0:3 (0:1)
0:1 - Pitry, 23 min.
0:2 - Odon, 82 min.
0:3 - Kwiek, 87 min.

Przyszłość Ciochowice - ROW 1964 II Rybnik 1:2 (1:0)
1:0 - Satora, 43 min.
1:1 - Dzierbicki, 73 min.
1:2 - Bober, 83 min.

Unia Książenice - Naprzód Lipiny 6:2 (2:0)
1:0 - Malcher, 18 min. (karny)
2:0 - Malcher, 41 min. (karny)
3:0 - Adamczyk, 61 min.
4:0 - adamczyk, 63 min.
4:1 - Szpitol, 64 min.
5:1 - Górecki, 74 min. (samobójczy)
5:2 - Gondek, 85 min.
6:2 - Kaczmarczyk, 89 min.

Pierwszy Chwałowice - Czarni Pyskowice 7:0 (4:0)
1:0 - Herok, 6 min.
2:0 - Dudek, 10 min.
3:0 - Łaciok, 20 min.
4:0 - Łaciok, 29 min.
5:0 - Waśko, 59 min.
6:0 - Herok, 64 min.
7:0 - Łaciok, 85 min.

1.  Rymer Rybnik 20 52 17 1 2 61:14
2.  Piast II Gliwice 20 48 15 3 2 75:22
3.  Unia Książenice 20 48 15 3 2 66:25
4.  Jedność 32 Przyszowice 20 42 12 6 2 61:33
5.  MKS Czerwionka 20 33 9 6 5 44:35
6.  Zameczek Czernica 20 30 8 6 6 32:28
7.  Sośnica Gliwice 20 29 8 5 7 39:36
8.  Pierwszy Chwałowice 20 28 9 1 10 53:37
9.  Orzeł Mokre 20 26 7 5 8 37:48
10.  ROW 1964 II Rybnik 19 25 8 1 10 41:34
11.  KS 94 Rachowice 19 24 7 3 9 23:39
12.  Tęcza Wielowieś 20 21 6 3 11 26:38
13.  Naprzód Lipiny 20 16 4 4 12 22:67
14.  Czarni Pyskowice 20 11 3 2 15 19:65
15.  Naprzód Rydułtowy 20 9 2 3 15 27:76
16.  Przyszłość Ciochowice 20 8 2 2 16 17:49

Grupa III

LKS 1908 Nędza - Rafako Racibórz 6:1 (0:0)
1:0 - Stasiowski, (rożny)
2:0 - Frydryk,
3:0 - Kalus,
3:1 - (wolny)
4:1 - Popow,
5:1 - Stasiowski,
6:1 - Frydryk,

LKS Krzyżanowice - Gwiazda Skrzyszów 0:0

Polonia Marklowice - Forteca Świerklany 1:1 (1:0)
1:0 - Górnicki, 36 min.
1:1 - Konsek, 56 min.

Naprzód Syrynia - Silesia Lubomia 1:2 (1:0)
1:0 - Grabiec, 18 min.
1:1 - Brzoska, 62 min.
1:2 - Szymiczek, 90 min.

APN Odra Wodzisław - Naprzód Czyżowice 7:0 (4:0)
1:0 - Zieliński, 21 min.
2:0 - Szymiczek, 24 min.
3:0 - Zieliński, 30 min.
4:0 - Malinowski, 40 min.
5:0 - Wieczorek, 57 min. (wolny)
6:0 - Dudziński, 64 min.
7:0 - Dudziński, 81 min.

Naprzód Borucin - Czarni Gorzyce 2:3 (1:0)
1:0 - Kapinos, 17 min.
1:1 - Kucharski, 60 min.
1:2 - Warło, 86 min.
2:2 - Ploch, 88 min.
2:3 - Kucharski, 90 min.

Unia Turza - Granica Ruptawa 4:1 (2:0)
1:0 - Kostecki, 6 min.
2:0 - Hanzel, 40 min.
3:0 - Dariusz Pawlusiński, 54 min.
4:0 - Glenc, 83 min.
4:1 - Konopacki, 88 min.

Przyszłość Rogów - KS Kornowac 4:2 (2:1)
1:0 - Kozielski, 6 min.
2:0 - Stebel, 18 min.
2:1 - Kowol, 29 min.
3:1 - Koczor, 62 min. (samobójczy)
3:2 - Błaszczyk, 75 min.
4:2 - Leśniewski, 90 min.

1.  APN Odra Wodzisław 20 54 17 3 0 82:10
2.  Unia Turza 20 51 17 0 3 80:15
3.  Forteca Świerklany 20 45 14 3 3 51:24
4.  Naprzód Borucin 20 36 10 6 4 47:26
5.  Granica Ruptawa 20 36 11 3 6 51:34
6.  Silesia Lubomia 20 32 10 2 8 31:36
7.  LKS 1908 Nędza 20 30 9 3 8 52:62
8.  Czarni Gorzyce 20 29 9 2 9 36:38
9.  Polonia Marklowice 20 29 8 5 7 24:33
10.  Gwiazda Skrzyszów 20 26 7 5 8 32:25
11.  LKS Krzyżanowice 20 25 7 4 9 29:35
12.  Naprzód Czyżowice 20 23 7 2 11 40:52
13.  Naprzód Syrynia 20 14 4 2 14 27:54
14.  Rafako Racibórz 20 10 3 1 16 16:70
15.  KS Kornowac 20 10 3 1 16 28:73
16.  Przyszłość Rogów 20 8 2 2 16 23:64

Grupa IV

SKS Łagisza - Tęcza Błędów 1:2 (0:0)
1:0 - Kowalski, 50 min.
1:1 - Skrzypek, 76 min.
1:2 - Kujon, 85 min.

Odra Miasteczko Śląskie - Siemianowiczanka 3:0 (2:0)
1:0 - Gatys, 15 min.
2:0 - Stryjakiewicz, 27 min.
3:0 - Budny, 61 min.

Łazowianka - Cyklon Rogoźnik 1:2 (1:0)
1:0 - Piżuch, 33 min.
1:1 - Złocki, 71 min.
1:2 - Standera, 80 min.

Silesia Miechowice - AKS Górnik Niwka 3:2 (1:1)
0:1 - Majchrzak, 10 min.
1:1 - Szubert, 22 min.
2:1 - Suker, 55 min.
2:2 - Olszowski, 61 min.
3:2 - Gołąb, 65 min.

Zagłębie II Sosnowiec - Źródło Kromołów 0:0

Górnik Wojkowice - Górnik Bobrowniki Śląskie 2:0 (2:0)
1:0 - Kawecki, 36 min.
2:0 - Kawecki, 45 min.

Sokół Orzech - Orzeł Miedary 0:8 (0:5)
0:1 - Kajda, 5 min.
0:2 - Kajda, 18 min.
0:3 - Kajda, 24 min.
0:4 - Miszok, 38 min.
0:5 - Daszkiewicz, 45 min.
0:6 - Kajda, 53 min.
0:7 - Kajda, 71 min.
0:8 - Kajda, 79 min.

Szczakowianka Jaworzno - Drama Zbrosławice 2:4 (1:0)
1:0 - Chwalibogowski, 39 min. (karny)
1:1 - Cziba, 62 min.
1:2 - Urbainczyk, 67 min.
1:3 - Stolarczyk, 82 min.
2:3 - Frąckowiak, 87 min.
2:4 - Urbainczyk, 89 min.

1.  Drama Zbrosławice 20 45 14 3 3 62:31
2.  Górnik Wojkowice 20 44 14 2 4 51:21
3.  Szczakowianka Jaworzno 20 42 13 3 4 52:30
4.  Siamianowiczanka 20 40 13 1 6 52:28
5.  Orzeł Miedary 20 39 12 3 5 65:37
6.  Tęcza Błędów 20 38 11 5 4 41:29
7.  Źródło Kromołów 20 32 9 5 6 46:45
8.  AKS Górnik Niwka 20 28 8 4 8 44:44
9.  Zagłębie II Sosnowiec 20 27 7 6 7 44:36
10.  Cyklon Rogoźnik 20 23 7 2 11 26:35
11.  Odra Miasteczko Śląskie 20 22 6 4 10 30:35
12.  Łazowianka 20 19 5 4 11 25:54
13.  Silesia Miechowice 20 18 5 3 12 33:53
14.  Sokół Orzech 20 13 4 1 15 27:62
15.  SKS Łagisza 20 11 2 5 13 21:43
16.  Górnik Bobrowniki Śląskie 20 11 2 5 13 33:69

Źródło: własne/90minut.pl

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing