Hit dla Podlesianki, wpadka Rymera i potknięcie Unii Turza - wyniki 23. kolejki ZINA klasy okręgowej [aktualizacja - tabele]
Podlesianka Katowice pokonała w meczu na szczycie grupy I ZINA klasy okręgowej AKS Mikołów 3:0 i zmniejszyła stratę do lidera do zaledwie jednego punktu. Bolesne potknięcie zaliczył wicelider grupy III Unia Turza bezbramkowo remisując z Silesią Lubomia.
Wyniki 23. kolejki:
Grupa I
MK Górnik Katowice - Ogrodnik Cielmice 0:1 (0:1)
0:1 - Matusz, 4 min.
Urania Ruda Śląska - Fortuna Wyry 3:6 (2:3)
0:1 - Prochownik, 6 min.
1:1 - Nowak, 10 min.
1:2 - Brożyński, 13 min.
1:3 - Just, 33 min.
2:3 - Strzoda, 45 min. (samobójczy)
2:4 - Just, 81 min.
3:4 - Bujny, 86 min.
3:5 - Just, 90 min.
3:6 - Just, 90 min.
Pogoń Imielin - Wyzwolenie Chorzów 8:1 (2:0)
1:0 - Musiolik, 5 min.
2:0 - Bubrowski, 5 min.
2:1 - Gut, 46 min.
3:1 - Cuber, 51 min.
4:1 - Musiolik, 60 min.
5:1 - Cuber, 63 min.
6:1 - Musiolik, 71 min.
7:1 - Musiolik, 76 min.
8:1 - Dreszer, 82 min.
Piast Bieruń - MKS Lędziny 0:1 (0:0)
0:1 - Kostrzewa, 47 min.
Podlesianka Katowice - AKS Mikołów 3:0 (0:0)
1:0 - Rosiński, 52 min.
2:0 - Rosiński, 87 min.
3:0 - Nowotnik, 89 min.
LKS Łąka - Iskra Pszczyna 1:2 (0:2)
0:1 - Kot, 3 min.
0:2 - Mąka, 35 min.
1:2 - Jarczok, 65 min.
Sokół Wola - LKS Studzienice 2:0 (0:0)
1:0 - Magiera, 54 min.
2:0 - Magiera, 72 min.
Górnik 09 Mysłowice - Sparta Katowice 5:2 (3:2)
0:1 - Chłądzyński, 11 min.
1:1 - Wasyl, 34 min.
1:2 - Michalski, 35 min.
2:2 - Kowalski, 41 min.
3:2 - Jaszczuk, 45 min.
4:2 - Jaszczuk, 47 min.
5:2 - Dylewski, 80 min.
1. | AKS Mikołów | 23 | 58 | 19 | 1 | 3 | 58-15 |
2. | Podlesianka Katowice | 23 | 57 | 18 | 3 | 2 | 64-18 |
3. | Iskra Pszczyna | 23 | 50 | 16 | 2 | 5 | 47-26 |
4. | Pogoń Imielin | 23 | 45 | 13 | 6 | 4 | 51-29 |
5. | MKS Lędziny | 23 | 44 | 13 | 5 | 5 | 48-23 |
6. | Sparta Katowice | 23 | 38 | 10 | 8 | 5 | 53-32 |
7. | Fortuna Wyry | 23 | 34 | 9 | 7 | 7 | 42-36 |
8. | Urania Ruda Śląska | 23 | 31 | 10 | 1 | 12 | 46-61 |
9. | MK Górnik Katowice | 23 | 27 | 8 | 3 | 12 | 42-55 |
10. | Sokół Wola | 23 | 26 | 8 | 2 | 13 | 40-49 |
11. | Ogrodnik Cielmice | 23 | 25 | 7 | 4 | 12 | 25-38 |
12. | LKS Studzienice | 23 | 25 | 7 | 4 | 12 | 41-58 |
13. | Piast Bieruń Nowy | 23 | 22 | 7 | 1 | 15 | 30-36 |
14. | MKS Mysłowice | 23 | 17 | 5 | 2 | 16 | 33-65 |
15. | LKS Łąka | 23 | 16 | 5 | 1 | 17 | 29-59 |
16. | Wyzwolenie Chorzów | 23 | 10 | 2 | 4 | 17 | 28-77 |
Grupa II
Sośnica Gliwice - MKS Czerwionka 5:1 (3:1)
1:0 - Jasiński, 14 min.
2:0 - Sobek, 27 min.
3:0 - Jasiński, 31 min.
3:1 - Bysiec, 38 min.
4:1 - Sobek, 58 min.
5:1 - Kołtko, 90 min.
ROW 1964 II Rybnik - Czarni Pyskowice 2:3 (1:2)
0:1 - Glombiński, 12 min.
1:1 - Polok, 27 min.
1:2 - Koleszko, 41 min.
1:3 - Glombiński, 51 min.
2:3 - Kuczera, 90 min.
KS 94 Rachowice - Unia Książenice 1:3 (1:2)
1:0 - Zdunek, 2 min.
1:1 - Suchiński, 5 min.
1:2 - Tumula, 35 min.
1:3 - Drapacz, 69 min.
Naprzód Lipiny - Naprzód Rydułtowy 1:2 (0:1)
0:1 - Buliński, 30 min.
0:2 - Mościcki, 48 min.
1:2 - Pawlak, 82 min.
Przyszłość Ciochowice - Jedność 32 Przyszowice 2:1 (1:1)
0:1 - jonik, 25min. (samobójczy)
1:1 - Jonik, 33 min.
2:1 - Jonik, 65 min.
Pierwszy Chwałowice - Orzeł Mokre 4:2 (1:1)
1:0 - Łaciok, 6 min.
1:1 - Maciejewski, 10 min.
1:2 - Mnochy, 56 min.
2:2 - Łaciok, 64 min.
3:2 - Szewczyk, 87 min.
4:2 - Sebastian, 90 min.
Tęcza Wielowieś - Zameczek Czernica 1:1 (1:0)
1:0 - Burda, 25 min.
1:1 - Mańka, 47 min.
Rymer Rybnik - Piast II Gliwice 2:3 (1:1)
1:0 - Odon, 41 min.
1:1 - Giera, 43 min.
2:1 - Pitry, 55 min.
2:2 - Rakowiecki, 81 min.
2:3 - Cholajda, 90 min.
1. | Rymer Rybnik | 23 | 58 | 19 | 1 | 3 | 72-19 |
2. | Unia Książenice | 23 | 57 | 18 | 3 | 2 | 77-28 |
3. | Piast II Gliwice | 23 | 54 | 17 | 3 | 3 | 83-28 |
4. | Jedność 32 Przyszowice | 23 | 42 | 12 | 6 | 5 | 68-46 |
5. | MKS Czerwionka | 23 | 36 | 10 | 6 | 7 | 47-44 |
6. | Sośnica Gliwice | 23 | 35 | 10 | 5 | 8 | 46-43 |
7. | Zameczek Czernica | 23 | 34 | 9 | 7 | 7 | 36-32 |
8. | Pierwszy Chwałowice | 23 | 34 | 11 | 1 | 11 | 63-45 |
9. | Orzeł Mokre (Mikołów) | 23 | 30 | 8 | 6 | 9 | 46-57 |
10. | ROW 1964 II Rybnik | 22 | 28 | 9 | 1 | 12 | 49-42 |
11. | KS 94 Rachowice | 22 | 27 | 8 | 3 | 11 | 27-45 |
12. | Tęcza Wielowieś | 23 | 22 | 6 | 4 | 13 | 30-47 |
13. | Naprzód Lipiny | 23 | 20 | 5 | 5 | 13 | 28-73 |
14. | Przyszłość Ciochowice | 23 | 17 | 5 | 2 | 16 | 28-51 |
15. | Czarni Pyskowice | 23 | 14 | 4 | 2 | 17 | 24-74 |
16. | Naprzód Rydułtowy | 23 | 12 | 3 | 3 | 17 | 30-80 |
Grupa III
Silesia Lubomia - Unia Turza 0:0
KS Kornowac - LKS Krzyżanowice 1:6 (0:3)
0:1 - Styczeń, 9 min.
0:2 - Musioł, 15 min.
0:3 - Minta, 25 min.
0:4 - Turkiewicz, 52 min,
0:5 - Robert Żbikowski, 53 min.
0:6 - Styczeń, 75 min.
1:6 - Pawlus, 78 min.
Forteca Świerklany - Naprzód Borucin 4:2 (1:2)
0:1 - Trzeciak, 13 min.
1:1 - Stebelak, 33 min.
1:2 - Potaczek, 45 min.
2:2 - Zmuda, 63 min.
3:2 - Stebelak, 69 min.
4:2 - Zieleźny, 89 min.
Przyszłość Rogów - LKS 1908 Nędza 1:4 (0:1)
0:1 - Bugdoł, 37 min.
0:2 - Prusicki, 46 min.
0:3 - Rudek, 48 min.
0:4 - Paskuda, 60 min.
1:4 - Rajman, 87 min.
Naprzód Syrynia - Polonia Marklowice 0:2 (0:1)
0:1 - Pietrzak, 6 min.
0:2 - Peterko, 90 min.
Granica Ruptawa - APN Odra Wodzisław 1:2 (0:1)
0:1 - Niemyjski, 23 min.
0:2 - Malinowski, 46 min.
1:2 - Gwóźdź, 63 min.
Gwiazda Skrzyszów - Rafako Racibórz 7:0 (4:0)
1:0 - Oślizło, 15 min.
2:0 - Stabla, 17 min.
3:0 - Gojny, 21 min.
4:0 - Stabla, 44 min.
5:0 - Rymer, 70 min.
6:0 - Rymer, 71 min.
7:0 - Klapuch, 81 min.
Czarni Gorzyce - Naprzód Czyżowice 4:2 (3:1)
0:1 - Wierzgoń, 7 min.
1:1 - Warło, 19 min.
2:1 - Kucharski, 25 min.
3:1 - Kucharski, 44 min.
4:1 - Warło, 53 min.
4:2 - Wierzgoń, 69 min.
1. | Odra Wodzisław Śląski | 23 | 63 | 20 | 3 | 0 | 90-14 |
2. | Unia Turza Śląska | 23 | 58 | 19 | 1 | 3 | 92-15 |
3. | Forteca Świerklany | 23 | 48 | 15 | 3 | 5 | 57-32 |
4. | Naprzód Borucin | 23 | 42 | 12 | 6 | 5 | 55-34 |
5. | Polonia Marklowice | 23 | 38 | 11 | 5 | 7 | 30-34 |
6. | LKS 1908 Nędza | 23 | 36 | 11 | 3 | 9 | 59-66 |
7. | Granica Ruptawa | 23 | 36 | 11 | 3 | 9 | 54-43 |
8. | Silesia Lubomia | 23 | 36 | 11 | 3 | 9 | 36-37 |
9. | Czarni Gorzyce | 23 | 35 | 11 | 2 | 10 | 46-42 |
10. | LKS Krzyżanowice | 23 | 34 | 10 | 4 | 9 | 41-38 |
11. | Gwiazda Skrzyszów | 23 | 29 | 8 | 5 | 10 | 41-30 |
12. | Naprzód Czyżowice | 23 | 26 | 8 | 2 | 13 | 46-60 |
13. | Naprzód Syrynia | 23 | 20 | 6 | 2 | 15 | 33-58 |
14. | Rafako Racibórz | 23 | 10 | 3 | 1 | 19 | 18-83 |
15. | KS Kornowac | 23 | 10 | 3 | 1 | 19 | 29-90 |
16. | Przyszłość Rogów | 23 | 8 | 2 | 2 | 19 | 25-76 |
Grupa IV
Górnik Wojkowice - Odra Miasteczko Śląskie 2:1 (0:1)
0:1 - Stryjakiewicz, 30 min.
1:1 - Kawecki, 55 min.
2:1 - Szopa, 60 min.
Orzeł Miedary - Silesia Miechowice 5:1 (4:1)
1:0 - Mużyłowski, 18 min.
1:1 - Buja, 20 min. (samobójczy)
2:1 - Kajda, 28 min.
3:1 - Daszkiewicz, 31 min.
4:1 - Foszmańczyk, 36 min.
5:1 - Kocot, 58 min.
Źródło Kromołów - Szczakowianka Jaworzno 0:3 (0:2)
0:1 - Cygnar, 26 min.
0:2 - Frąckowiak, 44 min.
0:3 - Cygnar, 89 min.
Tęcza Błędów - Siemianowiczanka 0:1 (0:1)
0:1 - Mieszczak, 6 min.
Drama Zbrosławice - Cyklon Rogoźnik 4:1 (2:0)
1:0 - Halam, 20 min.
2:0 - Koschny, 44 min.
3:0 - Koschny, 54 min.
3:1 - Standera, 71 min.
4:1 - Urbainczyk, 80 min.
Sokół Orzech - Zagłębie II Sosnowiec 0:7 (0:3)
0:1 - Gabedava, 17 min.
0:2 - Gabedava, 34 min.
0:3 - Mól, 45 min. (samobójczy)
0:4 - Nowak, 54 min.
0:5 - Nowak, 64 min.
0:6 - Ivanishvili, 71 min.
0:7 - Nowak, 76 min.
Górnik Bobrowniki Śląskie - SKS Łagisza 2:0 (1:0)
1:0 - Kosak, 13 min.
2:0 - Ucieszyński, 69 min.
AKS Górnik Niwka - Łazowianka 2:1 (0:0)
0:1 - Piżuch, 52 min.
1:1 - Baran, 54 min.
2:1 - Czajkowski, 82 min.
1. | Drama Zbrosławice | 23 | 54 | 17 | 3 | 3 | 73-33 |
2. | Górnik Wojkowice | 23 | 51 | 16 | 3 | 4 | 62-24 |
3. | Szczakowianka Jaworzno | 23 | 48 | 15 | 3 | 5 | 58-34 |
4. | Siemianowiczanka Siemianowice | 23 | 46 | 15 | 1 | 7 | 57-32 |
5. | Tęcza Błędów | 23 | 44 | 13 | 5 | 5 | 49-33 |
6. | Orzeł Miedary | 23 | 44 | 13 | 5 | 5 | 77-45 |
7. | Źródło Kromołów | 23 | 35 | 10 | 5 | 8 | 51-50 |
8. | Zagłębie II Sosnowiec | 23 | 34 | 9 | 7 | 7 | 59-42 |
9. | AKS Górnik Niwka Sosnowiec | 23 | 34 | 10 | 4 | 9 | 49-47 |
10. | Odra Miasteczko Śląskie | 23 | 26 | 7 | 5 | 11 | 36-39 |
11. | Cyklon Rogoźnik | 23 | 23 | 7 | 2 | 14 | 29-46 |
12. | Łazowianka Łazy | 23 | 19 | 5 | 4 | 14 | 28-65 |
13. | Silesia Miechowice | 23 | 18 | 5 | 3 | 15 | 36-65 |
14. | Górnik Bobrowniki Śląskie | 23 | 17 | 4 | 5 | 14 | 39-74 |
15. | Sokół Orzech | 23 | 14 | 4 | 2 | 17 | 28-77 |
16. | SKS Łagisza | 23 | 14 | 3 | 5 | 15 | 23-48 |
źródło: inf. własna / tabela za 90minut.pl