Wydrukuj tę stronę

Pierwszy w Połomi, Niwy w Wojkowicach - zapowiedź spotkań ZINA klasy okręgowej na 19 i 20 września

Pierwszy w Połomi, Niwy w Wojkowicach - zapowiedź spotkań ZINA klasy okręgowej na 19 i 20 września

Spośród zaplanowanych na najbliższy weekend (19-20 września) spotkań ZINA klasy okręgowej najciekawiej zapowiadają się mecze Płomienia Połomia z Pierwszym Chwałowice oraz Górnika Wojkowice z Niwami Brudzowice.

Bytom

Zestaw par 10. kolejki:

19 września (sobota)
godz. 11.00: Orzeł Miedary - Silesia Miechowice
godz. 11.00: Górnik Bobrowniki Śląskie - Unia Strzybnica
godz. 14.30: Sokół Orzech - Czarni Kozłowa Góra
godz. 16.00: Odra Miasteczko Śląskie - Orzeł Biały Piekary Śląskie

Pauzuje: Olimpia Boruszowice

Zabrze

Zestaw par 10. kolejki:

19 września (sobota)
godz. 11.00: Przyszłość Ciochowice - KS 94 Rachowice
godz. 11.00: Piast II Gliwice - Tęcza Wielowieś
godz. 16.00: Burza Borowa Wieś - Gwiazda Chudów
godz. 16.00: ŁTS Łabędy - Sośnica Gliwice
godz. 16.00: Concordia Knurów - Czarni Pyskowice

Racibórz

Zestaw par 9. kolejki:

19 września (sobota)
godz. 16.00: Czarni Gorzyce - LKS 1908 Nędza
godz. 16.00: Unia Racibórz - Silesia Lubomia
godz. 16.00: Zameczek Czernica - LKS Tworków

20 września (niedziela)
godz. 15.00: Naprzód Borucin - LKS Krzyżanowice
godz. 16.00: Dąb Gaszowice - KS 1905 Krzanowice

Rybnik

Zestaw par 9. kolejki:

19 września (sobota)
godz. 16.00: Płomień Połomia - Pierwszy Chwałowice
godz. 16.00: Rymer Rybnik - Granica Ruptawa
godz. 16.00: MKS 32 Radziejów - MKS Czerwionka
godz. 16.00: Gwiazda Skrzyszów - Forteca Świerklany

20 września (niedziela)
godz. 16.00: Polonia Marklowice - Polonia Łaziska Rybnickie

Katowice

Zestaw par 9. kolejki:

19 września (sobota)
godz. 11.00: Siemianowiczanka - Wawel Wirek
godz. 11.00: Urania Ruda Śląska - Górnik 09 Mysłowice
godz. 11.00: Orzeł Mokre - MK Górnik Mysłowice
godz. 16.00: Pogoń Imielin - Naprzód Lipiny

20 września (niedziela)
godz. 18.00: GKS II Katowice - Sparta Katowice

Pauzuje: Podlesianka Katowice

Sosnowiec

Zestaw par 9. kolejki:

19 września (sobota)
godz. 11.30: Górnik Wojkowice - Niwy Brudzowice
godz. 16.00: Ostoja Żelisławice - Górnik Piaski
godz. 16.00: Źródło Kromołów - Cyklon Rogoźnik
godz. 16.00: Tęcza Błędów - Błękitni Sarnów

20 września (niedziela)
godz. 11.00: Zagłębie II Sosnowiec - Unia Ząbkowice

Tychy - Bielsko-Biała

Grupa I

Zestaw par 10. kolejki:

19 września (sobota)
godz. 11.00: Czarni Jaworze - LKS Łąka
godz. 16.00: ZET Tychy - MRKS II Czechowice-Dziedzice
godz. 16.00: LKS Wisła Wielka - Rekord II Bielsko-Biała
godz. 16.00: BKS Stal Bielsko-Biała - LKS Studzienice

Pauzuje: LKS Rudołtowice-Ćwiklice

Grupa II

Zestaw par 10. kolejki:

19 września (sobota)
godz. 12.00: MKS Lędziny - Sokół Wola
godz. 16.00: Pionier Pisarzowice - LKS Bestwina
godz. 16.00: Piast Bieruń - Pasjonat Dankowice

20 września (niedziela)
godz. 16.00: KS Bestwinka - GTS Bojszowy
godz. 16.00: Przełom Kaniów - Ogrodnik Cielmice

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Pierwszy w Połomi, Niwy w Wojkowicach - zapowiedź spotkań ZINA klasy okręgowej na 19 i 20 września - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Pierwszy w Połomi, Niwy w Wojkowicach - zapowiedź spotkań ZINA klasy okręgowej na 19 i 20 września

Pierwszy w Połomi, Niwy w Wojkowicach - zapowiedź spotkań ZINA klasy okręgowej na 19 i 20 września

Spośród zaplanowanych na najbliższy weekend (19-20 września) spotkań ZINA klasy okręgowej najciekawiej zapowiadają się mecze Płomienia Połomia z Pierwszym Chwałowice oraz Górnika Wojkowice z Niwami Brudzowice.

Bytom

Zestaw par 10. kolejki:

19 września (sobota)
godz. 11.00: Orzeł Miedary - Silesia Miechowice
godz. 11.00: Górnik Bobrowniki Śląskie - Unia Strzybnica
godz. 14.30: Sokół Orzech - Czarni Kozłowa Góra
godz. 16.00: Odra Miasteczko Śląskie - Orzeł Biały Piekary Śląskie

Pauzuje: Olimpia Boruszowice

Zabrze

Zestaw par 10. kolejki:

19 września (sobota)
godz. 11.00: Przyszłość Ciochowice - KS 94 Rachowice
godz. 11.00: Piast II Gliwice - Tęcza Wielowieś
godz. 16.00: Burza Borowa Wieś - Gwiazda Chudów
godz. 16.00: ŁTS Łabędy - Sośnica Gliwice
godz. 16.00: Concordia Knurów - Czarni Pyskowice

Racibórz

Zestaw par 9. kolejki:

19 września (sobota)
godz. 16.00: Czarni Gorzyce - LKS 1908 Nędza
godz. 16.00: Unia Racibórz - Silesia Lubomia
godz. 16.00: Zameczek Czernica - LKS Tworków

20 września (niedziela)
godz. 15.00: Naprzód Borucin - LKS Krzyżanowice
godz. 16.00: Dąb Gaszowice - KS 1905 Krzanowice

Rybnik

Zestaw par 9. kolejki:

19 września (sobota)
godz. 16.00: Płomień Połomia - Pierwszy Chwałowice
godz. 16.00: Rymer Rybnik - Granica Ruptawa
godz. 16.00: MKS 32 Radziejów - MKS Czerwionka
godz. 16.00: Gwiazda Skrzyszów - Forteca Świerklany

20 września (niedziela)
godz. 16.00: Polonia Marklowice - Polonia Łaziska Rybnickie

Katowice

Zestaw par 9. kolejki:

19 września (sobota)
godz. 11.00: Siemianowiczanka - Wawel Wirek
godz. 11.00: Urania Ruda Śląska - Górnik 09 Mysłowice
godz. 11.00: Orzeł Mokre - MK Górnik Mysłowice
godz. 16.00: Pogoń Imielin - Naprzód Lipiny

20 września (niedziela)
godz. 18.00: GKS II Katowice - Sparta Katowice

Pauzuje: Podlesianka Katowice

Sosnowiec

Zestaw par 9. kolejki:

19 września (sobota)
godz. 11.30: Górnik Wojkowice - Niwy Brudzowice
godz. 16.00: Ostoja Żelisławice - Górnik Piaski
godz. 16.00: Źródło Kromołów - Cyklon Rogoźnik
godz. 16.00: Tęcza Błędów - Błękitni Sarnów

20 września (niedziela)
godz. 11.00: Zagłębie II Sosnowiec - Unia Ząbkowice

Tychy - Bielsko-Biała

Grupa I

Zestaw par 10. kolejki:

19 września (sobota)
godz. 11.00: Czarni Jaworze - LKS Łąka
godz. 16.00: ZET Tychy - MRKS II Czechowice-Dziedzice
godz. 16.00: LKS Wisła Wielka - Rekord II Bielsko-Biała
godz. 16.00: BKS Stal Bielsko-Biała - LKS Studzienice

Pauzuje: LKS Rudołtowice-Ćwiklice

Grupa II

Zestaw par 10. kolejki:

19 września (sobota)
godz. 12.00: MKS Lędziny - Sokół Wola
godz. 16.00: Pionier Pisarzowice - LKS Bestwina
godz. 16.00: Piast Bieruń - Pasjonat Dankowice

20 września (niedziela)
godz. 16.00: KS Bestwinka - GTS Bojszowy
godz. 16.00: Przełom Kaniów - Ogrodnik Cielmice

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing