Wydrukuj tę stronę

Przyszłość Ciochowice podejmie Orła Miedary, LKS Krzyżanowice kontra Czarni Gorzyce - zapowiedź spotkań ZINA klasy okręgowej na 22 i 23 maja

FOTO: Magdalena Kowolik FOTO: Magdalena Kowolik

Rozgrywki rundy wiosennej ZINA klasy okręgowej toczą się w ekspresowym tempie. W najbliższy weekend (22-23 maja) czeka nas kolejna seria spotkań. Do najciekawszych dojdzie pomiędzy Przyszłością Ciochowice a Orłem Miedary oraz LKS Krzyżanowice z Czarnymi Gorzyce

Bytom - Zabrze

Grupa mistrzowska

Zestaw par 11. kolejki:

22 maja (sobota)
godz. 11.00: Piast II Gliwice - Odra Miasteczko Śląskie
godz. 11.00: Silesia Miechowice - ŁTS Łabędy
godz. 17.00: Olimpia Boruszowice - Burza Borowa Wieś
godz. 17.00: Przyszłość Ciochowice - Orzeł Miedary

Grupa spadkowa

Zestaw par 10. kolejki:

22 maja (sobota)
godz. 17.00: Orzeł Biały Brzeziny Śląskie - Tęcza Wielowieś
godz. 17.00: Górnik Bobrowniki Śląskie - Sośnica Gliwice
godz. 17.00: Czarni Kozłowa Góra - KS 94 Rachowice
godz. 17.00: Unia Strzybnica - Gwiazda Chudów

23 maja (niedziela)
godz. 12.00: Czarni Pyskowice - Sokół Orzech

Racibórz - Rybnik

Grupa mistrzowska

Zestaw par 9. kolejki:

22 maja (sobota)
godz. 13.00: Pierwszy Chwałowice - Granica Ruptawa
godz. 17.00: Płomień Połomia - Unia Racibórz
godz. 17.00: LKS Krzyżanowice - Czarni Gorzyce

23 maja (niedziela)
godz. 15.00: LKS Tworków - Forteca Świerklany

Grupa spadkowa

Zestaw par 9. kolejki:

22 maja (sobota)
godz. 16.00: Zameczek Czernica - Polonia Marklowice
godz. 17.00: MKS 32 Radziejów - Dąb Gaszowice
godz. 17.00: Rymer Rybnik - LKS 1908 Nędza
godz. 17.00: Gwiazda Skrzyszów - KS 1905 Nędza

23 maja (niedziela)
godz. 17.00: MKS Czerwionka - Naprzód Borucin
godz. 17.00: Silesia Lubomia - Polonia Łaziska Rybnickie

Katowice - Sosnowiec

Grupa mistrzowska

Zestaw par 7. kolejki:

22 maja (sobota)
godz. 11.00: Cyklon Rogoźnik - Podlesianka Katowice
godz. 11.00: Sparta Katowice - Tęcza Błędów
godz. 11.00: MK Górnik Katowice - Zagłębie II Sosnowiec
godz. 11.00: Pogoń Imielin - Niwy Brudzowice

Grupa spadkowa

Zestaw par 10. kolejki:

22 maja (sobota)
godz. 11.00: Orzeł Mokre - Górnik Wojkowice
godz. 11.00: Urania Ruda Śląska - Źródło Kromołów
godz. 15.30: Wawel Wirek - Unia Ząbkowice
godz. 17.00: Siemianowiczanka - Ostoja Żelisławice
godz. 17.00: Naprzód Lipiny - Błękitni Sarnów

23 maja (niedziela)
godz. 17.00: GKS II Katowice - Górnik Piaski

Pauzuje: Górnik 09 Mysłowice

Tychy - Bielsko-Biała

Grupa mistrzowska

Zestaw par 6. kolejki:

22 maja (sobota)
godz. 16.00: Czarni Jaworze - GTS Bojszowy
godz. 17.00: Pasjonat Dankowice - LKS Bestwina
godz. 17.00: LKS Łąka - MKS Lędziny

23 maja (niedziela)
godz. 14.00: Rekord II Bielsko-Biała - LKS Studzienice

Grupa spadkowa

Zestaw par 6. kolejki:

22 maja (sobota)
godz. 16.00: Ogrodnik Cielmice - BKS Stal Bielsko-Biała
godz. 17.00: Sokół Wola - ZET Tychy
godz. 17.00: Przełom Kaniów - LKS Rudołtowice-Ćwiklice
godz. 17.00: Pionier Pisarzowice - LKS Wisła Wielka

23 maja (niedziela)
godz. 17.00: KS Bestwinka - MRKS II Czechowice-Dziedzice

Pauzuje: Piast Bieruń

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Przyszłość Ciochowice podejmie Orła Miedary, LKS Krzyżanowice kontra Czarni Gorzyce - zapowiedź spotkań ZINA klasy okręgowej na 22 i 23 maja - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Przyszłość Ciochowice podejmie Orła Miedary, LKS Krzyżanowice kontra Czarni Gorzyce - zapowiedź spotkań ZINA klasy okręgowej na 22 i 23 maja

FOTO: Magdalena Kowolik FOTO: Magdalena Kowolik

Rozgrywki rundy wiosennej ZINA klasy okręgowej toczą się w ekspresowym tempie. W najbliższy weekend (22-23 maja) czeka nas kolejna seria spotkań. Do najciekawszych dojdzie pomiędzy Przyszłością Ciochowice a Orłem Miedary oraz LKS Krzyżanowice z Czarnymi Gorzyce

Bytom - Zabrze

Grupa mistrzowska

Zestaw par 11. kolejki:

22 maja (sobota)
godz. 11.00: Piast II Gliwice - Odra Miasteczko Śląskie
godz. 11.00: Silesia Miechowice - ŁTS Łabędy
godz. 17.00: Olimpia Boruszowice - Burza Borowa Wieś
godz. 17.00: Przyszłość Ciochowice - Orzeł Miedary

Grupa spadkowa

Zestaw par 10. kolejki:

22 maja (sobota)
godz. 17.00: Orzeł Biały Brzeziny Śląskie - Tęcza Wielowieś
godz. 17.00: Górnik Bobrowniki Śląskie - Sośnica Gliwice
godz. 17.00: Czarni Kozłowa Góra - KS 94 Rachowice
godz. 17.00: Unia Strzybnica - Gwiazda Chudów

23 maja (niedziela)
godz. 12.00: Czarni Pyskowice - Sokół Orzech

Racibórz - Rybnik

Grupa mistrzowska

Zestaw par 9. kolejki:

22 maja (sobota)
godz. 13.00: Pierwszy Chwałowice - Granica Ruptawa
godz. 17.00: Płomień Połomia - Unia Racibórz
godz. 17.00: LKS Krzyżanowice - Czarni Gorzyce

23 maja (niedziela)
godz. 15.00: LKS Tworków - Forteca Świerklany

Grupa spadkowa

Zestaw par 9. kolejki:

22 maja (sobota)
godz. 16.00: Zameczek Czernica - Polonia Marklowice
godz. 17.00: MKS 32 Radziejów - Dąb Gaszowice
godz. 17.00: Rymer Rybnik - LKS 1908 Nędza
godz. 17.00: Gwiazda Skrzyszów - KS 1905 Nędza

23 maja (niedziela)
godz. 17.00: MKS Czerwionka - Naprzód Borucin
godz. 17.00: Silesia Lubomia - Polonia Łaziska Rybnickie

Katowice - Sosnowiec

Grupa mistrzowska

Zestaw par 7. kolejki:

22 maja (sobota)
godz. 11.00: Cyklon Rogoźnik - Podlesianka Katowice
godz. 11.00: Sparta Katowice - Tęcza Błędów
godz. 11.00: MK Górnik Katowice - Zagłębie II Sosnowiec
godz. 11.00: Pogoń Imielin - Niwy Brudzowice

Grupa spadkowa

Zestaw par 10. kolejki:

22 maja (sobota)
godz. 11.00: Orzeł Mokre - Górnik Wojkowice
godz. 11.00: Urania Ruda Śląska - Źródło Kromołów
godz. 15.30: Wawel Wirek - Unia Ząbkowice
godz. 17.00: Siemianowiczanka - Ostoja Żelisławice
godz. 17.00: Naprzód Lipiny - Błękitni Sarnów

23 maja (niedziela)
godz. 17.00: GKS II Katowice - Górnik Piaski

Pauzuje: Górnik 09 Mysłowice

Tychy - Bielsko-Biała

Grupa mistrzowska

Zestaw par 6. kolejki:

22 maja (sobota)
godz. 16.00: Czarni Jaworze - GTS Bojszowy
godz. 17.00: Pasjonat Dankowice - LKS Bestwina
godz. 17.00: LKS Łąka - MKS Lędziny

23 maja (niedziela)
godz. 14.00: Rekord II Bielsko-Biała - LKS Studzienice

Grupa spadkowa

Zestaw par 6. kolejki:

22 maja (sobota)
godz. 16.00: Ogrodnik Cielmice - BKS Stal Bielsko-Biała
godz. 17.00: Sokół Wola - ZET Tychy
godz. 17.00: Przełom Kaniów - LKS Rudołtowice-Ćwiklice
godz. 17.00: Pionier Pisarzowice - LKS Wisła Wielka

23 maja (niedziela)
godz. 17.00: KS Bestwinka - MRKS II Czechowice-Dziedzice

Pauzuje: Piast Bieruń

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing