Granica Ruptawa gromi Unię Racibórz, niespodzianka w Lędzinach - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 24 i 25 kwietnia (aktualizacja)
Nie udało się rozegrać wszystkich spotkań ZINA klasy okręgowej zaplanowanych na ostatnią sobotę kwietnia. Jednak zdecydowana większość meczy doszła do skutku. Sypnęło niespodziankami - Granica Ruptawa rozbiła celującą w awans Unię Racibórz, a MKS Lędziny przegrał u siebie z LKS Bestwina.
Bytom - Zabrze
Grupa mistrzowska
Wyniki 7. kolejki:
Silesia Miechowice - Burza Borowa Wieś 4:0 (2:0)
1:0 - Salicki, 29 min.
2:0 - Jankowski, 45 min.
3:0 - Stich, 58 min.
4:0 - Lewandowski, 81 min.
Odra Miasteczko Śląskie - ŁTS Łabędy 0:0
Mecze Piast II Gliwice - Przyszłość Ciochowice i Olimpia Boruszowice - Orzeł Miedary zostały odwołane
Mecz z kolejki nr 4 zaplanowanej na 3 kwietnia:
Orzeł Miedary - Przyszłość Ciochowice 1:1
1. | Silesia Miechowice | 3 | 6 | 10:5 |
2. | Orzeł Miedary | 2 | 4 | 6:1 |
3. | Odra Miasteczko Śląskie | 3 | 4 | 3:7 |
4. | Piast II Gliwice | 1 | 3 | 3:1 |
5. | Olimpia Boruszowice | 1 | 3 | 2:0 |
6. | Burza Borowa Wieś | 3 | 3 | 4:7 |
7. | ŁTS Łabędy | 2 | 1 | 0:2 |
8. | Przyszłość Ciochowice | 3 | 1 | 3:8 |
Grupa spadkowa
Wyniki 6. kolejki:
Czarni Pyskowice - Orzeł Biały Brzeziny Śląskie 2:1 (2:1)
1:0 - Zalesiński, 10 min.
1:1 - Czech, 11 min.
2:1 - Ochmann, 23 min. (samobójczy)
Concordia Knurów - Unia Strzybnica 2:4 (1:2)
1:0 - Górka, 12 min.
1:1 - Różański, 30 min.
1:2 - Różański, 41 min.
1:3 - Wypych, 66 min.
1:4 - Jakóbik, 71 min.
2:4 - Żyrkowski, 81 min.
Mecze: Sokół Orzech - Sośnica Gliwice, Gwiazda Chudów - Górnik Bobrowniki Śląskie, Tęcza Wielowieś - Czarni Kozłowa Góra przełożone na 5 maja.
Pauzował: KS 94 Rachowice
1. | Gwiazda Chudów | 10 | 22 | 24:10 |
2. | Sokół Orzech | 8 | 20 | 21:10 |
3. | Czarni Pyskowice | 11 | 19 | 15:13 |
4. | Sośnica Gliwice | 10 | 16 | 14:9 |
5. | Górnik Bobrowniki Śląskie | 8 | 14 | 19:17 |
6. | KS 94 Rachowice | 10 | 14 | 16:17 |
7. | Unia Strzybnica | 9 | 11 | 20:20 |
8. | Orzeł Biały Brzeziny Śląskie | 9 | 10 | 17:18 |
9 | Concordia Knurów | 11 | 8 | 18:26 |
10. | Tęcza Wielowieś | 10 | 6 | 9:21 |
11. | Czarni Kozłowa Góra | 8 | 4 | 8:19 |
Racibórz - Rybnik
Grupa mistrzowska
Wyniki 5. kolejki:
Płomień Połomia - Forteca Świerklany 1:2 (1:0)
1:0 - Kąkol, 16 min.
1:1 - Kasprzak, 49 min.
1:2 - Legierski, 76 min.
Pierwszy Chwałowice - LKS Krzyżanowice 0:5 (0:3)
0:1 - Turkiewicz, 27 min.
0:2 - Reinhard, 40 min.
0:3 - Minta, 45 min.
0:4 - Turkiewicz, 48 min.
0:5 - Wodecki, 65 min.
Granica Ruptawa - Unia Racibórz 4:0 (1:0)
1:0 - Zbyl, 22 min.
2:0 - Płatkiewicz, 50 min.
3:0 - Pastuszak, 70 min.
4:0 - Gawryluk, 75 min. (samobójczy)
LKS Tworków - Czarni Gorzyce 0:0
Katowice - Sosnowiec
Grupa mistrzowska
Wyniki 1. kolejki:
Niwy Brudzowice - Podlesianka Katowice 1:6 (0:2)
0:1 - Żemła, 20 min. (karny)
0:2 - Grunt, 23 min. (samobójczy)
0:3 - Kędzierski, 53 min.
0:4 - Nowotnik, 63 min.
0:5 - Kędzierski, 67 min.
0:6 - Rosiński, 73 min.
1:6 - Grunt, 81 min.
Zagłębie II Sosnowiec - Pogoń Imielin 2:1 (2:1)
1:0 - Kulig, 17 min.
1:1 - Keler, 28 min.
2:1 - Kulig, 38 min.
Tęcza Błędów - MK Górnik Katowice 2:3 (1:2)
0:1 - Ludwig, 3 min.
1:1 - Chrabąszcz, 22 min.
1:2 - Honysz, 36 min.
2:2 - Kowalczyk, 48 min.
2:3 - Botsch, 50 min.
Cyklon Rogoźnik - Sparta Katowice 0:1 (0:0)
0:1 - Łoboda, 79 min.
Grupa spadkowa
Wyniki 6. kolejki:
Ostoja Żelisławice - Górnik 09 Mysłowice 3:1 (2:0)
1:0 - Opoka, 27 min.
2:0 - Opoka, 32 min.
2:1 - Fernandez, 49 min.
3:1 - Opeldus, 78 min.
Wawel Wirek - Źródło Kromołów 2:3 (0:2)
0:1 - Radosz, 12 min.
0:2 - Radosz, 31 min.
1:2 - Rutkowski, 61 min.
2:2 - Rutkowski, 63 min.
2:3 - Radosz, 90 min.
Urania Ruda Śląska - Górnik Piaski 0:2 (0:1)
0:1 - Kachnic, 23 min.
0:2 - Stok, 65 min.
Siemianowiczanka - Górnik Wojkowice 1:3 (0:1)
0:1 - Kruczek, 16 min.
0:2 - Kruczek, 52 min.
0:3 - kruczek, 75 min.
1:3 - Kucper, 80 min.
Orzeł Mokre - Unia Ząbkowice 3:0 (1:0)
1:0 - Szepietowski, 15 min.
2:0 - Nogal, 84 min.
3:0 - Machowicz, 90 min.
GKS II Katowice - Błękitni Sarnów 4:1 (1:1)
0:1 - Kozłowski, 41 min.
1:1 - Flak, 43 min.
2:1 - Bród, 51 min.
3:1 - Flak, 90 min.
4:1 - Bród, 90 min.
Pauzował: Naprzód Lipiny
1. | GKS II Katowice | 13 | 32 | 51:13 |
2. | Górnik Wojkowice | 11 | 29 | 31:6 |
3. | Górnik 09 Mysłowice | 12 | 25 | 34:21 |
4. | Źródło Kromołów | 11 | 22 | 32:19 |
5. | Siemianowiczanka | 13 | 18 | 27:25 |
6. | Orzeł Mokre | 13 | 17 | 22:26 |
7. | Błękitni Sarnów | 11 | 14 | 22:22 |
8. | Unia Ząbkowice | 11 | 12 | 18:22 |
9, | Ostoja Żelisławice | 10 | 12 | 23:26 |
10. | Wawel Wirek | 13 | 11 | 19:33 |
11. | Naprzód Lipiny | 12 | 9 | 16:33 |
12. | Urania Ruda Śląska | 13 | 8 | 19:36 |
13. | Górnik Piaski | 11 | 4 | 11:43 |
Tychy - Bielsko-Biała
Grupa mistrzowska
Wyniki 1. kolejki:
Pasjonat Dankowice - LKS Studzienice 1:1 (1:1)
1:0 - Łaciak, 5 min.
1:1 - Furtok, 45 min.
LKS Łąka - GTS Bojszowy 2:4 (0:2)
0:1 - Dudek, 10 min.
0:2 - Wróbel, 36 min.
0:3 - Dudek, 50 min.
1:3 - Kowalczyk, 60 min.
2:3 - Paszek, 63 min.
2:4 - Wróbel, 87 min.
MKS Lędziny - LKS Bestwina 1:2 (0:0)
0:1 - Mirowski, 55 min.
1:1 - Ingram, 83 min.
1:2 - Gleindek, 90 min. (karny)
Rekord II Bielsko-Biała – Czarni Jaworze 2:2 (1:0)
1:0 - Twarkowski, 22 min.
1:1 - Pilch, 63 min.
1:2 - Pilch, 65 min.
2:2 - Woźniak. 67 min.
Grupa spadkowa
Wyniki 1. kolejki:
ZET Tychy - Przełom Kaniów 4:0 (1:0)
1:0 - Migdał, 10 min.
2:0 - Migdał, 58 min.
3:0 - Migdał, 77 min.
4:0 - Banaszczyk, 90 min.
LKS Rudołtowice-Ćwiklice - Pionier Pisarzowice 2:1 (1:0)
1:0 - Jędrysik, 29 min.
2:0 - Jędrysik, 65 min.
2:1 - Muszyński, 90 min.
BKS Stal Bielsko-Biała - Sokół Wola 0:1 (0:1)
0:1 - Więckowski, 16 min.
MRKS II Czechowice-Dziedzice - Ogrodnik Cielmice 2:1 (1:0)
1:0 - Kopeć, 26 min.
2:0 - Sztorc, 50 min.
2:1 - Gajewski, 82 min.
LKS Wisła Wielka - Piast Bieruń 2:0 (1:0)
1:0 - Wilk, 35 min.
2:0 - Wilk, 58 min.
Pauzował: KS Bestwinka
1. | Ogrodnik Cielmice | 11 | 23 | 35:11 |
2. | ZET Tychy | 9 | 18 | 18:11 |
3. | BKS Stal Bielsko-Biała | 9 | 18 | 23:10 |
4. | KS Bestwinka | 10 | 17 | 18:10 |
5. | Sokół Wola | 11 | 16 | 16:23 |
6. | Piast Bieruń | 11 | 15 | 19:24 |
7. | Pionier Pisarzowice | 11 | 13 | 25:27 |
8. | LKS Wisła Wielka | 9 | 13 | 18:22 |
9 | MRKS II Czechowice-Dziedzice | 8 | 9 | 17:18 |
10. | LKS Rudołtowice-Ćwiklice | 8 | 5 | 9:17 |
11. | Przełom Kaniów | 11 | 4 | 8:33 |
.
Artykuły powiązane
- Rezerwy Ruchu liderem na półmetku - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 18 i 19 listopada
- Derby Gliwic czyli Sośnica podejmuje ŁTS Łabędy - zapowiedź spotkań ZINA klasy okręgowej na 11-13 listopada
- Slavia zatrzymała Spartę, a Granica zastopowała Nędzę - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 5 i 6 listopada
- Concordia Knurów podejmuje Gwiazdę Chudów. Lokalne derby w Połomi - zapowiedź spotkań ZINA klasy okręgowej na 5 i 6 listopada
- Beniaminek z Czyżowic zatrzymał Nędzę. Sparta znów liderem - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 29 i 30 października