Zagrają już wszyscy. "Okręgówki" zaczynają prawdziwy maraton - zapowiedź spotkań ZINA klasy okręgowej na 1-3 maja

Zagrają już wszyscy. "Okręgówki" zaczynają prawdziwy maraton - zapowiedź spotkań ZINA klasy okręgowej na 1-3 maja

Do rywalizacji w rundzie jesiennej przystąpią wszystkie drużyny występujące na szczeblu ZINA klasy okręgowej. Jako ostatnie rywalizację wznowią drużyny z grupy spadkowej podokręgów Racibórz i Rybnik.

Plan spotkań zaplanowanych na 1-3 maja:

Bytom - Zabrze

Grupa mistrzowska

Zestaw par 8. kolejka:

1 maja (sobota)
godz. 11.00: Piast II Gliwice - Silesia Miechowice
godz. 17.00: Burza Borowa Wieś - ŁTS Łabędy
godz. 17.00: Odra Miasteczko Śląskie - Orzeł Miedary
godz. 17.00: Olimpia Boruszowice - Przyszłość Ciochowice

Grupa spadkowa

Zestaw par par 7. kolejki:

1 maja (sobota)
godz. 11.00: Sośnica Gliwice - Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
godz. 17.00: Sokół Orzech - Tęcza Wielowieś
godz. 17.00: KS 94 Rachowice - Górnik Bobrowniki Śląskie
godz. 17.00: Czarni Pyskowice - Unia Strzybnica

2 maja (niedziela)
godz. 15.00: Concordia Knurów - Czarni Kozłowa Góra

Racibórz - Rybnik

Grupa mistrzowska

Zestaw par 6. kolejki:

1 maja (sobota)
godz. 17.00: Forteca Świerklany - Unia Racibórz
godz. 17.00: Czarni Gorzyce - Granica Ruptawa
godz. 17.00: LKS Krzyżanowice - LKS Tworków
godz. 17.00: Płomień Połomia - Pierwszy Chwałowice

Grupa spadkowa

Zestaw par 6. kolejki:

1 maja (sobota)
godz. 14.00: Rymer Rybnik - Dąb Gaszowice
godz. 15.00: Polonia Łaziska Górne - Zameczek Czernica
godz. 17.00: MKS 32 Radziejów - Silesia Lubomia
godz. 17.00: MKS Czerwionka - KS 1905 Krzanowice
godz. 17.00: Naprzód Borucin - Gwiazda Skrzyszów
godz. 17.00: LKS 1905 Nędza - Polonia Marklowice

Katowice - Sosnowiec

Grupa mistrzowska

Zestaw par 2. kolejki:

1 maja (sobota)

godz. 11.00: Podlesianka Katowice - Sparta Katowice
godz. 11.00: MK Górnik Katowice - Cyklon Rogoźnik
godz. 11.00: Pogoń Imielin - Tęcza Błędów
godz. 14.00: Niwy Brudzowice - Zagłębie II Sosnowiec

Grupa spadkowa

Zestaw par 7. kolejki:

1 maja (sobota)
godz. 11.00: Źródło Kromołów - GKS II Katowice
godz. 11.00: Ostoja Żelisławice - Orzeł Mokre
godz. 11.00: Górnik Piaski - Naprzód Lipiny
godz. 14.00: Górnik Wojkowice - Wawel Wirek
godz. 17.00: Błękitni Sarnów - Górnik 09 Mysłowice

Pauzuje: Siemianowiczanka

Tychy - Bielsko-Biała

Grupa mistrzowska

Zestaw par 2. kolejki:

1 maja (sobota)
godz. 16.00: Czarni Jaworze - Pasjonat Dankowice
godz. 17.00: GTS Bojszowy - MKS Lędziny
godz. 17.00: LKS Studzienna - LKS Łąka

3 maja (poniedziałek)
godz. 13.00: Rekord II Bielsko-Biała - LKS Bestwina

Grupa spadkowa

Zestaw par 2. kolejki:

1 maja (sobota)
godz. 17.00: Sokół Wola - MRKS II Czechowice-Dziedzice
godz. 17.00: Przełom Kaniów - BKS Stal Bielsko-Biała
godz. 17.00: Pionier Pisarzowice - ZET Tychy
godz. 17.00: Piast Bieruń - LKS Rudołtowice-Ćwiklice

2 maja (niedziela)
godz. 17.00: KS Bestwinka - LKS Wisła Wielka

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami