Wydrukuj tę stronę

Granica Ruptawa gromi Unię Racibórz, niespodzianka w Lędzinach - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 24 i 25 kwietnia (aktualizacja)

Granica Ruptawa gromi Unię Racibórz, niespodzianka w Lędzinach -  wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 24 i 25 kwietnia (aktualizacja)

Nie udało się rozegrać wszystkich spotkań ZINA klasy okręgowej zaplanowanych na ostatnią sobotę kwietnia. Jednak zdecydowana większość meczy doszła do skutku. Sypnęło niespodziankami - Granica Ruptawa rozbiła celującą w awans Unię Racibórz, a MKS Lędziny przegrał u siebie z LKS Bestwina.

Bytom - Zabrze

Grupa mistrzowska

Wyniki 7. kolejki:

Silesia Miechowice - Burza Borowa Wieś 4:0 (2:0)
1:0 - Salicki, 29 min.
2:0 - Jankowski, 45 min.
3:0 - Stich, 58 min.
4:0 - Lewandowski, 81 min.

Odra Miasteczko Śląskie - ŁTS Łabędy 0:0

Mecze Piast II Gliwice - Przyszłość Ciochowice i Olimpia Boruszowice - Orzeł Miedary zostały odwołane

Mecz z kolejki nr 4 zaplanowanej na 3 kwietnia:

Orzeł Miedary - Przyszłość Ciochowice 1:1

 1. Silesia Miechowice  3  6  10:5
 2. Orzeł Miedary  2  4  6:1
 3. Odra Miasteczko Śląskie  3  4  3:7
 4. Piast II Gliwice  1  3  3:1
 5. Olimpia Boruszowice  1  3  2:0
 6. Burza Borowa Wieś  3  3  4:7
 7. ŁTS Łabędy  2  1  0:2
 8. Przyszłość Ciochowice  3  1  3:8

Grupa spadkowa

Wyniki 6. kolejki:

Czarni Pyskowice - Orzeł Biały Brzeziny Śląskie 2:1 (2:1)
1:0 - Zalesiński, 10 min.
1:1 - Czech, 11 min.
2:1 - Ochmann, 23 min. (samobójczy)

Concordia Knurów - Unia Strzybnica 2:4 (1:2)
1:0 - Górka, 12 min.
1:1 - Różański, 30 min.
1:2 - Różański, 41 min.
1:3 - Wypych, 66 min.
1:4 - Jakóbik, 71 min.
2:4 - Żyrkowski, 81 min.

Mecze: Sokół Orzech - Sośnica Gliwice, Gwiazda Chudów - Górnik Bobrowniki Śląskie, Tęcza Wielowieś - Czarni Kozłowa Góra przełożone na 5 maja.

Pauzował: KS 94 Rachowice

 1.  Gwiazda Chudów  10  22   24:10
 2.  Sokół Orzech   8  20  21:10
 3.  Czarni Pyskowice  11  19  15:13 
 4.  Sośnica Gliwice  10  16  14:9
 5.  Górnik Bobrowniki Śląskie   8  14  19:17
 6.  KS 94 Rachowice  10   14  16:17
 7.  Unia Strzybnica   9  11  20:20
 8.  Orzeł Biały Brzeziny Śląskie   9  10  17:18
 9  Concordia Knurów  11   8  18:26
10.  Tęcza Wielowieś  10   6   9:21
11.  Czarni Kozłowa Góra   8   4   8:19

Racibórz - Rybnik

Grupa mistrzowska

Wyniki 5. kolejki:

Płomień Połomia - Forteca Świerklany 1:2 (1:0)
1:0 - Kąkol, 16 min.
1:1 - Kasprzak, 49 min.
1:2 - Legierski, 76 min.

Pierwszy Chwałowice - LKS Krzyżanowice 0:5 (0:3)
0:1 - Turkiewicz, 27 min.
0:2 - Reinhard, 40 min.
0:3 - Minta, 45 min.
0:4 - Turkiewicz, 48 min.
0:5 - Wodecki, 65 min.

Granica Ruptawa - Unia Racibórz 4:0 (1:0)
1:0 - Zbyl, 22 min.
2:0 - Płatkiewicz, 50 min.
3:0 - Pastuszak, 70 min.
4:0 - Gawryluk, 75 min. (samobójczy)

LKS Tworków - Czarni Gorzyce 0:0

Katowice - Sosnowiec

Grupa mistrzowska

Wyniki 1. kolejki:

Niwy Brudzowice - Podlesianka Katowice 1:6 (0:2)
0:1 - Żemła, 20 min. (karny)
0:2 - Grunt, 23 min. (samobójczy)
0:3 - Kędzierski, 53 min.
0:4 - Nowotnik, 63 min.
0:5 - Kędzierski, 67 min.
0:6 - Rosiński, 73 min.
1:6 - Grunt, 81 min.

Zagłębie II Sosnowiec - Pogoń Imielin 2:1 (2:1)
1:0 - Kulig, 17 min.
1:1 - Keler, 28 min.
2:1 - Kulig, 38 min.

Tęcza Błędów - MK Górnik Katowice 2:3 (1:2)
0:1 - Ludwig, 3 min.
1:1 - Chrabąszcz, 22 min.
1:2 - Honysz, 36 min.
2:2 - Kowalczyk, 48 min.
2:3 - Botsch, 50 min.

Cyklon Rogoźnik - Sparta Katowice 0:1 (0:0)
0:1 - Łoboda, 79 min.

Grupa spadkowa

Wyniki 6. kolejki:

Ostoja Żelisławice - Górnik 09 Mysłowice 3:1 (2:0)
1:0 - Opoka, 27 min.
2:0 - Opoka, 32 min.
2:1 - Fernandez, 49 min.
3:1 - Opeldus, 78 min.

Wawel Wirek - Źródło Kromołów 2:3 (0:2)
0:1 - Radosz, 12 min.
0:2 - Radosz, 31 min.
1:2 - Rutkowski, 61 min.
2:2 - Rutkowski, 63 min.
2:3 - Radosz, 90 min.

Urania Ruda Śląska - Górnik Piaski 0:2 (0:1)
0:1 - Kachnic, 23 min.
0:2 - Stok, 65 min.

Siemianowiczanka - Górnik Wojkowice 1:3 (0:1)
0:1 - Kruczek, 16 min.
0:2 - Kruczek, 52 min.
0:3 - kruczek, 75 min.
1:3 - Kucper, 80 min.

Orzeł Mokre - Unia Ząbkowice 3:0 (1:0)
1:0 - Szepietowski, 15 min.
2:0 - Nogal, 84 min.
3:0 - Machowicz, 90 min.

GKS II Katowice - Błękitni Sarnów 4:1 (1:1)
0:1 - Kozłowski, 41 min.
1:1 - Flak, 43 min.
2:1 - Bród, 51 min.
3:1 - Flak, 90 min.
4:1 - Bród, 90 min.

Pauzował: Naprzód Lipiny

 1.  GKS II Katowice  13  32   51:13
 2.  Górnik Wojkowice  11  29  31:6
 3.  Górnik 09 Mysłowice  12  25  34:21 
 4.  Źródło Kromołów  11  22  32:19
 5.  Siemianowiczanka  13  18  27:25
 6.  Orzeł Mokre  13   17  22:26
 7.  Błękitni Sarnów  11  14  22:22
 8.  Unia Ząbkowice  11  12  18:22
 9,  Ostoja Żelisławice  10  12  23:26
10.  Wawel Wirek  13  11  19:33
11.  Naprzód Lipiny  12   9  16:33
12.  Urania Ruda Śląska  13   8  19:36
13.  Górnik Piaski  11   4  11:43

Tychy - Bielsko-Biała

Grupa mistrzowska

Wyniki 1. kolejki:

Pasjonat Dankowice - LKS Studzienice 1:1 (1:1)
1:0 - Łaciak, 5 min.
1:1 - Furtok, 45 min.

LKS Łąka - GTS Bojszowy 2:4 (0:2)
0:1 - Dudek, 10 min.
0:2 - Wróbel, 36 min.
0:3 - Dudek, 50 min.
1:3 - Kowalczyk, 60 min.
2:3 - Paszek, 63 min.
2:4 - Wróbel, 87 min.

MKS Lędziny - LKS Bestwina 1:2 (0:0)
0:1 - Mirowski, 55 min.
1:1 - Ingram, 83 min.
1:2 - Gleindek, 90 min. (karny)

Rekord II Bielsko-Biała – Czarni Jaworze 2:2 (1:0)
1:0 - Twarkowski, 22 min.
1:1 - Pilch, 63 min.
1:2 - Pilch, 65 min.
2:2 - Woźniak. 67 min.

Grupa spadkowa

Wyniki 1. kolejki:

ZET Tychy - Przełom Kaniów 4:0 (1:0)
1:0 - Migdał, 10 min.
2:0 - Migdał, 58 min.
3:0 - Migdał, 77 min.
4:0 - Banaszczyk, 90 min.

LKS Rudołtowice-Ćwiklice - Pionier Pisarzowice 2:1 (1:0)
1:0 - Jędrysik, 29 min.
2:0 - Jędrysik, 65 min.
2:1 - Muszyński, 90 min.

BKS Stal Bielsko-Biała - Sokół Wola 0:1 (0:1)
0:1 - Więckowski, 16 min.

MRKS II Czechowice-Dziedzice - Ogrodnik Cielmice 2:1 (1:0)
1:0 - Kopeć, 26 min.
2:0 - Sztorc, 50 min.
2:1 - Gajewski, 82 min.

LKS Wisła Wielka - Piast Bieruń 2:0 (1:0)
1:0 - Wilk, 35 min.
2:0 - Wilk, 58 min.

Pauzował: KS Bestwinka

 1.  Ogrodnik Cielmice  11  23   35:11
 2.  ZET Tychy   9  18  18:11
 3.  BKS Stal Bielsko-Biała   9  18  23:10 
 4.  KS Bestwinka  10  17  18:10
 5.  Sokół Wola  11  16  16:23
 6.  Piast Bieruń  11   15  19:24
 7.  Pionier Pisarzowice  11  13  25:27
 8.  LKS Wisła Wielka   9  13  18:22
 9  MRKS II Czechowice-Dziedzice   8   9  17:18
10.  LKS Rudołtowice-Ćwiklice   8   5   9:17
11.  Przełom Kaniów  11   4   8:33

 .

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Granica Ruptawa gromi Unię Racibórz, niespodzianka w Lędzinach - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 24 i 25 kwietnia (aktualizacja) - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Granica Ruptawa gromi Unię Racibórz, niespodzianka w Lędzinach - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 24 i 25 kwietnia (aktualizacja)

Granica Ruptawa gromi Unię Racibórz, niespodzianka w Lędzinach -  wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 24 i 25 kwietnia (aktualizacja)

Nie udało się rozegrać wszystkich spotkań ZINA klasy okręgowej zaplanowanych na ostatnią sobotę kwietnia. Jednak zdecydowana większość meczy doszła do skutku. Sypnęło niespodziankami - Granica Ruptawa rozbiła celującą w awans Unię Racibórz, a MKS Lędziny przegrał u siebie z LKS Bestwina.

Bytom - Zabrze

Grupa mistrzowska

Wyniki 7. kolejki:

Silesia Miechowice - Burza Borowa Wieś 4:0 (2:0)
1:0 - Salicki, 29 min.
2:0 - Jankowski, 45 min.
3:0 - Stich, 58 min.
4:0 - Lewandowski, 81 min.

Odra Miasteczko Śląskie - ŁTS Łabędy 0:0

Mecze Piast II Gliwice - Przyszłość Ciochowice i Olimpia Boruszowice - Orzeł Miedary zostały odwołane

Mecz z kolejki nr 4 zaplanowanej na 3 kwietnia:

Orzeł Miedary - Przyszłość Ciochowice 1:1

 1. Silesia Miechowice  3  6  10:5
 2. Orzeł Miedary  2  4  6:1
 3. Odra Miasteczko Śląskie  3  4  3:7
 4. Piast II Gliwice  1  3  3:1
 5. Olimpia Boruszowice  1  3  2:0
 6. Burza Borowa Wieś  3  3  4:7
 7. ŁTS Łabędy  2  1  0:2
 8. Przyszłość Ciochowice  3  1  3:8

Grupa spadkowa

Wyniki 6. kolejki:

Czarni Pyskowice - Orzeł Biały Brzeziny Śląskie 2:1 (2:1)
1:0 - Zalesiński, 10 min.
1:1 - Czech, 11 min.
2:1 - Ochmann, 23 min. (samobójczy)

Concordia Knurów - Unia Strzybnica 2:4 (1:2)
1:0 - Górka, 12 min.
1:1 - Różański, 30 min.
1:2 - Różański, 41 min.
1:3 - Wypych, 66 min.
1:4 - Jakóbik, 71 min.
2:4 - Żyrkowski, 81 min.

Mecze: Sokół Orzech - Sośnica Gliwice, Gwiazda Chudów - Górnik Bobrowniki Śląskie, Tęcza Wielowieś - Czarni Kozłowa Góra przełożone na 5 maja.

Pauzował: KS 94 Rachowice

 1.  Gwiazda Chudów  10  22   24:10
 2.  Sokół Orzech   8  20  21:10
 3.  Czarni Pyskowice  11  19  15:13 
 4.  Sośnica Gliwice  10  16  14:9
 5.  Górnik Bobrowniki Śląskie   8  14  19:17
 6.  KS 94 Rachowice  10   14  16:17
 7.  Unia Strzybnica   9  11  20:20
 8.  Orzeł Biały Brzeziny Śląskie   9  10  17:18
 9  Concordia Knurów  11   8  18:26
10.  Tęcza Wielowieś  10   6   9:21
11.  Czarni Kozłowa Góra   8   4   8:19

Racibórz - Rybnik

Grupa mistrzowska

Wyniki 5. kolejki:

Płomień Połomia - Forteca Świerklany 1:2 (1:0)
1:0 - Kąkol, 16 min.
1:1 - Kasprzak, 49 min.
1:2 - Legierski, 76 min.

Pierwszy Chwałowice - LKS Krzyżanowice 0:5 (0:3)
0:1 - Turkiewicz, 27 min.
0:2 - Reinhard, 40 min.
0:3 - Minta, 45 min.
0:4 - Turkiewicz, 48 min.
0:5 - Wodecki, 65 min.

Granica Ruptawa - Unia Racibórz 4:0 (1:0)
1:0 - Zbyl, 22 min.
2:0 - Płatkiewicz, 50 min.
3:0 - Pastuszak, 70 min.
4:0 - Gawryluk, 75 min. (samobójczy)

LKS Tworków - Czarni Gorzyce 0:0

Katowice - Sosnowiec

Grupa mistrzowska

Wyniki 1. kolejki:

Niwy Brudzowice - Podlesianka Katowice 1:6 (0:2)
0:1 - Żemła, 20 min. (karny)
0:2 - Grunt, 23 min. (samobójczy)
0:3 - Kędzierski, 53 min.
0:4 - Nowotnik, 63 min.
0:5 - Kędzierski, 67 min.
0:6 - Rosiński, 73 min.
1:6 - Grunt, 81 min.

Zagłębie II Sosnowiec - Pogoń Imielin 2:1 (2:1)
1:0 - Kulig, 17 min.
1:1 - Keler, 28 min.
2:1 - Kulig, 38 min.

Tęcza Błędów - MK Górnik Katowice 2:3 (1:2)
0:1 - Ludwig, 3 min.
1:1 - Chrabąszcz, 22 min.
1:2 - Honysz, 36 min.
2:2 - Kowalczyk, 48 min.
2:3 - Botsch, 50 min.

Cyklon Rogoźnik - Sparta Katowice 0:1 (0:0)
0:1 - Łoboda, 79 min.

Grupa spadkowa

Wyniki 6. kolejki:

Ostoja Żelisławice - Górnik 09 Mysłowice 3:1 (2:0)
1:0 - Opoka, 27 min.
2:0 - Opoka, 32 min.
2:1 - Fernandez, 49 min.
3:1 - Opeldus, 78 min.

Wawel Wirek - Źródło Kromołów 2:3 (0:2)
0:1 - Radosz, 12 min.
0:2 - Radosz, 31 min.
1:2 - Rutkowski, 61 min.
2:2 - Rutkowski, 63 min.
2:3 - Radosz, 90 min.

Urania Ruda Śląska - Górnik Piaski 0:2 (0:1)
0:1 - Kachnic, 23 min.
0:2 - Stok, 65 min.

Siemianowiczanka - Górnik Wojkowice 1:3 (0:1)
0:1 - Kruczek, 16 min.
0:2 - Kruczek, 52 min.
0:3 - kruczek, 75 min.
1:3 - Kucper, 80 min.

Orzeł Mokre - Unia Ząbkowice 3:0 (1:0)
1:0 - Szepietowski, 15 min.
2:0 - Nogal, 84 min.
3:0 - Machowicz, 90 min.

GKS II Katowice - Błękitni Sarnów 4:1 (1:1)
0:1 - Kozłowski, 41 min.
1:1 - Flak, 43 min.
2:1 - Bród, 51 min.
3:1 - Flak, 90 min.
4:1 - Bród, 90 min.

Pauzował: Naprzód Lipiny

 1.  GKS II Katowice  13  32   51:13
 2.  Górnik Wojkowice  11  29  31:6
 3.  Górnik 09 Mysłowice  12  25  34:21 
 4.  Źródło Kromołów  11  22  32:19
 5.  Siemianowiczanka  13  18  27:25
 6.  Orzeł Mokre  13   17  22:26
 7.  Błękitni Sarnów  11  14  22:22
 8.  Unia Ząbkowice  11  12  18:22
 9,  Ostoja Żelisławice  10  12  23:26
10.  Wawel Wirek  13  11  19:33
11.  Naprzód Lipiny  12   9  16:33
12.  Urania Ruda Śląska  13   8  19:36
13.  Górnik Piaski  11   4  11:43

Tychy - Bielsko-Biała

Grupa mistrzowska

Wyniki 1. kolejki:

Pasjonat Dankowice - LKS Studzienice 1:1 (1:1)
1:0 - Łaciak, 5 min.
1:1 - Furtok, 45 min.

LKS Łąka - GTS Bojszowy 2:4 (0:2)
0:1 - Dudek, 10 min.
0:2 - Wróbel, 36 min.
0:3 - Dudek, 50 min.
1:3 - Kowalczyk, 60 min.
2:3 - Paszek, 63 min.
2:4 - Wróbel, 87 min.

MKS Lędziny - LKS Bestwina 1:2 (0:0)
0:1 - Mirowski, 55 min.
1:1 - Ingram, 83 min.
1:2 - Gleindek, 90 min. (karny)

Rekord II Bielsko-Biała – Czarni Jaworze 2:2 (1:0)
1:0 - Twarkowski, 22 min.
1:1 - Pilch, 63 min.
1:2 - Pilch, 65 min.
2:2 - Woźniak. 67 min.

Grupa spadkowa

Wyniki 1. kolejki:

ZET Tychy - Przełom Kaniów 4:0 (1:0)
1:0 - Migdał, 10 min.
2:0 - Migdał, 58 min.
3:0 - Migdał, 77 min.
4:0 - Banaszczyk, 90 min.

LKS Rudołtowice-Ćwiklice - Pionier Pisarzowice 2:1 (1:0)
1:0 - Jędrysik, 29 min.
2:0 - Jędrysik, 65 min.
2:1 - Muszyński, 90 min.

BKS Stal Bielsko-Biała - Sokół Wola 0:1 (0:1)
0:1 - Więckowski, 16 min.

MRKS II Czechowice-Dziedzice - Ogrodnik Cielmice 2:1 (1:0)
1:0 - Kopeć, 26 min.
2:0 - Sztorc, 50 min.
2:1 - Gajewski, 82 min.

LKS Wisła Wielka - Piast Bieruń 2:0 (1:0)
1:0 - Wilk, 35 min.
2:0 - Wilk, 58 min.

Pauzował: KS Bestwinka

 1.  Ogrodnik Cielmice  11  23   35:11
 2.  ZET Tychy   9  18  18:11
 3.  BKS Stal Bielsko-Biała   9  18  23:10 
 4.  KS Bestwinka  10  17  18:10
 5.  Sokół Wola  11  16  16:23
 6.  Piast Bieruń  11   15  19:24
 7.  Pionier Pisarzowice  11  13  25:27
 8.  LKS Wisła Wielka   9  13  18:22
 9  MRKS II Czechowice-Dziedzice   8   9  17:18
10.  LKS Rudołtowice-Ćwiklice   8   5   9:17
11.  Przełom Kaniów  11   4   8:33

 .

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing