Wydrukuj tę stronę

W Siemianowicach Śląskich chcą zatrzymać Dramę - zapowiedź 22. kolejki ZINA klasy okręgowej

FOTO: Jarek Narewski FOTO: Jarek Narewski

W grupie IV ZINA klasy okręgowej w najbliższą sobotę (27 kwietnia) dojdzie do starcia zajmującej trzecią lokatę w tabeli Siemianowiczanki z Dramą Zbrosławice. Dla gospodarzy będzie to okazja, by odrobić część strat do lidera.

Zestaw par 22. kolejki:

Grupa I

27 kwietnia (sobota)
godz. 11.00: MKS Lędziny - LKS Łąka, sędzia: Dawid Wehsoly (Bielsko-Biała)
godz. 17.00: AKS Mikołów - Sparta Katowice, sędzia: Dawid Cieślok (Ruda Śląska)
godz. 17.00: Wyzwolenie Chorzów - Sokół Wola, sędzia: Bartosz Badowski (Będzin)
godz. 17.00: Ogrodnik Cielmice - Pogoń Imielin, sędzia: Paweł Halamoda (Zabrze)
godz. 17.00: Iskra Pszczyna - MK Górnik Katowice, sędzia: Angelika Gębka (Sosnowiec)
godz. 17.00: Podlesianka Katowice - Piast Bieruń, sędzia: Mateusz Piszczelok (Lubomia)

28 kwietnia (niedziela)
godz. 17.00: Fortuna Wyry - Górnik 09 Mysłowice, sędzia: Adam Adamus (Bytom)
godz. 17.00: LKS Studzienice - Urania Ruda Śląska, sędzia: Paweł Bajon (Bytom)

Grupa II

27 kwietnia (sobota)
godz. 11.00: Piast II Gliwice - KS 94 Rachowice, sędzia: Michał Pisarek (Katowice)
godz. 17.00: MKS Czerwionka - Naprzód Rydułtowy, sędzia: Andrzej Majcher (Zabrze)
godz. 17.00: Zameczek Czernica - Naprzód Lipiny, sędzia: Jakub Kołodziejczyk (Bytom)
godz. 17.00: Orzeł Mokre - Tęcza Wielowieś, sędzia: Patryk Żmija (Sosnowiec)
godz. 17.00: Czarni Pyskowice - Rymer Rybnik, sędzia: Marek Kofin (Chorzów)
godz. 17.00: Sośnica Gliwice - Przyszłość Ciochowice, sędzia: Kamil Budny (Sosnowiec)

28 kwietnia (niedziela)
godz. 12.00: Jedność 32 Przyszowice - ROW 1964 II Rybnik, sędzia: Wojciech Rafalski (Bytom)
godz. 17.00: Unia Książenice - Pierwszy Chwałowice, sędzia: Paweł Dziopak (Tychy)

Grupa III

27 kwietnia (sobota)
godz. 17.00: Rafako Racibórz - Czarni Gorzyce, sędzia: Piotr Kopiec (Żory)
godz. 17.00: LKS Krzyżanowice - Forteca Świerklany, sędzia: Zenon Chudy (Bytom)
godz. 17.00: Polonia Marklowice - Silesia Lubomia, sędzia: Bartosz Bielaś (Katowice)
godz. 17.00: Przyszłość Rogów - Naprzód Syrynia, sędzia: Krzysztof Postułka (Mikołów)
godz. 19.00: APN Odra Wodzisław - Gwiazda Skrzyszów, sędzia: Szymon Grabara (Sosnowiec)

28 kwietnia (niedziela)
godz. 15.00: LKS 1908 Nędza - Naprzód Czyżowice, sędzia: Jakub Legierski (Goleszów)
godz. 15.00: Naprzód Borucin - Granica Ruptawa, sędzia: Przemysław Burliga (Knurów)
godz. 17.00: Unia Turza - KS Kornowac, sędzia: Andrzej Chudy (Zabrze)

Grupa IV

27 kwietnia (sobota)
godz. 11.00: SKS Łagisza - Źródło Kromołów, sędzia: Marcin Kwiecień (Dąbrowa Górnicza)
godz. 17.00: Odra Miasteczko Śląskie - Cyklon Rogoźnik, sędzia: Jakub Kopczyk (Katowice)
godz. 17.00: Siemianowiczanka - Drama Zbrosławice, sędzia: Mateusz Patla (Jastrzębie-Zdrój)
godz. 17.00: Łazowianka Łazy - Tęcza Błędów, sędzia: Paweł Myszor (Kobiór)
godz. 17.00: Szczakowianka Jaworzno - AKS Górnik Niwka, sędzia: Bogdan Drobot (Siemianowice Śląskie)
godz. 17.00: Silesia Miechowice - Górnik Bobrowniki Śląskie, sędzia: Tytus Skowronek (Tarnowskie Góry)
godz. 17.00: Górnik Wojkowice - Sokół Orzech, sędzia: Marcin Rusek (Chorzów)

28 kwietnia (niedziela)
godz. 11.00: Zagłębie II Sosnowiec - Orzeł Miedary, sędzia: Marcin Szymiczek (Lubomia)

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

W Siemianowicach Śląskich chcą zatrzymać Dramę - zapowiedź 22. kolejki ZINA klasy okręgowej - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

W Siemianowicach Śląskich chcą zatrzymać Dramę - zapowiedź 22. kolejki ZINA klasy okręgowej

FOTO: Jarek Narewski FOTO: Jarek Narewski

W grupie IV ZINA klasy okręgowej w najbliższą sobotę (27 kwietnia) dojdzie do starcia zajmującej trzecią lokatę w tabeli Siemianowiczanki z Dramą Zbrosławice. Dla gospodarzy będzie to okazja, by odrobić część strat do lidera.

Zestaw par 22. kolejki:

Grupa I

27 kwietnia (sobota)
godz. 11.00: MKS Lędziny - LKS Łąka, sędzia: Dawid Wehsoly (Bielsko-Biała)
godz. 17.00: AKS Mikołów - Sparta Katowice, sędzia: Dawid Cieślok (Ruda Śląska)
godz. 17.00: Wyzwolenie Chorzów - Sokół Wola, sędzia: Bartosz Badowski (Będzin)
godz. 17.00: Ogrodnik Cielmice - Pogoń Imielin, sędzia: Paweł Halamoda (Zabrze)
godz. 17.00: Iskra Pszczyna - MK Górnik Katowice, sędzia: Angelika Gębka (Sosnowiec)
godz. 17.00: Podlesianka Katowice - Piast Bieruń, sędzia: Mateusz Piszczelok (Lubomia)

28 kwietnia (niedziela)
godz. 17.00: Fortuna Wyry - Górnik 09 Mysłowice, sędzia: Adam Adamus (Bytom)
godz. 17.00: LKS Studzienice - Urania Ruda Śląska, sędzia: Paweł Bajon (Bytom)

Grupa II

27 kwietnia (sobota)
godz. 11.00: Piast II Gliwice - KS 94 Rachowice, sędzia: Michał Pisarek (Katowice)
godz. 17.00: MKS Czerwionka - Naprzód Rydułtowy, sędzia: Andrzej Majcher (Zabrze)
godz. 17.00: Zameczek Czernica - Naprzód Lipiny, sędzia: Jakub Kołodziejczyk (Bytom)
godz. 17.00: Orzeł Mokre - Tęcza Wielowieś, sędzia: Patryk Żmija (Sosnowiec)
godz. 17.00: Czarni Pyskowice - Rymer Rybnik, sędzia: Marek Kofin (Chorzów)
godz. 17.00: Sośnica Gliwice - Przyszłość Ciochowice, sędzia: Kamil Budny (Sosnowiec)

28 kwietnia (niedziela)
godz. 12.00: Jedność 32 Przyszowice - ROW 1964 II Rybnik, sędzia: Wojciech Rafalski (Bytom)
godz. 17.00: Unia Książenice - Pierwszy Chwałowice, sędzia: Paweł Dziopak (Tychy)

Grupa III

27 kwietnia (sobota)
godz. 17.00: Rafako Racibórz - Czarni Gorzyce, sędzia: Piotr Kopiec (Żory)
godz. 17.00: LKS Krzyżanowice - Forteca Świerklany, sędzia: Zenon Chudy (Bytom)
godz. 17.00: Polonia Marklowice - Silesia Lubomia, sędzia: Bartosz Bielaś (Katowice)
godz. 17.00: Przyszłość Rogów - Naprzód Syrynia, sędzia: Krzysztof Postułka (Mikołów)
godz. 19.00: APN Odra Wodzisław - Gwiazda Skrzyszów, sędzia: Szymon Grabara (Sosnowiec)

28 kwietnia (niedziela)
godz. 15.00: LKS 1908 Nędza - Naprzód Czyżowice, sędzia: Jakub Legierski (Goleszów)
godz. 15.00: Naprzód Borucin - Granica Ruptawa, sędzia: Przemysław Burliga (Knurów)
godz. 17.00: Unia Turza - KS Kornowac, sędzia: Andrzej Chudy (Zabrze)

Grupa IV

27 kwietnia (sobota)
godz. 11.00: SKS Łagisza - Źródło Kromołów, sędzia: Marcin Kwiecień (Dąbrowa Górnicza)
godz. 17.00: Odra Miasteczko Śląskie - Cyklon Rogoźnik, sędzia: Jakub Kopczyk (Katowice)
godz. 17.00: Siemianowiczanka - Drama Zbrosławice, sędzia: Mateusz Patla (Jastrzębie-Zdrój)
godz. 17.00: Łazowianka Łazy - Tęcza Błędów, sędzia: Paweł Myszor (Kobiór)
godz. 17.00: Szczakowianka Jaworzno - AKS Górnik Niwka, sędzia: Bogdan Drobot (Siemianowice Śląskie)
godz. 17.00: Silesia Miechowice - Górnik Bobrowniki Śląskie, sędzia: Tytus Skowronek (Tarnowskie Góry)
godz. 17.00: Górnik Wojkowice - Sokół Orzech, sędzia: Marcin Rusek (Chorzów)

28 kwietnia (niedziela)
godz. 11.00: Zagłębie II Sosnowiec - Orzeł Miedary, sędzia: Marcin Szymiczek (Lubomia)

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing