Jedenaście goli w derbach Katowic, Granica Ruptawa pokonała LKS Krzyżanowice - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 8 i 9 maja

Jedenaście goli w derbach Katowic, Granica Ruptawa pokonała LKS Krzyżanowice - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 8 i 9 maja

Aż 10:1 Podlesianka Katowice pokonała MK Górnika Katowice w meczu na szczycie grupy mistrzowskiej ZINA klasy okręgowej Katowice - Sosnowiec. Sensacyjnie przegrał lider grupy Racibórz - Rybnik: LKS Krzyżanowice uległ Granicy Ruptawa 4:5.

Bytom - Zabrze

Grupa mistrzowska

Wyniki 9. kolejki:

Piast II Gliwice - Burza Borowa Wieś 8:2 (5:0)
1:0 - Kędziora, 13 min.
2:0 - Stisz, 19 min.
3:0 - Stisz, 26 min.
4:0 - Fabian, 29 min.
5:0 - Fabian, 45 min.
5:1 - Bogumiło, 60 min.
6:1 - Kędziora, 70 min.
7:1 - Glapka, 76 min.
8:1 - Podgórski, 85 min.
8:2 - Dylong, 88 min.

Olimpia Boruszowice - Silesia Miechowice 1:5 (0:3)
0:1 - Skworc, 18 min.
0:2 - Stich, 36 min.
0:3 - Stoch, 40 min.
1:3 - Szewczyk, 49 min.
1:4 - Lewandowski, 54 min.
1:5 - Lewandowski, 86 min.

Przyszłość Ciochowice - Odra Miasteczko Śląskie 0:1 (0:1)
0:1 - Jaworek, 5 min.

Orzeł Miedary - ŁTS Łabędy 4:0 (3:0)
1:0 - Kajda, 14 min.
2:0 - Urbański, 33 min.
3:0 - Daszkiewicz, 41 min.
4:0 - Urbański, 51 min.

 1. Orzeł Miedary  5  11  15:4
 2. Piast II Gliwice  4  10  15:5
 3. Silesia Miechowice  5   9  15:10
 4. ŁTS Łabędy  5   7  6:8
 5. Odra Miasteczko Śląskie  5   7  5:10
 6. Olimpia Boruszowice  4  4  6:9
 7. Burza Borowa Wieś  5  3  6:18
 8. Przyszłość Ciochowice  5  2  4:10

Grupa spadkowa

Wyniki 8. kolejki:

Gwiazda Chudów - Sokół Orzech 6:2 (2:1)
1:0 - Adamczyk, 13 min.
1:1 - Niesler, 14 min.
2:1 - Włodarz, 36 min.
3:1 - Włodarz, 49 min.
4:1 - Włodarz, 55 min.
4:2 - Turowski, 64 min.
5:2 - Fic, 73 min.
6:2 - Adamczyk, 85 min.

Unia Strzybnica - Sośnica Gliwice 2:1 (0:0)
0:1 - Opara, 77 min.
1:1 - Ficek, 86 min.
2:1 - Różański, 89 min.

Górnik Bobrowniki Śląskie - Concordia Knurów 3:6 (0:1)
0:1 - Gola, 14 min.
0:2 - Kaczor, 70 min.
1:2 - Mik, 72 min.
2:2 - Brzezina, 74 min.
2:3 - Orylski, 78 min.
2:4 - Mąka, 84 min.
2:5 - Suchanek, 89 min.
3:5 - Ślęzok, 90 min.
3:6 - Mąka, 90 min.

Orzeł Biały Brzeziny Śląskie - KS 94 Rachowice 2:1 (0:1)
0:1 - Ochmann,23 min. (samobójczy)
1:1 - Danecki, 59 min.
2:1 - Benjamin, 62 min.

Czarni Kozłowa Góra - Czarni Pyskowice 1:3 (1:2)
0:1 - Zalesiński, 4 min.
1:1 - Kurzac, 7 min.
1:2 - Zalesiński, 35 min.
1:3 - Błaszczyk, 78 min.

Pauzowała: Tęcza Wielowieś

 1.  Gwiazda Chudów  12  28   35:13
 2.  Sokół Orzech  11  24  30:19
 3.  Czarni Pyskowice  13  23  18:14 
 4.  Sośnica Gliwice  13  18  18:14
 5.  Górnik Bobrowniki Śląskie  11  17  24:28
 6.  Unia Strzybnica  11   15  22:21
 7.  Orzeł Biały Brzeziny Śląskie  11  14  20:20
 8.  Concordia Knurów  13  14  30:29
 9  KS 94 Rachowice  12  14  16:20
10.  Tęcza Wielowieś  12   9  15:29
11.  Czarni Kozłowa Góra  11   4  12:33

Racibórz - Rybnik

Grupa mistrzowska

Wyniki 7. kolejki:

Pierwszy Chwałowice - Forteca Świerklany 0:3 (0:1)
0:1 - Kasprzak, 14 min.
0:2 - Legierski, 50 min.
0:3 - Kasprzak, 52 min.

Granica Ruptawa - LKS Krzyżanowice 5:4 (3:3)
0:1 - Stachurski, 14 min.
1:1 - Chrysteczko, 20 min.
1:2 - Reinhard, 21 min.
2:2 - Konopacki, 25 min.
2:3 - Turkiewicz, 27 min.
3:3 - Kiełkowski, 38 min.
4:3 - Chrysteczko, 55 min.
5:3 - Konopacki, 87 min.
5:4 - Turkiewicz, 90 min.

Unia Racibórz - Czarni Gorzyce 0:4 (0:0)
0:1 - Bażan, 59 min.
0:2 - Benauer, 69 min.
0:3 - Benauer, 75 min.
0:4 - Bażan, 77 min.

LKS Tworków - Płomień Połomia 2:1 (1:0)
1:0 - Sikorski, 34 min.
2:0 - Polak, 65 min.
2:1 - Złoty, 82 min. (samobójczy)

 1.  Czarni Gorzyce  4  10  15:0
 2.  LKS Krzyżanowice  4   9  17:7
 3.  Forteca Świerklany  4   9  7:7
 4.  Granica Ruptawa  4   7  10:11
 5.  Pierwszy Chwałowice  4   4  3:10
 6.  LKS Tworków  4   4  5:7
 7.  Płomień Połomia  4   2  4:6
 8. Unia Racibórz  4  0  2:14

Grupa spadkowa

Wyniki 7. kolejki:

Zameczek Czernica - Polonia Łaziska Rybnickie 2:1 (2:0)
1:0 - Sobczak, 26 min. (karny)
2:0 - Reguła, 40 min.
2:1 - Hojka, 90 min.

KS 1905 Krzanowice - MKS 32 Radziejów 4:1 (2:0)
1:0 - Pieczarek, 10 min.
2:0 - Święty, 32 min.
3:0 - Święty, 70 min.
4:0 - Święty, 74 min.
4:1 - Sobala, 81 min.

Gwiazda Skrzyszów - Dąb Dębieńsko 3:2 (3:1)
1:0 - Gojny, 3 min.
1:1 - Kraśniewski, 16 min.
2:1 - Kindalski, 43 min.
3:1 - Oślizło, 45 min.
3:2 - Kraśniewski, 67 min.

Polonia Marklowice - Naprzód Borucin 1:1 (1:0)
1:0 - Wita, 15 min.
1:1 - Krueger, 87 min.

Silesia Lubomia - Rymer Rybnik 4:0 (0:0)
1:0 - Knura, 58 min.
2:0 - Florkowski, 69 min.
3:0 - Kamczyk, 73 min.
4:0 - Florkowski, 85 min.

MKS Czerwionka - LKS 1908 Nędza 2:3 (0:1)
0:1 - Druchniak, 37 min. (samobójczy)
0:2 - Frydryk, 64 min.
1:2 - Błoński, 64 min.
1:3 - Frydryk, 90 min.
2:3 - Kupczyk, 90 min.

 1.  Naprzód Borucin  13  27   41:21
 2.  Gwiazda Skrzyszów  13  27  29:15
 3.  LKS 1908 Nędza  13  26  24:17 
 4.  Zameczek Czernica  13  24  21:16
 5.  Rymer Rybnik  13  21  29:22
 6.  KS 1905 Krzanowice  13   21  30:25
 7.  Polonia Marklowice  13  20  24:24
 8.  Silesia Lubomia  13  18  21:18
 9  Polonia Łaziska Rybnickie  13  13  16:24
10.  Dąb Gaszowice  13  10  16:33
11.  MKS 32 Radziejów  13   8  18:32
12.  MKS Czerwionka  13   5  14:36

Katowice - Sosnowiec

Grupa mistrzowska

Wyniki 4. kolejki:

Zagłębie II Sosnowiec - Tęcza Błędów 3:3 (2:2)
0:1 - Chrabąszcz, 10 min.
0:2 - Kowalczyk, 16 min.
1:2 - Troć, 30 min.
2:2 - Troć, 34 min.
2:3 - Chrabąszcz, 56 min.
3:3 - Machała, 60 min.

Podlesianka Katowice - MK Górnik Katowice 10:1 (6:0)
1:0 - Rosiński, 5 min.
2:0 - Colik, 17 min.
3:0 - Nwagwu, 26 min.
4:0 - Kędzierski, 37 min.
5:0 - Nwagwu, 38 min.
6:0 - Rosiński, 40 min.
7:0 - Rosiński, 48 min.
8:0 - Kędzierski, 58 min.
8:1 - Bujakiewicz, 76 min.
9:1 - Lisiński, 82 min.
10:1 - Rosiński, 89 min.

Pogoń Imielin - Sparta Katowice 0:4 (0:1)
0:1 - Bętkowski, 24 min.
0:2 - Gielza, 51 min.
0:3 - Marcin Łoboda, 83 min.
0:4 - Michał Łoboda, 85 min.

Niwy Brudzowice - Cyklon Rogoźnik 0:2 (0:0)
0:1 - Markowski, 50 min.
0:2 - Wściubiak, 55 min.

 1.  Sparta Katowice  4  10  9:2
 2.  Zagłębie II Sosnowiec  4   8  8:6
 3.  Podlesianka Katowice  4   7  18:5
 4.  MK Górnik Katowice  4   6  8:16
 5.  Cyklon Rogoźnik  4   6  5:5
 6.  Tęcza Błędów  4   4  9:9
 7.  Pogoń Imielin  4   3  5:9
 8.  Niwy Brudzowice  4  1  2:12

Grupa spadkowa

Wyniki 8. kolejki:

Górnik 09 Mysłowice - Źródło Kromołów 0:1 (0:1)
0:1 - Kolanko, 20 min.

Orzeł Mokre - Błękitni Sarnów 3:4 (0:2)
0:1 - Góral, 12 min.
0:2 - Koch, 38 min.
0:3 - Syga, 49 min. (samobójczy)
0:4 - Koch, 51 min.
1:4 - Nogal, 55 min.
2:4 - Kornas, 73 min.
3:4 - Kulisa, 76 min.

Urania Ruda Śląska - Ostoja Żelisławice 1:3 (0:1)
0:1 - Mzyk, 36 min.
0:2 - Majchrowski, 75 min.
1:2 - Piecha, 81 min.
1:3 - Kubisa, 90 min.

Naprzód Lipiny - Unia Ząbkowice 1:3 (1:2)
0:1 - Sawicki, 4 min.
0:2 - Sawicki, 21 min.
1:2 - Palka, 45 min.
1:3 - Jończyk, 85 min.

Siemianowiczanka - Górnik Piaski 2:1 (0:0)
1:0 - Szurek, 73 min.
1:1 - Pikuta, 77 min.
2:1 - Kucper, 84 min.

GKS II Katowice - Górnik Wojkowice 5:0 (1:0)
1:0 - Małecki, 39 min.
2:0 - Pietrzyk, 62 min.
3:0 - Bród, 70 min,
4:0 - Rumiński, 75 min. (samobójczy)
5:0 - Jurski, 82 min.

Pauzował: Wawel Wirek

 1.  GKS II Katowice  16  36   60:18
 2.  Górnik Wojkowice  14  35  38:13
 3.  Górnik 09 Mysłowice  16  31  41:26 
 4.  Źródło Kromołów  14  29  37:22
 5.  Ostoja Żelisławice  14  22  33:31
 6.  Siemianowiczanka  15   21  30:28
 7.  Orzeł Mokre  16  21  28:32
 8.  Błękitni Sarnów  14  20  29:29
 9.  Unia Ząbkowice  14  18  27:27
10.  Naprzód Lipiny  15  12  19:40
11.  Wawel Wirek  15  11  21:38
12.  Urania Ruda Śląska  15   8  21:45
13.  Górnik Piaski  14   4  13:48

Tychy - Bielsko-Biała

Grupa mistrzowska

Wyniki 3. kolejki:

Pasjonat Dankowice - Rekord II Bielsko-Biała 2:3 (2:2)
0:1 - Kasprzak, 8 min.
1:1 - Preisner, 19 min.
1:2 - Kasprzak, 25 min.
2:2 - Czylok, 30 min.
2:3 - Wróblewski, 81 min.

MKS Lędziny - LKS Studzienice 4:1 (1:1)
1:0 - Rzepa, 10 min.
1:1 - Kumor, 43 min.
2:1 - Kostrzewa, 60 min.
3:1 - Rzepa, 80 min.
4:1 - Gnojczewski, 90 min.

LKS Bestwina - GTS Bojszowy 4:1 (3:1)
1:0 - Skęczek, 16 min.
2:0 - Skęczek, 20 min.
3:0 - Wilczek, 35 min.
3:1 - Bula, 43 min.
4:1 - Gleindek, 61 min.

LKS Łąka - Czarni Jaworze 2:3 (1:2)
0:1 - Jastrzębski, 26 min.
0:2 - Wajdzik, 35 min.
1:2 - Kraus, 45 min.
1:3 - Wajdzik, 77 min.
2:3 - Klaja, 90 min.

 1.  LKS Bestwina  3  9  8:3
 2.  Czarni Jaworze  3  7  9:6
 3.  MKS Lędziny  3  6  8:3
 4.  Rekord II Bielsko-Biała  3  4  6:6
 5.  GTS Bojszowy  3  3  5:9
 6.  LKS Łąka  3  3  5:7
 7.  LKS Studzienice  3  1  2:6
 8.  Pasjonat Dankowice  3  1  5:8

Grupa spadkowa

Wyniki 3. kolejki:

BKS Stal Bielsko-Biała - Pionier Pisarzowice 3:1 (1:0)
1:0 - Maciążka, 4 min.
2:0 - Grabowski, 48 min.
2:1 - Muszyński, 65 min.
3:1 - Kuśmierczyk, 72 min.

ZET Tychy - Piast Bieruń 4:2 (3:2)
0:1 - Sieradzki, 2 min.
1:1 - Michalak, 7 min.
2:1 - Kuliński, 31 min.
3:1 - Fortuna, 38 min.
3:2 - Sieradzki, 45 min.
4:2 - Grudziński, 80 min. (samobójczy)

LKS Rudołtowice-Ćwiklice - KS Bestwinka 0:1 (0:1)
0:1 - Skęczek, 72 min.

MRKS II Czechowice-Dziedzice - Przełom Kaniów 3:1 (1:0)
1:0 - Kopeć, 14 min.
2:0 - Sztorc, 72 min.
2:1 - Góra, 90 min.
3:1 - Strączek, 90 min.

LKS Wisła Wielka - Ogrodnik Cielmice 1:1 (0:0)
1:0 - Żupa, 74 min.
1:1 - Kołodziejczyk, 83 min.

 1.  Ogrodnik Cielmice  12  24   36:12
 2.  BKS Stal Bielsko-Biała  11  24  27:11
 3.  ZET Tychy  11  21  22:14 
 4.  KS Bestwinka  12  20  19:14
 5.  Piast Bieruń  13  18  22:28
 6.  LKS Wisła Wielka  11   17  23:23
 7.  Pionier Pisarzowice  13  16  27:30
 8.  Sokół Wola  12  16  18:28
 9  MRKS II Czechowice-Dziedzice  10  15  25:21
10.  LKS Rudołtowice-Ćwiklice  10   5   9:19
11.  Przełom Kaniów  13   4   9:37

 .

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami