Wydrukuj tę stronę

Derby wodzisławskiego powiatu przy pustych trybunach - zapowiedź spotkań klasy okręgowej na 22 i 23 sierpnia

Derby wodzisławskiego powiatu przy pustych trybunach - zapowiedź spotkań klasy okręgowej na 22 i 23 sierpnia

Cieszące się zawsze dużym zainteresowaniem kibiców derbowe starcie Płomienia Połomia z Fortecą Świerklany tym razem zostanie rozegrane przy pustych trybunach. To efekt objęcia powiatu wodzisławskiego tzw. czerwoną strefą pandemiczną.

Bytom

Zestaw par 6. kolejki:

22 sierpnia (sobota)
godz. 17.00: Sokół Orzech - Orzeł Miedary
godz. 17.00: Olimpia Boruszowice - Górnik Bobrowniki Śląskie
godz. 17.00: Czarni Kozłowa Góra - Unia Strzybnica
godz. 17.00: Orzeł Biały Brzeziny Śląskie - Silesia Miechowice
Pauzuje: Odra Miasteczko Śląskie

Zabrze

Zestaw par 6. kolejki:

22 sierpnia (sobota)
godz. 11.00: Sośnica Gliwice - Czarni Pyskowice
godz. 17.00: Burza Borowa Wieś - Concordia Knurów
godz. 17.00: KS 94 Rachowice - Piast II Gliwice
godz. 17.00: Gwiazda Chudów - Tęcza Wielowieś

23 sierpnia (niedziela)
godz. 11.00: Przyszłość Ciochowice - ŁTS Łabędy

Racibórz

Zestaw par 5. kolejki:

22 sierpnia (sobota)
godz. 17.00: LKS 1908 Nędza - LKS Tworków
godz. 17.00: Unia Racibórz - Zameczek Czernica

23 sierpnia (niedziela)
godz. 15.00: Naprzód Borucin - KS 1905 Krzanowice
godz. 17.00: Silesia Lubomia - LKS Krzyżanowice
godz. 17.00: Czarni Gorzyce - Dąb Gaszowice

Rybnik

Zestaw par 5. kolejki:

22 sierpnia (sobota)
godz. 17.00: Polonia Łaziska Rybnickie - Pierwszy Chwałowice
godz. 17.00: Granica Ruptawa - MKS Czerwionka
godz. 17.00: Płomień Połomia - Forteca Świerklany
godz. 17.00: MKS 32 Radziejów - Polonia Marklowice

23 sierpnia (niedziela)
godz. 17.00: Rymer Rybnik - Gwiazda Skrzyszów

Katowice

Zestaw 5. kolejki:

22 sierpnia (sobota)
godz. 11.00: Urania Ruda Śląska - Orzeł Mokre
godz. 17.00: Górnik 09 Mysłowice - Podlesianka Katowice
godz. 17.00: Wawel Wirek - Sparta Katowice
godz. 17.00: Siemianowiczanka - MK Górnik Katowice

23 sierpnia (niedziela)
godz. 18.00: GKS II Katowice - Pogoń Imielin
Pauzuje: Naprzód Lipiny

Sosnowiec

Zestaw par 5. kolejki:

22 sierpnia (sobota)
godz. 10.00: Ostoja Żelisławice - Niwy Brudzowice
godz. 11.00: Źródło Kromołów - Górnik Wojkowice
godz. 17.00: Błękitni Sarnów - Górnik Piaski
godz. 17.00: Cyklon Rogoźnik - Unia Ząbkowice
godz. 17.00: Tęcza Błędów - Zagłębie II Sosnowiec

Tychy - Bielsko-Biała

Grupa I

Zestaw par 5. kolejki:

22 sierpnia (sobota)
godz. 17.00: LKS Łąka - ZET Tychy
godz. 17.00: LKS Studzienice - Rekord II Bielsko-Biała
godz. 17.00: LKS Rudołtowice-Ćwiklice - MRKS II Czechowice-Dziedzice
godz. 17.00: BKS Stal Bielsko-Biała - Czarni Jaworze
Pauzuje: LKS Wisła Wielka

Grupa II

Zestaw par 5. kolejki:

22 sierpnia (sobota)
godz. 16.00: Ogrodnik Cielmice - GTS Bojszowy
godz. 17.00: Pasjonat Dankowice - KS Bestwinka
godz. 17.00: Sokół Wola - LKS Bestwina
godz. 17.00: MKS Lędziny - Piast Bieruń
godz. 17.00: Pionier Pisarzowice - Przełom Kaniów

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Derby wodzisławskiego powiatu przy pustych trybunach - zapowiedź spotkań klasy okręgowej na 22 i 23 sierpnia - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Derby wodzisławskiego powiatu przy pustych trybunach - zapowiedź spotkań klasy okręgowej na 22 i 23 sierpnia

Derby wodzisławskiego powiatu przy pustych trybunach - zapowiedź spotkań klasy okręgowej na 22 i 23 sierpnia

Cieszące się zawsze dużym zainteresowaniem kibiców derbowe starcie Płomienia Połomia z Fortecą Świerklany tym razem zostanie rozegrane przy pustych trybunach. To efekt objęcia powiatu wodzisławskiego tzw. czerwoną strefą pandemiczną.

Bytom

Zestaw par 6. kolejki:

22 sierpnia (sobota)
godz. 17.00: Sokół Orzech - Orzeł Miedary
godz. 17.00: Olimpia Boruszowice - Górnik Bobrowniki Śląskie
godz. 17.00: Czarni Kozłowa Góra - Unia Strzybnica
godz. 17.00: Orzeł Biały Brzeziny Śląskie - Silesia Miechowice
Pauzuje: Odra Miasteczko Śląskie

Zabrze

Zestaw par 6. kolejki:

22 sierpnia (sobota)
godz. 11.00: Sośnica Gliwice - Czarni Pyskowice
godz. 17.00: Burza Borowa Wieś - Concordia Knurów
godz. 17.00: KS 94 Rachowice - Piast II Gliwice
godz. 17.00: Gwiazda Chudów - Tęcza Wielowieś

23 sierpnia (niedziela)
godz. 11.00: Przyszłość Ciochowice - ŁTS Łabędy

Racibórz

Zestaw par 5. kolejki:

22 sierpnia (sobota)
godz. 17.00: LKS 1908 Nędza - LKS Tworków
godz. 17.00: Unia Racibórz - Zameczek Czernica

23 sierpnia (niedziela)
godz. 15.00: Naprzód Borucin - KS 1905 Krzanowice
godz. 17.00: Silesia Lubomia - LKS Krzyżanowice
godz. 17.00: Czarni Gorzyce - Dąb Gaszowice

Rybnik

Zestaw par 5. kolejki:

22 sierpnia (sobota)
godz. 17.00: Polonia Łaziska Rybnickie - Pierwszy Chwałowice
godz. 17.00: Granica Ruptawa - MKS Czerwionka
godz. 17.00: Płomień Połomia - Forteca Świerklany
godz. 17.00: MKS 32 Radziejów - Polonia Marklowice

23 sierpnia (niedziela)
godz. 17.00: Rymer Rybnik - Gwiazda Skrzyszów

Katowice

Zestaw 5. kolejki:

22 sierpnia (sobota)
godz. 11.00: Urania Ruda Śląska - Orzeł Mokre
godz. 17.00: Górnik 09 Mysłowice - Podlesianka Katowice
godz. 17.00: Wawel Wirek - Sparta Katowice
godz. 17.00: Siemianowiczanka - MK Górnik Katowice

23 sierpnia (niedziela)
godz. 18.00: GKS II Katowice - Pogoń Imielin
Pauzuje: Naprzód Lipiny

Sosnowiec

Zestaw par 5. kolejki:

22 sierpnia (sobota)
godz. 10.00: Ostoja Żelisławice - Niwy Brudzowice
godz. 11.00: Źródło Kromołów - Górnik Wojkowice
godz. 17.00: Błękitni Sarnów - Górnik Piaski
godz. 17.00: Cyklon Rogoźnik - Unia Ząbkowice
godz. 17.00: Tęcza Błędów - Zagłębie II Sosnowiec

Tychy - Bielsko-Biała

Grupa I

Zestaw par 5. kolejki:

22 sierpnia (sobota)
godz. 17.00: LKS Łąka - ZET Tychy
godz. 17.00: LKS Studzienice - Rekord II Bielsko-Biała
godz. 17.00: LKS Rudołtowice-Ćwiklice - MRKS II Czechowice-Dziedzice
godz. 17.00: BKS Stal Bielsko-Biała - Czarni Jaworze
Pauzuje: LKS Wisła Wielka

Grupa II

Zestaw par 5. kolejki:

22 sierpnia (sobota)
godz. 16.00: Ogrodnik Cielmice - GTS Bojszowy
godz. 17.00: Pasjonat Dankowice - KS Bestwinka
godz. 17.00: Sokół Wola - LKS Bestwina
godz. 17.00: MKS Lędziny - Piast Bieruń
godz. 17.00: Pionier Pisarzowice - Przełom Kaniów

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing