Wydrukuj tę stronę

Klęska Silesii Miechowice, Płomień Połomia gorszy od Pierwszego, przełamanie Concordii - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 19 i 20 września (aktualizacja)

Klęska Silesii Miechowice, Płomień Połomia gorszy od Pierwszego, przełamanie Concordii - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 19 i 20 września (aktualizacja)

Srogie lanie sprawili ekipie Silesii Miechowice piłkarze Orła Miedary. Gospodarze dziewięć razy umieszczali piłkę w bramce rywali. Płomień Połomia sensacyjnie przegrał z Pierwszym Chwałowice. Zespół Concordii Knurów odniósł pierwsze zwycięstwo w sezonie.

ZINA klasa okręgowa

Bytom

Wyniki 10. kolejki:

Orzeł Miedary - Silesia Miechowice 9:1 (5:1)
1:0 - Wojdat, 3 min.
2:0 - Urbański, 7 min.
3:0 - Kocot, 10 min.
3:1 - Suker, 15 min.
4:1 - Kajda, 26 min.
5:1 - Kajda, 41 min.
6:1 - Wójcik, 54 min.
7:1 - Daszkiewicz, 56 min.
8:1 - Kocot, 65 min.
9:1 - Korzus, 79 min.

Górnik Bobrowniki Śląskie - Unia Strzybnica 3:3 (2:1)
0:1 - Thiel, 11 min.
1:1 - Chwolik, 19 min.
2:1 - Chwolik, 28 min.
2:2 - Thiel, 59 min.
3:2 - Brzezina, 69 min.
3:3 - Thiel, 90 min.

Sokół Orzech - Czarni Kozłowa Góra 4:2 (3:0)
1:0 - Turowski, 17 min.
2:0 - Turowski, 22 min.
3:0 - Turowski, 39 min.
3:1 - Sprot, 50 min.
3:2 - Sprot, 53 min.
4:2 - Tobor, 83 min.

Odra Miasteczko Śląskie - Orzeł Biały Piekary Śląskie 1:1 (0:0)
0:1 - Janik, 58 min.
1:1 - Walesa, 85 min.

Pauzowała: Olimpia Boruszowice

Zabrze

Wyniki 10. kolejki:

Przyszłość Ciochowice - KS 94 Rachowice 1:0 (0:0)
1:0 - Skowronek, 83 min.

Piast II Gliwice - Tęcza Wielowieś 3:1 (1:0)
1:0 - Spende, 36 min.
2:0 - Zachciał, 49 min.
3:0 - Glapka, 75 min.
3:1 - Smolarz, 85 min.

Burza Borowa Wieś - Gwiazda Chudów 2:1 (1:0)
1:0 - Magnor, 11 min.
1:1 - Botor, 68 min.
2:1 - Pietrz, 90 min.

ŁTS Łabędy - Sośnica Gliwice 1:1 (1:0)
1:0 - Goryczka, 26 min.
1:1 - Goryczka, 67 min. (samobójczy)

Concordia Knurów - Czarni Pyskowice 3:0 (1:0)
1:0 - Suchanek, 26 min.
2:0 - Wiercioch, 64 min.
3:0 - Górka, 87 min.

Racibórz

Wyniki 9. kolejki:

Czarni Gorzyce - LKS 1908 Nędza 1:1 (0:0)
0:1 - Rudek, 54 min.
1:1 - Bober, 63 min.

Unia Racibórz - Silesia Lubomia 2:2 (1:0)
1:0 - Chałupiński, 8 min.
1:1 - Kondziołka, 49 min.
2:1 - Plizga, 71 min.
2:2 - Wieczorek, 78 min.

Zameczek Czernica - LKS Tworków 0:4 (0:0)
0:1 - Jakosz,
0:2 - Sitnik
0:3 - Kocot,
0:4 - Podolak,

Naprzód Borucin - LKS Krzyżanowice 3:3 (1:1)
0:1 - Musioł, 22 min.
1:1 - Antończak, 42 min. (samobójczy)
1:2 - Adaszek, 64 min.
1:3 - Minta, 72 min.
2:3 - Cerkowniak, 83 min. (karny)
3:3 - Rycka, 90 min.

Dąb Gaszowice - KS 1905 Krzanowice 2:3 (1:1)
0:1 - Filip, 16 min.
1:1 - Kraśniewski, 35 min.
1:2 - Niewiera, 65 min.
2:2 - Kraśniewski, 67 min.
2:3 - Żurawik, 68 min.

Rybnik

Wyniki 9. kolejki:

Płomień Połomia - Pierwszy Chwałowice 1:3 (0:3)
0:1 - Łaciok, 19 min.
0:2 - Piotrowicz, 29 min.
0:3 - Węgrzyk, 31 min.
1:3 - Nowak, 48 min.

Rymer Rybnik - Granica Ruptawa 1:8 (1:2)
0:1 - Kapturski, 6 min.
0:2 - Chrysteczko, 11 min.
1:2 - Pyszny, 44 min.
1:3 - Chrysteczko, 53 min.
1:4 - Ceremon, 53 min.
1:5 - Kapturski, 55 min.
1:6 - Kapturski, 62 min.
1:7 - Konopacki, 81 min.
1:8 - Kapturski, 82 min.

MKS 32 Radziejów - MKS Czerwionka 4:4 (1:1)
1:0 - Kowalczyk, 17 min.
2:0 - Błędowski, 35 min.
2:1 - Peterko, 54 min.
2:2 - Peterko, 62 min.
3:2 - Majorczyk, 61 min. (samobójczy)
3:3 - Rejbicz, 66 min. (samobójczy)
3:4 - Kupczyk, 85 min.
4:4 - Wala, 89 min.

Gwiazda Skrzyszów - Forteca Świerklany 1:2 (1:0)
1:0 - Oślizło, 8 min.
1:1 - Sudoł, 65 min.
1:2 - Staniek, 90 min.

Polonia Marklowice - Polonia Łaziska Rybnickie 3:1 (0:0)
1:0 - Pawelec, 50 min,
1:1 - Hojka, 68 min,
2:1 - Plura, 78 min.
3:1 - Miczek, 81 min.

Katowice

Wyniki par 9. kolejki:

Siemianowiczanka - Wawel Wirek 2:2 (2:2)
0:1 - Kałużny, 13 min.
1:1 - Ogryzek, 14 min.
1:2 - Chudziński, 19 min.
2:2 - Bobryk, 41 min.

Orzeł Mokre - MK Górnik Mysłowice 3:2 (0:1)
0:1 - Radziejewski, 33 min.
1:1 - Nogal, 47 min.
2:1 - Kowynia, 58 min.
3:1 - Szary, 63 min.
3:2 - Bujakiewicz, 83 min.

Pogoń Imielin - Naprzód Lipiny 6:2 (3:0)
1:0 - Turczyński, 9 min.
2:0 - Pieniążek, 18 min.
3:0 - Pieniążek, 35 min.
4:0 - Żmuda, 47 min.
5:0 - Gadaj, 66 min.
5:1 - Pawlak, 75 min.
5:2 - Świerczyna, 77 min.
6:2 - Bielawski, 87 min.

GKS II Katowice - Sparta Katowice 7:0 (2:0)
1:0 - Szwedzik, 73 min.
2:0 - Kościelniak, 30 min.
3:0 - Kościelniak, 65 min.
4:0 - Janiszewski, 67 min.
5:0 - Szwedzik, 73 min.
6:0 - Kurbiel, 90 min.
7:0 - Kompanicki, 90 min.

Mecz Urania Ruda Śląska - Górnik 09 Mysłowice odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Pauzowała: Podlesianka Katowice

Sosnowiec

Wyniki 9. kolejki:

Górnik Wojkowice - Niwy Brudzowice 2:0 (1:0)
1:0 - Szopa, 23 min.
2:0 - Kruczek, 49 min.

Ostoja Żelisławice - Górnik Piaski 5:3 (3:2)
1:0 - Mzyk, 16 min.
1:1 - Brzeski, 17 min.
2:1 - Kryger, 29 min.
2:2 - Różański, 34 min.
3:2 - Wieczorek, 42 min.
4:2 - Opeldus, 51 min.
4:3 - Borek, 59 min.
5:3 - Leszczyński, 90 min.

Źródło Kromołów - Cyklon Rogoźnik 1:1 (1:1)
0:1 - Gielca, 19 min.
1:1 - Wasik, 32 min.
2:1 - Sokołowski, 78 min.
2:2 - Markowski, 90 min.

Tęcza Błędów - Błękitni Sarnów 5:2 (2:0)
1:0 - Chrabąszcz, 27 min.
2:0 - Chrabąszcz, 41 min.
2:1 - Kucharczak, 51 min.
2:2 - Milik, 60 min.
3:2 - Chrabąszcz, 78 min.
4:2 - Pażdzior, 87 min.
5:2 - Chrabąszcz, 90 min.

Zagłębie II Sosnowiec - Unia Ząbkowice 6:0 (3:0)
1:0 - Popczyk, 1 min.
2:0 - Pisarek, 20 min.
3:0 - Pisarek, 28 min.
4:0 - Popczyk, 46 min.
5:0 - Majchrzak, 64 min.
6:0 - Koniusz, 80 min.

Tychy - Bielsko-Biała

Grupa I

Wyniki 10. kolejki:

Czarni Jaworze - LKS Łąka 1:1 (0:0)
1:0 - Pilch, 72 min.
1:1 - Szweda, 90 min.

ZET Tychy - MRKS II Czechowice-Dziedzice 3:1 (2:0)
1:0 - Bernat, 4 min.
2:0 - Słonina, 7 min. (karny)
2:1 - Sztorc, 55 min. (karny)
3:1 - Fortuna, 90 min.

LKS Wisła Wielka - Rekord II Bielsko-Biała 1:4 (0:3)
0:1 - Janowski, 7 min. (samobójczy)
0:2 - Kościuch, 25 min.
0:3 - Kościuch, 41 min.
1:3 - Król, 60 min.
1:4 - Jaroszek, 89 min. (karny)

BKS Stal Bielsko-Biała - LKS Studzienice 2:1 (2:0)
1:0 - Kozielski, 30 min.
2:0 - Kozielski, 39 min. (karny)
2:1 - Janosz, 65 min.

Pauzował: LKS Rudołtowice-Ćwiklice

Grupa II

Wyniki par 10. kolejki:

MKS Lędziny - Sokół Wola 4:0 (2:0)
1:0 - Śliwa, 15 min. (karny)
2:0 - Kostrzewa, 32 min.
3:0 - Kostrzewa, 71 min.
4:0 - Kostrzewa, 86 min.

Pionier Pisarzowice - LKS Bestwina 2:6 (1:2)
1:0 - Pękala, 5 min.
1:1 - Makowski, 10 min. (karny)
1:2 - Wilczek, 34 min.
1:3 - Wilczek 47 min.
1:4 - Gacek, 71 min.
1:5 - Makowski, 77 min.
2:5 - Nycz, 84 min.
2:6 - Makowski, 90 min.

Piast Bieruń - Pasjonat Dankowice 0:0

KS Bestwinka - GTS Bojszowy 2:2 (0:2)
0:1 - Kotyrba, 3 min.
0:2 - Tomala, 32 min. (samobójczy)
1:2 - Bieńko, 55 min.
2:2 - Olek, 74 min. (karny)

Przełom Kaniów - Ogrodnik Cielmice 2:5 (0:2)
0:1 - Chrząścik, 25 min.
0:2 - Granek, 35 min.
1:2 - Góra, 51 min. (karny)
1:3 - Gajewski, 52 min. (karny)
2:3 - Ryszka, 66 min.
2:4 - Stawicki, 70 min.
2:5 - Klimas, 87 min.

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Klęska Silesii Miechowice, Płomień Połomia gorszy od Pierwszego, przełamanie Concordii - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 19 i 20 września (aktualizacja) - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Klęska Silesii Miechowice, Płomień Połomia gorszy od Pierwszego, przełamanie Concordii - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 19 i 20 września (aktualizacja)

Klęska Silesii Miechowice, Płomień Połomia gorszy od Pierwszego, przełamanie Concordii - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 19 i 20 września (aktualizacja)

Srogie lanie sprawili ekipie Silesii Miechowice piłkarze Orła Miedary. Gospodarze dziewięć razy umieszczali piłkę w bramce rywali. Płomień Połomia sensacyjnie przegrał z Pierwszym Chwałowice. Zespół Concordii Knurów odniósł pierwsze zwycięstwo w sezonie.

ZINA klasa okręgowa

Bytom

Wyniki 10. kolejki:

Orzeł Miedary - Silesia Miechowice 9:1 (5:1)
1:0 - Wojdat, 3 min.
2:0 - Urbański, 7 min.
3:0 - Kocot, 10 min.
3:1 - Suker, 15 min.
4:1 - Kajda, 26 min.
5:1 - Kajda, 41 min.
6:1 - Wójcik, 54 min.
7:1 - Daszkiewicz, 56 min.
8:1 - Kocot, 65 min.
9:1 - Korzus, 79 min.

Górnik Bobrowniki Śląskie - Unia Strzybnica 3:3 (2:1)
0:1 - Thiel, 11 min.
1:1 - Chwolik, 19 min.
2:1 - Chwolik, 28 min.
2:2 - Thiel, 59 min.
3:2 - Brzezina, 69 min.
3:3 - Thiel, 90 min.

Sokół Orzech - Czarni Kozłowa Góra 4:2 (3:0)
1:0 - Turowski, 17 min.
2:0 - Turowski, 22 min.
3:0 - Turowski, 39 min.
3:1 - Sprot, 50 min.
3:2 - Sprot, 53 min.
4:2 - Tobor, 83 min.

Odra Miasteczko Śląskie - Orzeł Biały Piekary Śląskie 1:1 (0:0)
0:1 - Janik, 58 min.
1:1 - Walesa, 85 min.

Pauzowała: Olimpia Boruszowice

Zabrze

Wyniki 10. kolejki:

Przyszłość Ciochowice - KS 94 Rachowice 1:0 (0:0)
1:0 - Skowronek, 83 min.

Piast II Gliwice - Tęcza Wielowieś 3:1 (1:0)
1:0 - Spende, 36 min.
2:0 - Zachciał, 49 min.
3:0 - Glapka, 75 min.
3:1 - Smolarz, 85 min.

Burza Borowa Wieś - Gwiazda Chudów 2:1 (1:0)
1:0 - Magnor, 11 min.
1:1 - Botor, 68 min.
2:1 - Pietrz, 90 min.

ŁTS Łabędy - Sośnica Gliwice 1:1 (1:0)
1:0 - Goryczka, 26 min.
1:1 - Goryczka, 67 min. (samobójczy)

Concordia Knurów - Czarni Pyskowice 3:0 (1:0)
1:0 - Suchanek, 26 min.
2:0 - Wiercioch, 64 min.
3:0 - Górka, 87 min.

Racibórz

Wyniki 9. kolejki:

Czarni Gorzyce - LKS 1908 Nędza 1:1 (0:0)
0:1 - Rudek, 54 min.
1:1 - Bober, 63 min.

Unia Racibórz - Silesia Lubomia 2:2 (1:0)
1:0 - Chałupiński, 8 min.
1:1 - Kondziołka, 49 min.
2:1 - Plizga, 71 min.
2:2 - Wieczorek, 78 min.

Zameczek Czernica - LKS Tworków 0:4 (0:0)
0:1 - Jakosz,
0:2 - Sitnik
0:3 - Kocot,
0:4 - Podolak,

Naprzód Borucin - LKS Krzyżanowice 3:3 (1:1)
0:1 - Musioł, 22 min.
1:1 - Antończak, 42 min. (samobójczy)
1:2 - Adaszek, 64 min.
1:3 - Minta, 72 min.
2:3 - Cerkowniak, 83 min. (karny)
3:3 - Rycka, 90 min.

Dąb Gaszowice - KS 1905 Krzanowice 2:3 (1:1)
0:1 - Filip, 16 min.
1:1 - Kraśniewski, 35 min.
1:2 - Niewiera, 65 min.
2:2 - Kraśniewski, 67 min.
2:3 - Żurawik, 68 min.

Rybnik

Wyniki 9. kolejki:

Płomień Połomia - Pierwszy Chwałowice 1:3 (0:3)
0:1 - Łaciok, 19 min.
0:2 - Piotrowicz, 29 min.
0:3 - Węgrzyk, 31 min.
1:3 - Nowak, 48 min.

Rymer Rybnik - Granica Ruptawa 1:8 (1:2)
0:1 - Kapturski, 6 min.
0:2 - Chrysteczko, 11 min.
1:2 - Pyszny, 44 min.
1:3 - Chrysteczko, 53 min.
1:4 - Ceremon, 53 min.
1:5 - Kapturski, 55 min.
1:6 - Kapturski, 62 min.
1:7 - Konopacki, 81 min.
1:8 - Kapturski, 82 min.

MKS 32 Radziejów - MKS Czerwionka 4:4 (1:1)
1:0 - Kowalczyk, 17 min.
2:0 - Błędowski, 35 min.
2:1 - Peterko, 54 min.
2:2 - Peterko, 62 min.
3:2 - Majorczyk, 61 min. (samobójczy)
3:3 - Rejbicz, 66 min. (samobójczy)
3:4 - Kupczyk, 85 min.
4:4 - Wala, 89 min.

Gwiazda Skrzyszów - Forteca Świerklany 1:2 (1:0)
1:0 - Oślizło, 8 min.
1:1 - Sudoł, 65 min.
1:2 - Staniek, 90 min.

Polonia Marklowice - Polonia Łaziska Rybnickie 3:1 (0:0)
1:0 - Pawelec, 50 min,
1:1 - Hojka, 68 min,
2:1 - Plura, 78 min.
3:1 - Miczek, 81 min.

Katowice

Wyniki par 9. kolejki:

Siemianowiczanka - Wawel Wirek 2:2 (2:2)
0:1 - Kałużny, 13 min.
1:1 - Ogryzek, 14 min.
1:2 - Chudziński, 19 min.
2:2 - Bobryk, 41 min.

Orzeł Mokre - MK Górnik Mysłowice 3:2 (0:1)
0:1 - Radziejewski, 33 min.
1:1 - Nogal, 47 min.
2:1 - Kowynia, 58 min.
3:1 - Szary, 63 min.
3:2 - Bujakiewicz, 83 min.

Pogoń Imielin - Naprzód Lipiny 6:2 (3:0)
1:0 - Turczyński, 9 min.
2:0 - Pieniążek, 18 min.
3:0 - Pieniążek, 35 min.
4:0 - Żmuda, 47 min.
5:0 - Gadaj, 66 min.
5:1 - Pawlak, 75 min.
5:2 - Świerczyna, 77 min.
6:2 - Bielawski, 87 min.

GKS II Katowice - Sparta Katowice 7:0 (2:0)
1:0 - Szwedzik, 73 min.
2:0 - Kościelniak, 30 min.
3:0 - Kościelniak, 65 min.
4:0 - Janiszewski, 67 min.
5:0 - Szwedzik, 73 min.
6:0 - Kurbiel, 90 min.
7:0 - Kompanicki, 90 min.

Mecz Urania Ruda Śląska - Górnik 09 Mysłowice odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Pauzowała: Podlesianka Katowice

Sosnowiec

Wyniki 9. kolejki:

Górnik Wojkowice - Niwy Brudzowice 2:0 (1:0)
1:0 - Szopa, 23 min.
2:0 - Kruczek, 49 min.

Ostoja Żelisławice - Górnik Piaski 5:3 (3:2)
1:0 - Mzyk, 16 min.
1:1 - Brzeski, 17 min.
2:1 - Kryger, 29 min.
2:2 - Różański, 34 min.
3:2 - Wieczorek, 42 min.
4:2 - Opeldus, 51 min.
4:3 - Borek, 59 min.
5:3 - Leszczyński, 90 min.

Źródło Kromołów - Cyklon Rogoźnik 1:1 (1:1)
0:1 - Gielca, 19 min.
1:1 - Wasik, 32 min.
2:1 - Sokołowski, 78 min.
2:2 - Markowski, 90 min.

Tęcza Błędów - Błękitni Sarnów 5:2 (2:0)
1:0 - Chrabąszcz, 27 min.
2:0 - Chrabąszcz, 41 min.
2:1 - Kucharczak, 51 min.
2:2 - Milik, 60 min.
3:2 - Chrabąszcz, 78 min.
4:2 - Pażdzior, 87 min.
5:2 - Chrabąszcz, 90 min.

Zagłębie II Sosnowiec - Unia Ząbkowice 6:0 (3:0)
1:0 - Popczyk, 1 min.
2:0 - Pisarek, 20 min.
3:0 - Pisarek, 28 min.
4:0 - Popczyk, 46 min.
5:0 - Majchrzak, 64 min.
6:0 - Koniusz, 80 min.

Tychy - Bielsko-Biała

Grupa I

Wyniki 10. kolejki:

Czarni Jaworze - LKS Łąka 1:1 (0:0)
1:0 - Pilch, 72 min.
1:1 - Szweda, 90 min.

ZET Tychy - MRKS II Czechowice-Dziedzice 3:1 (2:0)
1:0 - Bernat, 4 min.
2:0 - Słonina, 7 min. (karny)
2:1 - Sztorc, 55 min. (karny)
3:1 - Fortuna, 90 min.

LKS Wisła Wielka - Rekord II Bielsko-Biała 1:4 (0:3)
0:1 - Janowski, 7 min. (samobójczy)
0:2 - Kościuch, 25 min.
0:3 - Kościuch, 41 min.
1:3 - Król, 60 min.
1:4 - Jaroszek, 89 min. (karny)

BKS Stal Bielsko-Biała - LKS Studzienice 2:1 (2:0)
1:0 - Kozielski, 30 min.
2:0 - Kozielski, 39 min. (karny)
2:1 - Janosz, 65 min.

Pauzował: LKS Rudołtowice-Ćwiklice

Grupa II

Wyniki par 10. kolejki:

MKS Lędziny - Sokół Wola 4:0 (2:0)
1:0 - Śliwa, 15 min. (karny)
2:0 - Kostrzewa, 32 min.
3:0 - Kostrzewa, 71 min.
4:0 - Kostrzewa, 86 min.

Pionier Pisarzowice - LKS Bestwina 2:6 (1:2)
1:0 - Pękala, 5 min.
1:1 - Makowski, 10 min. (karny)
1:2 - Wilczek, 34 min.
1:3 - Wilczek 47 min.
1:4 - Gacek, 71 min.
1:5 - Makowski, 77 min.
2:5 - Nycz, 84 min.
2:6 - Makowski, 90 min.

Piast Bieruń - Pasjonat Dankowice 0:0

KS Bestwinka - GTS Bojszowy 2:2 (0:2)
0:1 - Kotyrba, 3 min.
0:2 - Tomala, 32 min. (samobójczy)
1:2 - Bieńko, 55 min.
2:2 - Olek, 74 min. (karny)

Przełom Kaniów - Ogrodnik Cielmice 2:5 (0:2)
0:1 - Chrząścik, 25 min.
0:2 - Granek, 35 min.
1:2 - Góra, 51 min. (karny)
1:3 - Gajewski, 52 min. (karny)
2:3 - Ryszka, 66 min.
2:4 - Stawicki, 70 min.
2:5 - Klimas, 87 min.

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing