Wydrukuj tę stronę

Ostre strzelanie na koniec rundy - wyniki ZINA klasy okręgowej z 23 listopada

Ostre strzelanie na koniec rundy - wyniki ZINA klasy okręgowej z 23 listopada

Ostre strzelanie urządzili sobie na zakończenie jesiennej rundy rozgrywek ZINA klasy okręgowej piłkarze Szczakowianki Jaworzno oraz beniaminka z Brudzowic. Lider rozgromił Uranię Ruda Śląska 9:0, a Niwy wbiły dziesięć goli ostatniemu w tabeli Górnikowi Piaski.

Grupa katowicko-sosnowiecka

Wyniki 17. kolejki:

Sparta Katowice - MK Górnik Katowice 2:1 (1:0)
1:0 - Wawrzyńczok, 40 min.
1:1 - Bąk, 78 min.
2:1 - Jefferies, 86 min.

Źródło Kromołów - Orzeł Mokre 6:1 (5:0)
1:0 - Radosz, 13 min.
2:0 - Mikoda, 20 min.
3:0 - Szadkowski, 40 min.
4:0 - Radosz, 43 min.
5:0 - Sokołowski, 45 min.
5:1 - Szary, 69 min.
6:1 - Radosz, 89 min.

Siemianowiczanka - Zagłębie II Sosnowiec 3:1 (1:1)
0:1 - Sych, 8 min.
1:1 - Walczak, 27 min.
2:1 - Wolak, 77 min.
3:1 - Ogryzek, 85 min.

Naprzód Lipiny - Cyklon Rogoźnik 1:5 (1:1)
1:0 - Pleszak, 30 min.
1:1 - Jaskuła, 39 min.
1:2 - Nowak, 48 min.
1:3 - Gruszka, 77 min.
1:4 - Gruszka, 90 min.
1:5 - Woźniak, 90 min.

Szczakowianka Jaworzno - Urania Ruda Śląska 9:0 (2:0)
1:0 - Szopa, 1 min.
2:0 - Chwalibogowski, 20 min.
3:0 - Wadas, 47 min.
4:0 - Cichoń, 56 min. (karny)
5:0 - Cygnar, 61 min.
6:0 - Cygnar, 65 min.
7:0 - Cygnar, 68 min.
8:0 - Cygnar, 89 min.
9:0 - Cygnar, 90 min.

Górnik Wojkowice - AKS Górnik Niwka 2:1 (0:0)
1:0 - Skórski, 59 min.
1:1 - Czajkowski 69 min.
2:1 - Kondzielnik, 90 min.

Podlesianka Katowice - Tęcza Błędów 3:0 (2:0)
1:0 - Żemła, 29 min.
2:0 - Rosiński, 45 min.
3:0 - Stachoń, 90 min.

Pogoń Imielin - Wawel Wirek 1:3 (1:1)
1:0 - Szluzy, 17 min.
1:1 - Blaszke, 37 min.
1:2 - Wylężek, 87 min.
1:3 - Chudziński, 90 min.

Górnik Piaski - Niwy Brudzowice 2:10 (1:6)
0:1 - Tokarz, 18 min.
0:2 - Majchrzak, 19 min.
0:3 - Kędzierski, 24 min.
0:4 - Majchrzak, 26 min.
1:4 - Dróżdż, 31 min.
1:5 - Kędzierski, 33 min.
1:6 - Ducki, 37 min.
1:7 - Szydłowski, 48 min.
2:7 - Krawczyk, 52 min.
2:8 - Prysiak, 55 min.
2:9 - Tokarz, 59 min.
2:10 - Prysiak, 67 min.

1.  Szczakowianka Jaworzno 17 45 15 1 1 76:14
2.  Górnik Wojkowice 17 36 11 3 3 47:22
3.  Podlesianka Katowice 17 35 10 5 2 45:15
4.  Tęcza Błędów 17 35 11 2 4 37:22
5.  Cyklon Rogoźnik 17 33 10 3 4 44:19
6.  Niwy Brudzowice 17 33 11 0 6 47:26
7.  Sparta Katowice 17 25 7 4 6 36:28
8.  Wawel Wirek 17 24 7 3 7 23:27
9.  Zagłębie II Sosnowiec 17 24 8 0 9 39:42
10.  Siemianowiczanka 17 22 7 1 9 33:36
11.  Pogoń Imielin 17 22 7 1 9 30:44
12.  Urania Ruda Śląska 17 22 7 1 9 37:56
13.  AKS Górnik Niwka 17 21 6 3 8 33:27
14.  MK Górnik Katowice 17 20 6 2 9 33:39
15.  Naprzód Lipiny 17 18 5 3 9 25:40
16.  Źródło Kromołów 17 17 4 5 8 32:36
17.  Orzeł Mokre 17 4 1 1 15 17:73
18.  Górnik Piaski 17 3 1 0 16 13:81

mp

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Ostre strzelanie na koniec rundy - wyniki ZINA klasy okręgowej z 23 listopada - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Ostre strzelanie na koniec rundy - wyniki ZINA klasy okręgowej z 23 listopada

Ostre strzelanie na koniec rundy - wyniki ZINA klasy okręgowej z 23 listopada

Ostre strzelanie urządzili sobie na zakończenie jesiennej rundy rozgrywek ZINA klasy okręgowej piłkarze Szczakowianki Jaworzno oraz beniaminka z Brudzowic. Lider rozgromił Uranię Ruda Śląska 9:0, a Niwy wbiły dziesięć goli ostatniemu w tabeli Górnikowi Piaski.

Grupa katowicko-sosnowiecka

Wyniki 17. kolejki:

Sparta Katowice - MK Górnik Katowice 2:1 (1:0)
1:0 - Wawrzyńczok, 40 min.
1:1 - Bąk, 78 min.
2:1 - Jefferies, 86 min.

Źródło Kromołów - Orzeł Mokre 6:1 (5:0)
1:0 - Radosz, 13 min.
2:0 - Mikoda, 20 min.
3:0 - Szadkowski, 40 min.
4:0 - Radosz, 43 min.
5:0 - Sokołowski, 45 min.
5:1 - Szary, 69 min.
6:1 - Radosz, 89 min.

Siemianowiczanka - Zagłębie II Sosnowiec 3:1 (1:1)
0:1 - Sych, 8 min.
1:1 - Walczak, 27 min.
2:1 - Wolak, 77 min.
3:1 - Ogryzek, 85 min.

Naprzód Lipiny - Cyklon Rogoźnik 1:5 (1:1)
1:0 - Pleszak, 30 min.
1:1 - Jaskuła, 39 min.
1:2 - Nowak, 48 min.
1:3 - Gruszka, 77 min.
1:4 - Gruszka, 90 min.
1:5 - Woźniak, 90 min.

Szczakowianka Jaworzno - Urania Ruda Śląska 9:0 (2:0)
1:0 - Szopa, 1 min.
2:0 - Chwalibogowski, 20 min.
3:0 - Wadas, 47 min.
4:0 - Cichoń, 56 min. (karny)
5:0 - Cygnar, 61 min.
6:0 - Cygnar, 65 min.
7:0 - Cygnar, 68 min.
8:0 - Cygnar, 89 min.
9:0 - Cygnar, 90 min.

Górnik Wojkowice - AKS Górnik Niwka 2:1 (0:0)
1:0 - Skórski, 59 min.
1:1 - Czajkowski 69 min.
2:1 - Kondzielnik, 90 min.

Podlesianka Katowice - Tęcza Błędów 3:0 (2:0)
1:0 - Żemła, 29 min.
2:0 - Rosiński, 45 min.
3:0 - Stachoń, 90 min.

Pogoń Imielin - Wawel Wirek 1:3 (1:1)
1:0 - Szluzy, 17 min.
1:1 - Blaszke, 37 min.
1:2 - Wylężek, 87 min.
1:3 - Chudziński, 90 min.

Górnik Piaski - Niwy Brudzowice 2:10 (1:6)
0:1 - Tokarz, 18 min.
0:2 - Majchrzak, 19 min.
0:3 - Kędzierski, 24 min.
0:4 - Majchrzak, 26 min.
1:4 - Dróżdż, 31 min.
1:5 - Kędzierski, 33 min.
1:6 - Ducki, 37 min.
1:7 - Szydłowski, 48 min.
2:7 - Krawczyk, 52 min.
2:8 - Prysiak, 55 min.
2:9 - Tokarz, 59 min.
2:10 - Prysiak, 67 min.

1.  Szczakowianka Jaworzno 17 45 15 1 1 76:14
2.  Górnik Wojkowice 17 36 11 3 3 47:22
3.  Podlesianka Katowice 17 35 10 5 2 45:15
4.  Tęcza Błędów 17 35 11 2 4 37:22
5.  Cyklon Rogoźnik 17 33 10 3 4 44:19
6.  Niwy Brudzowice 17 33 11 0 6 47:26
7.  Sparta Katowice 17 25 7 4 6 36:28
8.  Wawel Wirek 17 24 7 3 7 23:27
9.  Zagłębie II Sosnowiec 17 24 8 0 9 39:42
10.  Siemianowiczanka 17 22 7 1 9 33:36
11.  Pogoń Imielin 17 22 7 1 9 30:44
12.  Urania Ruda Śląska 17 22 7 1 9 37:56
13.  AKS Górnik Niwka 17 21 6 3 8 33:27
14.  MK Górnik Katowice 17 20 6 2 9 33:39
15.  Naprzód Lipiny 17 18 5 3 9 25:40
16.  Źródło Kromołów 17 17 4 5 8 32:36
17.  Orzeł Mokre 17 4 1 1 15 17:73
18.  Górnik Piaski 17 3 1 0 16 13:81

mp

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing