Wydrukuj tę stronę

Terminarz klasy okręgowej grupy raciborsko-rybnickiej

Terminarz klasy okręgowej grupy raciborsko-rybnickiej

Podczas spotkania organizacyjnego w "Zajeździe Biskupim" w Raciborzu zorganizowanego przez tamtejszy Podokręg dla przedstawicieli klubów klasy okręgowej ustalony został terminarz rozgrywek rundy jesiennej grupy raciborsko-rybnickiej.

W grupie tej występować będzie 18 zespołów. Rozgrywki wystartują 3 sierpnia. W rundzie jesiennej rozegranych zostanie 17 kolejek. Ostania z nich zaplanowana została na 16-17 listopada. 

Terminarz rundy jesiennej:

1. kolejka (3-4 sierpnia)
Naprzód Borucin - LKS Krzyżanowice
Czarni Gorzyce - Pierwszy Chwałowice
Unia Turza - MKS Czerwionka
LKS Tworków - LKS 1908 Nędza
Granica Ruptawa - Polonia Marklowice
Unia Racibórz - ROW 1964 II Rybnik
Płomień Połomia - Rymer Rybnik
Silesia Lubomia - Forteca Świerklany
Polonia Łaziska Rybnickie - Dąb Gaszowice

2. kolejka (10-11 sierpnia)
LKS Krzyżanowice - Dąb Gaszowice
Forteca Świerklany - Polonia Łaziska Rybnickie
Rymer Rybnik - Silesia Lubomia
ROW 1964 II Rybnik - Płomień Połomia
Polonia Marklowice - Unia Racibórz
LKS 1908 Nędza - Granica Ruptawa
MKS Czerwionka - LKS Tworków
Pierwszy Chwałowice - Unia Turza
Naprzód Borucin - Czarni Gorzyce

3. kolejka (17-18 sierpnia)
Czarni Gorzyce - LKS Krzyżanowice
Unia Turza - Naprzód Borucin
LKS Tworków - Pierwszy Chwałowice
Granica Ruptawa - MKS Czerwionka
Unia Racibórz - LKS 1908 Nędza
Płomień Połomia - Polonia Marklowice
Silesia Lubomia - ROW 1964 II Rybnik
Polonia Łaziska Rybnickie - Rymer Rybnik
Dąb Gaszowice - Forteca Świerklany

4. kolejka (24-25 sierpnia)
LKS Krzyżanowice - Forteca Świerklany
Rymer Rybnik - Dąb Gaszowice
ROW 1964 II Rybnik - Polonia Łaziska Rybnickie
Polonia Marklowice - Silesia Lubomia
LKS 1908 Nędza - Płomień Połomia
MKS Czerwionka - Unia Racibórz
Pierwszy Chwałowice - Granica Ruptawa
Naprzód Borucin - LKS Tworków
Czarni Gorzyce - Unia Turza

5. kolejka (28 sierpnia)
Unia Turza - LKS Krzyżanowice
LKS Tworków - Czarni Gorzyce
Granica Ruptawa - Naprzód Borucin
Unia Racibórz - Pierwszy Chwałowice
Płomień Połomia - MKS Czerwionka
Silesia Lubomia - LKS 1908 Nędza
Polonia Łaziska Rybnickie - Polonia Marklowice
Dąb Gaszowice - ROW 1964 II Rybnik
Forteca Świerklany - Rymer Rybnik

6. kolejka (31 sierpnia-1 września)
LKS Krzyżanowice - Rymer Rybnik
ROW 1964 II Rybnik - Forteca Świerklany
Polonia Marklowice - Dąb Gaszowice
LKS 1908 Nędza - Polonia Łaziska Rybnickie
MKS Czerwionka - Silesia Lubomia
Pierwszy Chwałowice - Płomień Połomia
Naprzód Borucin - Unia Racibórz
Czarni Gorzyce - Granica Ruptawa
Unia Turza - LKS Tworków

7. kolejka (7-8 września)
LKS Tworków - LKS Krzyżanowice
Granica Ruptawa - Unia Turza
Unia Racibórz - Czarni Gorzyce
Płomień Połomia - Naprzód Borucin
Silesia Lubomia - Pierwszy Chwałowice
Polonia Łaziska Rybnickie - MKS Czerwionka
Dąb Gaszowice - LKS 1908 Nędza
Forteca Świerklany - Polonia Marklowice
Rymer Rybnik - ROW 1964 II Rybnik

8. kolejka (14-15 września)
LKS Krzyżanowice - ROW 1964 II Rybnik
Polonia Marklowice - Rymer Rybnik
LKS 1908 Nędza - Forteca Świerklany
MKS Czerwionka - Dąb Gaszowice
Pierwszy Chwałowice - Polonia Łaziska Rybnickie
Naprzód Borucin - Silesia Lubomia
Czarni Gorzyce - Płomień Połomia
Unia Turza - Unia Racibórz
LKS Tworków - Granica Ruptawa

9. kolejka (21-22 września)
Granica Ruptawa - LKS Krzyżanowice
Unia Racibórz - LKS Tworków
Płomień Połomia - Unia Turza
Silesia Lubomia - Czarni Gorzyce
Polonia Łaziska Rybnickie - Naprzód Borucin
Dąb Gaszowice - Pierwszy Chwałowice
Forteca Świerklany - MKS Czerwionka
Rymer Rybnik - LKS 1908 Nędza
ROW 1964 II Rybnik - Polonia Marklowice

10. kolejka (28-29 września)
LKS Krzyżanowice - Polonia Marklowice
LKS 1908 Nędza - ROW 1964 II Rybnik
MKS Czerwionka - Rymer Rybnik
Pierwszy Chwałowice - Forteca Świerklany
Naprzód Borucin - Dąb Gaszowice
Czarni Gorzyce - Polonia Łaziska Rybnickie
Unia Turza - Silesia Lubomia
LKS Tworków - Płomień Połomia
Granica Ruptawa - Unia Racibórz

11. kolejka (5-6 października)
Unia Racibórz - LKS Krzyżanowice
Płomień Połomia - Granica Ruptawa
Silesia Lubomia - LKS Tworków
Polonia Łaziska Rybnickie - Unia Turza
Dąb Gaszowice - Czarni Gorzyce
Forteca Świerklany - Naprzód Borucin
Rymer Rybnik - Pierwszy Chwałowice
ROW 1964 II Rybnik - MKS Czerwionka
Polonia Marklowice - LKS 1908 Nędza

12. kolejka (12-13 października)
LKS Krzyżanowice - LKS 1908 Nędza
MKS Czerwionka - Polonia Marklowice
Pierwszy Chwałowice - ROW 1964 II Rybnik
Naprzód Borucin - Rymer Rybnik
Czarni Gorzyce - Forteca Świerklany
Unia Turza - Dąb Gaszowice
LKS Tworków - Polonia Łaziska Rybnickie
Granica Ruptawa - Silesia Lubomia
Unia Racibórz - Płomień Połomia

13. kolejka (19-20 października)
Płomień Połomia - LKS Krzyżanowice
Silesia Lubomia - Unia Racibórz
Polonia Łaziska Rybnickie - Granica Ruptawa
Dąb Gaszowice - LKS Tworków
Forteca Świerklany - Unia Turza
Rymer Rybnik - Czarni Gorzyce
ROW 1964 II Rybnik - Naprzód Borucin
Polonia Marklowice - Pierwszy Chwałowice
LKS 1908 Nędza - MKS Czerwionka

14. kolejka (26-27 października)
LKS Krzyżanowice - MKS Czerwionka
Pierwszy Chwałowice - LKS 1908 Nędza
Naprzód Borucin - Polonia Marklowice
Czarni Gorzyce - ROW 1964 II Rybnik
Unia Turza - Rymer Rybnik
LKS Tworków - Forteca Świerklany
Granica Ruptawa - Dąb Gaszowice
Unia Racibórz - Polonia Łaziska Rybnickie
Płomień Połomia - Silesia Lubomia

15. kolejka (2-3 listopada)
Silesia Lubomia - LKS Krzyżanowice
Polonia Łaziska Rybnickie - Płomień Połomia
Dąb Gaszowice - Unia Racibórz
Forteca Świerklany - Granica Ruptawa
Rymer Rybnik - LKS Tworków
ROW 1964 II Rybnik - Unia Turza
Polonia Marklowice - Czarni Gorzyce
LKS 1908 Nędza - Naprzód Borucin
MKS Czerwionka - Pierwszy Chwałowice

16. kolejka (9-10 listopada)
LKS Krzyżanowice - Pierwszy Chwałowice
Naprzód Borucin - MKS Czerwionka
Czarni Gorzyce - LKS 1908 Nędza
Unia Turza - Polonia Marklowice
LKS Tworków - ROW 1964 II Rybnik
Granica Ruptawa - Rymer Rybnik
Unia Racibórz - Forteca Świerklany
Płomień Połomia - Dąb Gaszowice
Silesia Lubomia - Polonia Łaziska Rybnickie

17. kolejka (16-17 listopada)
Polonia Łaziska Rybnickie - LKS Krzyżanowice
Dąb Gaszowice - Silesia Lubomia
Forteca Świerklany - Płomień Połomia
Rymer Rybnik - Unia Racibórz
ROW 1964 II Rybnik - Granica Ruptawa
Polonia Marklowice - LKS Tworków
LKS 1908 Nędza - Unia Turza
MKS Czerwionka - Czarni Gorzyce
Pierwszy Chwałowice - Naprzód Borucin

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Terminarz klasy okręgowej grupy raciborsko-rybnickiej - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Terminarz klasy okręgowej grupy raciborsko-rybnickiej

Terminarz klasy okręgowej grupy raciborsko-rybnickiej

Podczas spotkania organizacyjnego w "Zajeździe Biskupim" w Raciborzu zorganizowanego przez tamtejszy Podokręg dla przedstawicieli klubów klasy okręgowej ustalony został terminarz rozgrywek rundy jesiennej grupy raciborsko-rybnickiej.

W grupie tej występować będzie 18 zespołów. Rozgrywki wystartują 3 sierpnia. W rundzie jesiennej rozegranych zostanie 17 kolejek. Ostania z nich zaplanowana została na 16-17 listopada. 

Terminarz rundy jesiennej:

1. kolejka (3-4 sierpnia)
Naprzód Borucin - LKS Krzyżanowice
Czarni Gorzyce - Pierwszy Chwałowice
Unia Turza - MKS Czerwionka
LKS Tworków - LKS 1908 Nędza
Granica Ruptawa - Polonia Marklowice
Unia Racibórz - ROW 1964 II Rybnik
Płomień Połomia - Rymer Rybnik
Silesia Lubomia - Forteca Świerklany
Polonia Łaziska Rybnickie - Dąb Gaszowice

2. kolejka (10-11 sierpnia)
LKS Krzyżanowice - Dąb Gaszowice
Forteca Świerklany - Polonia Łaziska Rybnickie
Rymer Rybnik - Silesia Lubomia
ROW 1964 II Rybnik - Płomień Połomia
Polonia Marklowice - Unia Racibórz
LKS 1908 Nędza - Granica Ruptawa
MKS Czerwionka - LKS Tworków
Pierwszy Chwałowice - Unia Turza
Naprzód Borucin - Czarni Gorzyce

3. kolejka (17-18 sierpnia)
Czarni Gorzyce - LKS Krzyżanowice
Unia Turza - Naprzód Borucin
LKS Tworków - Pierwszy Chwałowice
Granica Ruptawa - MKS Czerwionka
Unia Racibórz - LKS 1908 Nędza
Płomień Połomia - Polonia Marklowice
Silesia Lubomia - ROW 1964 II Rybnik
Polonia Łaziska Rybnickie - Rymer Rybnik
Dąb Gaszowice - Forteca Świerklany

4. kolejka (24-25 sierpnia)
LKS Krzyżanowice - Forteca Świerklany
Rymer Rybnik - Dąb Gaszowice
ROW 1964 II Rybnik - Polonia Łaziska Rybnickie
Polonia Marklowice - Silesia Lubomia
LKS 1908 Nędza - Płomień Połomia
MKS Czerwionka - Unia Racibórz
Pierwszy Chwałowice - Granica Ruptawa
Naprzód Borucin - LKS Tworków
Czarni Gorzyce - Unia Turza

5. kolejka (28 sierpnia)
Unia Turza - LKS Krzyżanowice
LKS Tworków - Czarni Gorzyce
Granica Ruptawa - Naprzód Borucin
Unia Racibórz - Pierwszy Chwałowice
Płomień Połomia - MKS Czerwionka
Silesia Lubomia - LKS 1908 Nędza
Polonia Łaziska Rybnickie - Polonia Marklowice
Dąb Gaszowice - ROW 1964 II Rybnik
Forteca Świerklany - Rymer Rybnik

6. kolejka (31 sierpnia-1 września)
LKS Krzyżanowice - Rymer Rybnik
ROW 1964 II Rybnik - Forteca Świerklany
Polonia Marklowice - Dąb Gaszowice
LKS 1908 Nędza - Polonia Łaziska Rybnickie
MKS Czerwionka - Silesia Lubomia
Pierwszy Chwałowice - Płomień Połomia
Naprzód Borucin - Unia Racibórz
Czarni Gorzyce - Granica Ruptawa
Unia Turza - LKS Tworków

7. kolejka (7-8 września)
LKS Tworków - LKS Krzyżanowice
Granica Ruptawa - Unia Turza
Unia Racibórz - Czarni Gorzyce
Płomień Połomia - Naprzód Borucin
Silesia Lubomia - Pierwszy Chwałowice
Polonia Łaziska Rybnickie - MKS Czerwionka
Dąb Gaszowice - LKS 1908 Nędza
Forteca Świerklany - Polonia Marklowice
Rymer Rybnik - ROW 1964 II Rybnik

8. kolejka (14-15 września)
LKS Krzyżanowice - ROW 1964 II Rybnik
Polonia Marklowice - Rymer Rybnik
LKS 1908 Nędza - Forteca Świerklany
MKS Czerwionka - Dąb Gaszowice
Pierwszy Chwałowice - Polonia Łaziska Rybnickie
Naprzód Borucin - Silesia Lubomia
Czarni Gorzyce - Płomień Połomia
Unia Turza - Unia Racibórz
LKS Tworków - Granica Ruptawa

9. kolejka (21-22 września)
Granica Ruptawa - LKS Krzyżanowice
Unia Racibórz - LKS Tworków
Płomień Połomia - Unia Turza
Silesia Lubomia - Czarni Gorzyce
Polonia Łaziska Rybnickie - Naprzód Borucin
Dąb Gaszowice - Pierwszy Chwałowice
Forteca Świerklany - MKS Czerwionka
Rymer Rybnik - LKS 1908 Nędza
ROW 1964 II Rybnik - Polonia Marklowice

10. kolejka (28-29 września)
LKS Krzyżanowice - Polonia Marklowice
LKS 1908 Nędza - ROW 1964 II Rybnik
MKS Czerwionka - Rymer Rybnik
Pierwszy Chwałowice - Forteca Świerklany
Naprzód Borucin - Dąb Gaszowice
Czarni Gorzyce - Polonia Łaziska Rybnickie
Unia Turza - Silesia Lubomia
LKS Tworków - Płomień Połomia
Granica Ruptawa - Unia Racibórz

11. kolejka (5-6 października)
Unia Racibórz - LKS Krzyżanowice
Płomień Połomia - Granica Ruptawa
Silesia Lubomia - LKS Tworków
Polonia Łaziska Rybnickie - Unia Turza
Dąb Gaszowice - Czarni Gorzyce
Forteca Świerklany - Naprzód Borucin
Rymer Rybnik - Pierwszy Chwałowice
ROW 1964 II Rybnik - MKS Czerwionka
Polonia Marklowice - LKS 1908 Nędza

12. kolejka (12-13 października)
LKS Krzyżanowice - LKS 1908 Nędza
MKS Czerwionka - Polonia Marklowice
Pierwszy Chwałowice - ROW 1964 II Rybnik
Naprzód Borucin - Rymer Rybnik
Czarni Gorzyce - Forteca Świerklany
Unia Turza - Dąb Gaszowice
LKS Tworków - Polonia Łaziska Rybnickie
Granica Ruptawa - Silesia Lubomia
Unia Racibórz - Płomień Połomia

13. kolejka (19-20 października)
Płomień Połomia - LKS Krzyżanowice
Silesia Lubomia - Unia Racibórz
Polonia Łaziska Rybnickie - Granica Ruptawa
Dąb Gaszowice - LKS Tworków
Forteca Świerklany - Unia Turza
Rymer Rybnik - Czarni Gorzyce
ROW 1964 II Rybnik - Naprzód Borucin
Polonia Marklowice - Pierwszy Chwałowice
LKS 1908 Nędza - MKS Czerwionka

14. kolejka (26-27 października)
LKS Krzyżanowice - MKS Czerwionka
Pierwszy Chwałowice - LKS 1908 Nędza
Naprzód Borucin - Polonia Marklowice
Czarni Gorzyce - ROW 1964 II Rybnik
Unia Turza - Rymer Rybnik
LKS Tworków - Forteca Świerklany
Granica Ruptawa - Dąb Gaszowice
Unia Racibórz - Polonia Łaziska Rybnickie
Płomień Połomia - Silesia Lubomia

15. kolejka (2-3 listopada)
Silesia Lubomia - LKS Krzyżanowice
Polonia Łaziska Rybnickie - Płomień Połomia
Dąb Gaszowice - Unia Racibórz
Forteca Świerklany - Granica Ruptawa
Rymer Rybnik - LKS Tworków
ROW 1964 II Rybnik - Unia Turza
Polonia Marklowice - Czarni Gorzyce
LKS 1908 Nędza - Naprzód Borucin
MKS Czerwionka - Pierwszy Chwałowice

16. kolejka (9-10 listopada)
LKS Krzyżanowice - Pierwszy Chwałowice
Naprzód Borucin - MKS Czerwionka
Czarni Gorzyce - LKS 1908 Nędza
Unia Turza - Polonia Marklowice
LKS Tworków - ROW 1964 II Rybnik
Granica Ruptawa - Rymer Rybnik
Unia Racibórz - Forteca Świerklany
Płomień Połomia - Dąb Gaszowice
Silesia Lubomia - Polonia Łaziska Rybnickie

17. kolejka (16-17 listopada)
Polonia Łaziska Rybnickie - LKS Krzyżanowice
Dąb Gaszowice - Silesia Lubomia
Forteca Świerklany - Płomień Połomia
Rymer Rybnik - Unia Racibórz
ROW 1964 II Rybnik - Granica Ruptawa
Polonia Marklowice - LKS Tworków
LKS 1908 Nędza - Unia Turza
MKS Czerwionka - Czarni Gorzyce
Pierwszy Chwałowice - Naprzód Borucin

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing