Zmiana trenera w Unii Racibórz

foTO: Arkadiusz Kogut foTO: Arkadiusz Kogut

Po zaledwie trzech kolejkach rozgrywek ZINA klasy okręgowej działacze Unii Racibórz zdecydowali się na zmianę trenera. Grzegorza Jakosza zastąpił w roli szkoleniowca Unii 33-letni Mirosław Pniewski.

Jakosz był trenerem Unii był od października ubiegłego roku, kiedy zastąpił na tym stanowisku Pawła Krzysztoporskiego. W minionym sezonie nie zdołał utrzymać raciborskiego zespołu w IV lidze. Teraz rozgrywki ZINA klasy okręgowej prowadzona przez niego drużyna rozpoczęła od trzech remisów. Po sobotnim spotkaniu z LKS 1908 Nędza trener Jakosz zrezygnował z prowadzenia unitów.

Jego następcą został Mirosław Pniewski. 33-letni szkoleniowiec jest wychowankiem klubu z Raciborza. Występował w grupach młodzieżowych Unii, a potem grał przez kilka lat w drużynie  seniorów. W sezonie 2014/2015 występował w Naprzodzie Borucin. Natomiast w sezonie 2017/2018 był grającym trenerem Płomienia Kobyla. W rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 był trenerem Włókniarza Kietrz występującego w opolskiej lidze okręgowej. Drużyna pod jego wodzą zajęła na półmetku rozgrywek trzecie miejsce. 

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami